PROMAR

Łomianki

Opinie o PROMAR

Iwona

@pracownikpr czyli w zasadzie czym według Pana powinnam się zająć? Mam wrażenie, że identyfikuje mnie Pan z kimś innym, niż jestem. Ja nie bronię firmy i nie jest to też moim zamiarem. Jestem moderatorem forum i jedynie na czym mi zależy, to wprowadzanie dyskusji na merytoryczne tory.

pracownikpr

Zgadza się z osobą wyżej w 100% odradzam, jeszcze pracuję ale jak większość normalnych ludzi odejde z tego zakładu o ile można to nazwać zakład.Pani Iwono proszę zająć sie tym co pani wychodzi najlepiej a nie bronić tego Anty zakładu, Bo pracowników tu sie nie znajdzie... A wręcz przeciwnie. Co do warunków pracy bez zmian,Sam jak bede odchodził to zgłoszę to Sanepidu i Pipu ten zakład. Pozdrawiam i Odradzam pracy w tym zakładzie,Obecna władza to ... Na końcu dodam żeby prezes obudził sie nim będzie za późno , bo pracownikow juz nie ma i nie bedzie.

Iwona

@zgłoszonePipu, posiadasz informacje na temat tego jak sytuacja wygląda w PROMARZE po zgłoszeniu sprawy do PIP-u? Często po takich sprawach, wiele rzeczy się w firmie oczyszcza, są zwolnienia. Jak było tutaj, czy teraz potencjalni pracownicy mogą liczyć na lepsze traktowanie?

zgloszonePipu

Pracowałem... Jedyną prawda jest wynagrodzenie na czas... reszta to wielka ściema zaczynając od tego że obiecuja zmiany ludzią 6-14 14-22 a przychodzą w cały świat, następnie stary pracownik jest traktowany jak byle kto, przychodzi nowy i on stawia wymogi kiedy urlop itp.... jezeli chodzi o stara załogę spoko. Przykład kiedy stosuje sie w tej firmie przymusy mobbing i szantaż? każdy audyt ludzie pracuja po 10h sprzątajac syf jaki jest przed audytem na ktory nikt nie zwraca uwagi ma być szybko. kolejna kwestia kierownictwo jeden z nich odpowie przed sądem pracy za mobing wyzwiska, naśmiewanie sie z pracowników, są świadkowie. Bo kto normalny do nowego pracownika za plecami mówi "Grubasie szybciej" albo słowa " gówno mnie obchodzi ktoś ma przyjść" soboty niby wolne ale nie można odmawiać bo potem robią na złość przykladów by można pisać co nie miara ale to nie o to chodzi, SZCZERZE ODRADZAM LUDZIĄ pracy w tej anty firmie, wyzysk ludzki nie zna granic w tej firmie, Gorzej niż w zakładzie Virtu, Powtarzam GORZEJ!!! pozdrawiam tych wytrwałych w tym zakładzie:)

Iwona

Aktualnie na stronie internetowej firmy można znaleźć oferty pracy na stanowiska Doradca Techniczny oraz Serwisant. Według treści ogłoszenia, PROMAR oferuje pracownikom możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Możecie powiedzieć jak to wygląda w praktyce? Jakie konkretnie są to możliwości? Czy firma zapewnia swoim pracownikom kursy, czy też szkolenia?

raf

witam ile zarabia magazynier na rękę bo pojawilo sie ogloszenie , ale z tego co piszecie to warunki sa straszne i to traktowanie ludzi ja zwierzęta masakra ,

Pracownik Roku

Pracownik.... Chętnie też poczytam...

Iwona

@Aaadalej pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego co podoba Ci się w pracy w firmie.

zbyku

pracowalem i Nie polecam zakład stworzony dla ludzi ceniących lizanie zadów itp,itd . Nic więcej dodać ani ująć :) Traktowanie ludzi? zwierzęta w Schroniskach lepiej się traktuje niż ludzi tam.Więcej informacji Wie na ten temat Państwowa Inspekcja pracy:) POzdrawiam

Aaa

A ja jestem zadowolona.

xxx

stawka 10 zł netto bez możliwości podwyżki no chyba ze premia motywacyjna żalowi. i jeszcze pytania czy jest sie na coś uczulonym zrobić odpowiednie badania pracownikowi

Xyz

Co z tego że benefity jak traktują ludzi bez szacunku? Nikt kto szanuje siebie nie będzie tam pracował bo zwyczajnie nie wytrzyma takiego traktowania. Jedyny plus tej roboty to że kasa jest na czas. Niewielka ale jest. Nie polecam. Jak macie wyjście lepiej trzymać się od nich z daleka.

