Zakład Produkcyjny „Wesem”

Wieliczka

Zakład Produkcyjny „Wesem”

Opinie o Zakład Produkcyjny „Wesem”

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Sąd pracy

Ile osób było by chętnych podać (usunięte przez administratora) znaczy wesem-s do Sądu Pracy łapka w górę zobaczmy ilu nas jest . Czy szefa było by znów stać opłacić ludzi by zeznawali tylko nie prawdę.

Mądry

No chyba 2 posty niżej masz napisane że "Zamknąć to chałpnictwo dać ludziom odprawy i wszyscy będą szcześliwi"jak jesteście nie szczęśliwy to zmieńcie wreszcie tą firmę na inną pracy nie brakuje a wy dalej tkwicie w tym.

Właśnie tu jest problem, bo nowym pracownikom obiecuje się nie stworzone rzeczy tylko po to żeby się przyjęli. Nie sprawdza się to, bo prawie wszyscy nowi pracownicy porobią parę dni i się zwalniają gdy nagle jest zderzenie z rzeczywistością. Dowiadują się że zamiast zarobić ok. 3 tys nie zarobią nawet 2000. Ludzi na hali produkcyjnej jest coraz mniej, a roboty jest coraz więcej. Ludzie się zwalniają, bo znajdują pracę za 3-3,5 tys. na początek, a tu na takie zarobki nie mogą liczyć nawet starzy pracownicy. Tylko w biurowcu przybywa ludzi. Później na górze się dziwią że w ostatnim miesiącu nie było przerobu i pieniędzy jest coraz mniej. Ludzie z biurowca raczej roboty na hali nie zrobią. Wszystko się opiera na starszych stażem pracownikach. Jak już przyjdzie jakiś nowy, to albo ma lewe ręce do roboty albo porobi chwilę i się zwolni. A są jeszcze tacy co mają wyjeban.... i tylko przychodzą do pracy żeby sobie odpocząć (lub pospać, albo smsiki non stop). WESEM chwali się wszędzie dużymi zyskami i inwestycjami, ale na podwyżki dla pracowników nie ma. Wszystko idzie w złym kierunku i z każdym miesiącem może być coraz gorzej. Mam nadzieje że ktoś się w końcu obudzi i coś się zmieni. Bo jak nie to za niedługo, naprawdę nie będzie kim robić i wtedy będzie dopiero problem dla nas i dla WESEMU. Każdy chce pracować , ale też chce dobrze zarobić. Szanujmy się. (taka wiadomość dla kierownictwa) Jak ktoś chcę przyjść to zapraszamy, ale żeby się później nie zdziwił i nie żalił że praca jest bardzo ciężka i za marne grosze. Pozdro

Tempaki dupo lizcy
@Łoś Super Ktoś 05.07.2018 17:26

Dobrze się opisałeś jesteś łoś haha

€ $ Bezdomny $ €

Bezdomny

Oto nowi pracownicy, httpsoo.gl/images/zrcYLQ , oby tak dalej (szef) traktował ludzi w końcu będzie miał swoje małpy na stanowisku pracy w sumie sam chciał z początku zwolnić wszystkich później zatrudnić młodych doświadczonych. Najlepsze jest to w tej firemce że jak Cię lubi "szef" (h wie kto to jest jekis bezdomny w BMW) ,bedziesz konfidentem to Pensje będziesz mieć i premie dodatki . Każdy ma po 3latach dodatek do urlopu a niektórzy po pierwszym roku taką ta sprawiedliwość, tyczy się Niepołomic. Trzeba zwijać się i sp.. puki jeszcze na wypłaty mają .

Stefan

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to bardzo dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Potrzebny lekarz
@Stefan 27.07.2018 19:38

Haha zmień leki

Baczny obserwator

Exodus w tej firmie nadal trwa,odchodzą juz nawet wieloletni pracownicy którzy mają dość braku szacunku pracodawcy, który proponuje podwyżkę w wysokości 100 zł brutto!!!Upadek firmy jest coraz bardziej realny,chyba taki jest plan,skoro nie ma podwyżek, a ludzie zwalniają się hurtowo!!!

