Opinie o Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o.o. w Stanisławów

counter
3 1 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w firmie Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pan zły

Po raz kolejny brak wypłaty na czas!

Olga Nowy wpis
@Pan zły

Witaj, napisałeś o tym, że po raz kolejny nie otrzymałeś wynagrodzenia w terminie od firmy Stanisławów. Oczywiście mam nadzieję, że uda się wyjaśnić tę sytuację z pracodawcą i jakoś ją rozwiązać. Czy wiesz, czym jest spowodowane takie opóźnienie? Ma to jakiś związek z obecną sytuacją, tj. pandemią koronawirusa?

Pan Nowy wpis
@Olga

Pracuję 25 lat w tej Firmie nie zdarzyło się, żeby wypłaty nie było w terminie. Pan Zły pisał post 8.01 a wypłata regulaminowo jest do 10 każdego miesiąca i 10 stycznia pojawiła się u mnie na koncie. Może trzeba zmienić Bank

Anonimus Nowy wpis
@Pan

Proponuję zetknac6w kalendarz przed pisaniem obrończych postów... 10.01.2021 to niedziela... A wypłaty nie raz były po terminie...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.

Czy w Zakłady Mięsne Stanisławów Sklep Firmowy panuje luźna atmosfera?

Krzysztof
Klient

Szanowni Państwo, jakość Państwa wyrobów w porównaniu z latami 2000-2010 uległa katastrofalnemu pogorszeniu. Osiągneliście jakość europejską. Wszystko sztuczne do 10 potęgi. Wędzone na zimno wędliny i kiełbasy są bez smaku i zapachu. Do tego ceny w tak zwanym sklepie firmowym osiągneły szczyty Alp. Normalne- słaba jakość wyrobów powoduje zmniejszenie popytu, wzrost kosztów i efekt domina czyli upadłość. Zamiast skoncentrować się na jakości postawiliście na pół litra i bylejakość. Prymitywny lud to kupi, a po pierwszej setce nawet "g..na" nie odróżni od dobrej kiełbasy. 10 lat temu ten sklep tętnił życiem. Naturalne zapachy wydobywające się z terenu zakładu uprzyjemniały oczekiwanie na obsłużenie. Ogarnijcie się i produkujcie wędliny i kiełbasy zgodnie z tradycyjnymi recepturami bez uproszczeń i skrótów. Niech wyroby będą dobre, a wtedy i ceny nie będą szokowały. A co do cen w sklepie firmowym, to powinny być niższe co najmniej o koszty transportu do Warszawy lub innych miejsc w Polsce. To jest o 15-20%, a wtedy popyt spowoduje znaczny spadek kosztów. Ale nie wiem czy uda się Państwu odzyskać dobrą opinię. Ja już nigdy nie kupię wyrobów z Państwa zakładu i odradzę wszystkim swoim znajomym. Porażka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 249 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Zakłady Mięsne Stanisławów Sklep Firmowy?

alicjaopatoswka@gmail.com

sklep w Mińsku Maz przy ul 1-go PML to jakaś porażka, kupiłam 3 rzeczy i do wywalenia, nawet nie wiem czy zjadł by to pies , łososiowa łopatka- guma i stara , nie da się ugryźć, ciągnie się, słonina śmierdząca a kluski kartacze to nie wiadomo co to właściwie i jakim gównem nadziane z firmy "Białystok" , nie wiem co za chłamem ludzi karmią , ale kartacze robi się z tartych ziemniaków a nie z gumy czy z samej mąki, to jest nie do zjedzenia. W tym sklepie częściej powinny być kontrole sanepidu i inne. Osobiście nie polecam , bo inne wyroby też nie wyglądają na świeże , ja już tam nigdy nie wejdę bo drugi raz się nabrałam, chociaż polecić mogę sklep tej firmy koło Kauflanda, tam już inaczej wygląda wędlina

Agata

Zdecydowanie nie polecam.

ann

Coś więcej może bo zastanawiam się nad podjęciem pracy w jednym ze sklepów

ERT

JEDEN WIELKI SYF

Kasia
@ERT

Złodzieje!!! Karza Płacić za każdy miesiąc inwentaryzacji !!!!! , pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o.o. - Stanisławów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad