MENTOR SA

Katowice

Opinie o MENTOR SA

Mirek

Czy możecie dodać coś więcej informacji o stażach dla studentów? Czym spowodowana jest ta cisza?

Paulina

Wiecie, że firma MENTOR SA organizuje również staże dla studentów? Więcej informacji możecie znaleźć na ich stronie internetowej: https://www.mentor.pl/staze/?s=1 Czy ktoś z Was był na stażu w tej firmie? Udało Wam się później dostać stałe zatrudnienie?

ania

nie rozumiem dlaczego praca miałaby Ci zniszczyć życie prywatne @jhbkgcytc???

burder

Jak ktoś szuka pracy w MENTOR SA to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Opis stanowiska pracy:Zakres obowiązków:- Prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej i przychodzącej- Spr... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5669176?keywords=&region=

RR

nie pracuje tam juz jakies 4 lata, ale jak czytam opinie to moze i dobrze sie stalo, ze moje drogi sie rozeszly z MGC. teraz mam luz, spokoj, bez gierek, moge poprostu spokojnie pracowac a zarobki, w porownaniu z Krakowem to .... nie urywa...

7pietrowiec

u ws największe premie dostawali największe lizusy i \"lanserzy\" ci którzy uczciwie zasuwają , ale się nie lansuja dostawali ochłapy poza tym aby dostać podwyżkę trzeba się zwolnic i przyjąć ponownie, nie ma innej drogi

tester z mentora

bo to nie wina ws ani [usunięte przez moderatora] tylko zgnilej korporacyjnej struktury panowie w usa tocza miedzy soba boje o \"wplywy\" a losem projektow i tym co sie dzieje z firma nikt sie nie przejmuje. pracownicy to tylko pionki, ktore jak sie nie podobaja to sie wyrzuca zero szacunku dla szeregowego pracownika poza tym polityka mentora jes taka: kupic konkurenta, sprobowac z tego co sie kupilo cos zrobic (z miernym skutkiem), a jak nie wychodzi to zwalic, ze ludzie sa do niczego na poczatku jest fajnie, ale potem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zaczyna wciagac

starypracownik

[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] juz nie ma a firma nic sie nie zmiania - jest jak opisano powyzej

kandydat

Czy w Mentorze zatrudniają tylko tych, którzy byli na stażach z PŚl.? Jak jest średnia wieku? Zgłosiłem swoją kandydaturę przez stronę mentor.com ale już bardzo długo jest "In Process" i zero odpowiedzi. Czy można jakoś inaczej zgłosić się do nich? Chodzi oczywiście o Katowice.

iCDB_rulez

A o ktorym Mentorze szanowni przedmowcy mowia? Tym na Chorzowskiej? Hmmm... nooo pewne rzeczy by sie zgadzaly bo jest tam [usunięte przez moderatora] a i niejaki [usunięte przez moderatora] tez kiedys byl, ale tu sie nie zgadza bo juz go podobno w zasadzie nie ma, a poza tym u niego to premie byly jak najbardziej ;) A generalnie to wcale nie taka zla firma (o ile chodzi o tego Mentora a nie jakiegos innego).

ws

Firma [usunięte przez moderatora]? - dokladnie tak, musze sie zgodzic z przedmowca. Stoi sie w miejscu, zero szkolen, mozliwosci rozwoju, awansu, chyba, ze mimo wczesniejszego wkladu w rozwoj firmy, odsuwaja cie na boczny tor, z niezrozumialych powodow. Premie ? jakie premie ? Ocena nie zalezy od umiejetnosci i wkladu pracy, ale od personalnych sympatii. Jedne co jest tu ponad przecietna to zarobki, ae tylko tych co przyszli w momencie rozwoju oddzialu, teraz to sa wrecz glodowe.

mendorowiec

[usunięte przez moderatora] stoisz w miejscu i umierasz z nudow nie polecam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o MENTOR SA - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MENTOR SA