WETTIN

Toruń

Opinie o WETTIN

Hanna

@kyu, jesteś zatrudniony w WETTIN? Jakie stanowisko piastujesz? Co możesz powiedzieć więcej o pozytywnych aspektach pracy w tej firmie? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

kyu

Świetnie, że zapewniona jest tutaj umowa o pracę @bandel, bo przecież o takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno. Wszędzie wciskają teraz śmieciówki, a tak przynajmniej jest to związane z odpowiednimi benefitami socjalnymi, które dorzucają do pracy.

Zostaw opinię o WETTIN - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WETTIN