Roleski Sp. J

Opinie o Roleski Sp. J

Znawca Nowy wpis

Ostatnio widziałem wywiad na YouTube chyba z marca tego roku jak to pracownicy w tej firmie są traktowani równo.Nie będę pisał z kim był ten wywiad ale młody widać idzie w ślady wiadomo kogo. No ale młody jeszcze jest , może nie zdaje sobie do końca sprawy że to co mówi to brednie. Szkoda słów na to zakłamanie, jak można w takim zakłamaniu żyć, no ale to coraz bardziej powszechne zjawisko, może właśnie spowszedniało . Jak tam w tej firmie są traktowani pracownicy to nawet nie muszę pisać , wystarczy poczytać opinie. Ja w pełni się z nimi zgadzam i potwierdzam a coś wiem na ten temat. Piszę tu dlatego bo nie mogę znieść tego zakłamania w tych wywiadach, jak można tak kłamać, no widocznie można są tacy co po nich to spływa. Liczy się tylko kasa że ludzie to kupią tą ściemę i musztardę czy inne wyroby, cóż smutne ale prawdziwe.

Chciałem zapytać, czy na magazynie i na produkcji pracuje sie w weekendy, bo chcialem zlozyc CV ale nie moge sie dowiedziec ?

@Pracownik magazynu
@Nowy

Na magazynie na Tuchowskiej weekend jest pracujący. Pytają kto przyjdzie.

kandydat
@@Pracownik magazynu

A mogę się zapytać jakie są zarobki na magazynie ? Dziękuję za odpowidź.

@Pracownik magazynu Nowy wpis
@kandydat

Umowa zlecenie, na rękę dostajesz 19.45 zł, jeśli jesteś w sobotę to kilka złotych więcej do godziny.

Monia Nowy wpis
@@Pracownik magazynu

A teraz szukają ludzi na magazyn i w ogłoszeniu piszą o umowie o pracę, a ty o umowie zlecenie, więc sama już nie wiem co jest prawdą... Mąż chciałby się dostać, ale wiadomo, że woli normalną umowę. No i w ofercie piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu, a to pojęcie bardzo ogólne i mąż nie jest przekonany czy 19,45 to atrakcyjna kwota...

@Pracownik magazynu Nowy wpis
@Monia

Jeśli w ogłoszeniu jest ,że umowa o pracę to pewnie tak jest. W tedy może i pensja jest wieksza. Najlepiej zadzwonić lub osobiście zapytać.

Mysza

Jeszcze nie spotkałam się w takiej firmie gdzie ludzie do siebie nie mają szacunku wyzywaja się i nie pomagają w pracy. Nie polecam tej pracy.

YYY
@Mysza

Bo ryba psuje się od głowy a tam w tej firmie zwanej obozem pracy jesteś tylko trybikiem w maszynie zaszczutym a nie człowiekiem.Tak ten (usunięte przez administratora) jest prowadzony i miernoty moralne bez żadnych zasad tam w miarę dobrze się mają a reszta siedzi cicho albo odchodzi , albo jest zwalniana . Dla właścicieli tego obozu pracy człowiek nic nie znaczy, jesteś nikim dla nich i cały czas ci o tym przypominają, jesteś robolem, (usunięte przez administratora) debilem czy idiotą , bo tak mówią o swoich pracownikach.Dla właścicieli liczy się tylko kasa no ale w wywiadach to jacy oni wspaniali mówią że dla nich nie ważne czy mają w kieszeni 50 mld czy 50 zł, koń by się uśmiał. Tam jest terror , jeden boi się drugiego że coś nagada tym co im 50 zł wystarczy i już możesz być zwolniony czy zwolniona. Tam jest tak nie od lat ale od dekad a będzie jeszcze gorzej, zaraz usuną tutaj słowa (usunięte przez administratora) taka wolność słowa że tylko jednym wszystko wolno.