Franciszek

@Pracownik WESEM, @XX, dziękuję za wasze odpowiedzi. Myślę, że kwestia wypłaty to sprawa bardzo osobista i jednym dana pensja może pasować innym zaś nie. Odbiegając od tego tematu powiedzcie mi zatem coś na temat kadry zarządzającej w Zakładzie Produkcyjnym "Wesem". Czy sprzyjają pracy pracownikom?

Franciszek

@Pracownik, sugerujesz, że co innego mówi się pracownikom na rozmowie rekrutacyjnej a z czym innym zderzają się w momencie podjęcia pracy w Zakładzie Produkcyjnym "Wesem" ? Dobrze rozumiem? Jeśli tak to proszę napisz na czym konkretnie polega ta różnica poza faktem innego wynagrodzenia niż to z początku zostało ustalone. Zastanawia mnie również czy ten fakt już ktoś zgłosił? Są to dosyć spore przewinienia ze strony firmy.

XX
@Pracownik WESEM 05.07.2018 17:24

No niestety kolego ale nie masz racji i to nie mija się z prawda lecz prawdą jest jak ty sobie wyobrażasz pracować za 1,9 czy 2 tys zł ? ..Prawda boli co ? to widocznie ślepy jesteś i nie widzisz tego co się dzieje i w każdej firmie zarabia sie marne pieniądze . I TO JEST WŁAŚNIE PODEJŚCIE W WESEMIE DO PRACOWNIKA ja ci sie nie podoba to sie zwolnij .

Taka Prawda

Dlaczego ludzie odchodzą ? dlaczego brakuje a nowych nie ma .. ? ludzie nie beda robic za 2 tys netto . Robią z nas polaków dziadów Europy tania siła robocza ale to pomału się zmienia bo już ludzie nie godzą się na wyzysk . Co panie szefie ? brakuje roboli ? jak to nazywasz swoich pracowników tak dbasz to tak masz proste . Gdyby zarobki były na poziome 3000-3500 na rękę nie było by takich ja . Ale to marzenia w Wesemie a Wesem może pomarzyc ze będą chętni do zapier*alanki na 3 zmiany takie pięniądze.

Dramat

Byłem na rozmowie o pracę w firmie Wesem rozmowa długa nie była 1900 zł na rękę . Dziękuje dobranoc. Śmiech ...

Miecio

Franciszek? K.H. podszywasz się pod autorytet firmy!!! Co chcesz w ten sposób osiągnąć?

Franciszek

@Szczery pracownik, a co możesz napisać o warunkach pracy w firmie Wesem? Z miłą chęcią dowiemy się nowych informacji w tym temacie, zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi. Nowe informacje na pewno będą tu przydatne dla innych!

Franciszek

@szczery pracownik, a co możesz powiedzieć w temacie benefitów? Firma Wesem oferuję swoim pracownikom jakiegoś typu benefity, takie jak na przykład karta multisport? Chętnie dowiemy się więcej informacji, będzie nam niezwykle miło za Twój drugi komentarz w tym wątku. Proszę również innych użytkowników o kulturę wypowiedzi podczas dodawania opinii.

@Franciszek 11.06.2018 06:13

Hm,benefity jakieś są na święta parę stówek,basen w Niepołomicach lub w Wieliczce,dodatek na wakacje jeśli przepracujesz 3 lata(średnio nowi pracownicy wytrzymują miesiąc max 2 miesiące)tak więc dodatek wakacyjny jest nieosiągalny!!!Benefity i tak nie zrekompensują żebraczych pensji.Nie słyszałem żeby ktoś płacił tak marnie jak w tej firmie.

Szczery pracownik

1900zl na początek,później po kilku miesiącach 2000zl i to na tyle jeśli chodzi o zarobki w Wesem!!!Nic poza to nie da się zarobić w tej firmie. Oto cała tajemnica masowych odejść pracownikow!!!Nawet Ukraińcy nie chcą tyrac za takie grosze!!!

Prawdziwy Alvaro
@Sasza 04.06.2018 16:43

Ha ha ha dobre!!!!!Czyżby w biurze się uczyli ukraińskiego???

Franciszek

Proszę was o powrót do tematu, piszemy w tym wątku tylko i wyłącznie na temat pracy w firmie Zakład Produkcyjny Wesem, więc jeśli wiecie coś w temacie nowych rekrutacji to zachęcam was do wpisu. Z miłą chęcią poznamy wieści dotyczące warunków pracy w tej firmie, kwestie postępów tego pracodawcy także będą tu bardzo interesujące! Proszę was również o przestrzeganiu regulaminu serwisu gowork, gdyż komentarze łamiące regulamin będą usuwane przez administratora!

