Opinie o Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie w Kętrzyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie w Kętrzyn

Nie można dopuścić żeby spółdzielnia była spółką. Nowemu prezesowi nie można dać więcej niż my zarabiamy.

ktoś tam

Myślę że nowy prezes nie będzie miał lekko. Wszyscy jesteśmy bardzo skłóceni i jeden drugiego podejrzewa o jakieś interesiki. Jak to wszystko pogodzić. Współczuję mu. Ciekaw jestem kto się zgłosi i czy wogle będzie w kim wybierać. Nie jest u nas ciekawie ale powstrzymajcie się przed pisaniem tego wszystkiego. Jak ktoś to wszystko przeczyta to pomyśli że nie warto się pchać w to (usunięte przez administratora) Przed radą bardzo ważna decyzja bo teraz nie możemy sobie pozwolić na nietrafioną decyzję. Tymi wszystkimi wpisami zniechęcajcie dobrych specjalistów a na miernotę po prostu nie możemy sobie pozwolić. Jeszcze jedno małe pytanko. Czy ostatnie powołanie nowych członków było legalne. Jeżeli nie to odkręćcie to bo taką decyzją sami się wyrzucacie z rady

@ktoś tam

Konkurs ogłoszony i co z tego. Jak ktoś się zna na zarządzaniu chce dobrze zarabiać. Po konkursie rada powie że wszyscy chcieli za duże pieniądze i że nas na to nie stać. Prezesem zrobią tymczasowego i dalej będziemy w głębokiej (usunięte przez administratora)

Sss
@jakaś

To tylko rada decyduje o wyborze prezesa?

ktś
@Sss

A kto ma decydować. Czesiek z piwiarni. Tak się składa że rada powołuje prezesa a czy skorzystają z czyjejś opinii to już ich sprawa. Dla mnie najistotniejsze jest to że y to był ktoś kto wie jak nas wyciągnąć z głębokiej (usunięte przez administratora)

Przyjaciel ż
@jakaś

Tymczasowy jak krzyknie to dopiero padniesz.

@Przyjaciel ż

Chyba ze śmiechu, albo współczucia.

Sos
@Job

Możesz się śmiać,żebyś nie płakał,współczuję Ci bardzo takiego myślenia.

@Sos

To jest spółdzielnia pracy, czy (usunięte przez administratora) Bo nie rozumiem przekazu.

@ktoś tam

Masz rację ale czy nas wogle stać na dobrego specjalistę.

kol
@jakaś

My nie mamy wyjścia. Nas musi być na to stać. Chcesz żeby było jak przez ostatnie 4 lata. Jednego nigdy nie było a druga zupełne bez wiedzy i kwalifikacji a do tego okazało się że prostaczka. Jeżeli mamy mieć coś z tego że jesteśmy udziałowcami to musi być to ktoś dobry a ci się cenią. Za grosze może przyjść kolejny słabeusz. A tak wogle to wie ktoś czy są jacyś chętni bo nic do mnie nie dotarło

SKS
@kol

No właśnie też jestem ciekawa. Taki jeden coś mówił że chyba coś przed czwartkiem przyszło ale nie wiem dokładnie co i jak

pora
@SKS

A ja słyszałam że jeszcze nic nie ma. Czyli wszystko plotki i trzeba czekać na oficjalną informację albo bezpośrednio się zapytać

poinformowany
@pora

Coś przyszło ale co i jak nie wiem

ktoś

Jednak poszli po rozum do głowy i ukazało się ogłoszenie na prezesa. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś mądry i znowu zaczniemy brać premię. Boje się tylko że dobry specjalista ma duże oczekiwania ale pożyjemy zobaczymy. Teraz będzie wybór czy zapłacić dobrze i wymagać czy dalej jakoś będzie się kręcić

xxx
@ktoś

Ja też się cieszę że konkurs został ogłoszony. Mam nadzieję że wybiorą mądrze. Dajmy szansę radzie na działanie i miejmy nadzieję że to będzie ktoś kto ma pomysł na naszą spółdzielnię. Szanowna rado gratuluję mądrej decyzji. Myślę że wszyscy na to czekali a teraz czekamy na dobrą decyzję końcową.

Xd

Niech mówi, boicie się, że wydadzą się wasze przekręty i machlojki? Dobrze, ze jeszcze jest instytucja sądu, tam wszystkich spotka sprawiedliwość

ktos

Szanowna rado jeżeli macie ochotę zrobić ze spółdzielni spółkę i powołaliscie to zero na prezesa to ludzie wam tego nie odpuszczą. Ja już jestem umówiony na poradę prawną żeby was powstrzymać przed tym szaleństwem i obiecuje że dopne swego i udowodnię wam zgodnie z prawem działanie na szkodę spółdzielni. Ściany mają uszy a w papierach jest wszystko. Raz na górze raz na dole. Kaśka się o tym boleśnie przekonała i wy też się przekonacie. Już za dużo tego krętactwa tych tajemnic. Nie macie dożywotnich stanowisk i zawsze można to zmienić.

popieram
@ktos

Też mam tego dość. Każdy kto ma trochę władzy tylko do siebie. Pamiętacie jakie mieliśmy premie na święta na wakacje. Co się stało z naszą spółdzielnią. Żal bierze i szkoda gadać

@ktos

I takich pokemonów mamy w Spółdzielni.Szok,jeszcze raz szok.

pz
@ktos

Na wybór prezesa nie mamy niestety wpływu ale walne może go odwołać. Spółka też mi się nie podoba. Muszę się dowiedzieć jak legalnie sprawdzić czy przypadkiem ktoś nie wyprowadza pieniędzy ze spildzielni

@Ukrywać się nie będę.

Najwięcej pokemonów to nieroby w biurze, zwłaszcza zbyt

Xd

Te wpisy świadczą o waszym poziomie, i ktoś taki był prezesem?

Aplikowałeś na stanowisko osoba do sprzątania oferowane przez firmę Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
KRS

Wczoraj zajrzałem do KRS naszej spółdzielni. Ostatni wpis jest taki że Kuszczak został oddelegowany do pełnienia obowiązków prezesa. Zawsze jak była zmiana prezesa to był wpis czasowo oddelegowany do pełnienia funkcji prezesa. Nie wierzę że to przeoczenie. Wychodzi na to że rada w porozumieniu z Kuszczakiem wprowadziła go na prezesa kuchennymi drzwiami bez naszej wiedzy. Zgodnie z wpisem w KRS Kuszczak jest już od dawna nowym prezesem i można go odwołać jedynie na walnym. Zobaczcie jak pięknie to załatwili bez naszego udziału. Oczekuję że będzie jakieś zebranie i zostaniemy poinformowani na czym stoimy. Jesteśmy członkami spółdzielni i mamy prawo wiedzieć. Jeżeli macie czyste ręce i dobre intencje to chyba można o wszystkim powiadomić załogę.

szok
@KRS

Ale nas dranie urządzili. Nie dość że chcą zrobić spółkę i nas wyrolować to jeszcze ta miernota będzie prezesem. A myślałem że gorzej już być nie może

sp

Żeby coś pisać trzeba coś wiedzieć. W 2019 roku była nowela ustawy prawo spółdzielcze. Nie ma możliwości przekształcenia spółdzielni pracy w spółkę prawa handlowego. Jedyna drogą to rozwiązanie spółdzielni i zawiązanie spółki. Dość powszechnie się zdarza że decyzje o likwidacji podejmują zarząd razem z radą nadzorczą i to jest nielegalne ale jak nikt nie poda tego do sądu to przechodzi bo niby rada występuje w imieniu wszystkich a występuje jedynie w swoim imieniu i na to na celu wyprowadzenie pieniędzy ze spółdzielni. Problem jest też z kontraktami i umowami trzeba zawierać je od nowa i prosić o zgodę kontrahentów. Tak w skrócie to tyle. Pilnujcie rady i zarządu a będzie ok. Czy u was na prawdę nie ma nikogo kto zna taki elementarz

@sp

Przynajmniej teraz coś wiemy. Jak rada będzie mówić o spółce to wiadomo co z tym robić. Sp dzięki za informacje

jakaś

Usłyszałam rozmowę na temat przekształcenia naszej spółdzielni w spółkę. Mam nadzieję że to co usłyszałam to plotki bez pokrycia. Jeżeli nie, to wszyscy musimy się temu przeciwstawić i nie dopuścić do tego. Zyskają nieliczni a my będziemy dla nich siłą roboczą i niczym innym.

@jakaś

I O to chodzi.Dobrze słyszałaś.To już nie długo.Zapytajcie mecenasa,Czy to prawda?

dramat
@Ukrywać się nie będę.

Choćby nie wiem co mówili nie dajcie się omamić. Jak powstanie spółka każdy udziałowiec będzie miał równe udziały. Jedni pewnie swój sprzedadzą a inni zechcą kupić. Problem polega na tym że przy spółce powstanie zarząd i to zarząd będzie dowolnie o wszystkim decydować. Nie będzie już straszaka w postaci walnego. Zarząd będzie mógł dowolnie windować sobie pensje i w zasadzie będzie nie do ruszenia. Każda spółka ma swój regulamin i można w zasadzie dowolnie go pisać. Spółka jest skrajnie zła dla większości z nas i tylko nieliczni się jeszcze bardziej wzbogacą i to naszym kosztem

Pracownica

Masz rację zamiast przyjmować nowych wysłali by była prezes na produkcję a nie 4 nieroba do zbytu

os
@Pracownica

Nie zgadzam się. Niech idzie na sprzątaczkę. Tam większe potrzeby i do sprzątania ma większe kwalifikacje. Będzie wzorowym pracownikiem

@Pracownica

Masz problem zapytaj Mośkę z Żyrafą,one kastng prowadzą.Śmiechu warte.

Sss
@Ukrywać się nie będę.

Casting na prezesa? Czy casting na sprzątaczkę?

@Sss

To już nie wiadomo czy prezes czy sprzątaczka. Wybrali dwa lata temu (usunięte przez administratora)a lepiej nadawała się na sprzątaczkę niż prezesa (pozdrawiam panie sprzątające bardzo was szanuję) Tymczasowy to gość tego samego pokroju i jak będzie prezesem to zacznie sprzątać ale tak posprząta że całą spółdzielnie zmiecie. W mojej ocenie niech zajmie się firmą, którą tak na prawdę prowadzi a spółdzielni da święty spokój

@Sss

Na każde stanowisko.Ostatnio na produkcje zatrudniły mechaników,a co ciekawe brat (usunięte przez administratora)z hurtowni wędlin mechanik śmiechu warte.Prezesa też już mają.

Żyrafka
@jakaś

Posprzata gabinet dla żony.Ludzie zacznijcie myśleć,żeby nie było za późno.

@Ukrywać się nie będę.

Mają już. A kto im będzie. Jest choć trochę klimatu czy taki jak zawsze

kuszczak opuść tron

Tak się zastanawiam dlaczego nie ma decyzji odnośnie prezesa. Boje się że korytowcy chcą przerobić naszą spółdzielnię na spółkę i wykupić udziały za grosze. Jeżeli coś takiego się pojawi to pamiętajcie że od każdego udziałowca zależy czy sprzedaż czy nie może sprzedać za ile chce ale każdy kto zdecyduje się na sprzedaż powinien zarządzać wyceny spółdzielni od rzeczoznawcy majątkowego. Ten ocenia wartość nieruchomości i sprzętu oraz wartość spółdzielni. Na pewno wyjadą duże kwoty. Rzeczoznawcy nie mogą opłacić z pieniędzy spółdzielni tylko z własnych środków. Napisałem to na wszelki wypadek gdyby komuś głupoty chodziły po głowie. Lepiej dmuchać na zimne. Jeden udział jest wart około 150 tysięcy ale to bardzo szacunkowa wartość i mogę się mylić

@kuszczak opuść tron

A może tak wywalić wszystkich, którzy prowadzą swoją działalność a naszą spółdzielnię traktują jako dodatek. Blokują etaty i mają wszystko gdzieś byle zarobić i nic nie robić a cała energia na swoją działalność. Mamy takich kilka osób

jakis tam

Widzieliście jak latają z papierami żeby spółdzielnia zatrudniła pociotki wszelkiej maści. Przecież oni będą zabierać nam nasze pieniądze. Zamiast dostawać premie będziemy sponsorować rodziny i znajomków. Już teraz jest za dużo pracowników a jak zaczną przyjmować nowych tonie wiem co im do roboty wymyślą. Totalny cyrk. Niedługo już nie będzie z czego ciągnąć

@jakis tam

To już po Spółdzielni.SZKODA.

Pracownica

Nigdzie nie pójdzie koleżanka (usunięte przez administratora) jej ratuje nie zadarmo dała jej 800zl za pełnomocnika ten sam rodzaj myślenia typowe blondynki się przyciągają żenada

Ale kabaret. Można się popłakać ze śmiechu. Władza robotniczo-chłopska idzie pod wodę.

kos
@ja

Kabaret owszem jest ale im większy kabaret tym gorsza nasza sytuacja tym mniejsze premie i ludzie są do siebie złośliwi. A do śmiechu to chyba jest tylko konkurencji. A moglibyśmy dobrze zarabiać i żyć normalnie a jest tak że biuro ciągle podwyżki a fizyczni ciągle do tyłu

@ja

Jak dla Ciebie kabaret,to dla mnie z informacji sprawa poważna.Jako Spółdzielca oceniam Kuszczaka za Największego Karierowicza w historii Spółdzielni.Szczeble drabiny nie wytrzymają anioła oczekiwań .Zacznijcie w końcu myśleć.Szkoda tej Spółdzielni jak ma popłynąć przez niebieskiego ptaka. Ciąg dalszy nastąpi.

@Ukrywać się nie będę.

Kuszczak faktycznie kończył socjologię na uniwerku w Rzeszowie. Potem zrobił podyplomowkę z zarządzania. Tylko dokładnie jaki był kierunek studiów to pojęcia nie mam. Kierunki studiów z zarządzania dotyczą czegoś konkretnego i jest tego cała masa. Na swoim profilu na Linkedin się nie pochwalił ale za to strasznie koloryzuje swoje pisał się boże osiągnięcia. Poczytajcie można się pośmiać. Prawda że to karierowicz, który nadaje się co najwyżej na kierownika i to tylko wtedy gdy ma ogarniętych podwładnych bo jak ma za dużo to się gubi. Podpalił się tymczasowym prezesem jak kiedyś Kaśka i teraz zrobi wszystko żeby się załapać. Jak mu się uda to można być pewnym że nic sensownego nie zrobi. Nie ta wiedza i nie te umiejętności. Generalnie jest totalnym cieniasem o dość ciasnym umyśle. A jako człowiek to zwykły burak.

ktosiówa

Czy ma ktoś pewne informacje czy prezesem będzie ten tymczasowy z(usunięte przez administratora) prezes czy wezmą kogoś nowego

jakis
@ktosiówa

Jedni mówią tak drudzy inaczej ale jak posłuchać tych bardziej rozgarniętych to przeważa zdanie że nie będzie i słusznie. Z tego co słyszałem on skończył studia z socjologii. Jeżeli ma nami rządzić humanista to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Poza tym pomijając wszystko. Czy on zrobił coś sensownego i mądrego w swoim dziale. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć.

@ktosiówa

Będzie władzą sowa i przyjaciele.

Masz rację kolego wszyscy to widzą ze handlowy w tym zakładzie nie działa za dużo stacjonarnych może lepiej niech się przebraza na sprzątaczki chociaż magazynierzy mają korzyść hehe

@pracownik @pracownica, już po stylu pisania można wywnioskować ,że nie reprezentujecie za dużo. Błąd na błędzie, ani przecinka, ani to ładu i składu. Czego się można spodziewać po pracownikach tak niskiego pokroju. Żal!

Pracownica

Czepiacie się chandlowego a przedstawiciele co takie pieniądze za układanie na półkach dawno bym wywalił no fakt kierowniczka chadlowego poraszka i te przymykanie oczu na palenie na magazynie przecież tam towar a fajami śmierdzi magazynier bez opamietania jara każdy to widzi wstyd

Ale brecha magazynierzy tu ustawieni zbyt zamiast sprzedawać to myją drzwi za magazynierów z litości bo pani magazynier to tylko wiadra z wodą ustawia pan magazynier już tak zadymiony ze aż odniego paruje po co tam myć i tak wali fajami z polara a ciekawe ile transport będzie miał cierpliwości(usunięte przez administratora)

ktoś tam

Kaśka kiedy wracasz do pracy. Chodzą słuchy że czeka na ciebie nowe stanowisko. Dopiekłaś mi w czasie swoich beznadziejnych rządów. Teraz ja popatrzę i się pośmieję. Nie tylko ja będę się śmiać. Otwierają się przed tobą nowe możliwości. Produkcja czeka z utęsknieniem na ciebie i chyba brakuje sprzątaczek bo jakoś tak brudno. W nieskończoność nie da się ciągnąć zwolnienia i nadejdzie ten dzień że będziesz musiała się pojawić. Masz też wyjście ze nie pokażesz się wogle i dostaniesz dyscyplinarne. Po co ci było to prezesowania. Nie znasz się na tym i ludzie ci to pisali tutaj kompletnie mi ciebie nie żal jest odwrotnie mam radoche że osoba bez wiedzy i do tego złośliwa zaliczy upadek

to i owo

Dobrze przyłożyłem ucho i usłyszałem to i owo. Mają powołać tymczasowego na stałe. Mam nadzieję że coś nie tak posłuchałem. Ja już nie wiem co siedzi w głowach decydentów. Jeżeli tak ma być to może zrobimy losowanie i prezesem będzie ten co wylosuje karteczkę z napisem prezes. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Szkoda że w tym naszym Kętrzynie tak mało możliwości zmiany pracy.

@to i owo

Badanie słucha robiom za darmo.Dzikie drożdże Ci się zalęgli.Tymczasowy na weselu wizytówki rozdawał.Obiecal dla zięcia,że dopnie swego po tylu latach.

to i owo
@Ukrywać się nie będę.

Czyli karierowicz i podnieca go sama myśl że będzie prezesem. Kaśka dokładnie tak samo się jarała i tak samo była pewna że się nadaje i sobie poradzi. Tymczasowy skończy tak samo jak ona. Kompletnie mi ich nie żal ale trafia mnie że dalej będę w tym (usunięte przez administratora) a pracy innej niestety nie ma a z czegoś trzeba żyć. Tu musi chodzić kasa pod stołem bo nie chce mi się wierzyć że rada jest taka ślepa

@to i owo

Z tą kasą coś jest na rzeczy. Od dawna nie było przyzwoitych premii, praktycznie o niczym nie jesteśmy informowani, sprawozdania roczne są niezrozumiałe dla zwykłego pracownika. Sprzedaż idzie różnie ale idzie. Myślę że podobnie jak za czasów gdy były premie na urlopy i na święta. Pieniędzy niby nie ma to skoro jest podobnie jak kiedyś to gdzie się podziewają pieniądze. Są dwa wyjścia. Albo wąska grupa korzysta albo ci którzy rządzą w spółdzielni są beznadziejni i pieniądze wydawane są bez pomyślunku. Jedna i druga opcja dobija naszą spółdzielnię

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie? Na Praca.gov.pl jest 1 sierpnia kilka ogłoszeń.

Przerwany ciąg chłodniczy.

kts

Tymczasowy to człowiek pokroju Kaśki. Oboje są siebie warci. Kaśka kompletnie nic nie zrobiła i on też nic nie zrobi bo oboje nie mają bladego pojęcia o prowadzeniu firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie?

Zobacz opinie na temat firmy Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie
  • J.Daszyńskiego 11