4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 180 32 5 1

Opinie o Maximus Broker

Adrian Nowy wpis

@Maximus a wykształcenie wyższe musi być?

Maximus Nowy wpis
@Adrian

Raczej tak, jeszcze zależy na jakie stanowisko, ale studia muszą być co najmniej w trakcie.

Pytanie Nowy wpis

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Maximus Broker?

Maximus Nowy wpis
@Pytanie

Rozmowa prowadzona jest na pewno w języku polskim, z tego co wiem firma obsługuje tylko polskich klientów, więc angielski w pracy nie jest używany.

TakNie

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

nick
@Pytanie

Wziąłem udział w rekrutacji, cały proces odbywa się dość szybko, telefon, bezpośrednia rozmowa za dwa dni, decyzja była z tego co pamiętam w ciągu tygodnia.

@nick

No to rzeczywiście - proces rekrutacyjny w Maximus Broker odbywa się naprawdę dość szybko i sprawnie. Jeszcze w takim razie pozostaje kwestia omówienia tego, jaką formę współpracy proponują tam na sam początek. Jest to umowa o pracę czy umowa zlecenie?

nick
@Iza

Na każdym stanowisku jest umowa o pracę.

Olga

Może mnie zorientujecie jakie umowy zawiera firma z nowymi kandydatami? Jak to wychodzi finansowo?

Były
@Olga

Ogólnie jest nieco lepiej jeżeli chodzi o zarobki. Większa prowizja. Niestety konkurencja nadal oferuje dużo więcej. A maximus nie może zagwarantować nawet odpowiedniego stanowiska pracy. (usunięte przez administratora) Nie polecam...

Tak3Nie

Iza

@Wolność, jeśli posiadasz najnowsze informacje dotyczące zatrudnienia i kwestii rozwoju firmy Maximus Broker, to zachęcam Cię do bardziej merytorycznego wpisu w tym wątku! Chętnie dowiemy się informacji dotyczących benefitów oraz kwestii obecnej atmosfery pracy w firmie Maximus Broker, nowe wiadomości w tym temacie będą bardzo przydatne dla innych!

ktoś
@Iza

Administrator i tak zaraz usunie

Iza

@Alicja Myślę, że pytania tego typu - jeśli nie uzyskasz na nie odpowiedzi tutaj - śmiało możesz kierować do Maximus Broker bezpośrednio https://www.maximus-broker.pl/kontakt Na pewno udzielą Ci tam pewnych informacji. A już zdecydowałaś się tam aplikować? @Jerzy Też mnie to zastanawia. Firma Maximus Broker prężnie się rozwija, a zatem na forum powinno być więcej wpisów. Jesteś zainteresowany tym pracodawcą?

Alicja

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie obowiązki ma w tej firmie osoba na stanowisku brokera? Czy musi sam pozyskiwać klientów, czy ma jakąś pulę?

@Alicja

Broker obsługuje określoną pulę Klientow. Oczywiście może ich pozyskiwać - ale nie jest to obowiazek.

Jerzy

Czy jest jakiś powód, że wynagrodzenia są niskie? Może małe obroty?

Wolność

Zarobki znacznie odbiegają od tego, co proponują inni brokerzy. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w Maximus Broker. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

Wiktor

Gdyby było inaczej to forum by wrzało a tu jak widać jest cisza. Świetnie

Ja

Jako pracownik mogę tylko potwierdzić, że fajna atmosfera panuje i zarobki są dobre. Pracuję w Maximusie spory kawałek czasu i mam porównanie jak ta firma ciągle się zmienia na lepsze. Mam porównanie też z poprzednim miejscem pracy, słaba kasa i ciągły wyścig szczurów. W Maximusie jest duży nacisk na szkolenia, od samego początku zatrudnienia. Ścieżka kariery jest tak rozpisana, że wiadomo,czego możesz się spodziewać na kilka lat do przodu. Są okresy, że bywa ciężko, ale za to wynagrodzenie jest naprawdę dobre. A atmosfera – dam głowę że nie znajdziesz takiej dobrej atmosfery w żadnej innej firmie, tutaj pracuję z ludzi których nie chce się zmieniać za żadne skarby świata. Więc nie zastanawiaj się i dołączaj do nas 

Tak21Nie

Guru brokerów toruńskich
@Ja

Ale chłopie reklamujesz!!!

Iza

Maximus Broker to super pracodawca.

Yolook

Zarobki nawet, warunki też. Ale szkolenia czasami niezrozumiałe, są i takie ktore na jakimś stanowisku są nieprzydatne. Brokerzy zależy od osoby są i ludzie którzy są ok, (usunięte przez administratora) Czyli jak wszędzie jeśli chodzi o załogę. przygotowanie do pracy - średnio. Brak profesjonalnego przekazania obowiązków. Ogólnie praca dość nudna. Bardzo duża rotacja. Pewnie z uwagi na kiepski podział niektórych obowiązków.

Iza

@Max co możesz nam powiedzieć o pracy w firmie Maximus Broker? Jakie są warunki pracy? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj? Aktualnie firma poszukuje PRACOWNIKA BIURA HANDLOWEGO. W ofercie napisali, że zapewniają zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat, dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne, szkolenia praktyczne i teoretyczne. Ktoś aplikuje?

Yolo
@Iza

Pracowałem przez chwilę na tym stanowisku, sama praca byłaby bardzo fajna, gdyby nie konieczność pokonywania setek kilometrów za podstawę pensji. Żeby dojść do prowizji potrzeba wiele, wiele czasu i szczęścia. Umowa o pracę jak najbardziej, atmosfera w miarę ok, pomimo kilku obgadywaczy ;) Dla mnie długie wyjazdy, brak "kilometrówki" i ryzyko na drodze nie było tego wartę. Szkolenia i przygotowanie do pracy jak najbardziej na TAK. Myślę, że z czasem wejdą nowe rozwiązania bo chyba nie da się tak wiecznie kilometrować po to by czasem nawet nie odbyć spotkania. Także zależy kto akurat czego szuka.

Max

Szanowny Pan Prezes, jedyny właściciel i założyciel...

ex pracownik

Można się tu było dużo nauczyć, dlatego, że szybko rzucają na głęboką wodę. Zarobki kiedyś i owszem były dobre, ale porównując z innymi brokerami - nie oczekujcie koksów. Chyba, że ktoś chce być handlowcem i zasuwać po całej Polsce od rana do nocy, dzień w dzień, tydzień w tydzień.

Tak5Nie

wedffff

wlasnie fajnie ze daja szanse ludziom tez bez doswiadczenia

Tak1Nie

Marek
@wedffff

Czemu ciagle widac ogłoszenie na asystenta brokera? Co jest nie tak? Przy okazji ile taki asystent Moze zarabiać ? Ktoś wie cis więcej ?

Tak5Nie

@Marek

Firma się rozwija, to poszukuje nowych pracowników. A co do zarobów polecam złożyć CV. Na pewno wszystkiego dowiesz się na rozmowie :)

Prackwnik

W takim razie lucy na pewno sie spotkamy :) firma daje ludziom bez doświadczenia naprawdę fajną szansę na start. Myśle ze nie pożałujesz. Powodzenia na rekrutacji :)

TakNie

Zgadzam się z przedmówcą. Atmosfera i zarobki w Maximusie to na pewno duży plus. Jeśli do tego lubisz pracę Handlowca, to aplikuj - na pewno nie pożałujesz ;)

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Maximus Broker - Toruń