@Franciszek 31.05.2018 18:03

Czlowiekujest demokracja,ludzie piszą to co chcą.99 procent wpisów jest prawdziwych tylko 1 procent jest pisany przez dyrekcję firmy.Firma to największa porażka i nic tego nie zmieni.

Jasiek

„Wesem” ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Ale jak każda dobra firma ma konkurencję!!

Olek
@Maciek 22.05.2018 19:32

Zgadzam się z opinią, jest człowiek który za bardzo kręci ,bezustannie donosi obserwuje każdego pracownika później donosi szefowi , lize D...E niczym więcej się w firmie nie zajmuje ,P.M.kompletnie nie ma pojęcia o produkcji,

Barman

Dyrekcja zadowolona kolejne oko i ucho w zakładzie!!! Herman-człowiek zagadka!!!Test niebawem nastąpi,jak go Hajduk przycisnie z produkcją to wyjdzie Szydlo z worka (nie obrażając Pani Premier )nie życzę źle ale (tu cytat z filmu)"To ty masz kolegów? ???

Opinia

Same "Sierotki Marysie" tu piszą :) idźcie dalej, a nie wypłakujcie tutaj swoje żale :)

@Opinia 17.05.2018 18:38

Co za kretyn to napisał? ???

Robercik

Czy są jakieś przyjęcia w tej firmie? Bo jestem zainteresowany.

bula
@Robercik 14.05.2018 10:59

tak prosze pana beda przyjecia bo przewidujemy ze po urlopie nie bedzie kto miam pracowac tylko z mocna psychika prosze bo inaczej nie przejdzie pan rozmowy kfalifikacyjnej a jak da pan rade to trzymam kciuki

Barman

Ciekaw Jestem jak po odejściu brygadzisty i pomocnika z wtryskarek będzie funkcjonował ten dział,gdzie zostaje gość który nic nie umie tylko zmieniać formy potrafi!!!(wiadomo o kogo chodzi )ha ha ha! !!!!

kuku
@obserwator 16.05.2018 09:46

panie szefie za pozno sie pan obudzil z tymi podwyzkami ludzie odchodza dobrzy pracownicy ktorzy ogarniali wszystki bez zbednych szkolen zuceni na gleboka wode po odejsciu pana jarka ale nie doceniliscie ludzi ktorzy naprawde na to zasluguja ale w nowym zakladzie gdzie juz na nich czekaja docenia ich w 100 procentach a wm zycze powodzenia

Bogdan

Wolę targac meble na trzecie piętro niż zapier...w Wesemie! !!!

Prawdziwy Alvaro
@Bogdan 15.05.2018 17:19

zapraszam :) ALVARO

Szczery pracownik

Firma się sypie totalnie.Najlepsi ludzie odchodzą nowi nie przychodzą. Tak to się musiało skończyć. Brak wyobraźni i reakcji na zmieniający się rynek pracy pracodawcy,płace na poziomie zeszłej dekady i zero szans rozwoju.Firma zaczyna powoli zmierzać ku upadkowi

Dobrze zorientowany
@Szczery pracownik 26.04.2018 22:19

To nie koniec wiosennej ewakuacji, to się dopiero rozkręca.Tak w Wieliczce jak i w Niepołomicach.

Czarek

Pewnie ktoś zapomniał , że do tej podstawy są jakieś premie i socjalne dodatki?

Eee
@Czarek 25.04.2018 00:05

Nie ma żadnych dodatków Ani premi pracownik produkcji nie miał 5 lat podwyżki , a 2000 , 2100, to nie fikcja , tyle się zarabia , i jeszcze mniej

Barman

Praca w tej firmie to tylko strata czasu.Zarobki dramat-chcą żeby na trzy zmiany pracować za 2000 na rękę.

@Zadowolony 26.04.2018 20:25

Którzy? ?? Nazwiska proszę! !!Niech się reszta załogi dowie dlatego zarabia po 2 100 zł netto jak jest dobry miesiąc! !!

