Opinie o Libra Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Libra Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Libra Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libra Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Paulina

Witam, szukając pracy natknęłam się na ofertę do nich na pracownika sprzątającego. Są tu jakieś osoby, które tam pracowały albo pracują i się orientują w sytuacji? Chciałabym wiedzieć, jaka teraz stawka jest.

Keke
@Edyta

Ogólnie pozytywnie. Starałem się na próbnym wytrzymałem prawie dwie godziny nie mogłem wytrzymać - szukam jednak dalej gdzie indziej. Z tego co się dowiedziałem to są osoby które wytrzymują to i pracują tu już ponad 10 lat i im to nie przeszkadza

były pracownik A Nowy wpis

Nie polecam, w zakładzie mieszalni przypraw szkodliwa atmosfera pracy, głównie za sprawą dwóch zarządzających osób, zatrudnionych ok 2,5roku temu. Kierowniczka R@D ocena -0 ,ocena w skali 0-10,

FIG Nowy wpis
@były pracownik A

Doceniamy wszelkie komentarze, ponieważ pomagają nam one w dążeniu do ciągłego doskonalenia. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że każda opinia powinna być oparta na rzetelnych i uczciwych obserwacjach. Zdajemy sobie sprawę, że w branży, w której działamy, konkurencja jest silna i czasem emocje mogą brać górę nad faktami. Jesteśmy przekonani, że nasza kierowniczka działu R&D, o której wspomniano, jest cenionym członkiem naszego zespołu, który wnosi znaczący wkład w rozwój i innowacje w naszej firmie. Jej doświadczenie i umiejętności są niezmiernie ważne dla naszych działań i cieszymy się, że jest częścią naszej organizacji. Rozumiemy, że każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, jednak zachęcamy do upewnienia się, że są one oparte na faktach i osobistych doświadczeniach. Jeśli ktokolwiek ma konstruktywne uwagi lub chciałby omówić swoje doświadczenia bezpośrednio z nami, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na dialog i gotowi wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i mamy nadzieję, że przyszłe opinie będą odzwierciedlały rzeczywiste doświadczenia z naszymi produktami i usługami.

@FIG

A jak duże są teraz rotacje względem chociażby zeszłego roku? ktoś podkreślił w jednej opinii, że mogą się zdawać duże, nie wiem jednak w jaki sposób należy to rozmieć? Dodatkowo co jest teraz robione w celu poprawy atmosfery?

Oceniono teraz niedawno atmosferę pracy na mieszalni, dobrze rozumiem, że od ponad dwóch lat taka sama się utrzymuje? czy są tam osoby o dłuższym stażu? ciekawią mnie potencjalne zarobki, trudno było mi odszukać teraz ofertę, czy w nich wprost podają przedziały płacowe?

Podacie konkretny odnośnie atmosfery? widzę ze pisali o tym, że jest ona „nieciekawa” jak to rozumieć? I czy to ona właśnie wpływa na te sugerowana rotacje? Gdzie macie oferty? wcześniej firma dodawała je na taki portal z tego co wiem, a obecnie jest tam pustka

Ogłoszenie

Cześć. Widziałem ogłoszenie na stanowisko laboranta/asystenta w dziale zapewnienia jakości. Czy ktoś się orientuje na czym polega to stanowisko, co należy do obowiązków, jak współpracownicy i szefostwo? Jakie są zarobki na tym stanowisku? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

anyone
@Ogłoszenie

Firma skupia się głównie na celach zarządu, a nie koniecznie na rozwoju pracowników. Możesz napotkać mikrozarządzanie, a większość decyzji jest podejmowana na wyższym szczeblu. Jeśli chodzi o zarobki, radzę negocjować jak najlepsze warunki na początku, ponieważ podwyżki są rzadkie. Upewnij się, że twoje początkowe wynagrodzenie będzie satysfakcjonujące na dłuższą metę. Mimo pewnych wyzwań zarządczych, atmosfera w pracy jest generalnie pozytywna. Bądź świadoma ewentualnej umowy o zakazie konkurencji, która może ograniczyć twoje możliwości zawodowe po odejściu z firmy. Rozważ jej długoterminowe konsekwencje.

