Opinie o Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie w Kętrzyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie w Kętrzyn

Czy firma Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ten a może tamten

Jeżeli mowa o relacjach to możesz poczytać na tej stronie, jak widać prezesowa kasuje wpisy dot. Jej osoby na bieżąco a chyba lepiej żeby wzięła sie za sprzedaż i zaczęła rozliczać dyrektora. A nie straszyła ludzi zwolnieniami.

Na pracuj. pl cały czas wisi oferta dla prezesa zarządu. Ja jestem zainteresowany ogłoszeniem na Białystok konkretnie. CO mogę rozumieć przez dyspozycyjność, trzeba być dostępnym nawet poza standardowymi godzinami pracy? Na rozmowie kwalifikacyjnej są jakoś sprawdzane te umiejętności negocjacyjne, które są tak istotne?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie? Na Pracuj.pl jest 5 lutego kilka ogłoszeń.

Dawno nikt z pracowników nie odwiedzał forum. Specjalista ds. technologii i kontroli jakości, raczej wezmę udział w rekrutacji. Zależy mi na dobrej atmosferze w pracy, jak obecnie oceniacie ten aspekt w firmie? Ludzie należą do tych życzliwych?

Żyrafka

Tylko dla kadrowej i księgowej.

@Żyrafka

Zobaczycie jak Mośka z Żyrafą zawładnie całął Spółdzielnią.Wspomnicie moje słowa.

@Ukrywać się nie będę.

A gdzie prezes w tym wszystkim?

@Xd

Ten Prezes długo nie zagości w firmie Spphahaha,jak każdy pomijając waldka kiepskiego.Mośka z Żyrafą żeby mogły to by (usunięte przez administratora)

Spółdzielca
@Ukrywać się nie będę.

Obudźmy się zanim będzie za późno

Urszula
@Spółdzielca

w jakim sensie się obudzić? Samego Prezesa raczej nie można sobie tak po prostu oddelegować. Chyba, że źle intencję słowną zrozumiałam?

Olga

Może coś się z regulaminem nie zgadzało? Może ktoś spróbuje jeszcze raz napisać, chciałabym wiedzieć, o co chodzi z tym prezesem, bo tutaj trochę niezadowolenie w tych wpisach widzę. Czy interesuje się pracownikami w ogóle?

Zwolnić zawsze się można. Pytanie czy jest po co tu pracować? I w jakie tu są relacje między ludźmi?

Ten a może tamten Nowy wpis

Aplikowałeś na stanowisko osoba do sprzątania oferowane przez firmę Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Jak tu wygląda ten pakiet socjalny? Bo widziałam o tym wpis w ofercie pracy dla Mistrza Produkcji. Co wchodzi w skład tego pakietu? To świadczenia socjalne, czy jakieś przedmioty czy usługi?

Czy w Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Elektryk?

Emilia

Nie wiem wprawdzie o co chodzi, ale aż się zastanawiam jak u was w pracy z atmosferą, skoro w internecie piszecie takie rzeczy? Nie ma możliwości rozmowy z przełożonymi jeśli macie jakiś problem związany z innymi osobami lub w ogóle jakikolwiek problem?

Luiza
@Emilia

Fakt, rozmowa zawsze jest najlepszym rozwiązaniem ale nie wówczas gdy zarzad stosuje bullying. Szczególnie gdy jest się świadkiem gdy kierowany jest w stronę starszego pracownika. Brak szacunku do rozmówcy, straszenie rękoczynem.

Emilia

Szykują się jakieś nowe rekrutacje na mistrza produkcji? Bo tylko stare ogłoszenie znalazłam, nawet bez widełek płacowych. Wiecie ile moge zarobić na takim stanowisku na start? Wyczytałam że macie pakiet socjalny - co wchodzi w jego skład?

Żyrafka

Halo,halo Pietrek żyjesz ?

Noga
@Żyrafka

A za co Pietrek dostaje dodatek? Tysiąc? Czy więcej? Wybitna osobowość? Ponadprzeciętne umiejętności? Kasia tak doceniła przyjaciela?

@Noga

Następny gostek ,pierwsze słyszę.W tej firmie same dodatki,A pracować nie ma komu.

tymek
@Żyrafka

Przecież tymczasowy może wszystko sprawdzić i zabrać przeplacanych darmozjadów

@tymek

Tymczasowy ma coś nie tak,co będzie dalej nie wiem.Proponuję odwołać Radę.Tymczasowy pozwał kilka lat temu Radę do Sądu i przegrał sprawę,A oni wybrali go na p.o.Ludzie i my chcemy wybrać nowego prezesa.Tymczasowy powinien już nie pracować.Rozwali całą Spółdzielnię z takim myśleniem.Rozwalić Radę jak nic.Młodym dać władzę !!!!

kos
@Ukrywać się nie będę.

Tak jasne może na nowego prezesa powołamy kogoś od razu po studiach albo lepiej po szkole średniej. Przecież to musi być osoba z doświadczeniem która wie jak nas z tego wyciągnąć. Zanim się go powoła musi się wykazać chociażby ogólnym planem. Wśród nas nikogo takiego nie ma. Nie róbmy tego samego błędu co ostatnio. Koszmarnie się to skończyło dla nas i dla byłej prezeski.

Krecik
@kos

Oj koszmarnie faktycznie, wypłata na czas, premia na święta, utrzymane zatrudnienia. Upsss i chyba jeszcze zyk na koniec roku-brrr koszmar

@Krecik

Kto dostał premie na święta? Jakie były premie 6 lat temu a jakie ostatnio?

Żart
@Sss

Sam sobie wystawiles/łaś właśnie opinie. Wlos na głowie się jeży, kryzys gospodarczy na całym świecie a Ty ślepy/pa, nie wypieraj rzeczywistości tylko myśl, to nie boli. Serio.

ktod
@Krecik

Premia na święta to była żenada. Utrzymanie zatrudnienia to komunistyczne myślenie. Niech zakład pada ale i tak utrzymujmy zatrudnienie. Przecież to wszystko jest jak za starych dobrych komunistycznych czasów. Nawet na liczydlach niektórzy pracują

Rafał
@ktod

Ile ta świąteczna premia wynosiła? I czy w ciągu roku takie premie zdarzają się też na inne okazje? Ogólnie chciałbym się też dowiedzieć czy Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie to dobre miejsce dla młodych, jak sądzisz?

@Żyrafka

Opalam szczeble od drabiny.Jest ok,Dagunia informuje mnie jaka pogoda jest u was.Jestem z info na bieżąco.Pozdro dla swoich.

Monia żyjesz?

Mariusz
@Sss

To jednak są premie? :D Dobrze rozumiem, że tylko na święta? Nie ma premii comiesięcznej, uzależnionej np. od wyników?

@Żyrafka

Pietrek tera odżyje,stary Utulich padnie z dumy,synek dostanie dodatek,i co dalej ? Pietrek żyjesz ?

@Ukrywać się nie będę.

Prezes na miejscu, to po co pełnomocnicy? Kasę dawać za nic? Na produkcji ujmują dodatki, a kolesiom napychaja konta kasa za nic.

Szymon

Obcinają dodatki? Chodzi ci o premie za wydajność? Dużo zabrali ludziom że się tak bulwersujesz?

@Żyrafka

Pietrek ledwo dycha do kiszczaka na świadka pojedzie nie po to pełnym nzostałnocnikiem.c

MY
@kos

To jak podsumujesz, to co obecnie się dzieje?

ktoś

Jeżeli przy poprzedniej rekrutacji na prezesa szanowna rada spotkała się tylko z jednym kandydatem i od razu podpisali kontrakt to coś jest nie tak. Nie wierzę że nie było innych kandydatów z którymi warto było się spotkać. Fama idzie w świat i teraz będą się zgłaszać albo ludzie słabi albo znowu jakiś znajomek. Może warto wykazać trochę inicjatywy i samemu troszkę poszukać. Może warto obdzwonić sensownych kandydatów z poprzednich rekrutacji zebrać sensownych z nowej i spotykać się z jak największą ilością kandydatów. Bez własnej inicjatywy na początku znowu będą nadzieję a potem rozczarowanie i tak od lat.

@ktoś

Wysłałem papiery ostatnim razem, zero odzewu.

Nikt
@ktoś

Dokładnie i jeszcze rekrutacja w restauracji, a nie w firmie.

Renata
@Nikt

Rozmowy na prezesa odbywały się w restauracji? Wiadomo dlaczego? Ciekawe ilu tych kandydatów tak na prawdę było i czy łatwo spełnić wymagania żeby zostać prezesem

@yt
@Renata

Jak widać całkiem łatwo, nawet nie trzeba mieć doświadczenia, zobaczymy jak to się dla spoldzielni skończy.

KO

Zauważyłem ogłoszenie o pracę na stanowisko prezesa. Będzie to chyba czwarta osoba w ciągu 2,5 roku. Chciałem zapytać dlaczego, bo nie wiem czy jest sens aplikować.

Zero
@KO

Popełniają ten sam błąd każdorazowo przy wyborze prezesa, zawsze jakiś pociotek, znajomek i zamiast szukać kogoś z głową do ogarnięcia organizacyjnie, ekonomicznie, przedsiębiorczo, to upierają się przy doświadczeniu przy spozywce. Po co to komu?

Kamila

Jest teraz rekrutacja na Specjalistę ds. księgowo-controllingowych. Wymagają dobrej znajomości Excela. Czy podczas rekrutacji jakoś to rekruter weryfikuje i sprawdza?

Zero
@Kamila

Rekrutują ci; co pojęcia o Excelu nie mają. Bardzo dobrym narzędziem są arkusze Google. Tylko tu nikt nie wie co to jest i jak się na tym pracuje.

Inwestor

Chciałbym kupić tę firmę. Jaki zysk wygenerowała za 2021 rok (bez dotacji publicznych) ?

@Inwestor

Bida aż piszczy, same długi, majonez to chyba za darmo dają

Urszula
@Sss

A skąd aż taka bida? Raczej za darmo wtedy tym bardziej by nie dawali?

kotek
@Inwestor

Ta firma nie dla Ciebie

Ninka2.2

Interesuje mnie praca w ksiegowości . czy może cos na ten temat?

Czytelniczka

Chciałabym przypomnieć, że portal gowork.pl służy do wyrażania opinii o pracodawcy. Wy zrobiliście sobie z niego forum. Oprócz tego, że może wejść tu każdy i przeczytać te żenujące wypociny(w tym konkurencja:)), to dodatkowo jest to działanie na szkodę firmy wg art. 100 k.p. § 2. Jako spółdzielcy macie OBOWIĄZEK dbania o dobro spółdzielni. Jest to Dz. III § 5 pkt. 2. Jesteście spółdzielcami i macie się za panów świata, a nie macie pojęcia o prowadzeniu i funkcjonowaniu firmy. Jedyne o czym tu krzyczycie to podwyżki, chcecie premii, a jednocześnie wyrzucacie każdego prezesa, który zaczyna coś robić, bo co? Bo nie dostaliście premii, najlepiej jakbyście siedzieli w domu, a pieniądze by leciały? Szukacie tutaj w każdym przychylnym komentarzu podstępu, że to niby kandydat na prezesa, albo były prezes. A może to konkurencja, która czeka aż noga się powinie? I się powinie, dlatego że pojęcia o niczym nie macie i jedyne, co potraficie to pisać te głupoty w internecie. Hipokryci. Jak niedługo firma zatrudni informatyka, który namierzy wasze IP komputera to niektórzy będą musieli poszukać nowej pracy. Wish you luck, o ile wiecie co to znaczy.

@Czytelniczka

Weź się nie ośmieszaj paniusiu, pora, by dobrała się kontrol finansowa i porównała pensje biura z pensjami fizycznych, którzy na Wasze pensje pracują. Kto z was ma podstawę mniejsza od najniższej krajowej? Upokarzające jest, żeby pracownik od 12 lat nie miał podwyższonej podstawy. A wyjaśnienia kadrowej, że z premia i stażowym jest najniższa krajowa. To jest fair?

@Sss

Jeszcze dla kadrowej do pupci się dobiorą ,o żyrafa dagusia,piotruś co u was słychać jak lesiu? Nareszcie Prezes się trafił.Tego było potrzeba dla Spółdzielni.Dużo zdrowia dla Prezesa ,a tak czekaliśmy na takiego człowieka. Strzał w 10.Dzięki dla RADY.

@Sos

Kaska też powinna zostać rozliczona za 2 lata prezesury i brak premii, bo ponoć nie było kasy, a produkcja szła jak trza

@Sss

W Pana odpowiedzi na mój komentarz nie ma żadnej z poruszonych przeze mnie kwestii. Nie wiem też skąd pewność, że jestem pracownikiem? Nie jestem, nie macie co snuć teorii spiskowych. Może dlatego pracownicy biurowi zarabiają więcej, że musieli coś więcej osiągnąć niż skończyć szkołę średnią, nie wspominając, że ciąży na nich o wiele większa odpowiedzialność(dla mniej błyskotliwych np. urząd skarbowy, inspekcja pracy, inspekcje sanitarne). Myślę, że mają też większą kulturę wypowiedzi niż znaczna większość zamieszczanych tu komentarzy:) Natomiast co do samej treści komentarza widzę oczekiwania iście (usunięte przez administratora) każdy niech zarabia po równo. Tylko niestety, jeśli działałaby tylko produkcja daleko byście nie zaszli, ktoś to musi trzymać w ryzach. Tak jest, czy wam się to podoba czy nie. Panie Kontrol, a kto by miał tę KONTROLĘ przeprowadzić? Mamy jakiekolwiek pojęcie na ten temat, czy rzucamy prostymi frazami byleby się o coś przyczepić. Myślicie, że jak coś tu napiszecie to nagle wszystko magicznie się odmieni? Jesteście spółdzielcami to może powalczcie o swoje gdzieś indziej niż tylko w internecie, w dodatku na portalu, który do tego nie służy.

@Czytelniczka

Poziom odpowiedzi świadczy i poziomie "trzymającej w ryzach". Kto i co trzyma w ryzach? Produkcja bez administracji sobie radzi , ale co będzie robić administracja, gdy nie będzie produkcji? Większość z was "pracowała zdalnie" i nikt z was nie pojawiał się w pracy podczas wprowadzonego systemu dwuzmianowego pracy. Nikt z was nie ponosi kompletnie żadnej odpowiedzialności. A księgowa płacze w sytuacjach niejasnych

@Sss

Oczywiście dalej brnij w to, że jestem pracownikiem, ale komentować więcej nie będę, bo to jak grochem o ścianę. Jedyne co życzę to żebyś w końcu nabrał odwagi pracy, a nie na portalu, gdzie każdy jest anonimowy. Niby dorośli, a gorzej niż dzieci w podstawówce.

@Czytelniczka

Portal na to nic,a ty się podniecasz.Pisanie głupot nie jest przestępstwem.Nie strasz nie strasz,bo się (usunięte przez administratora)....Informatyk jest od lat i nic na to nie poradzi.Straszyć to se możesz babcie prądem, jesteś hipciokrytem szukaj sobie pracy,bo się Ciebie pozbendą.

@Sss

Księgowa kajać się nie będzie,ona zasługuje na to co kiszczaczek jest pełnomocnikiem Prezesa,wywalić to babsko jakie zaufanie PANIE Prezesie do takiej osoby,ja myślę,że Pan już wie co z tym fantem zrobić.

@Ukrywać się nie będę.

Wszystkich byłych pełnomocnikow wek. Powinni zwrócić kasę za pełnomocnictwa, na zdalnym siedzieli i kasę przytulali

@Xd

Nie zapominaj o mitrzach,śmiechu warte też przytulają kasę.Dalej kasa leci,nie wiem tylko za co ?

@Ukrywać się nie będę.

Nie boję się tego co piszę.Wcześniej pisane było ukrywać się nie będę.Kaśkę opluwali wszyscy,za co pytam ? Mieliście ją rozliczyć dlaczego tego nie zrobiliście? co ona złego zrobiła.Dbała o dobro Spółdzielni.Kuszczak poleciał dyscyplinarnie,siedzicie cicho ja siedzieć nie będę dla dobra Spółdzielni.Kaśka trzymaj się.l

Kandydat na Prezesa
@Ukrywać się nie będę.

Jestem w szoku.kiszczak poleciał,a w Reszlu nic ludziska nie wiedzą. Dam im znać. Odleciał niebieski ptak do Rzeszowa,bronić granicy. Sława dla Kiszczaka.

@Ukrywać się nie będę.

Weź się nie ośmieszaj odwagi anonimową. Kaska się trzyma futryny u prezesa, żeby nic jej nie umknelo i, żeby prezes za dużo się nie dowiedział, a powinien się dowiedzieć, to razem dogonicie kiszczaka

Wujek Fester
@Ukrywać się nie będę.

Kuszczak wygrał sprawę w sądzie pracy i podobno wraca do pracy.Gruba! Zanieś wiadomość do Reszla bo tam nic nie wiedzą :)

@Wujek Fester

Ale uważasz że to sprawiedliwe, że wygrał?

Zumba
@Emilia

Sprawiedliwe.Wyrok wydał sąd a nie rada nadzorcza pod dyktando pani K. Prywatne animozje nie mogą być przyczyną takiego postępowania. Tym razem:Brawo sąd! Poza tym co tu tłumaczyć,wszyscy wiemy jakie było podłoże tej sprawy...

Szymon
@Zumba

Powiesz o co konkretnie chodziło? Za co został zwolniony że sąd przywrócił go do pracy?

Ktoś

Zakończcie w końcu tę wojenkę i weźcie się do roboty. Kiedyś mieliście taki dobry majonez a teraz kupuję kielecki bo wasz jest po prostu niesmaczny. Jak tak dalej będziecie robić to upadek będzie bolesny.

Bd
@Ktoś

Też kupuje kielecki, bo smakuje tak samo, jak nasz dawny ketrzynski, bo teraz jak piszesz, jest niesmaczny, kwasny i ostry

@Bd

Mi też ogólnie nie smakuje. Jestem fanką winiary ;D, ale to może jednorazowo ten kwaśny smak się trafił?

DD

Jak sprawuje się nowy prezes ? Jakoś się spółdzielnia nie rozwija.

Izzz
@DD

Prezes tańczy, jak Kaśka mu zagra

AL

Bardzo jestem ciekawa jaki zysk mamy za zeszyły rok.

Jakub
@AL

Wynik finansowy jest już znany? Jak zysk jest dzielony pomiędzy pracowników? W końcu wszyscy pracują na ten wynik.

@Jakub

A ta raszpla wójcikowa z upośledzoną anulą do kiedy pracuje ?

@Ukrywać się nie będę.

używanie nazwiska bez zgody zainteresowanego jest przestępstwem...zostanie to zgłoszono do prokuratury

A co? Mało ci miejsca w firmie? Żenada

@Ukrywać się nie będę.

A czemu tak o niej się wypowiadasz? Przecież możnaby to uprzejmiej napisać...i przede wszystkim wyjaśnić.

Konsument

Sława dla kiszczaka.

@Konsument

Co chcesz przekazać tym wpisem, bo nie rozumiem?

@Kamila

Jesteś ciemnak jak wszyscy w majonezach.Zapytaj żyrafy,a jak nie to alana na produkcji,jest lepszy od siostry kadrowej,a jak nie to gałka wytłumaczy jest lepszy od matki,a jeszcze ten z Kotkowa tylko żeby Ci gęby nie obił.

jakis

Jeszcze na chwilę wrócę do wyboru prezesa. Kilka dni po otwarciu kopert został wybrany prezes. Spotkanie odbyło się tylko z jednym kandydatem. Nie wierzę że nie było innych z którymi warto było się spotkać. Moim zdaniem jeszcze raz układ przyćmił dobro spółdzielni i zdrowy rozsądek. Szanowny Panie nowy prezesie obyś okazał się bardzo dobry w zarządzaniu. Ludzie już mają dość tego kolesiostwa i jak nie poczują poprawy to na walnym nie będzie przebacz i drugiej szansy. Inflacją i innymi trudnościami nikomu oczu nie zamydlisz. Teraz to tylko większa kasa ludzi interesuje za dużo chudych lat było.

Spóldzielca
@jakis

Dobrze że macie wreszcie prezesa, ale co on zmieni to juz mało ważna sprawa. Ważne aby produkty Wasze były zawsze dostępne i swieże, bo to nie zawsze jest. Życzę powodzenia nowemu prezesowi i calej załodze.

@Spóldzielca

Nic się nie zmieni.Majonez kwaśny jak był tak jest,nowy prezes nic nie zrobi z tymi śmiesznymi zarzadzajacymi.

@jakis

Kiszczak siedzi na pupie jak królik w szuwarach,ale czas przyjdzie i na niego.

@jakis

Proponuję wizytę u Psychiatry.

Job
@Ukrywać się nie będę.

Majonez kwasny, bo nie ma laboranta z prawdziwego zdarzenia. Ekipa rządząca przez ostatnich kilka lat skutecznie unikała zatrudniania specjalistów, za to przybyło szwagrów i pociotków

@Żyrafka

Miśka i Żyrafka drwią z nas wszystkich.Te stare dziewoje to fałszywe kotki,śmierdzi od nich na odległość odchodami kocura pietrka i kici dagmary.

Dyro
@Job

Majonez kwasny, już od dawna nie smakuje, jak nasz prawdziwy ketrzynski majonez, bo osoba pracująca na srabiwisku laboranta w życiu nie była w laboratorium, pojęcia nie ma o specyfice wykonywanej pracy, wymysla jakies swoje dodatki, tylko psuje produkt. Tu powinna pracować osoba o właściwych kwalifikacjach

Zostaw merytoryczną opinię o Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie?

Zobacz opinie na temat firmy Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie
  • J.Daszyńskiego 11