Mariusz zwany Boa

Chciałem życzyć całej załodze wszystkiego dobrego i powodzenia w dalszej karierze zawodowej w firmie Wesem.Pracownicy na najwyższym poziomie!!!Każdy pracodawca w regionie chcialby mieć taką załogę u siebie.Poleciłbym z czystym sercem.Mam nadzieję,że w końcu zostaną docenieni finansowo ludzie tu pracujący.Pozdrawiam.

Ulka

Jak komuś nie jest po drodze z pracą to zawsze znajdzie powód, żeby sobie ponarzekać.

Taki ktoś

Magazynierzy mają chyba mało zajęć?Skoro mają tyle czasu na przesiadywanie w biurze wypłat.

Normalny
@Taki ktoś 05.03.2018 19:35

Nie wiem kim jesteś, ale prawdopodobnie bardzo małym i zawistnym człowieczkiem. Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że praca magazyniera to nie tylko fizyczne zajęcia, ale także wprowadzanie i rozliczanie faktur, wypełnianie innych dokumentów, robienie zamówień. Na czym Sherlocku coś takiego ma być wykonywane jak nie na komputerze? A tak się składa, że pomieszczenie o którym piszesz to od dawna stanowisko jednego z głównych magazynierów firmy. Więc jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz to się nie wypowiadaj. A jeśli tak bardzo Cię to interesuje, kto jaka pracę wykonuje to możesz śmiało przyjść i przekonać się na własne oczy. Ale wątpię by na to starczyło Ci odwagi bo bardzo łatwo rzucać oszczerstwa w sieci gdzie pozostajesz anonimowy.

Madero

Hej ziomale, jak tam dalej się dołujecie w tej pseudo firmie? Dalej czekacie po pół roku i więcej na odpowiedz w sprawie podwyżek? Dalej oszczędzają na ogrzewaniu na produkcji a w biurach grzeją? Dalej traktują was jak tanią siłę roboczą? Ludzie jeżeli tak to szacunek dla Was że tyle jesteście w stanie wytrzymać. Wychodzi na to że macie jaja i bardzo silną psychikę ale trochę tępe muzgi że się tak dajecie dymać.

Meteo
@Madero 27.02.2018 22:07

Najpierw naucz się pisać lub idź do szkoły bo błędy ortograficzne robisz mózgu. Skończyłeś chociaż podstawówkę :)

Baczny obserwator

Dramat i jeszcze raz dramat!!!!Pseudo firma zarobki tragiczne na początek 1900zł maksymalnie 2100zł po 20 latach!!!Naprawdę szkoda czasu,zero szans na lepsze pieniądze i rozwój.Jednym słowem porażka!!!

taki sobie
@Baczny obserwator 23.02.2018 12:35

Najgorsze jest to ze praktycznie kazda firemka jest taka sama zarobki od 1600 do 2500 bez szans na jakikolwiek rozwoj. Zarobisz wiecej jak dymasz na budowie albo na 3 zmiany. Robol w tym kraju ma pieklo i ciagle narzekanie Januszy biznesu ze ledwo wyszedl ma czysto. Jedyna opcja to wyjazd za granice Poki bedziemy sie godzic na takie traktowanie zawsze tak bedzie oni sie nam smieja w twarz musimy walczyc o swoje bo zawsze tak bedzie. To nie jest tak ze oni nie maja pieniedzy. Janusze zawsze beda skamlec ze malo i malo tylko zawsze wszystko odbywa sie naszym kosztem

WESEM

Opinie bardzo przesadzone. Żyjemy w Polsce, więc nie można oczekiwać cudów jeśli chodzi o zarobki. Firma zarządzana we wzorcowy sposób, wiele międzynarodowych laurów i wyróżnień. Dodatkowo ciągły rozwój i poprawa warunków pracy. Niektórzy by chyba chcieli zarabiać jak w zachodnich krajach co jest niemożliwe. Całe szczęście, że są jeszcze normalni pracownicy. Pozdrawiam.

Taki sobie
@Sprawiedliwy 08.01.2018 08:31

Dziwnym trafem wszyscy którzy odeszli z tej firmy mają lepszą pracę i lepiej płatną, pewnie jesteś nieszczęśliwym człowiekiem skoro obrażasz innych,i siedzisz w tej firmie użalajac się nad sobą ,

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjny „Wesem” - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjny „Wesem”