Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Witam, chciałem się zapytać jak wygląda praca w tej firmie, jak zarobki na start netto dla operatora i jaki system pracy. Z góry dziękuję.

Karol

Czy to prawda, że ketchup dla Mcdonald's jest robiony z pomidorów sprowadzanych z Chin?

5S

Nareszcie otworzyli oczy. Lepiej późno niż wcale. Swoje zdążyli stracić.

jo
@5S

Czy dzisiaj też pracowaliscie bo coś mi żona kłamie w zielone świątki i czy wszystkie soboty i niedziele są pracujące

Majonez
@jo

żona nie kłamie, pracowała...tam jakby się dało to by pracowali 25h na dobę...

5S
@jo

Tak jak pisze Majonez, weekendy non-stop do zajechania. Jakby było 8 dni w tygodniu też by wolnego nie było, ale chociaż to nadgodziny, dzięki czemu ludzie mogą podrasować sobie pensje. Choć do tej pory miałeś/aś nadgodziny to Ci premie walili na bezczela choć nie z winy pracownika, ale jakoś trzeba było ludziom zaiwanić kasę. Może teraz z czasem się to zmieni jak nie będzie pewnej osoby (WT).

R
@5S

@5S Co masz na myśli?

Okularnik
@R

Waldus odchodzi firma odpocznie i ludzie

Sty
@Okularnik

Waldek odchodzi sam czy został poproszony o odejście?

Paulina

Zastanawiacie się jakich osób Develey Polska Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu? "Osób, które są przedsiębiorcze i dbają o wysoką jakość wykonywanej pracy. Cenimy sobie inicjatywę i motywację do podejmowania nowych wyzwań oraz odpowiedzialność." Te informacje i wiele więcej znajdziecie na stronie firmy http://produkty.develey.pl/kariera.php

Okularnik
@Paulina

Paulina dobrze piszesz to jest wazne w kazdej pracy tyle ze w Develey tego nie doceniaja i dojezdzaja wszytkich. Kiedys Ty tez to zrozumiesz

Plant Manager
@Okularnik

Dokonało sie

Koko

Praca nie dla misjonarzy i wizjonerów - potrzebne dwie ręce i głowa nie od parady :)

TPM

Waldek - 6000 zł na rękę?? hehehe poprawiłeś mi humor z rana ;-)

PPPPPPPPP

Ludzie uciekajcie z tej firmy. Omijajcie ja wielkim krokiekm. RKS masakra, Panie z kadr masakra, Dyrektor Sprzedaży żal pisać.

sklo
@PPPPPPPPP

Podpowiedz co z kadrami w tej firmie?

gall anonim

Orientujecie się może kiedy będzie wyprowadzka na nowy magazyn.

Trzeba pipę im nasłać i być może będzie dobrze po jakimś czasie

harnaś

czy w święta bożego narodzenia i w sylwestra produkcja też idzie i można dorobić

michał

Pracownicy zatrudnieni w tej firmie szukają pracy. Informują o zatrudnieniu przez agencję. Z tego co wynika to agencja na nich zarabia. Poza tym praca na produkcji w niekorzystnych warunkach tzn. temp. 30 stC. Wszystkich z którymi rozmawiałem potwierdzili. Panują złe warunki pracy i produkcji. generalnie opinia negatywna. Dziwię się gdzie jest bhp i kierownictwo firmy tzn. dyrektor, plant manager. Dziwne, że nie weźmie się za to inspekcja. Poza tym taki chodzący pracownik roznosi wszystko co negatywne o firmie.

zainteresowany

Powtarzam pytanie kolegi eloe. Ile można zarobić jako operator maszyn w tej firmie?

eloe

Ile zarabia operator?

Waldek
@eloe

okolo 6000 PLN na lape.

eloe

Ile zarabia operator?

aksa

ile można zarobić w dziale kontroli jakości?

obecny

kal : Już wyjaśniam zagadnienie. Do pewnych czynności powinny być procedury, do innych zaś powinna być pozostawiona "furtka" w celu wykazania się kreatywnością. Takie postępowanie prowadzi do rozwoju i motywacji. Nie da się "przechylić szali" na jedną, czy też drugą stronę, gdyż zawsze będzie czegoś brakowało. Najlepszym rozwiązaniem jest, nazwijmy to "mix". Umiejętność zarządzania to zdolność do wykorzystania wszystkich narzędzi jednocześnie w danym miejscu i czasie. Poczytaj o tym, na rynku znajduje się mnóstwo pozycji w literaturze zarządzania i psychologii biznesu z których możesz się czegoś nauczyć. Zabawne, że odpowiadasz tylko na ten zarzut.

obecny

"spontaniczna rozpoznawalność marki" A co z tego dla mnie poza tym, że się lepiej sprzedaje? A czyja to zasługa jak nie pracowników, którzy pchają towar w rynek? Wydarzenia z ostatnich kilku miesięcy każą mi powątpiewać w kulturę organizacyjną tej firmy, w jakąkolwiek kulturę niektórych ludzi tam pracujących. I w głównej mierze mam tu na myśli ludzi, którzy przynajmniej w teorii powinni tą kulturę posiadać. Strasznie niski poziom wykształcenia i umiejętności kadry menedżerskiej. W każdej szanującej się firmie kierownik powinien mieć choć licencjat i potrafić sklecić zdanie po angielsku. Opowieści o tym, że ktoś ma blokadę językową to bzdura. Awansuje się pachołków, bo głupim narodem dobrze się zarządza, nie mają swojego zdania i wymagają od ludzi co im każesz. Nie docenia się ludzi kreatywnych, wręcz odwrotnie. Logicznie myśląc powinieneś dostać instrukcje postępowania, jakieś wytyczne, procedury. A tu idziesz na żywioł. Jak się dowiadujesz, że źle pracujesz to już masz wymówienie na stole. Było już kilka takich sytuacji. Pracownicy sprzedaży zwalniani są przed końcem kwartału. Nawet jeśli zepnie ci się plan, to nie dostaniesz premii, która ci się należy. Ciekawie co!!! Ja szukam zmiany bo nie chcę być tak potraktowany.

obecny

Stała umowa = inwestycka w pracownika. Kolego, nie masz pojęcia co oznacza inwestycja w pracownika. Wobec tego Ci podpowiem: 3000 zł netto podstawy + premia, pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie , pakiet emerytalny, karta Multi Sport, szkolenia kierunkowe dla stanowiska na którym pracujesz, realna możliwość rozwoju/awansu, dofinansowanie do studiów. To o czym piszesz to niezbędne minimum, obowiązek szanującego się pracodawcy. Tego o czym ja piszę nie ma w tej firmie i raczej nie będzie.

Aa

Czy operator Irek jeszcze pracuje?

@Aa

Jeśli o tym mowa, to pracuje...

Znalazł pracę bliżej domu i się zwolnił...

@Adam

Co tak dużo lajków ?

Renata
@Aa

Tak.W Kurii jako Biskup.

załamany

ty chyba jesteś ze Lwowa albo innego zadupia post pegeerowskiego skoro 15 zł. na godzine to nieźle. Przez takie podejście dlatego takie marne pieniądze płacą bo i tak znajdują się ludzie którzy za taką nędzną kase są szczęśliwi i tyrają, tragedja

czy ty jesteś normalna? po co piszesz te bzdury?!!!oczerniasz nie kierowniczke tylko siebie!!!po co ?nikt normalny w te bzdury nie uwierzy.!! kurde!!! jak ci za dobrze to sie zwolnij a jak ci sie nudzi to weź sie do roboty!! BABO!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 247 ocen.

Develey Polska Sp. z o.o.