Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

peppapig

Wypowiem się na temat pracy w dziale jakości. Atmosfera jest wybitnie zła - osoba, której podlegałem z biegiem czasu okazała się być moim największym wrogiem. W trakcie rekrutacji usłyszałem, że atmosfera jest rodzinna - to prawda, jeśli mówili o rodzinie z dysfunkcjami - wszelkie konflikty, niewygodne dla zarządzających, są szybko zamiatane pod dywan. Główny manager wytyka swoim pracownikom bledy przy wszystkich w zakresie, który zupełnie nie powinien go obchodzić i nie mającym przełożenia na jakość pracy kogokolwiek. O warunkach pracy w dziale jakości świadczy też rotacja - największa w firmie - ludzie przychodzą i odchodzą po 3 miesiącach. Rotacja roczna wynosi ok 100% (hit XD). Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Obecny pracownik

Administracja ma premię w kwietniu, handlowcy - styczeń, kwiecień, lipiec, październik. Można dostać dofinansowanie na wakacje dla dzieci, w grudniu jest zawsze dodatkowa kasa z funduszu socjalnego - kilkaset złotych, w zależności od zarobków.

Mati

Dzień dobry mam taką sugestię dlaczego w tej firmie na produkcji pracują Rosjanie a swoją drogą na dole jest biuro firmy Randstad Ukrainka i Ukrainiec zatrudniają swoich a dla Polaków nie ma pracy.Sam byłem świadkiem jak nie przjeli Polaka a zatrudniają Ukraińców i Ukrainki ładnie się zrobiło we własnym Kraju Ukraińcy rządzą wstyd.

@Mati

Tu się nie zgodzę. Osobiście byłam przyjęta razem z 3 Polakami, pracuję dość długo i jeśli jest potrzeba zatrudniają wszystkich bez względu na pochodzenie. Inna sprawa, że i Randstad i Develey mają kasę z Ukraińców więc nie trzeba tego tłumaczyć ????

Jaki jest wkład kierownictwa Develey Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Igi679

Wkład jest zerowy właśnie mnie zwolnili pierwsza moja zmiana część ludzi ok ale prżełożeni do luftu niczego ludzi nie uczą ponażekali na mnie na zmianie na kturą mnie pżenieśli prawie sami zukraizowani polacy ludzie z tamtą uciekają mówię o fabryce(rozlewnia) w Warszawie prży ulicy jagiellońskiej (batalionu platerówek) stanowczo nie polecam chyba że ktoś chce robić za wielbłąda i worek do bicia w jednym.

Henadzi Nowy wpis

Absolutnie nie polecam! 1) Algorytm przedsiębiorstwa opiera się na poniżaniu godności ludzkiej! Podczas zmiany roboczej nie możesz po prostu stać lub siedzieć, musisz coś zrobić. Ale często nie ma pracy - na przykład linia jest zerwana. Będziesz zaskoczony, ale to nie jest problem szefa, to jest twój problem! W takim przypadku dają ci mop i możesz myć podłogę, która jest już czysta, przez kilka godzin. Szefów nie interesuje to, że wykonujesz bezużyteczną pracę - najważniejsze jest to, że musisz coś zrobić i nie stać w miejscu! W rezultacie, gdy pojawia się prawdziwa praca, ludzie, wyprzedzając się, biegną do władz z prośbą o powierzenie im tej pracy. Uciekają, bo może nie starczyć pracy dla wszystkich, a niektórzy nadal będą wykonywać upokarzającą i pozbawioną sensu pracę. To nie jest żart. To prawda. Nazywam to poniżeniem godności ludzkiej! 2) Niska płaca. Za cały miesiąc otrzymałem 3400 netto.

Ali Nowy wpis

Od kogoś, kto chciałby zostać magazynierem wymaga się między innymi dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole. Tylko, na ile koleżeńskie relacje tu panują? Jeśli to by szwankowało, to na nic by się zdały moje umiejętności pracy zespołowej. Dlatego wolę dopytać, by za chwilę nie szukać innej roboty.

Gość Nowy wpis
@Ali

Jeden drugiemu podkłada świnie. Plotkarstwo i zawiść.

peppapig

operator
@peppapig

DUZO DOBRYCH OPERATORÓW ODESZŁO NA ZŁA ATMOSFERE .BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA

@peppapig

Hm, ale jak jest taka wysoka rotacja w tym dziale, to dlaczego centrala firmy czy dział kadr nie reaguje? Czy wgl te informacje, że rotacja jest taka wysoka, wychodzi poza dział? Jest gdzieś możliwość zgłoszenia, że jest taka kiepska atmosfera w firmie i jak wpływa na to postawa managera? HR przyjmuje takie skargi?

