Adres: Chlebowa 14, 44-337 Jastrzębie-Zdrój

NIP: 6332014478 KRS: 0000059133

2 455 663 5 1

Opinie o Prymat sp.z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ph

Pracowałam kilka lat byłam bardzo zadowolona z pracy na stanowisku pH Polecam

Halina
@Ph

To fantastycznie! Przyjemnie czyta się komentarze, które w dobrym świetle ukazują Prymat. Jest to dla mnie szczególnie ważne, bowiem interesowałoby mnie właśnie to stanowisko. Zechcesz mi powiedzieć, jaki jest na nim zakres obowiązków? Chodzi mi o konkrety.

Grażyna
Nazwa działu: Produkcja

Napisze krótko za dużo ludzi rządzących na których musimy zarobić.sa niepotrzebni siedza w biurze i żrą i tyle w tym temacie porażka

Stefan
@Grażyna

Grażynko to przenieś się do biura , nic nie będziesz robiła tylko żarła :)chyba że wykształcenie nie puszcza , trzeba było chodzić do szkoły nie tylko podstawowej

Kwaśna
@Grażyna

Grażynko, pracuje w biurze wiele lat, jednak większość ostro zapie..., żeby się wyrobić. A jeść trzeba, najlepiej co 3 h - zdrowo i większa siła do pracy :) także tej umysłowej.

Tak1Nie3
Kacper
@Grażyna

Ciekawe po których tak biurach chodzisz, że widzisz, "że żrą". Zamiast zająć się robotą, to urządzasz sobie wybiegi. Teraz będzie można w łatwy sposób sprawdzić, kto najwięcej wychodzi z hali.

TakNie1
@Kwaśna

zapraszam na halę,na pakowanie na stojąco,obsługę maszyn,brak klimy no i napewno dasz radę jeść co 3 godziny smacznie i zdrowo :) A później oddaj premię bo jakaś niedorajda życiowa patrzy w kamery i widzi że CALE 3 MINUTY stoiss

Teresa
Nazwa działu: Produkcja

Jeśli jesteś kobietą i masz troche godności to nie zatrudniaj się w tej firmie, w szatni damskiej jest istny armagedon, ostatnio sie prawie pobiły :)

Tak2Nie3
peter
@Teresa

To było dawno temu z tym pobiciem, ale prawda jest taka że w tym zakładzie są takie co jedna z drugą obgadują i wyśmiewaja się z trzeciej osoby a potem ta pierwsza idzie na ploty do trzeciej i obgadują razem tą druga. Taki standard w zakładzie, a atmosfera to zależy głównie od ludzi.

Stefan
@Teresa

Nie brzmi to zbyt przyjemnie, co jeszcze możesz napisać o firmie? Jak pracownicy są traktowani przez przełożonych? Jesteś zadowolona z zarobków, dodatków do pensji, nie ma problemów z urlopem? Napisz coś więcej, bo widzę, że znasz firmę od środka, a takie opinie są najcenniejsze.

Marysia
@Stefan

zawsze znajdą się niezadowolne Teresy, są też całkiem zadowolone "Marysie", które pracują np. jako operatorki, bo im się chce, z przełożonymi da się dogadać. Z zarobkami bywa najniższa na stanowisku pakowaczka, ale operator zarobi więcej niż niejeden nauczyciel.

Dariusz
@Marysia

Wychodzi na to, że warto aplikować na stanowisku operatora. Wiesz może, jakie wymagania ma pracodawca względem kandydatów, którzy chcieliby pracować w firmie Prymat? Interesuje mnie przede wszystkim, czy wymagane jest doświadczenie zawodowe? Liczę, że podzielisz się wiedzą w tym zakresie.

vvbgbgfbf
@Marysia

Jeżeli jesteś taka mądra Marysia to ciekawe czy byś dała radę jednocześnie operować maszyną i pakować.

Dariusz
@vvbgbgfbf

Miałeś taką sytuację, że musiałeś wykonywać dwie czynności jednocześnie? Było to tylko przez chwilę, czy może przez dłuższy okres byłeś odpowiedzialny zarówno za pakowanie, jak i obsługę maszyny? Sprecyzuj, proszę swój komentarz.

Grzegorz

Czy poza paczkami są jeszcze jakieś dodatki? Wczasy pod gruszą, premie świąteczne itp?

TakNie1
Mp3
@Grzegorz

Paczki są dla dzieci na swieta i dzien dziecka paczki z przyprawami to tylko na swieta czyli Wielkanoc i Boże Narodzenie.Wczasy nie ma a premie to na Boże Narodzenie ale to zazwyczaj jest tak że cieżko sie doliczyć????Pozdro????

MP4
@Mp3

Jak ciężko się doliczyć? To nie wiesz ile dostaniesz? Czy jak....? Nie rozumiem;)

Mp3
@MP4

Hej poprostu listopad grudzień to są tak napiete miesiace ze zarobki są wyższe ze wzgledu na nadgodziny i soboty.Firma jak najbardziej jak na prywaciarza wporzadku ale powinni zatrudniać ludzi kompetentnych a nie próbować objechac jak najtaniej byle by robili.

Kaznodzieja

Pozdrawiam ze słonecznej gorczycy. P.S Kocham Anne K i R

Robol
 Rekomendacja

Polecam każdemu pracę w firmie Prymat. Pracowałem w wielu firmach i na rożnych stanowiskach wiec mam trochę porównania . Atmosfera w pracy całkiem przyjemna ale wiadomo że do pracy się chodzi pracować a nie bąki zbijać. Myślę że każdy kto chce pracować i ma chęci do pracy odnajdzie się w tej firmie. Zarobki uważam że są na wysokim poziomie wiec jest konkurencyjna w stosunku do innych firm. Ludzie na produkcji pomocni (choć wiadomo są wyjątki i mają w___bane). Dużo w firmie zmienia się na duży plus, cały czas się rozwija a skoro firma się rozwija to jest też możliwość awansu. Firma daje paczki na święta z przyprawami więc jest czym doprawiać przez cały rok:) Pozdrawiam

Tak16Nie8
Koniu
@Robol

Zgadzam się z przedmówcą! Praca w firmie Prymat jest naprawdę Ok. Atmosfera super, wiadomo zdarzają się wyjątki, ale to chyba jak wszędzie.. Kierownictwo super ! Zawsze można się z nimi dogadać i nie robią najmniejszego problemu z niczym. Paczki w tym roku przerosły moje oczekiwania były naprawdę bombowe! Według mnie negatywne opinie na tej stronie to wpisy ludzi, którym się nie chce nic robić i tylko marudzą, a takich tu nie brakuje.. Pozdro Prymatowcy

Tak9Nie4
Pogan
@Koniu

Z kierownictwem niestety nie da się dogadać. Mają małe pojęcie o tym jak wygląda praca na produkcji a zawsze narzekają, że mało i nie potrafią zrozumieć tego, że więcej się nie da. Po za tym są glusi na ważne sprawy a zajmują się pierdołami. Na zarobki i paczki nie ma co narzekać bo są dobre. Pozdro

Tobi
@Koniu

Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat i żałuję że tak długo dawałem się wykorzystywać. Łamanie praw pracowniczych, zmuszanie do nadgodzin na produkcji osób niepełnosprawnych z innych działów, 8 godzinne przerwy w pracy, itp. Przykładów można by mnożyć. Zdecydowanie nie polecam.

Tak1Nie3
Szalonyzbir
Nazwa działu: Produkcja

Po paru latach pracy stwierdzam,że praca czy to dla pań czy panów bardzo łatwa można nawet stwierdzić iż monotonna,płacą tak sobie.Atmosfera to jeden wielki żart szczególnie między babami.Zatrudniają wiele ludzi mało kompetentnych.

Tak1Nie7
Gonbod
Nazwa działu: Produkcja

Jak wygladą praca na stanowisku produkcji lub magazynier? I czy aktualnie poszukują ludzi, chodzi mi o Jastrzębie

Kaka

Witam mam propozycje zacząć pracę w prymat Żory? Czy możecie polecić? Jak zarobki ?

Tak3Nie2
Iwona
@Kaka

Akurat ten wątek dotyczy pracy w Jastrzębiu-Zdrój, ale myślę, że skoro już wypowiedziałaś się w tym wątku, to możemy dalej "pociągnąć" Twój komentarz. I zapytać, jak obecnie wygląda Twoja sytuacja - zdecydowałaś się podjąć pracę w P.P.H. Prymat? Jeśli tak, to napisz proszę, jakie są Twoje pierwsze wrażenia na jej temat.

robol
@Kaka

Na zbyt wiele nie licz bo zabraknie kadrze zarządzającej na wypady na narty w austriackie góry...

Tak10Nie2

FBI
@robol

i vipowskich miejscach na skokach w zakopanym

Tak4Nie2
Azi
@Kaka

Zdecydowanie nie polecam. Najpierw naobiecują złote góry, wykorzystają do granic możliwości, a później na każdym kroku straszą zwolnieniem. Nie masz prawa odezwać się, zachorować. Typowy (usunięte przez administratora).

Tak5Nie2

Przemysław
@Azi

Które z warunków ustalonych z pracodawcą nie zgadzają się w rzeczywistości? Widzę, że masz informację o pracy w tej firmie, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia firma P.P.H. Prymat oferuje może innego rodzaju świadczenia dodatkowe? Można liczyć np. na prywatną opiekę medyczną bądź kartę multisport?

ttt
@Przemysław

Pomarzyć można...

Azi
@Przemysław

Zapomnij o karcie Multi sport, opiece medycznej, dofinansowaniu do wypoczynku, okularów....

Tak3Nie3

Izabela
@ttt

Rozumiem zatem, że P.P.H. Prymat nie oferuje Wam świadczeń dodatkowych. Ale na pewno pracodawca ten posiada jakieś inne atuty, dla których warto dla niego pracować. P.P.H. Prymat to bowiem lider rynku przypraw w Polsce, a także jeden z czołowych producentów przypraw w Europie Środkowo-Wschodniej. Dlatego też można sądzić, że stwarza swoim pracownikom godne warunki zatrudnienia. A co z dostępem do bezpłatnej opieki medycznej. Macie to zapewnione?

Tak2Nie2

KJ
@Izabela

nie, nic nie ma

Tak2Nie3

Ja
@Azi

Zgadzam się, u mnie też tak było. Ciągłe zastraszanie. Zależy na kogo trafisz.

Kup...dym®
Nazwa działu: Produkcja

Dawno nic nie dodano, tak więc... Pozdrawiam wszystkich prawilnych!! Aveee!

Tak2Nie1

Hugswet Witcher
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła, totalny rozpierdziel, liderzy nawet nie wiedzą co gdzie jedzie, ważne sprawy są bagatelizowane a zajmują sie pierdołami, nie polecam tej firmy.

Tak16Nie2

Magazynier

Cześć to znowu ja. Jakiś czas temu pisałem, że poszukuję kobiety najchętniej z prymatu.. Zostawiłem swojego maila i zostałem milo zaskoczony napisały 3 kobiety.. Do czego zmierzam.. Bylem 4 miesiące w związku z jedna dziewczyna z produkcji, która mnie bardzo zraniła.. Chodziło jej tylko o seks. Potrafiła godzinami po mnie skakać i ciągle jej było mało. Kres naszego związku przyszedł kiedy zacząłem pracować na zgrzewalni i nie miałem już sił na nic tym bardziej na .... Kogo tu winić? Ją,mnie , czy może kierownictwo, które każe swoim doświadczonym pracownikom tyrać na zgrzewalni. Wiem, że powinienem tu pisać na temat o warunkach w pracy itp. Ale widziałem, że trochę osób interesowało się co tam u mnie więc postanowiłem napisać. Podczas tych zimowych, depresyjnych wieczorów czuje się samotnie więc postanowiłem zostawić swój adres e-mail : Malpiszonek82@wp.pl Liczę, że ktoś się odezwie. Pozdrawiam

Tak19Nie1
taki tam
@Magazynier

PrymatLOVE ciag dalszy ;)

jakiś tam
@taki tam

Idź do jakiegoś biura matrymonialnego, jeżeli czujesz się samotny. To forum to miejsce na wystawianie opinii o pracodawcy.

Tak1Nie1

@Magazynier

Ale masz człowieku pusto w głowie żeby pisać o takim czymś na forum. A to że laska lubi seks to każdy byłby szczęśliwym facetem. A na to sił nie trzeba mieć. Chętnie ją poznam. Odezwij się do mnie. sjakub389@gmail.com

Tak5Nie1

jestkoniuniemakadziowego

Pytanie do zarządzających. Kiedy poruszycie temat zmiany systemu z 1 2 3 na 3 2 1? Zrobiliscie ankiete w tej sprawie i nadal echo

Tak5Nie1

HermiOona
@jestkoniuniemakadziowego

Nie będzie żadnych zmian, ten system odpowiada większości ????

Tak9Nie1

Wolne niedziele
@HermiOona

Jesteś w błędzie większość opowiedziała się za zmianą,która mamy nadzieję będzie wprowadzona na początku roku. Ten system opowiada tylko pracodawcy gdyż wiąże się to z możliwością większej ilości nadgodzin.

Magazynek

Życzę Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku dużo zdrowia bo będzie nam potrzebne. Przy wigilijnym stole bądźcie z rodziną ale również pomyślcie o swoich współpracownikach. Pozwólcie sobie na małą refleksje, odrzućcie wszystkie spory, niechęć do innych. Bądźmy jednością a będziemy silniejsi, skupmy się na poprawie naszych relacji. To pomoże nam poprawić warunki pracy i płacy. Pamiętacie w zgranym kolektywie siła!!! ????????????

Przedświątecznie

"Świątecznie" - przykro mi ;(, że nie usłyszałaś/eś życzeń świątecznych od swojego lidera. U nas na nocce z piątku na sobotę zastępca kierownika złożył nam wszystkim życzenia świąteczne. Spotkaliśmy się wszyscy razem przed samą 06:00 w miejscu, gdzie jest podział zmiany i przekazał nam życzenia. Ponadto, podziękował nam za dwumiesięczną współpracę, gdzie był na zastępstwie za lidera. Także nie traktuj wszystkich jednakowo i nie uogólniaj. Wesołych Świąt od nocnej zmiany dla wszystkich:)

Tak10Nie

Świątecznie

Drodzy zarządzający produkcją zapomnieliście podziękować za naszą przedświąteczną ciężką pracę! Mało tego nie stać było Was na złożenie życzeń nam wszystkim! Wstyd! Pozwólcie sobie w te święta na małą refleksje i może za rok zdobędzie ie się na taki gest. Wesołych Świąt drodzy liderzy, zastępcy, kierownicy :)

Lokos

przecież co roku są paczki na świeta. Pewnie w tym też będą. I były dla dzieci paczki z prezentami.

Tak4Nie

Rufuz
@Lokos

Mu nie chodzi o paczki tylko o pieniądze, Ci pracownicy co mają dochód większy niż 2000 zł nie dostali premii świątecznej.

Joł
@Lokos

Dajcie im chociaż musztardę!!!!

Stop Obłudzie

Praca w firmie jest nawet ok pod warunkiem że nie trafisz na obłudnych ludzi a nie jest ich mało aczkolwiek prawdziwi też są których serdecznie pozdrawiam. Niestety trzeba się z tym liczyć pracując w licznej grupie. Patrząc na zachowanie niektórych to czysta ŻENADA. Negatywy zostawmy Negatywnym. :) Ale ogólnie trzeba robić swoje. Pozdrowienia dla PRAWDZIWYCH. WIDZIMY SIĘ :)

Opowieść Wigilijna nie przesadzaj już

Tak4Nie

Opowieść Wigilijna

Wstyd i jeszcze raz wstyd! Czyżby nie było was stać na świąteczny gest wobec nas pracowników??? Dlaczego dodatek świąteczny jest wypłacanych pracownikom o mniejszych dochodach?Dzielicie pracowników na grupy finansowe a przecież pracujemy wszyscy. Chcecie być nowoczesną firmą a nie stać was na prawdziwy pakiet socjalny lub świąteczne gesty. Prosicie nas o naszych znajomych do pracy w firmie ale czym mamy ich zachęcić?

Tak14Nie1

Janko Muzykant

Chaos - tym słowem można podsumować pracę w Prymacie. *Notoryczne zmiany planów produkcyjnych, braki półproduktów potrzebnych do pracy *Słabo zaprojektowane stanowiska pracy - 20cm miejsca na przejście pomiędzy maszynami (a przechodzić trzeba co kilka minut), nie otworzysz osłony w maszynie bo opiera się o ścianę/paletę itp. *Piękne BHP np.: podczas zgrzewania "palet" na kostce - ciekawe kiedy kierownictwo zareaguje? Po wypadku? *Brak ubrań roboczych/ich odpowiedniej ilości - a branża wymaga HACCAP i zabrania ubrań z guzikami, suwakami itd. *DT tak działa, że nie działa... można prosić o naprawę ale najczęściej sprzęt będzie eksplatowany, aż się nie zepsuje na amen. *Operator to operator, mechanik, planista, magazynier w jednej osobie Nawet mi się nie chcę pisać opinii o innych sprawach takich jak podejście do pracownika, socjał i inne bo to już inne osoby dokładnie opisały poniżej. Największą zaletą tej firmy jest UoP, wypłata zawsze 10go i lokalizacja. Natomiast jeżeli dojazd to nie problem to w okolicy są firmy z lepszymi ofertami i warunkami pracy.

Tak14Nie1

tan
@Janko Muzykant

Można też dopisać o znikających narzędziach z danych stanowisk i innych rzeczy, typu wagi schody, stoły, krzesła. Zamiast ruszać od razu to traci się ok. 30 minut na szukanie tych rzeczy. Ale Pani Najlepiej wiedząca Marzenka wie wszystko najlepiej i koniec kropka.

Tak6Nie

stary jaszcząb

Czy przyjmują byłych pracowników na produkcje w Jastrzębiu? Dojazdy mnie dobijają. Nie ma później jakiś pretensji? Komuś udało się wrócić?

młody billy
@stary jaszcząb

wracaj, bez problemu

Święta 2018

Drogi zarządzie firmy Prymat może już czas na zmianę wypłacania z funduszu socjalnego premii świątecznej? Kwota wypłacana jest niezmienna przez dobrych kilka lat a święta coraz droższe. Zaznaczyć trzeba że nie wszyscy ją dostaną gdyż przekraczają kryteria a przecież wszyscy pracujemy na dobro firmy. Może już czas to zmienić, sprawić nam prezent za nasze poświęcenie i pracę w nadgodzinach. Pomijając aspekt finansowy może zorganizujecie kiedyś spotkanie pracowników tak zwaną wigilijkę? Było by bardzo miło i przyjemnie. Pozdrawiam

Tak15Nie1

Szukajacy

Czesc. Powiedzcie mi czy pracujac na magaznie albo produkcji 2500 zarobie ? I jak naprawde jest z ta atmosfera w firmie ? Kierownictwo ogarniete czy maja Cie poszanowaniu ? Pozdrawiam

rekrut

Cześć, jakie są zarobka na zmiany w produkcji? Jaka atmosfera?ile dostane na początek ...a ile max po 10 latach ?????

Tak5Nie
Lol
@rekrut

Hej zarobki na poczatek od 2 tyś do 2.5 zalezy jeszcze co bedziesz potrafił i gdzie Cie dają.Jako operator maszyn moze zarobisz trochę wiecej .Po kilku latach 3 tyś do 3.5 ale to już Tobą orają i bedziesz musiał wiedzieć i robić wszystko dasz im palec to oni ci już zjedzą całą rękę.

LOl2
@rekrut

co do zarobków to niżej Lol dobrze mówi. Atmosfera w zakładzie w Zorach - super. Pod tym katem firma wygrywa w całej mojej kareirze.

rekrut
@Lol

witam mam jeszcze jedno pytanie ...zarobki w Zorach a Jastrzębiu są te same ???? i jaka atmosfera w tych zakładach ???

Lol
@rekrut

Ja akurat pracuje w Jastrzębiu zarobki ok atmosfera bywa z tym różnie dużo ludzie rywalizują miedzy sobą zamiast współpracować.Najwiekszy minus to ogromny brak organizacji pracy i totalny bajzel ciagle zmiany i wymyslanie .

Tak2Nie1

Chetna
@Lol

2tyś brutto?

huwdu
@rekrut

2-2.5 tyś netto na start, po paru latach na operatorce 3-4 tyś netto z nadgodzinami 5 tyś netto wyciągniesz bez problemu

czarodziej

Czy Wie ktoś jak dostać pracę jako przedstawiciel w Krakowie??

Phowiec
@czarodziej

nie trzeba miec znajomości. Ja wyslalem po prostu cv, fakt, ze mialem doswiadczenie.

jestkoniuniemakadziowego

Nie da sie ukryć że w zakładzie są równi i równiejsi. Wszyscy wiedzą że patryk b to pupilek kierowniczki a draka to wicedyrektora. Wicedyrektor uwierzy absolutnie we wszystko co mu powie draka nawet jesli ze czarne jest białe a białe jest czarne. Więc opowiesci kierownictwa o tym ze wszystkich traktują jednakowo można włożyć między bajki. Są tak ślepi i owinięci wokół palca że jest to aż przykre. Są absolutnie nietykalni

Tak18Nie1

@jestkoniuniemakadziowego

Prawda a najlepsze jest to ze umiejetnosci nie wielkie tylko glupia gadka .Kto z nimi pracowal ten wie☺Pozdro

Tak6Nie

Pytanie do działu produkcyjnego i magazynu: Czy leci z nami pilot ?

dfgva
@pracownik

a jak się pracuje ? pytanie do pracowników ?

Znudzony84

dziwie się temu plotkowaniu. To portal o warunkach pracy, a nie forum hejterów. A jakby nie patrzeć to i kasa jest na czas, i ogólnie jest w porządku - umowa itp. zawsze można dorobić, nie trzeba dojeżdżać. Sam zakład też się zmienia na plus, ludzie są ok. Czasem mi aż przykro patrzeć na ten go work, bo tylko jedno wielkie narzekanie, hejtowanie, prywatne wynurzenia. A podawanie nazwisk to już szczyt.

Tak28Nie

Tak15Nie

wkurzony

Nie ona jedna, niektóre chodzą i patrzą z zawiścią jak to na innym stanowisku łatwiej się pakuje i robi, że strasznie nudno jest na danym stanowisku, a jak co do czego przychodzi i któraś z tych pań przychodzi na to "nudne stanowisko" to twierdzi że ciężko i nie będzie tam robić. Zamiast cwaniakować, mądrzyć się, plotkować to zająć się robotą i strać się wspierać jak to możliwe, bo w końcu nas ukraińce wygryzą.

Tak10Nie

Iga

Fajnie jest obserwowac innych i krytykowac. Noo w tej firmie to jest na porzadku dziennym.Szkoda ,ze nie zwalnia sie tych co ciagle to robia . Slowo Paulina.... Czekam na dzien w ktorym nie bedzie sie obgadywac innych ale sumiennie pracowac.Pozdro.

Tak8Nie

Masakra

Elka kim kolwiek jestes przestańcie zajmować się pierdolami obrazaniem ludzi za robote się weźcie bo widocznie z nudy wam się takie debilne wpisy udzielają

Tak8Nie

@Iga

A ty koleżanko tez do roboty sie zabierz a (usunięte przez administratora)y i obrażanie ludzi cd. Bo yo jest nudne już wy wszystkie jesteście plotkary i tyle wam powiem w tym temacie

Tak9Nie

Zła

A Ty uwazasz sie pewnie za najlepszą pracownicę w zakładzie...puknij sie w główkę dziewczyno..obrazasz na forum kolezankę z pracy podając jej nazwisko ..taka odwazna jestes to podaj rowniez swoje pekne nazwisko i czemu nie powiesz jej tego osobiscie co o niej myslisz tylko.robisz jej takie cos..żenada !!!!

Tak14Nie

elka
@Zła

pfff to nie jest moja koleżanka !! Po to jest takie forum żeby wyrazić swoją opinie !! Może wkońcu zainteresuje sie tym dyrektor . Dla mnie ona sama jest żenadą nie dziwie sie że facet ją zostawił dla innej , dozobaczenia na rannej zmiania dziewczynki !!

Nick
@elka

Forum jest by wyrazić opinię o pracodawcy czy ogólnie o warunkach pracy a nie po to, by smarować komuś ze współpracowników tyłek. W dodatku podając kogoś z nazwiska. Dno dna...

Tak9Nie

@Iga

A Ty pewnie nie obgadujesz nie śmiejesz się z innych ty jesteś idealna pracownik roku pomyślał by ktoś żenada

elka
@Nick

Pamiętaj że opinie pracodawcy rónieź podnoszą lub zaniżają pracownicy , pracodawca daje ci prace wynagrodzenie itd , ale musi też zadbać o dobrą atmosfere którą tworzą pracownicy . Także kto sie śmieje , ten sie śmieje ostatni . (usunięte przez administratora)

TakNie

Przestępstwo zniesławienia podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli jednak sprawca dopuści się pomówienia za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku

Tak17Nie

Zostaw opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój