Mentor S.A. Oddział

Szczecin

Opinie o Mentor S.A. Oddział

tobiasz

Mentor oferuje staże w Centrali firmy lub w jej oddziałach w całej Polsce dla studentów III, IV, lub V roku studiów na kierunku prawo, ekonomia lub finanse @befir. Są to staże płatne już od pierwszego dnia pracy

Etatowiec
@tobiasz 17.05.2016 08:42

A dla agentów w terenie oferują etat?

Pracowałeś już w firmie Mentor S.A. Oddział? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o Mentor S.A. Oddział - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mentor S.A. Oddział