Opinie o Auto-Toruń Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością w Lubicz Górny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Toruń Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Toruń Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Toruń Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością w Lubicz Górny

Czy w firmie Auto-Toruń Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością są regularne szkolenia pracownicze?

Ex-handlowiec Nowy wpis

Szkolenia to strata pieniedzy!

Ex-handlowiec Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Prezes - synalek nie skalany nigdy prawdziwą pracą i mający ludzi za nic. Kolejni pracownicy odchodzą a w firmie radość bo będę mieli mniejsze koszty Regularnie odcinane telefony czy gaz, zimno w salonie ( praca w temp 10 stopni zima to klasyka w części biurowej) Jednym słowem- omijajcie z.daleka

Kandydatka

Opinia dot stanowiska konsultanta Call Center Kia Torun. Na jakiej podstawie zapraszacie kandydata na dzien probny bez wczesniejszego poinformowania go o tym? Na rozmowie kwalifikacyjnej zostalam poinformowana przez rekruterke ze jest zainteresowana wspolpraca. Przedstawiła warunki i zaprosila na zapoznanie sie z pracownikami kilka dni pozniej. Nie padlo ani razu stwierdzenie , ze bedzie to bezplatny dzien probny. Jak sie pozniej okazalo zostalam sprytnie zaproszona na bezplatny dzien probny ( taka informacje przekazała recepcjonistka) . Na jakiej podstawie prawnej zapraszacie kandydatow na BEZPLATNE godziny pracy? Brak znajomosci KP przez pseudorekruterke...Nie polecam i zglaszam do PIP-u. Czasy bezplatnych dni probnych dawno minely. Myslalam, ze to powazna firma a nie Januszex. Wstyd

Były Nowy wpis
@Kandydatka

Nie w tym miejscu napisałaś Autopol Sp. z o.o. w Toruń - to jest właściwa firma, choć opinia zgodna z moimi doświadczeniami

NIE POLECAM !!! BANDA OSZUSTOW PODSTAWIAJA AUTA ZEPSUTE I NAPRAWIAJA MIESIACAMI!!!

Zbyszek
@Adam

Zgadzam sie z p.Adamem banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) rowniez dostalem samochod z wadliwa tym razem instalacja gazowa wogole nie przystosowana jest do silnika. Az zal ze tak ludzi w hu.a robia!! Auto juz 3 miesiac stoi w warsztacie i go naprawiaja. A jak warstat chce zaplaty za naprawe nawet na telefony nie odpowiadaja. Sprawa skonczy sie w sadzie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Auto-Toruń Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY/ELEKTROMECHANIK? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
Tomasz K

Panie Danielu, przepraszam, pomyliłem się przy Pana imieniu, powinno być oczywiście Daniel. Pan Daniel.

Tomasz K

Panie Dawidzie, pisząc powyższą opinię trochę się Pan zagalopował. Jakoś nie dodał Pan, że nasze rozstanie było poprzedzone kilkunastoma rozmowami, których celem było wyegzekwowanie od Pana właściwego wykonywania obowiązków, które zostały przeze mnie określone w momencie Pana rekrutacji. Zapomniał Pan również dodać, że uzgodniliśmy, że Pana praca nie polega na siedzeniu i oglądaniu telewizji i przeglądaniu stron pornograficznych (historia odwiedzanych stron wraz z godzinami wejścia jest dostępna dla administratora sieci). Zapomniał Pan dodać, że udowodniłem Panu, że najlepiej wykonywaną czynnością było grzebanie po biurkach pracowników, przeglądanie dokumentów, do których zdołał się Pan dostać. Nagrania z monitoringu, które Panu pokazałem są zarchiwizowane. O opuszczaniu miejsca pracy przed czasem (bo przyszedł np. któryś z mechaników) też jakoś Pan nie wspomniał. Nie wspomnę o skargach Pana współpracowników na Pana osobę jako człowieka konfliktowego i leniwego. Premie w naszej Firmie owszem istnieją ale Pan chyba sobie nie zdaje sprawy, że za normalnie wykonywaną pracę pracodawca wypłaca Panu pensję, a premia, jak sama nazwa wskazuje, jest za ewentualne prace dodatkowe, wynikające z doraźnych potrzeb, umiejętności pracownika i chęci ich realizacji, co do których można się z pracownikiem doraźnie umówić. Tyle, że Pan stronił od swoich normalnych obowiązków więc jak proponować Panu coś dodatkowego. I to byłoby prawie wszystko. Prawie, bo zapomniał Pan dodać, że ważnym elementem decydującym o naszym rozstaniu z Panem był fakt traktowania naszej Pani sprzątającej w sposób z pogranicza molestowania. Rozumiem, ładna dziewczyna ale dobrze ułożony człowiek nie ślini się na widok każdej ładnej kobiety, nie czyni dziwnych propozycji, a przynajmniej po jednej odmowie zaprzestaje dalszych prób. Pozdrawiam Pana, życzę wielu sukcesów na niwie zawodowej i prywatnej. I proszę mieć tyle odwagi, żeby podpisać się chociaż imieniem pod wyrażaną opinią.

Aneta

Czy w firmie Auto-Toruń istnieje jakiś system motywowania pracowników? Osoby zaangażowane są w jakiś sposób doceniane przez pracodawcę np. premią?

@Aneta

Premia od zarobionych dla firny pieniedzy w całkiem uczciwej proporcji. Pracodawca super jak dla mnie!