YYY
@Mysza

Bo w tej firmie zwanej obozem pracy taka atmosfera jest prowokowania i oczekiwana przez właścicieli . Tam jeden na drugiego donosi żeby w razie czego ten drugi został zwolniony. Utrzymują się tam miernoty moralne , ściemniacze co najwięcej na innych gadają udając lojalnych. Boją się o swoją doope bo właściciele tego obozu pracy zwalniają o byle co , dla nich to sport i zabawa. A ludzie to takie trybiki w maszynie często obrażani i poniżani, nazywani (usunięte przez administratora) , idiotami itp.

Kabana

Od dłuższego czasu nie ma złych opinii. Nareszcie firma jest odpowiednio prowadzona?

dzon
@Kabana

Na plus na pewno zmiana kierownika produkcji :) W końcu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, no i super człowiek.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Roleski Sp. J? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jak długo czekaliście na odzew z Roleski Sp. J? Oddzwaniają zawsze?

Czyli to trochę ironia i nie zawsze można liczyć na odpowiedź? Ale wyjaśnij mi jedno; bo podczas rekrutacji firma zapewnia ludzi o kontakcie zwrotnym, a potem go nie ma? A jakby samemu zadzwonić i się dowiedzieć czy zostaliśmy przyjęci to udzielą takiej informacji telefonicznie?

Iwona

Trzeba samemu dzwonić tylko wtedy jest szansa na pracę ,ja co tydzień dzwoniłam i mnie zatrudnili ale tylko na umowę zlecenie

Nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy pracownik produkcji zarabia najniższą krajową czy coś może więcej ???

W ofercie na pracownika produkcji oferowana jest umowa zlecenie. A czy nawet po dłuższym stażu pracy nie można dostać umowy o pracę? Dobrze, że na początku robią przeszkolenie, tylko czy ten czas normalnie wchodzi w pensję. Nie chciałbym żeby na przeszkoleniu była ona mniejsza.

Nie można bo to praca na 2-3 miesiące i później zwolnienie ,po jakimś czasie znów można wrócić na kolejne miesiące jak jest wyższe zapotrzebowanie na pracę ale ciągle na umowę zlecenie

Diana

Czy są jakieś stanowiska w tej firmie, na których można spodziewać się stabilnego zatrudnienia? Sporo pisaliście jakiś czas temu o zwolnieniach... ale jeżeli ktoś ma wieloletnie doświadczenie, zna się na tym co robi, to nie może liczyć na UoP na czas nieokreślony? Czy nawet mając taką umowę możliwa jest rotacja? Czym w ogóle była ona spowodowana? Nadal tak jest, czy może jednak się uspokoiło? Myślę nad złożeniem swojej aplikacji...

Nie polecam tej firmy !!! Ludzie traktowani są przedmiotowo i kiedy są nie potrzebni są zwalniani bez słowa. Ogólnie to jak się osoby na wyższych stanowiskach wywyższają wprowadza bardzo zła atmosferę. Nie wolno się sprzeciwiać czy mieć własnego zdania. Pamiętam tą firmę jako tak naprawę rodzinną a teraz. Mam nadzieję że właściciele zobaczą co się dzieje i coś z tym zrobią.

Zofia

Co do tych wspomnianych zwolnień to jak to na umowie niby wygląda? Bo jakoś tego nie widzę, żeby dosłownie tak z dnia na dzień by robili

Trudnesprawy
@Zofia

Pani Zofio, a no robią... Teraz w modzie "likwidacja stanowisk"... Ciekawe co na to dedykowane takim tematom instytucje

Mgh

I tu się z tobą nie zgodzę.Pracuję aktualnie w Roleskim i jestem zadowolony.Nie wiem na jakim terenie pracowałaś/eś ale u mnie jest ok.Osobę która serwowała nam uprzykrzające zadania już nie ma i myślę że teraz będzie tylko lepiej

Obecny
@Mgh

A kto to ci kolego serwował takie uprzykrzające zadania ? Ty tam na północy to masz jak pączek w maśle, z centrali nikt się tak daleko nie wypuszcza, a na sklepach to słabiutko wyglądamy.

@Zofia

Zofia to nie chodzi o to że nie masz wypowiedzenia jak cie z tej firmy zwalniają, chodzi o to że wypowiedzenie ci wręczą z byle powodu. Tam dziś nie jesteś pewna czy jutro nie będziesz zwolniona bez żadnego powodu czy jakiegoś błahego powodu , wystarczy kaprys czy humorek pana i władcy, właściciela, co jest bardzo częstym zjawiskiem. Nie ważne czy pracowałaś tam wiele lat, dobrze, sumiennie, nic się nie liczy, tam człowiek w tej firmie jest jak rzecz a nawet czasem gorzej. Zakłamanie w tej firmie jest na wysokim poziomie i wiele innych złych rzeczy ale jak to mówią ryba psuje się od głowy, kasa w miarę dobra choć nie wszędzie więc ludzie się boją, zresztą tam strach to właśnie jest metoda jak za Stalina do sterowania pracownikami.

Mgh1980
@Obecny

Akurat nie północ tylko centrum, a swoich sklepów nie mam czego się wstydzić.

Do były pracownik

Przecież to właśnie ci właściciele tak robią zwalniają bez słowa a nie jakieś krasnoludki, to oni o wszystkim decydują i dlatego w tej firmie jest tak jak jest.Wiele lat życia w dobrobycie za dużo kasy i odwala niestety, oni czują się lepsi a pracownikami gardzą, zwalniają z byle powodu od lat.

Aleksandra
@Do były pracownik

Czyli z jakiego powodu można dostać wypowiedzenie, mógłbyś podać jakiś przykład? I na jakiś warunkach to się odbywa, normalne wypowiedzenie czy dyscyplinarka? Lepiej wiedzieć zawczasu niż później martwić się o ślad w papierach .

Ph

Na LinkedIn ci co przy korycie, piją sobie z dziubków i słodzą jadem drugiemu jacy to oni super fajni i jak to bez nich tą cała firma nie da sobie rady. Panowie dyrektorzy, weźcie się za na prawdę poważne sprawy, a nie czarujcie właściciela jacy to wy super jesteście, sieroty po Wieśku z FC.

Nikt ważny
@Ph

Coś kolega nie na bieżąco jest

@Nikt ważny

Czyżby jakieś zmiany miały miejsce ?

Dyzio
@Piotr

Oj miały, miały. Cała wierchuszka wyleciała, począwszy od dyr generalnego. Wygryzł go z fotela jego własny protegowany.

Pawlo
@Dyzio

Na Szabli już się w nowej firmie poznali ? Swoich (usunięte przez administratora)też pozabierał ?

Zorro
@Pawlo

Pawlo to nie to że się na szabli poznali, tam kto by nie był to i tak będzie zwolniony wcześniej czy trochę pózniej. Tam gdyby ktoś nawet serce zostawił to i tak będą z niego kpić i drwić ci co taką naturę mają i za dużo wina piją.

jonek
@Do były pracownik

w tej firmie od zawsze ludzie sa zwalniani z dnia na dzień stąd stale poszukuja nowych naiwnych atmosfera jest tragiczna ,stale wzajemnie podgryzanie i obmawianie długo tam nikt nie popracuje odradzam praca w tej firmie nie ma sensu ani przyszłosci

New
@Mgh

Potwierdzam jest super obecnie :) Nie nie ma już oszołoma ceo i jego kadry . Właściciele to cudowni ludzie !!!!!!!!!

New

Nie ma juz oszołoma ceo i jego kadry która stosowała metody likwidacji stanowisk .Zostali zwolnieni dyscyplinarnie. Istne ameby bez żadnych kompetencji. Obecnie jest idealnie! Bardzo polecam pracę w tej organizacji.

Takie fakty
@New

Likwidacje stanowisk to stosują te (usunięte przez administratora)które cały czas przy korycie siedzą i tam pracują. Jedna kontrola za drugą służb publicznych , pozwów w sądzie więcej niż pracowników a metody pracy jak w (usunięte przez administratora) Takie oto nastały nowe czasy. (usunięte przez administratora)PS. Nadal pracuje w tym bajzlu ale już mi się ulewa

sebastian
@Mgh

romeo uprzykrzal niestety zycie wszystkim ph i krytykował bo czuł sie mocny przy swoim koledze. Tarnowska spoleczniara i mitoman, jak sie jego żona dowie, jak uwodzi ta mala miss dożynek od sprzedazy zagranicznej to bedzie rozwod. W Rekita bylo to samo, ale z guma chociaz. Poza tym jest ok wszystko

Krzysztof77
@Pawlo

szabla znowu zdemaskowany Pepsico, Carlsberg, Foodcare teraz widze tutaj. Tyle lat.. pamietam go wiecznie na kacu, młody etanol, nie dało sie z nim pracować. Ciekawe co teraz bedzie robil, niedlugo wybory. Ludzie sie nie zmieniaja

Piter
@Krzysztof77

nic się nie zmieniło wieczny kac nadal trwa tyle ,że już nie młody ! Tutaj podobno jego kariera bardzo szybko się skończyła . Wielki pan CEO nic nie znaczy bez " swoich " ludzi których ciągnie za sobą . Podobno teraz będą " zjadać " właścicieli klopsików z Ruśca i kucharza podróżnika z synami !

Lolo
@sebastian

chyba domyślam się o kim mowa i romans dożynkowy nadal trwa , ale już w nowej firmie. Jeden bełkoczący buhaj a drugi Romeo z Rekitta !

Natura
@Lolo

Takie kozaki jesteście anonimowo wypisując brednie i obrażając ludzi. Prawdziwy charakter tej upadłej firmy. Właśnie takimi wpisami pokazujecie kto naprawdę tam został i co sobą reprezentuje…Drodzy pracownicy i kandydaci macie prawdziwy obraz kultury panującej w tej firmie. Obraz pogardy względem wszystkich którzy myślą inaczej niż pseudo menadżerowie w firmie. Skoro tak dużo macie do powiedzenia to podpiszcie się z imienia i nazwiska wtedy Wasza opinia będzie cokolwiek warta. Inaczej to tylko puste bluzgi i chamstwo menadżerów po podstawówce lub zawodówce.

Antybelkot
@Natura

Poprostu ktoś dobrze opisał to całe zapleśniałe towarzystwo wzajemnej adoracji. Szlag chyba was trafia bo zostaliscie rozegrani jak ostatni frajerzy...

Bełkot

Bardzo dobrze ze wylecieli, szkoda że tak pozno, wiekszych szkodników to dawno nie było... Jeszcze powinni kopa w (usunięte przez administratora) Zaliczyć

Leszek
@Bełkot

A za co można tu stracić pracę? I czy zanim to nastąpi są jakieś ostrzeżenia, żeby był czas na zmianę postępowania? W ogóle nie znam opisywanej przez Was sytuacji, bo tu nie pracuję, dlatego nie obchodzą mnie jej szczegóły, no chyba, że mówi to coś o firmie i tym, kogo przyjmuje oraz w jaki sposób rozstaje się z pracownikami?

Znawca

Były pracownik coś Tobie powiem. to właśnie ci właściciele tak zwalniają bez słowa, to właśnie ci właściciele traktują pracowników jak to napisałeś przedmiotowo, ja powiem że nie tylko przedmiotowo ale traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) gardzą własnymi pracownikami nazywając ich bydłem, (usunięte przez administratora).Wielu odeszło bo nie mogło wytrzymać psychicznie tego poniżania , tej zgniłej atmosfery obgadywania jednych przez drugich bo tak tam jest bo to się podoba właścicielom, bo ci co gadają najwięcej na innych są uważani za lojalnych. Atmosfera w tej firmie od lat to tragedia ale to dzięki tym właścicielom właśnie, tam jeden boi się drugiego że coś doniesie , żeby to jeszcze była prawda co gadają jeden na drugiego. Ale to jest metoda tych właścicieli żeby skłócić pracowników , żeby gadali jeden na drugiego, żeby się bali, wtedy łatwiej tymi pracownikami sterować. Metody jak za (usunięte przez administratora)wiecznie żywe , ale co zrobić jak to tacy ludzie, kto tam pracuje dłużej czy pracował ten wie, no ale w wywiadach których udzielali czy udzielają są wspaniali, hipokryci zakłamani.

Z jakiego powodu ludzie są zwalniani z firmy? Oszczędności? Zdarzają się sezony gdzie pracy jest mniej? Szukam pracy ale też chciałbym poczuć się stabilnie. W ofercie dla pracownika produkcji widzę, że praca na 3 zmiany. Za nocki macie płacony dodatek czy normalnie jak za h? Idzie się dogadać z firmą żeby pracować tylko na 1 albo 2 zmiany czy jednak trzeba w tym systemie 3 zmianowym?

QWERTY

Wiecie, że firma prowadzi właśnie rekrutację? Szukają na posadę pracownika ds. utrzymania ruchu i ciągłości produkcji. Opowiecie coś o tej pracy?? Napisali, ze praca jest na 3 zmiany. Alw tez sporadycznie w weekendy. I to mnie interesuje, te sporadyczne weekendy to ile razy w roku? I za pracujący jeden weekend to jaka jest stawka dodatkowa?

Zawiedziona

Chciałabym wiedzieć , dlaczego nigdzie nie mogę dostać moich ulubionych musztardy i keczupu w dużych opakowaniach. Jesteśmy zapalonymi smakoszami waszych produktów od dawna. Niestety od paru miesięcy muszę wprost polować na nie zwłaszcza w dużych opakowaniach. Co z tego , że są dostępne maleńkie słoiki i plastikowe tubki, kody nie nadążam z zakupem, bo zaraz trzeba znów kupić . Jakoś inne firmy nie mają z tym problemu

Mgh1980
@Zawiedziona

Jeżeli chodzi o musztardę to jest ona dostępna w litrowym słoiku(każdde Delikatesy Centrum).Niestety sosów i ketchupow w dużych opakowaniach firma narazie nie produkuje

Bożena

Widziałam że szukają administratora IT i mam pytanko do obecnych i byłych pracowników - jak długo trwa okres próbny? Piszą w ogłoszeniu że po okresie próbnym można pracować zdalnie i ciekawa jestem jak długo musiałabym dojeżdżać

Klaudia

Hej. Ile można zarobić miesięcznie na produkcji w tej firmie ?

Czy są może przyjęcia do pracy ???

Xxx

A jak praca w dziale zakupów? Jest szansa na rozwój?

Jak jest z pakietem medycznym w Roleski Sp. J? Można dołączyć rodzinę?

Aleksander

Nie ma pakietów medycznych więc raczej rodziny nie dopiszesz.

Krystyna
@Aleksander

Oooo szkoda. A są inne benefity, popularne w innych miejscach? Pakietu medycznego nie ma, a jest może karta sportowa, dofinansowanie do wakacji czy inne paczki świąteczne? Można czegoś takiego się spodziewać?

@Krystyna

Krysiu wiesz czego można oczekiwać w tej firmie? można oczekiwać zwolnienia z byle powodu w każdej chwili i bez słowa nawet z jakiego powodu jest się zwalnianym. A Ty pytasz o benefity w tej firmie w której masz tylko tyrać a jak się znudzisz to do widzenia i tyle. A jest benefit, możliwość gadania jednego na drugiego bo to się podoba i atmosfera w tej firmie to tragedia.

Bożena
@ja

Faktycznie nie brzmi to dobrze. Często są takie zwolnienia? Jak długo w takim razie przeciętnie się pracuje tutaj? Są osoby z dłuższym stażem pracy?

