Opinie o Mentor S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mentor S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mentor S.A. o rekrutacji.


Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mentor S.A. w Toruń

baner wywiady
Ona Nowy wpis
Kandydat

Aż strach wysyłać CV. Tyle negatywnych opinii. Daruję sobie.

Antoni Nowy wpis
@Ona

Skąd wiesz, na ile są one miarodajne? Ostatnie merytoryczne wypowiedzi pochodzą z 2018 i 2019 r. Z czego wynikało Twoje zainteresowanie firmą i co z tego, o czym pisano, Cię odstraszyło? Wiesz coś o aktualnych warunkach pracy i wynagradzania?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Mentor S.A.?

Odpowiedź
Kandydat
@Pytanie

Trzy - najgorzej jak trafisz na nocną!

Aleksandra Nowy wpis
@Odpowiedź

A co takiego się na niej dzieje, że najgorzej? :(

Odpowiedź Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Aleksandra

Widać przygotowanie pytającego - w firmie Brokerskiej zmiany ? Stąd na głupie pytanie (usunięte przez administratora) odpowiedź.

Wiktoria

Na stronie internetowej Mentora znalazłam informację, że firma umożliwia odbywanie stażu i że jest on płatny. Czy poza tym stażystom przyznawane są też inne dodatki? Chciałabym wiedzieć, jak staż dokładnie wygląda. Konieczne jest przychodzenie do firmy w pełnym wymiarze godzin? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak dlugo trwa rozpatrywanie kandydatury i selekcja kandydatów?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Mentor S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Broker . Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych
Toruń
Centrum Partnerstwa Eurowork Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży
Toruń
Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.
(72 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Należności i Zabezpieczeń Finansowych
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(346 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Mechanik – Serwisant
Toruń
Amago
(254 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Mentor S.A.?

obrońca

Jakieś informacje o aktualnej sytuacji, obostrzeniach w związku z epidemią?

Pjoter Nosacz

Wstyd, firma obracająca milionami a nie potrafi dać najmniej zarabiającym podwyżki, która się z resztą ustawowo należy... Bo o premiach i prowizjach to już można zapomnieć...

Miś
@Pjoter Nosacz

To po co tu pracujesz ? Masz jaja to odejdź. Ja pracuję ponad 10 lat i ciężko znaleźć lepszą firmę. Jak się nie podoba to... Prezesi normalni, pensja - prowizja - ok. atmosfera również, wyjazdy integracyjne - nie znam lepszych. Pewnie nic nie robisz a miliony chcesz zarabiać. Idź na kasę do Lidla przynajmniej w kasetce będziesz mógł zobaczyć pieniądze.

PaluszekZTorunia
@Miś

bardzo sprawna i szybka firma

Zainteresowany

Powiedzcie czy firma szuka teraz pracowników? Warto składać cv, jak zarobki?

PaluszekZTorunia
@Zainteresowany

bardzo sprawna i szybka firma, polecam

PaluszekZTorunia

Bardzo sprawna i szybka firma (:

Jeszcze pracownik

Witam, chciałbym podzielić się opinią na temat tej firmy, otóż można rzec iż jawnie (usunięte przez administratora)swoich pracowników, szczególnie tych na niższych stanowiskach, nie wypłacane prowizje czy premie to standard, brak określonych celów, codzienne zbywanie norma na porządku dziennym, oprócz śmiesznego profitu karty Multisport nie mają nic więcej do zaoferowania, śmieszna firma wymagają a jak przychodzi się rozliczyć to dostajesz gołą pensję i jeszcze ci się śmieją w twarz, szkoda czasu i nerwów na tą firmę, pozdrawiam

Maja
@Jeszcze pracownik

Pytałeś może pracodawcę, dlaczego nie zostały wypłacane Ci wypracowanie prowizje i premie? Może jednak nie zrealizowałeś odpowiedniego planu, który był warunkiem do ich otrzymania? Jakie stanowisko zajmujesz w Mentor? Twoja wypowiedź zostanie dostrzeżona przez innych użytkowników, którzy poszukują rzetelnych i aktualnych informacji o tej firmie przed decyzją o aplikowaniu do niej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jeszcze pracownik
@Maja

Nie raz nie dwa były zapytania czy do kierownika czy samych prezesów odnośnie planu i nigdy nie zostały sprecyzowane konkretne kwoty, na rozmowie o pracę było obiecane że prowizja będzie po 3 miejscach próbnych, że będą cele wyznaczone i kwoty, i jakoś po roku nikt nie kwapi się by cokolwiek ogarnąć, po za tym jak ma być jakikolwiek cel osiągnięty jak w grupie kilkoosobowej pracują tylko dwie osoby a reszta siedzi sobie na internatach i głupa udaje

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maja

@Em czyli po prostu osoba na stażu jest obserwowana i jeżeli dobrze pracuje to zostaje zatrudniona. Rozumiem, że wtedy już okres próbny jest za nią, bo była na stażu i może wnioskować o wyższą pensję, tak?

Maja

@Em to dobra informacja, że Mentor S.A. daje szansę stażystom na zatrudnienie. A możesz powiedzieć ile osób było na tym stażu, że po nim zostały 2 osoby? Czy tylko 2 osoby chciały zostać czy odbyła się jakaś ocena/test na koniec stażu do wyłonienia tych dwóch kandydatów?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Em
@Maja

Nie am tu przerostu formy nad treścią. Jeśli ktoś się sprawdził na stażu, a jest miejsce, aby taką osobę zatrudnić, to się to robi. Nie wypełnia się żadnych testów ani nie uczestniczy w żadnych assesmentach.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maja

@(usunięte przez administratora) najszybciej będzie jak skontaktujesz z firmą Mentor i dowiesz się jakie są warunki założenia oddziału. Czy ktoś z Was uczestniczył w Akademii Mentor? Widzę, ze firma oferuje możliwość odbycia płatnego stażu studentom kierunku prawo, ekonomia lub finanse https://www.mentor.pl/staze/?s=1 Czy warto odbyć staż w takim miejscu? Jest możliwość zdobycia wiedzy, która przyda się w nadchodzącej karierze? Czy ktoś został kiedykolwiek zatrudniony po stażu?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Em
@Maja

Staże są organizowane co roku. Ostatnio po stażu zostały osoby. Nigdy nie obiecuje się, że po stażu firma zatrudni, ale drugi rok z rzędu ktoś został. A na staż warto przyjść tylko i wyłącznie gdy się ma ochotę wykonywać taki zawód. Jak nie, to lepiej sobie głowy nie zawracać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Medal

Mam pytanie z innej beczki. Rozważam otwarcie oddziału i chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda i czy warto? Może ktoś coś wie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maja

@Aga czy dyrektor kazał Ci robić rzeczy związane z życiem prywatnym , które przekraczały Twoje obowiązki? Czy to normalna praktyka w Mentor S.A.? Czy nikt nie próbował zwrócić na to uwagę, by zaprzestać takich praktyk? Powiedz jak to teraz wygląda.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aga

123xyz pisząc o" nieprawidłowościach" masz na myśli np. wysyłanie pracowników do pralni lub po prywatne zakupy przez jedną z osób pełniących funkcję dyrektora??? :) i to służbowym samochodem... :D

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maja

@123xyzrozumiem, że sytuacja, o której wspominasz dotyczy specyfiki pracy w jednym z biur Mentor S.A. Piszesz, że prezesi wiedzą o tych nieprawidłowościach. Czy aby na pewno? Wspominasz o tym, że wprowadza się dużo korporacyjnych rozwiązań. Mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
123xyz

W Mentorze pracuję od wielu lat. Zaczynałem jak była to o połowę mniejsza firma. Aktualnie wprowadza się wiele "korporacyjnych" rozwiązań, co nie każdemu się podoba. Mi ogólnie nie przeszkadza to specjalnie, bo do korporacji z prawdziwego zdarzenia - tej w złym tego słowa znaczeniu - jeszcze Mentorowi sporo brakuje. Kiedyś było według mnie za dobrze ;-) Ogólnie w firmie pracuje się dobrze, prezesi są bardzo w porządku, zasady pracy w jasne, socjal też w miarę, choć kilka lat temu był większy. Ogólnie wszystko ok.... jednak niestety jeśli chodzi o dyrektorów poszczególnych biur nie zawsze to można powiedzieć, a to niestety oni decydują o atmosferze pracy, bo z nimi jest się na co dzień i oni mają największy wpływ na to co robisz. W niektórych biurach szefowie są w porządku, dbają o swoich pracowników, angażują się w pracę. Miałem okazję kiedyś poznać inne biura "od podszewki" . W większości jest bardzo dobrze. Jest niestety kilka takich (niewiele, ale jednak), w których dyrektorzy mają w głębokim poważaniu pracę i pracowników, nie wiadomo dlaczego kierownictwo przymyka na to oko. Ja niestety mam dyrektora, który do zarządzania nie nadaje się kompletnie, do pracy jakiejkolwiek też niespecjalnie, a co najgorsze na słabszych charakterach wyżywa swoje frustracje. Bardzo nie po jego myśli są jakiekolwiek zwolnienia lekarskie (a zaznaczam, że nie biorę ich dużo, maksymalnie 8 dni w roku). Ostatnio nawet z grypą musiałem pracować - co prawda dostarczyłem zwolnienie, ale dla szefa było to zupełnie niepotrzebne zwolnienie (mimo prawie 40 stopni gorączki). Każde zwolnienie i prawie każdy urlop od kilku lat mam przepracowany - tylko, że w domu. Chyba coś jest nie tak? W większości innych biur nie ma takich sytuacji. Ale podkreślam, to jest po prostu bardzo kiepski dyrektor jednego z biur. Prezesi bardzo dbają o równe traktowanie pracowników. Niestety nie na tyle, by zdyscyplinować bylejakiego dyrektora, a domyślam się, że wiedzą o tej jego bylejakości.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maja

@Pracownikchętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w Mentor S.A.. Czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kink

ale brokerów teraz nie szukają obecnie z tego co się orientuję, bardziej potrzebni są ludzie na takie stanowiska jak Software Development Engineer

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Mentor S.A. - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Mentor S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Mentor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Mentor S.A.
Przejdź do nowych opinii