Xyz

kjaa

Dla mnie idealnie jest to, że zapewniona jest prywatna opieka medyczna. W końcu o takie socjale jest dość trudno, a tak przynajmniej nie trzeba się o to martwić, Pewnie do tego i tak dorzucają odpowiednie socjale jeszcze, ale wiadomo coś o benefitach? Pozdrawiam

Zawiercianin

Ja pracowałem w Zawierciańskim Promarze , kierownicy nie chcieli mnie dopuścić do żadnej z maszyn a po dwóch dniach zostałem zwolniony z pracy bo brak mi umiejętności obsługi maszyn w zakładzie Nie polecam , Nawet nie wiem czy zostanie mi zapłacone za te dwa dni

Ale

Wymagają ale płacą na czas i więcej niż inni w Zawierciu. Praca ciezka jest ale morzna się dogadac.

Anonim

Atmosfera jest fatalna jeśli chodzi o produkcie bo o wszystko się czepiają.:(

jas

A ja pracuje i jestem zadowolony. Kasa na czas, mogla by byc wieksza ale nie jest zle. Ludzie OK, kawa za fri na przerwie, dmuchac kaza na bramie.

Zniesmaczony

ludzie skąd wy takie informacje macie, w tej Firmie pracowałem 1 miesiąc zarbki oscyluja w graniach 2200 -2500 brutto co za tym idzie ledwo jest 1700zł na ręke przy ciągłych nadgodzinach. Nie wiem kto te informacje tu wypisuje ale są w połowie nie prawdziwe. W Zawierciu co tydzien ktoś nowy jedna osoba doświadczona się zwalnia przychodzą 2 które nie nadawały się do pracy. Powiem tak Większość ludzi ucieka z tej firmy bo można śmiało ją zbliżyć już do Virtu jeżeli chodzi o wyzysk:) Pozdrawiam

Tak to suma brutto

fredek

A jakie są zarobki netto na produkcji i magazynie w POMAR Zawiercie ???

Długi
@fredek 23.03.2016 17:48
A jakie są zarobki netto na produkcji i magazynie w POMAR Zawiercie ???

Firma prężna, stawiają na elastyczność, Tym szczycą się u swoich klientów za co klienci są wdzięczni bo wracają. Elastyczność przekłada się na dużo pracy- jeśli chcesz pracować to cię docenią, leserów jest pełno a tych nikt nie chce w firmie, dlatego odsiew jest duży więc trzeba pokazać się od najlepszej strony. W kwestii "marudzenia" na produkcji: Firma posiada systemy jakości, które muszą być utrzymane i do których trzeba się dostosować- za to w końcu płacą. Fakt faktem- jeśli pracujesz na nadgodzinach to można usłyszeć że to już twoja sprawa (pamiętajcie o rodzaju umowy o pracę, niższe stanowiska nie wymagają nadgodzin a za te można dostać wynagrodzenie)- ale właśnie: może trzeba zreorganizować system pracy na bardziej efektywny? Fair Play: działa w dwie strony- można się porozumieć z pracodawcą ale nie należy wykorzystywać. Struktura na wyższych szczeblach zmienia się bo jest konieczna. Trzeba szukać najlepszego rozwiązania na każdym kroku. Trzeba pamiętać, że to klient jest najważniejszy, w KAŻDEJ firmie.

Anonim

Pracowalem w firmie Promar dosc dlugi okres czasu najpierw w kozieglowach a potem zawierciu. Odkad pojawil sie nowy dyrektor wszystko sie zmienilo na gorsze. Stary dyrektor I kierownik z produkcji dostali wypowiedzenie. Nowe kierownictwo na produkcji prubuje kierowac ale mu to nie wychodzi. Zarobki sa coraz gorsze. Podpisywanie oswiadczen za które obcinania pensja. Im bardziej się starasz tym szybciej ci podziekuja.

Anonim

Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie w oddziale w zawierciu. Praca na produkcji jest bardzo ciężka a zarobki bardzo małe. Człowiek się stara a i tak wszystko wiecznie źle. Odradzam wszystkim prace w tej firmie.

