Opinie o Roleski Sp. J

Paweł K.

Firma może i dobra ale pracownicy nacpani dopalaczami sam chciałem tam pracować nawet rozmawiałem z nim bo ponoć jego mama jest w tej firmie wysoko postawiona i miała ogarnąć mi tam pracę a chłopak mówi mi to ja to wszystko ogarnę od ciebie biorę 400 zł i możemy jeszcze zajarac ja patrzę a on mocarza wyjmuje i mnie częstuje chłopa wymiarem i podziękowałem z cpunami nie chce pracować maćku s. Nie ładnie postepujesz

młody

Dobra firma!

Kawiar

Agata zadzwoń do Firmy i centralnie zapytaj czy kogoś szukają (usunięte przez administratora) i miła pani przełączy do Kadr ..

anka

krzakiem nie nazwałabym tak rozlegle działającej firmy :) nie ma chyba sklepu, który nie miałby ich produktów na półkach. Choć przyznam, że ciekawa jestem ścieżki kariery w tej firmie, zastanawiam się czy dobrze płacą.

esm

Mam pytanie, czy na produkcji pracuje sie w rekawiczkach

adrianboss11
@esm 26.06.2015 19:26
Mam pytanie, czy na produkcji pracuje sie w rekawiczkach

a jak myślisz? przecież to spożywka ...

Ktosiek

Uzytkowniku o nicku: MTZ - jak byles slaby i malo ruchliwy to co Ci maja powiedziec po pierwszym dniu, zapraszamy jutro, jutro bedzie lepiej ? Dajcie spokoj, zwinnosc, uzycie malego procentu mozgu i praca na pare miesiecy. Pozdrawiam placzki, peace. ps. czesta rezygnacja z tej firmy to przewaznie powod trzeciej zmiany czyli nocek, to takie info for Mr. Roleski ; >

mtz

Odradzam,ja w poniedziałek zaczynałem,miałem mieć na okres próbny-2 tygodnie,jednakże po pierwszym dniu próby podziękowano mi za współpracę bez żadnego konkretnego wytłumaczenia.O ogłoszeniu tez dowiedziałem się z radia. Mam nadzieję że pomogłem w podjęciu decyzji.Warunki pracy niezłe,praca wymaga zwinności i refleksu.

pablo

Witam, w radiu od jakiegos czasu leca ogloszenia ze potrzebuja do zbylitowskiej gory pracownikow produkcji(mezczyzn), wyslalem swoje cv i dzisiaj pan mi zadzwonil ze zaprasza mnie na rozmowe kwalifikacyjna na godzine 14. niestety nie moge przyjechac ,powiedzialem ze najwczesniej za tydzien dam rade i powiedzial ze bedzie do mnie dzwonil. Pytanie do was: jakie tam sa warunki pracy? jakie oferuja zarobki? jak sa traktowani ludzie i jak ogolnie wyglada praca ile dni w tyg po ile godzin czy sa jakies zmiany itd. Dziekuje za informacje. Pozdrawiam

kielnik

Heloł, zagląda tu jeszcze ktoś w ogóle?

kielnik

i jeszcze mail w razie co: kielnik@onet.pl

kielnik

od nowego m-ca zaczynam pracę w Roleskim. jak u Was wygląda praca? Czytałem trochę fora internetowe i ludzie wypowiadają się średnio - że straszny wyzysk, że się czepiają strasznie, że firma niedługo upadnie, bo straszny szit produkują i nie ma zamówień. Płacą na czas? Z góry dzięki za odpowiedź.

c

Dobra reklama portalu :)

ter

lepiej od razu szukac nowej pracy gdzie wyplata chociaz troche bedzie nas zadawalac do godzin ktore wypracowujemy.. ja osobiscie skorzystalem ze strony Rekrutacyjnej rewolucji i szcze wam poleca, wystarczy sie zarejestrowac i masz duzo ofert pracy od wielu biur/firm

b

Myślicie w takim razie, że długo nie pociągnie ten zakład?

klucz.nick

Naprawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc i udzielić kilku prostych informacji? Widzę, że każdy potrafi się udzielać tylko na forum a w cztery oczy nikt.

klucz.nick

Przepraszam, podaję poprawny adres e-mail: klucz.nick@op.pl

klucz.nick

Mam pytanie odnośnie do tej firmy i zatrudnienia się w niej, ale nie chcę o tym pisać na forum. Jeżeli ktoś jest chętny mi pomóc, podaję adres mailowy: klucz.nick@onet.pl

poskręcany kierownik

Jak tak dalej pójdzie to będzie to zamykał...

gosc

A kadra zarzadzajaca do ktorej pracuje?tez 7 dni w tyg?:)i do ktorej godziny? chcialabym aplikowac ale mam dzieci i nie wiem czy warto?

stary przecier pomiodorowy

A miało byc tak dobrze...:)?? Kadra zarządzajaća niestety do wymiany...

śmierdzący keczup

na koniec lipca zwolnienia!!

UWAGA

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w styczniu 2013, na której obiecali mi kokosy: " w weekendy to tylko czasem pracujemy, możliwość rozwoju - jak najbardziej, przeszliśmy super pozytywnie audyt lojalnościowy, wszyscy są zadowoleni" , podjęłam się pracy od lutego w laboratorium.(usunięte przez administratora) Owszem dostają za to pieniądze, ale nie mają czasu dla rodziny, a odmówić pracy w weekendy nie mogą, bo zostaną zwolnieni. Na produkcji jeszcze gorzej. (usunięte przez administratora) Tak wyglądała jakość pracy w tej firmie. W połowie lutego zaczęły się zwolnienia, zwolnili moją kierowniczkę, po cichu, w szatni. Ja też poleciałam, chłopak - nowy kierownik wmówił mi bzdury (że się spóźniam i za długo odpoczywam, oczywiście nie miał dowodów i nikt tego nie potwierdził, a do Waszej oceny jest to czy to byłby powód do zwolnienia osoby z kwalifikacjami, czy może pierw powinno się dać pracownikowi upomnienie). Myślę, że czuł się zagrożony, bo miałam za duże doświadczenie jak na to stanowisko(chyba nawet większe niż on). Wypowiedzenie wręczone w szatni. Widziałam strach w oczach pracowników. Szkoda. Firma mogłaby być fajną, zgraną firmą z przyjazną atmosferą, niestety zwyciężyła polityka strachu, (usunięte przez administratora), więc jeżeli nic się tam nie zmieni to firma też nie przetrwa. A tu teraz czytam że mają zwolnienia grupowe. Nie fajnie. Szkoda ludzi

?

Firma ze wzgledu na swoje zapatrywania czyli (usunięte przez administratora) przed ewszytskim, idzie zdecydowanei na dno!! Zwolnien ma byc zdeydowanei więcej niz to co sie pisze:))

ja

praca w firmie roleski to (usunięte przez administratora) cały tydzień i sobota niedziela w miesiącu ponad 260 godzin pracy bez dnia wolnego jednym słowem (usunięte przez administratora) !!!

1234dupa

Chyba żartujesz. Jesteś beznadziejna, nie znasz polityki firmy, chyba jesteś z zewnątrz. lub z rodziny no albo z Mobilis. bo to jedyne takie opinie. Nie polecam.

Zostaw opinię o Roleski Sp. J - Zbylitowska Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roleski Sp. J