Robert

No a pomijając wygląd zewnętrzny, to czy, jak się człowiek przykłada do roboty, to może mieć nadzieję, że zostanie doceniony? Prócz pensji zasadniczej są i premie?

Obecny pracownik
@Robert

Premie są, raz na kwartał (handlowcy), raz na rok (administracja), jak reszta działów nie wiem. Co roku w lipcu są podwyzki

@Obecny pracownik

To całkiem spoko tu macie. A powiedz mi w jakich miesiącach są wypłacane te premie? Tak myślę czy można samemu ustalić termin, bo ja bym się zdecydował na grudzień, kiedy potrzebne jest więcej środków :)

Obecny pracownik Nowy wpis

Stary pracownik

Żaden

olenka

Mało tego, jak atmosfera wśród pracowników jest za dobra to próbują to zmienić

????

Absolutnie żaden panuje tam atmosfera koleżeńska momiedzy kierownictwem a stałymi pracownikami.

@olenka

Oleńka, jak ty jesteś kacapka to (usunięte przez administratora)

Oleńka
@Ania

Nawet bedąc kacapką jestem kultiralną osobą z wyzszym wyksztalceniem oraz szlacheckiego pochodzenia w odróżnieniu od większości pracowników zakładu dla których szkoła policealna już jest marzeniem nieosiągalnym.

Realista
@Oleńka

Podobno szlachta nie pracuje... Coś mi tu nie gra :)

Fredi
@Oleńka

To prawda tu pracują osoby zazwyczaj po zawodówce a zdarzają się po podstawówce którzy nie znają w ogóle ortografii i robią takie byki jak później przez u zwykłe albo który. No ale żeby będę napisać ; bende ; to już w ogóle (usunięte przez administratora)

Kobe
@Fredi

Nie myśl wykształcenia z inteligencją Można mieć pracodawcę po zawodówce i pracownika z ,,magistrem ,, w ręku

Iwona

Padła tu kiedyś w wątku sugestia, że między ludźmi chciano ją zmieniać. To prawda? Ludzie między sobą teraz jaki mają stosunek?

Igi679

Opowiedzcie coś o firmie, a głównie o pracy jako laborant w dziale zapewnienia jakości i rozwoju. Chyba wyślę cv, ale jestem ciekawa jednej rzeczy. Praca ma być na 3 zmiany pod pon do pt. A czy jest opcja dorabiania sobie czy wyrabiania nadgodzin w weekendy??

Olga
@Mati

A wiesz czemu nie zatrudnili tego Polaka? Może nie miał wystarczających kompetencji?

@Mati

O jakich mówisz kompetencjach ustawiać kartony na palecie bez uraz człowiek z niepełnosprawnością by dał radę po prostu jeżeli w randstad zatrudniaja ukraińca i ukrainkę to normalne że wolą zatrudnić swoich ja już zgłosiłem sprawę do iposła (usunięte przez administratora) w swoim regionie

Kris
@Mati

A co ci przeszkadzają Rosjanie ?jak się nie podoba to wypad na Ukrainę!!

XY
@Kris

W jakim systemie pracujecie? I ile można zarobić?

Dorota
@Mati

Ale skąd możesz w sumie wiedzieć czemu go nie przyjęli? :D Rozumiem jakbyś ty mial taka sytuacje osobiście, albo twoj znajomy :) Ale sytuacja mogła być kompletnie inna niz czy sie wydaje.

my Polacy
@Mati

po woli zaczynamy być obcy w własnym kraju, niebezpieczne to się robi.

Iwona
@my Polacy

Ja po przeczytaniu tego się teraz zastanawiam czy faktycznie w pracy ta wielonarodowość ludziom tu przeszkadza. Czy ktoś się orientuje jak atmosfera i warunki wyglądają obecnie? Ilu Polaków pracuje?

@Mati

Na stronie firmy zainteresowała mnie rekrutacja na elektromechanika. Podobno trzy zmianowy grafik (usunięte przez administratora) ustalony na cały rok z góry. W sumie fajnie bo można sobie coś zaplanować tylko mnie interesowałyby też nadgodziny żeby sobie dorobić. Można je dodatkowo robić jak ktoś chce poza grafikiem?

