Multikas Dariusz Konopka

Opinie o Multikas Dariusz Konopka

Edward

@Maria, czy jesteś pracownikiem Mulikas Dariusz Konopka czy klientką? Z Twojej opinii bardziej wynika, że komentujesz firmę jako klientka a od 2016 roku nikt z pracowników firmy nie napisał nic odnośnie tego jak wgląda praca w tej firmie. Czy aktualnie prowadzone są rekrutacje do firmy?

Maria

Właściciel niegrzeczny, bardzo drogo!!!Naciągacz!!!! Nie polecam:(

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 23 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej atmosfery w firmie Multikas Konopka Dariusz?

Szukasz pracy?

dora

Drogi. Roczny przegląd 150 plus koszty dojazdu...a koszt w zalezności od widzi mi się..tu 30 tam 20zł...tego samego dnia w tej samej miejscowości. Niesłowny i bardzo nieprzyjemny.

Mariola Szadowska

Bardzo drogo! Serwis techniczny zwykłej kasy kosztuje ponad 300 zł!

Jan

Ceni się Pan Dariusz! 300 zł za przegląd kasy zakupionej u niego sobie życzy... kiedyś brał 150 zł ale odkąd obowiązkowy jest co 2 lata to musi odbić sobie to na swoich klientach! dodatkowo dla klientów, którzy już kupili u niego kasę jest wulgarny u=i bezczelny

Błażej

Informatyk nie chciał przyjechać do naprawy kasy !!!

Zostaw opinię o Multikas Dariusz Konopka - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multikas Dariusz Konopka