Jawi Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Wilemski

Toruń

Opinie o Jawi Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Wilemski

Ania

tak, pamiętam pana panie Romku. Pracowaliśmy przez jakis czas razem. Podpisuję sie pod pana tekstem.Pan Jarek dzisiaj juz szerzej rozpiął skrzydła i lata też poza bhp w finansach. Zapewne jego ludzie nie wiedzą do końca z kim współpracują ale my panie Romku możemy coś o tym powiedziec współpracujac tyle lat. A co Pan robi teraz panie Romanie-pan zadzwoni do mnie, pogadamy.

Ania

Romi

Pracowałem u Pana Jarka 8lat. To były najlepsze dni w mojej zyciowej karierze.Jak wszędzie bywała odmienność zdań. Nie mniej jednak szef potrafiący przyznać sie do błędu, szef któremu zalezy na naprawieniu tych błędów i wreszcie szef, który jest też normalnym przyjaznym człowiekiem to raczej nie jest codzienne zjawisko.

Zostaw opinię o Jawi Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Wilemski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jawi Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Wilemski