Pepo

Powiem tak praca jak praca jaka linia ... Operatorzy obsługa jak w kazdej pracy cześć ludzi jest spoko część jest jaka jest jeszcze grupa ludzi że sprzyjają ci w oczy a po za oczy mają swoje komentarze .. na lini są umowne przerwy 5 minut dla ciebie i sa opreatorzy że podmienią ciebie a sa operatorzy że siedzą non stop na fajku lub w jadalni a sami nie chca podmieniać... Zależy na jaką zmianę trafisz i na jaką linie .... Ale najbardziej fałszywe sa te panie co rozmieszczają osooby na linie organizując im prace .... Bywa tak że ludzie z agencji kilkanaście razy muszą zamiatać hale produkcyjną poto żeby był posuw miotły na podłodze a panie w białych podkoszulkach siedzą i patrzą jak ktoś inny sprzata jeszcze pokazują że tu jest brudno... Najlepsze jest to że musisz ze szmatą nawet cała zmianę czyścić linie po to zeby na kamerze widzieli że pracujesz a białepodkoszulki siedzą w jadalni albo na fajku A ty jak chcesz isc na fjaka bądź isć na jadalnie żeby się napić to masz komentar że 5 minut .. Nie można wnosić nic prywatnego na hale prudukcyjną ja to rozumie bo spożywka tylko nie rozumie jednego jedno wc jest męskie i odległośc spora od lini i czesto automaty z wodą pitną nie działaja...Sczerze nie polecam ostaniej lini bo tam pracujesz za dwóch wykonujesz prace swoja i do tego jeszcze musisz ogarnąć prace tej osoby co tam w kącie sie obija rzekomo klejąc etykiety na kartony ...

Izka
@Pepo

Na jaką linię najlepiej trafić, potrafisz to powiedzieć? Ile takich 5 minutowych przerw możecie sobie zrobić? I co w przypadku jak jakaś osoba nie chce podmienić, wtedy nie ma się przerwy czy jak to rozwiązujecie? A jakbyś nie ogarniał obowiązków tej osoby, która bardziej leniuchuje to masz wtedy jakieś konsekwencje?

@Pepo

A na kogo najlepiej uważać, możesz wymienić? Każdy ze swoją przerwą może zrobić co chce, albo iść na papierosa albo zjeść posiłek? Co gdyby ktoś na monitoringu zobaczył, że nie ruszasz miotłą lub szmatką? Jest wtedy ostrzeżenie czy jak to się kończy?

Czy w Develey Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Blonie

Nie polecam pracy w Błoniu pracownicy niemili pieniądze też słabe kierownictwo chamstwo ...

@Blonie

Przy jakiej sytuacji przekonałeś się o tym, że pracownicy są niemili? I czy możesz określić, choćby w przybliżeniu zarobki?

Honorata

W opiniach z 2020 roku widzę, że atmosfera nie była za dobra. Wiadomo, że atmosfera w pracy jest ważna, chciałabym się dowiedzieć jak na obecną chwilę wygląda ten temat? Jaka jest atmosfera w pracy i czy się ona polepszyła?

Mr.krych
@Honorata

Yyy wkład kierów w sensie , że masz robić i robić bo plan trzeba zrobić, nie można nazwać motywacją. I chyba tyle. Nie widziałem jeszcze przez dekadę pracy tam , żeby ktoś "z góry" przyszedł i powiedział " dzięki , zrobiłeś naprawdę dobrą robotę " . Zazwyczaj zawsze robisz " za mało" albo " za wolno". A pozatym słynne powiedzenie jak się coś dzieje nie tak " zróbcie tak żeby było dobrze"

Olga
@Mr.krych

Jak tak cisną na wyrabianie norm, to dają potem jakieś premie za pracę? Jak wygląda system premiowania, a może podstawy tutaj na ten moment macie w miarę wysokie?

Volt
@Olga

Na rozlewie nie ma premii zawsze coś się dzieje że zabierają większą część i dlatego spora część ludzi robi w weekendy żeby sensowną wypłatę mieć ,no robić, robić,i nie usłyszysz dobrego słowa

@Volt

A jaka jest stawka na rozlewie? Najniższa czy coś lepiej? Ile zmian?

@Honorata

Nie polepszyła się w żaden sposób,wciąż (zieloni) pomiatają pracownikami z agencji,bo oni muszą mieć premie. To taki współczesny (usunięte przez administratora) Nie polecam tym pracy

@Piotr

Czemu za takie traktowanie są premie, odgórnie tego wymagają? Jak można dostać się do pracy jako zielony, też chciałbym zarabiać te wyższe kwoty?

Vdb

To zależy od umiejętności ????

@Vdb

To jakie trzeba mieć umiejętności żeby się załapać do roboty? Czy przyjmują również bez pojęcia o branży? Ile wtedy kasy się dostaje?