@Ogłoszenie

nieciekawa atmosfera w firmie, duża rotacja pracowników,

Cześć jak teraz sytuacja z warunkami szkodliwymi wygląda? generalnie to ktoś teraz niedawno nawiązał do wcześniejszego zapytania o nie i wyszło, że faktycznie ludzie po 10 lat robią i im chyba to nie przeszkadza… jak to możliwe? jaka rekompensata? I czy to odbija się faktycznie na zdrowiu w tej dłuższej perspektywie?

@Paulina

Płaca składa się z podstawy oraz premii za to że jesteś dyspozycyjny. Dostajesz najniższa krajową (może ciutkę więcej) każdy indywidualnie sie dogaduje ale na kokosy to bym na twoim miejscu nie liczyła oraz za to że nie chorujesz. Choroba twoja lub dziecka 1dzien nieobecności zapomnij o premii. Nie pracujesz tylko jako sprzątaczka, pracujesz też na produkcji w pyle...... Przynieś wynieś pozamiataj od wszystkiego....... Jakiś czas temu były Ukrainki i wyszły w połowie pierwszego dnia próbnego. Taka sytuacja.

Grażyna

Ciekawe co te Panie sobie pomyślały... Ale czekaj bo chciałabym tylko dopytać o tę produkcję. jakieś dodatkowe czynności się wykonuje czy o ten pył po prostu chodziło?

ToSyf
@Grażyna

Ten pył to nie jest typowy. Pył staniowi to co jest mieszane i poczęści pili w trakcjie, czyli: trójpolifosforan sodowy, chlorek potasu, polifosforan sodu, askorbinian sodu, difosforan tetrapotasu E450, guma guar - to bardo lepi się do posadzki - jest tam wszędzie. Firma jest jest dostawcą chemii spożywczej do największych zakładów mięsnych tj. Animex, Sokołów, JBB - właściciele Libry kreaturą przekaz marketingowy, że ich produkty są naturalne/eko - ale prawda jest inna - to od nich zawdzięczamy stosowanie chemii w żywności dostępnych w supermarketach

Edyta
@ToSyf

A wiadomo czy to jest szkodliwe dla zdrowia? Skoro ten pył jest wszędzie to pewnie się go wdycha tak samo... Są jakieś normy na to? Badają was?

Keke
@Edyta

Magazynier

Jestem zainteresowany pracą w firmie jako magazynier. Na stronie wirtualny minsk znalazłem ogłoszenie: (usunięte przez administratora) Libra Food Ingredients Sp. z o.o., Zakład Produkcyjny w Dziękowiźnie (okolice Mińska Mazowieckiego) zatrudni Magazyniera. Praca z wysiłkiem fizycznym na hali produkcyjnej. Wymagane ważne badania dla celów sanitarno- epidemiologicznych oraz uprawnienia na wózki widłowe. Osoba kandydująca na stanowisko powinna być: silna, pracowita, zdyscyplinowana, punktualna, potrafiąca pracować pod presją czasu. Czy ktoś może tak po ludzku - czy to praca czasem przy komputerze czy robota za "osła" Czy jest szansa przynajmniej 7k na rękę?

Po pierwsze ciekawi mnie skąd inni, którzy tu piszą biorą oferty? ja widzę na stronie tylko jedna dla specjalisty ds. badan i rozwoju a widzę dla przykładu, że ktoś o asystenta się spytał. I co składa się teraz na wszystkie benefity? w tej ofercie piszą o ubezpieczeniu, pakiecie medycznym oraz karcie sportowej. Czy do teraz cos jeszcze jest dorzucone? I czy cos wpada na święta może?

Nie polecam, zakład jest zarządzany przez dwie zatrudnione od ok 2 lat powiązane ze sobą osoby, stosują metody nie fair play, brak szacunku i akceptacja mało bystrych, przeciętnych ludzi, ludzie ambitni i szanujący się odchodzą,

Lolka

Co to za "metody nie fair-play"? Czemu ktoś miałby nie chcieć zatrzymywać tych ambitniejszych osób w firmie? jak się człowiek stara, to tego nie doceniają?