Normalny

Czy was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o ? wszystko tylko złe , a może coś dobrego napiszecie skoro tam pracowaliście! O bonach się nie pamięta ? o Paczkach dla dzieci! Że komuś się udało coś osiągnąć to od razu trzeba pluć na niego? Może traficie do takich firm że nie wytrzymacie nawet dnia. Żenada. Myślicie że ktoś będzie wam płacił za siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic nie robienie ... Jeśli nie szanujecie tego co macie to i was szanować nie będą.. a co do kozichgłów to nie wiem czego się czepiasz to też są ludzie i też mają rodziny i są tacy jak ty ja czy ktoś inny a sam możesz być leniem który nie ma odwagi stanąć i powiedzieć co boli... tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] głupoty..

ooooo

A ja pracuje i nie żałuje

........

w zupelnosci nie polecam , przyjechaly wieśniaki z kozieglów i wymagaja cudów od ludzi

zakwalifikowany

Wchodząc do siedziby... jedno słowo ciśnie się na usta PRL

iwo

skoro samochodami służbowymi jeżdża na wakacje to chyba nie jest najgorzej??

byla

skostnialy system, czujesz ze wracasz do prl. nie możesz wyjść po 8godz jak nie dostaniesz zgody z góry,ze możesz już skonczyc prace.wyzysk za psie pieniądze.jak mówisz o nadgodzinach,to ci mowia,ze ty sam z siebie siedzisz.

Janek

Koleb,a skąd wiesz że "zarobki będą ok takż atmosfera miła i ogólnie miło się pracuje."?

ktos

Cale szczęście koszmar z Promarem się skończył pobudka po długiej nocy skuteczna, jeśli macie ochotę na duży wyzysk bez wdzięczności ,, polecam,,

maxs

widać że nie ma firmy dobrej w tym mieście same złe . TO nich wymieni taką która jest dobra . chętnie w niej się zatrudnię bo obecnie szukam pracy .anie zadowolonych z firmy może być wielu ale prawda leży zawsze po środku . moim zdaniem nie można tylko narzekać albo chwalić czas obiektywnie popatrzeć że dzisiaj prace jest bardzo trudno .może autor ma 25 -35 lat i wydaje mu się że może wybrzydzać ale kiedy przekroczy 40 zobaczy że nie jest tak łatwo o pracę ...?

styś

Radzio pracowałeś tu że się wypowiadasz??

radek

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści od szefostwa op magazynierów paprykę mieloną potrafią zrobić z kukurydzy mielonej z dodatkiem barwników i aromatów 80% przypraw jest podrobione zarabiają na tym krocie sanepid w kaliszu jest skorumpowany

Darek

Żeby nie było wątpliwości to ten promar zajmuje sie maszynami do przemysłu spożywczego i ogólnie żywnością.

czerep

wystarczyło tylko looknąć na to skąd pochodzą. W tym przypadku mamy do czynienia z Promarem z Łomianek

Zamęcki

Nazwa na tyle popularna, że sporo firm haha, dobry motyw. Przy okazji, orientuje się ktoś jak sytuacja w firmie wygląda?

muniek

PROMAR??? http://www.promar.edu.pl/ http://www.promar.pl/ http://www.promar-zlotki.pl/ edu czy pl czy zlotki

dariusz

Sinor, czy ja wiem, kryzys chyba się już skończył i Polski za bardzo nie dotyczył, Promar nie powinno tłumaczyć się kryzysem, bo to kiepski powód.

Prezes

Pensje,tragedia i cała ekipa też!!! jest tylko parę osób spoko ale reszta to porażka,najlepsi ludzie odeszli dwa lata temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kati

Możecie napisac coś więcej o pensjach w tej firmie w działach administracyjnych?

Jeszcze takiego balaganu nie widziałem w firmie. Na wyższych stanowiskach jest obsadzona rodzina. dużo wymagaja mało płacą. Zbyt wiele minusów żeby je wymieniać. Kompletnie zdezorganizowana firma, w której panuje syf i bałagan. Definitywnie odradzam!!!