Nowy pracownik

Jak tej firmie jest ponieważ zaczynam niedługo tam pracę jacy są ludzie czy fajne jest kierownictwo w tej firmie i jaki jest właściciel czy jest miły

Jarosław
@Nowy pracownik

Gratuluję nowej pracy. Ja ja się ciągle zastanawiam, czy tu miałbym lepiej, niż w obecnej robocie. Pomożesz i napiszesz, czego dotyczyła rozmowa rekrutacyjna i jakimi umiejętnościami potrzebowałeś się wykazać, choćby w cv, by dostać propozycję pracy? I jaką zaproponowano Ci na początek umowę oraz pensję?

Stary pracownik
@Nowy pracownik

Właściciel jest miły,ale nigdy w życiu go nie zobaczysz.

Jolanta
@Stary pracownik

No to skąd wiadomo, ze jest miły skoro nie macie z nim do czynienia? :D Kto kieruje firmą w takim razie, jest jakieś inne szefostwo? Reszta osób w pracy jest ok? Można się z każdym w miarę dogadać?

Volt
@Nowy pracownik

Lipa zarobki,kierownictwo nie lubi jak ktoś ma własne zdanie,no i trzeba donosić na kolegów kierownikowi,to jesteś super pracownik,a sporo osób jest często u kiera i tyle.

Czy w firmie Develey Polska Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Magazynier?

Ciekawy

Promotor sprzedazy- Merch. Na jakie zarobki można liczyć? Jak wygląda godzinowo czas pracy? Jakie auto i czy można korzystać prywatnie?

Doma
@Ciekawy

O, no właśnie. A czy taki pracownik dostaje umowę o pracę? Czy inną umowę? Może umowę zlecenie czy kontrakt b2b?? I na jaki okres obejmuje ta pierwsza umowa?

Nowy pracownik

Niedługo zaczynam w tej firmie pracę jakie są wasze opinie i odczucia jakie jest kierownictwo i właściciel czy jest dobrze traktowanie osób niepełnosprawnych

Jakie narzędzia pracy zapewnia Develey Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jak wygląda praca na stanowisku młodszy specjalista w zespole rozwoju nowych produktów? Czy warto aplikować?

Hanna

A o co pytasz, bo tak ogólnikowo napisałeś? Powiedz w ogóle, czy wysłałeś już papiery i czy się odezwali ewentualnie. Długo trzeba czekać na zaproszenie na rozmowę o pracę?

Gif

Kucharze na nocy często sobie piwko biorą do pracy bo myślą że ich nikt nie skontroluje . Może ktoś by się tym zainteresował.

Wasyl
@Gif

A ciebie widziano jak kradniesz ketchup może ktoś by się zainteresował .

Grzegorz
@Gif

Widziałeś? Złapałeś ich za rękę? Bo jak masz dowody to idź donieś, a jak nie masz to nie wiem po co ten wpis :D

Paulina
@Gif

Widziałeś to na własne oczy? Próbowałeś to zgłosić, są jakieś procedury przewidziane na takie sytuacje?

Jak wygląda praca na stanowisku Operator Maszyn? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Develey Polska Sp. z o.o.?

Wariat

Nawet jeśli przyjmą cie jako operatora maszyn to i tak nie masz pewności że pozwolą Ci nim być. Jesli się nie podlizujesz i jeśli się nie spodobasz będą cie obgadywać za plecami i gadać o tobie bzdury. Operatorzy nic nie pomagają bo boją się że im pracę zabierzesz. Musisz polegać w większości na tym co podpatrzysz. Nie polecam. Ale musisz sam się przekonać.

Małgorzata
@Wariat

Jeśli nie pozwolą być tym operatorem co piszesz to co się tak na prawdę robi? Z twojego komentarza wnioskuje, że atmosfera taka sobie jest na zakładzie...są jakieś działania żeby to zmienić? Jakieś integracje?

Witam. Czy warto aplikować na PH, może by coś tu napisał jakiś handlowiec?

Twój doradca
@Zainteresowany

PH-a to będziesz miał jak cię zatrudnią,

Dorota
@Twój doradca

Rozbawiło mnie to xD ale tak na serio, czemu tak myślisz? Złe doświadczenia podczas pracy?

justx
@Dorota

zależy na jaki region aplikujesz bo jak na poludnnie to spotkasz sie napewno z zadufaną intrygantką ph M, która jest ważniejsza od kierownika

@justx

Co to dokładnie znaczy? Mam rozumieć, że to nie kierownik, a inny pracownik decyduje o zatrudnieniu? I dlaczego intrygantka? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 247 ocen.

Develey Polska Sp. z o.o.