@Lolka

prezes firmy ma ciekawą wizję rozwoju i sama firma ma potencjał, jednak osoby zatrudnione zarządzające zakładem , są to dwie osoby, znające się z poprzedniej firmy, psują atmosferę, a nawet szkodzą pracownikom ambitnym i doświadczonym, jeśli Pani ma wiedzę proszę wykorzystać swój czas lepiej,

@były pracownik

W jaki sposób psują atmosferę? Możesz podać jakieś konkrety? No i dlaczego szkodzą ambitnym pracownikom? Co to ma na celu? Dużo ludzi doświadczonych odeszło z firmy?

Interesuje mnie kariera na stanowisku Specjalista Ds. Zakupów. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Libra Polska Sp. z o.o.?

Marzena

Cześć. A dlaczego takie słowa? W czym przejawia się taki brak szacunku, co przełożeni robią? Czy jest to powiązane z finansami? Kasa jest cała i na czas, czy inaczej?

Klient
@Marzena

Od pewnego czasu w Firmie są nowi ludzie "na górze"- nie idzie się pewnie dogadać - widocznie dlatego ludzie odchodzą. Nowi są już jak owieczki i tańczą jak im zagrają. Wyciskają "cytrynki" Firma Libra ma bliźniaczą spółkę o nazwie Additivia - to ci sami ludzie. Jak ktoś lubi takie klimaty - to składać papiery i do przodu.

Witam, można poprosić kilka słów na temat pracy na magazynie? Jak praca, ludzie i kasa?

Karol
@Paweł

Ogólnie lipa. Ciężko jest i dźwigać trzeba. Kasa podstawa plus ustalona niewielka premia ale już nie określona w umowie. Jedyny plus to kasa na czas.

Marzena
@Karol

Niewielka premia? Ale ona jest co miesiąc, tak? A na święta np. Boże narodzenie to ta premia jest jakaś lepsza?

W firmie panuje podwójna moralność. Nikt nad niczym nie panuje. Kamery właściwie wszędzie gdzie da się je tylko zamontować (powinno dać do myślenia). W samochodach GPS i ciągła nieustanna kontrola. Nieustanna walka ze wszystkimi i o wszystko bo każdy chce być naj przed właścicielami. Jedyny plus to płacą na czas. Warto na rozmowach podawać wyższe stawki (z zaznaczeniem netto) bo później można zapomnieć o podwyżkach, premiach etc..... O których tak ochoczo się mówi podczas rozmowy. Premia za sprzedaż to fikcja . Praca raczej na przeczekanie.

Sylwia
@Kasia

Wspomniałaś, że w Librze premia za sprzedaż to fikcja... Chodzi o jej wysokość czy jej brak? A uznaniowe? I co do tych podwyżek.. to faktycznie później się już nie zdarzają? Czy po prostu są ale rzadko i trzeba sobie jakoś na nie zapracować?

@Kasia

Nie rozumiem problemu z kamerami, każdy normalny miejsce pracy ma teraz monitoring. Może być wszędzie oprócz toalet. Chyba w toaletach nie ma, co? A kontrola w samochodach też norma. Czego się tak boisz?

@Kasia

Wszystko się zgadza co Kasie pisze :)

Bartosz

Hejka. Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Przypuszczam, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Libra Polska Sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Pozdrawiam Bartosz

Laura
@Bartosz

Hej Bartoszu. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to sugeruję firmę Havi Logistics z Warszawy. Pracownicy (wiem to od kuzyna, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Życzę powodzenia! Laura.

Mirosław
@Laura

Czy pisząc o tym, że wypłaty mogłyby być wyższe masz na myśli konkurencję? W ogóle jak wyglądają zarobki w tym miejscu w porównaniu z konkurencyjnymi firmami? Ktoś wie?

Robert
@Laura

Szanowna Pani Lauro. Jako ekspert w dziedzinie żywienia pracowników dodam kilka zdań od siebie. Firma Havi Logistics, której nazwę Pani wspomniała używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Tim
@Laura

Większych bzdur nie czytałem, jakie difinansowanie, jakie posiłki co przyniesiesz w reklamówce to zjesz.

Tim
@Mirosław

Przestrzelasz górna rynkowa granice, na rozmowie ucinają Ci trochę. Zapomnij o podwyżkach czy premiach.

Mirosław
@Tim

Nie za bardzo rozumiem ten wpis. Co to znaczy, że ucinają Ci trochę? Na jakiej podstawie? W ogóle o co chodzi z tym przestrzeleniem górnej granicy rynkowej? Może mi to ktoś wytłumaczyć?

Jarek

A wiecie może jakie są zarobki handlowcòw ?

Ktoś
@Jarek

Sprzedarzy kontakty które zostaną, Tobie dokręca śrube że sam się zwolnisz albo będziesz niewolnikiem z GPS w samochodzie.

Sylwia
@Ktoś

Nie za bardzo rozumiem Twój wpis. Co miałeś na myśli? Pytanie było konkretne i dotyczyło zarobków handlowców. Możesz na ten temat się wypowiedzieć? Na jaką stawkę w firmie można liczyć?

Mirek
@Jarek

Na łapkę spokojnie 7000 8000 +prowizja.

Tik
@Mirek

Suma grubo przesadzona, wiem ze zaraz wyleje się hejt w stylu jak pracujesz tak masz....., dobre zakłady obstawiają stali pracownicy a nowi robią za naganiaczy. Ale zapraszam do weryfikacji na własnej skórze.

@Mirek

Cześć @Mirek, myślę, że to całkiem niezła wypłata. A godziny pracy? Są narzucane z góry w Librze, czy interesuje ich tylko wynik jaki osiągniemy?

@Tik

Cześć @Tik, jeśli masz jakieś informacje, które mogłyby zainteresować potencjalnych kandydatów podaj więcej szczegółów. Jak długo pracowałeś w Librze i czy pomimo negatywnej opinii o pracy dla nich, znalazłbyś jakieś plusy?

Kamila

Hej, widzę, że na stronie Libry jest fajna zakładka Kariera- jeżeli ktoś jeszcze szuka pracy: https://foodingredientsgroup.com/en/job-offers. Ja chciałam dopytać o stanowisko Polish Speaking Sales Representative- jaki zakres obowiązków? Ale tak w rzeczywistości.

Mateusz

A jakie są zarobki na księgowości?

Kiedyś aplikowałam do księgowości tej firmy. Była to ponad godzinna pogadanka w zasadzie o niczym. Odniosłam wrażenie, że wcale nie potrzebują pracownika. Po zakończonej rekrutacji jeszcze kilka razy widziałam ogłoszenie na to stanowisko. Od rekrutujących Pań dało wyczuć się wyższość i arogancję. Nie jest to moja złośliwość, że nie dostałam tam pracy, bo dostałam u innego pracodawcy, tylko ostrzeżenie, że może nie warto tracić czasu.

karola

Gdyby tych pensji nie obcinali to było by wszystko ok. Stare samochody, zdezelowane. Wszystko tajne. Ludzie uśmiech i drzwi pozamykane. Często proponują pracę panie które pracują w firmie i w taki sposób werbują. Jak pracujesz w zakładzie produkcyjnym to możesz liczyć na transfer w zamian pompujesz do zakładu towar. Średnio nie polecam.

Firma rodzinna prowadzona przez 2ch rodzonych braci. Pensja średnia krajowa, w zależności jak sobie ktoś wywalczy, ale fajna atmosfera, ludzie raczej przyjemni, firma rodzinna, wiec już wiadomo o co chodzi. Ogólnie jak ktoś lubi takie klimaty to nie jest to najgorsza opcja. Na pewno na plus jest to, że płacą wypłaty i na czas pensje wpływają na konto, oraz brak nadgodzin i pracy w weekendy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Libra Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Libra Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Libra Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libra Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Libra Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Libra Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Libra Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Marsa 56
    04-242 Warszawa