Ex-Pracownik
@Aneta

P. Aneto w tej firmie nie istnieje żaden system motywacyjny, chyba że motywacją można nazwać pseudo "rozmowy" z kierownictwem, które bardziej mogą zniechęcić do pracy lub by się samemu zwolnić albo gdy mówi kierownictwo, że Cię zwolni niż da cokolwiek dobrego i motywacyjnego pracownikowi. Premie? Takie coś nie istnieje. Nie odniosę się do salonu w Lubiczu ponieważ nie wiem jak tam było i jest obecnie. Pisząc odpowiedź głównie mam na myśli oddział w Słupsku, Opel Słupsk. Pozdrawiam.

Ex-Pracownik

Witam Podaje ponownie opinie ponieważ prawdopodobnie została usunięta (na żądanie właściciela firmy lub z powodu nie wygodnej treści o przedsiębiorstwie). Zanim ogólnie przedstawię pewne aspekty jak i wystawie opinie, małe sprostowanie. Opinia ta będzie w głównej mierze dotyczyła salonu samochodowego Opel Słupsk w Słupsku. Jest, to nic innego jak oddział powyższego salonu w Lubiczu. Opinią tą chciałbym Państwa przestrzec przed chęcią zatrudnienia w tej firmie, przede wszystkim jako Dozorca/pracownik gospodarczy. Dotyczy ona oddziału salonu samochodowego Opel Słupsk w Słupsku. Nie wiem jak przedstawia się sytuacja salonu w Lubiczu dlatego skupię się na oddziale. Zacznę od pracownika(ów), są pewne osoby (a w szczególności osoba) z którymi nie warto rozmawiać ani poruszać żadnych tematów, swoich prywatnych tak po koleżeńsku (nie w tej firmie) czy tym bardziej dotyczącej pracy ponieważ wiele co powiesz może trafić do kierownika oddziału Tomasza K., a wtedy możesz mieć nieprzyjemności i reprymendy będąc tym samym u niego na tzw. celowniku gdzie wprowadzane mogą być na Ciebie przez Niego np. różnorakie ograniczenia, brak dostępu do pewnych rzeczy, np. które mogą ułatwić Ci pracę (dotyczy, to Dozorca/pracownik gospodarczy), robiąc Ci ciągle "pod górkę", często może wyszukiwać z tygodni czy miesięcy wstecz jakieś (wg niego) niedociągnięcia, drobne potknięcia albo specjalnie ogólnie mieć częste z Tobą "rozmowy" mające na celu obniżać Twój komfort psychiczno-fizyczny w pracy, po to abyś wymiękał, czuł że jesteś tu nikim, że pokazać Ci gdzie Twoje miejsce, a kierownik P. Tomasz K., że jest "kimś", "bogiem" i ma nad Tobą władzę. Co więcej, P. kierownik Tomasz K. nie nadaje się na kierownika, nie potrafi postawić się na miejscu pracownika ani z nim rozmawiać, brak mu empatii ani nie potrafi dbać o swoich podwładnych, w szczególności tych z najniższego szczebla. A żeby nie było tak mało, nie umie lub nie chcę w żaden sposób zachęcać jak i nastawiać pozytywnie pracownika, to samo tyczy się wszelakiego pozytywnego motywowania pracownika typu np. premia, dobre słowo itp. Człowiek ten nie potrafi kierować ludźmi, nie ma pojęcia co do stanowiska kierowniczego. Brak mu wszelakich predyspozycji do byciu kierownikiem. Ciekawe jakimi motywami kierował się szef tej firmy zatrudniając go i dając mu te stanowisko. Co do właściciela firmy, częściowo łamie przepisy, nie płaci za dodatek nocny albo nadgodziny, które wypracujesz, "żydzi" kasę na każdym kroku, aby tylko dla siebie, nic dla pracownika, kompletnie nie interesująca się pracownikami, głownie najniższego szczebla, wyzysk i danie jak najniższej płacy, tym bardziej iż zatrudnia osoby z grupą niepełnosprawności gdzie za pół darmo zatrudnia pracownika, a wypłata to najniższa krajowa bez żadnych premii. Marzą Ci się premie - zapomnij, święta wielkanocne/bożonarodzeniowe więc może paczka, paczka dla Twojego dziecka - zapomnij, o a może bon świąteczny - zapomnij, to może tzw. premia świąteczna - zapomnij itd. W tej firmie nie otrzymasz nic po za "gołą" pensją najniższą krajową. Czy są jakieś plusy, tak jeden... pensja zawsze na czas. Podsumowując, o tej firmie można by więcej rzec, negatywnie niestety, ale tyle chyba wystarczy co wyżej zostało szczerze przedstawione. Jeśli jesteś osobą emerytem/rencistą która nie ma co robić w domu, z czasem również (bo tu pracuje się 12, 15, 16 i 24 godz. na dobę) jako dozorca/prac. gospodarczy i nie zależy Ci na większym zarobku, a tylko chcesz dorobić odrobine, to ok możesz się zatrudnić, ale długo tam raczej nie popracujesz, dobiją Cię godziny pracy, grafik, świątek piątek, niedziela w pracy. Jeśli natomiast szukasz pracy ze stałą umową o prace, większym zarobkiem, wyrobiłeś ponad normę więcej godzin, że otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie, nie lub liczysz na premie, różnego rodzaju dodatki, bony na święta, premie świąteczną, zapłatę za pracę w nocy (tzw. dodatek nocny) nie czy inne profity, to nie tutaj, nie w tej firmie. Nie polecam pracy w tej firmie, odradzam. Oczywiście mowa tu o oddziale Opel Słupsk w Słupsku. Pozdrawiam.

Jarek

Świetna atmosfera, uczciwe wynagrodzenia Polecam 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Toruń Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością - Lubicz Górny

• Jak się pracuje w Auto-Toruń Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Toruń Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Toruń Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością?

Auto-Toruń Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością
  • Toruńska 58B