Mam pytanie czy są przyjęcia aktualnie do firmy? Np na magazyn albo produkcje??

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Roleski Sp. J?

Trzeba być pracowitym, uczciwym człowiekiem. Trzeba być pozytywnie Nastawionym do pracy i kreatywnym. Trzeba mieć doświadczenie rynkowe i sprzedażowe. Wtedy na pewno szanse będą większe

Agnieszka

A wy są utrzciwi? Wez przestan

znawca

Tam nie tylko za mówienie o zarobkach można być zwolnionym, tam można być zwolnionym za cokolwiek , wysokość zarobków często zależy nie od tego jak pracujesz ale od tego czy jesteś pupilkiem czy nie. Jak ktoś już napisał , tam co parę lat zwalniają prawie z każdego działu, nie ważne jak pracujesz ileś osób i tak muszą zwolnić żeby reszta się cały czas bała, taka to firma.

Xxx

Ja znam wielu ludzi co pracują i rolka na produkcji czy też na magazynie parę lat i jeszcze ich nie zwolnili

@znawca

taka prawda

Uczciwy człowiek w tej firmie ma małe szanse, tam się liczy (usunięte przez administratora) tacy się utrzymają którzy na innych gadają udając lojalnych

@taka prawda

W pełni potwierdzam, ci co najwięcej na innych gadają udając lojalnych mają się dobrze.

Judasz
@taka prawda

No chyba że ktoś jest z polecenia wieloletniego pracownika to też tam może miejsce zagrzać . Po za tym też dużo ludzi samych odchodzi bo zarobki nie odpowiadają czy też praca w godzinach nocnych .

prawda

W tej firmie już wielu pracowitych, uczciwych, oddanych firmie już dawno nie pracuje, nie ważne ile lat tak pracowali to i tak zostali potraktowani jak śmiecie.Tam nikt z pracownikiem nie rozmawia , nie posłucha co ma do powiedzenia, tam się słucha innych co mówią na twój temat ,zwanych pupilkami i nie ważne czy to prawda i możesz być zwolniony w każdej chwili, taka to firma.

Kamil
@prawda

I co, serio zwalniają za nic? Rotacja jest duża? Nie wiem jaką korzyść ma z tego firma jeśli tak jest, ale okej...

Olo
@Kamil

Teraz nie zwalniają bo i tak nie ma kto robić . Bo nikt nie chce tam przychodzić pracują sami starzy pracownicy młody przyjdzie porobi chwila i sam się zwolni

@Olo

A to nie próbują go zatrzymać, skoro magicznie się zjawił?

@Xxx

A ja znam wielu ludzi którzy pracowali tam uczciwie nie parę lat ale 15, 20 czy więcej i zostali z dnia na dzień zwolnieni jak śmiecie.

Sylwia
@taka prawda

Bez żadnego wytłumaczenia zostali zwolnieni ? Bez okresu wypowiedzenia ?

Abc
@Agnieszka

Utrzciwi? To Ty weź przestań

@Abc

Skoro tak to może jednak uczciwi? ;p

Jaśnie Pan
@Sylwia

Sylwia tam się nie tłumaczy nie rozmawia z pracownikiem, tam się zwalnia i tyle , mało tego wymyśla się każde kłamstwo byle tylko coś wpisać na wypowiedzeniu.

keczup

trzeba byc (usunięte przez administratora)kapusiem i bezmózgowcem ale i tak długo tam nie popracujesz wyrzucanie ludzi bez powodu to tutaj własciwie sport i zabawa serdecznie odradzam

uprzejmie donoszę

ludzie uciekajcie z tef firmy jak tylko możecie za niedługo będą pracować po 2 dni w tygodniu bo stracili większość klientów.

Yeti
@uprzejmie donoszę

Szczęście że już tam nie pracuje, poniżanie , pogarda dla pracowników jest tam cały czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Roleski Sp. J - Zbylitowska Góra

• Jak się pracuje w Roleski Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy Roleski Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roleski Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roleski Sp. J