Gregor

Bardzo niskie płace, szczególnie na stanowiskach fizycznych tj.serwis maszyn- dużo poniżej średniej krajowej; W innych firmach zajmujących się podobnymi sprawami, zarobki są o 100% wyższe. Można pracować ponad siły, dawać z siebie wszystko a i tak nikt tego nie doceni - w najlepszym przypadku nie dostaniesz ochrzanu od kierownictwa. Firma bazuje na [usunięte przez moderatora].

spontan2

1.Firma [usunięte przez moderatora] pracowników,zatrudnia za grosze,a wymagania dużę...... 2.W firmie panuje okropna atmosfera,kierownictwo w poszczególnych działach nie kompetentne,nie chcą brac za nic odpowiedzialności,jeśli coś jest źle za wszystko obwiniają pracowników, 3. Stanowiska dyrektorskie i kierownicze są załatwiane przez znajomości i układy,jednym słowem panuje kumoterstwo i jedna wielka klika....(poza tym to jest klan rodzinny (prezes i dyr.finansowy to dwaj szwagrowie)...... 4.Brak możliwości rozwoju i awansu (jak widza,że masz wiedzę i masz własne zdanie-wtedy kierownictwo czuje zagrożenie i albo tak"ci" dopiekają i sam odchodzisz ,albo podkładają ci "świnie" i zwalniają. 5.Dziewczyny,które zachodzą w ciążę,pomimo wcześniejszych ustaleń mówią ,że wracają po macierzyńskim do pracy -słownie się zgadzają na takie ustalenia-twierdzą,że nie będą na ich miejsce zatrudniac nowych pracowników (nawet na zastępstwo) ,tylko rozłożą pracę na pozostały zespół pracowników w dziale. Po macierzyńskim dziewczyna wraca i dostaje na "dzień dobry" wypowiedzenie z tyt. likwidacji stanowiska pracy. 6.Niestety, takie zasady panuja w firmie Promar - to jeszcze oni szczycą sie ,że jest firmą "Fair Play"-to logo widnie na ich papierze firmowym.Na ironię losu- TO ONI - NIE są FAIR PLAY w stosunku do pracownika.Nie wiem dlaczego dostali taką nagrodę.....należałoby w takim wypadku "utrzec im nosa" i pozbawic ich używania tego tytułu. SERDECZNIE ODRADZAM WSZYSTKIM TAM PRACOWAC, aby uniknąc rozczarowania, szkoda czasu na pracę w tej firmie

1. Wynagrodzenie nierynkowo niskie; 2. Duża rotacja pracowników spowodowana tym, że albo nie dasz się wykorzystac i wylatujesz albo sam odchodzisz, bo gdzie indziej praca jest spokojniejsza i lepiej płatna; 3. Zbyt duże obłożenie pracą - aby wykonac wszystko, co do Ciebie należy często zostajesz po godzinach. O wypłacie za nadgodziny zapomnij; 4. Wszelkie krytyczne uwagi traktowane są jako krnąbrnośc i brak wdzięczności za zatrudnienie; 5. Panuje irracjonalny strach wśród pracowników przed Prezesem; 6. Brak możliwości awansu oraz rozwoju (zarówno w strukturach firmy , jak i finansowego); 7. Osoby na kierowniczych stanowiskach bywają niekompetentne, markujące pracę , nie wiadomo skąd się tam wzięły. W razie problemów obwiniają swoich pracowników, pozbywają się ich i zatrudniają nowych; 8. Bałagan spowodowany tym, że większośc pracowników nie wyrabia się ze swoimi zadaniami; 9. Wynagrodznie netto dziwnie niższe niż w innych firmach z tego samego brutto; 10. Znam przypadek (nie mój!) niewypłacenia ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy; GORĄCO NIEPOLECAM. Jeśli już jesteś zdesperowany, to potraktuj to jako nisko płatne praktyki po szkole i uciekaj najdalej po roku.

spontan - 2010-02-23 09:23:57 Niestety. Potwierdzam, że firma dość niepoważna zatrudniająca ludzi którzy nie mają żadnego pojęcia o pracy. Stanowiska kierownicze obsadzane dzięki znajomościom i układom, nie poparte żadną wiedzą. kiepska płaca max [usunięte przez moderatora] dasz z siebie wszystko i tak nikt cię nie doceni

spontan

pawel

Firma przyprawowa. Bazująca głównie na starych układach. Przyprawy Van Hess (przestarzałe). Częste wymiany pracowników. Szukają ludzi niekoniecznie z doświadczeniem w branży poprzez agencje rekrutacyjne warszawskie. Dyrektorzy ci sami od lat. Szans rozwoju nie widać. Wykorzystywanie na każdym kroku. Często się wymienia dyrektor handlowy czy jakoś tak. Słuchy chodzą że są ku upadkowi. Bałagan i chałturnictwo w doradztwie dla firm.

Zostaw opinię o PROMAR - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROMAR