Opinie o Maximus Broker

Iza

@Max co możesz nam powiedzieć o pracy w firmie Maximus Broker? Jakie są warunki pracy? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj? Aktualnie firma poszukuje PRACOWNIKA BIURA HANDLOWEGO. W ofercie napisali, że zapewniają zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat, dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne, szkolenia praktyczne i teoretyczne. Ktoś aplikuje?

Yolo
@Iza 12.09.2017 14:37

Pracowałem przez chwilę na tym stanowisku, sama praca byłaby bardzo fajna, gdyby nie konieczność pokonywania setek kilometrów za podstawę pensji. Żeby dojść do prowizji potrzeba wiele, wiele czasu i szczęścia. Umowa o pracę jak najbardziej, atmosfera w miarę ok, pomimo kilku obgadywaczy ;) Dla mnie długie wyjazdy, brak "kilometrówki" i ryzyko na drodze nie było tego wartę. Szkolenia i przygotowanie do pracy jak najbardziej na TAK. Myślę, że z czasem wejdą nowe rozwiązania bo chyba nie da się tak wiecznie kilometrować po to by czasem nawet nie odbyć spotkania. Także zależy kto akurat czego szuka.

Max

Szanowny Pan Prezes, jedyny właściciel i założyciel...

ex pracownik

Można się tu było dużo nauczyć, dlatego, że szybko rzucają na głęboką wodę. Zarobki kiedyś i owszem były dobre, ale porównując z innymi brokerami - nie oczekujcie koksów. Chyba, że ktoś chce być handlowcem i zasuwać po całej Polsce od rana do nocy, dzień w dzień, tydzień w tydzień.

wedffff

wlasnie fajnie ze daja szanse ludziom tez bez doswiadczenia

Marek
@wedffff 30.06.2016 18:57
wlasnie fajnie ze daja szanse ludziom tez bez doswiadczenia

Czemu ciagle widac ogłoszenie na asystenta brokera? Co jest nie tak? Przy okazji ile taki asystent Moze zarabiać ? Ktoś wie cis więcej ?

@Marek 18.11.2016 02:48

Firma się rozwija, to poszukuje nowych pracowników. A co do zarobów polecam złożyć CV. Na pewno wszystkiego dowiesz się na rozmowie :)

Prackwnik

W takim razie lucy na pewno sie spotkamy :) firma daje ludziom bez doświadczenia naprawdę fajną szansę na start. Myśle ze nie pożałujesz. Powodzenia na rekrutacji :)

Zgadzam się z przedmówcą. Atmosfera i zarobki w Maximusie to na pewno duży plus. Jeśli do tego lubisz pracę Handlowca, to aplikuj - na pewno nie pożałujesz ;)

Ja

Jako pracownik mogę tylko potwierdzić, że fajna atmosfera panuje i zarobki są dobre. Pracuję w Maximusie spory kawałek czasu i mam porównanie jak ta firma ciągle się zmienia na lepsze. Mam porównanie też z poprzednim miejscem pracy, słaba kasa i ciągły wyścig szczurów. W Maximusie jest duży nacisk na szkolenia, od samego początku zatrudnienia. Ścieżka kariery jest tak rozpisana, że wiadomo,czego możesz się spodziewać na kilka lat do przodu. Są okresy, że bywa ciężko, ale za to wynagrodzenie jest naprawdę dobre. A atmosfera – dam głowę że nie znajdziesz takiej dobrej atmosfery w żadnej innej firmie, tutaj pracuję z ludzi których nie chce się zmieniać za żadne skarby świata. Więc nie zastanawiaj się i dołączaj do nas 

Zostaw opinię o Maximus Broker - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maximus Broker