P.P.H. Prymat sp. z.o.o.

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o P.P.H. Prymat sp. z.o.o.

anonymous

anonymous
@anonymous 29.10.2017 13:36
witam a ile tak naprawde się zarabia

Kobiety ~2000 brutto + 200zl brutto premii za brak L4 oraz do 200zl brutto premii uznaniowej. Mężczyźni ~2000-2500 brutto + 400zl premii za brak L4 oraz do 400zł premii uznaniowej.

anon
@anonymous 29.10.2017 13:36
witam a ile tak naprawde się zarabia

Kobiety 2000 brutto + 200 za brak L4 + do 200 uznaniowej brutto. Mężczyźni 2000-2500 + 400 za brak L4 + do 400 uznaniowej brutto.

Kala

nie wiem jak można pracować tam kilka lat, życ za te pieniadze a w internecie pluć na pracodawce. Nikt siłą nikogo nie trzyma. Nie podoba się - to pracę można zmienić. Osobiście jako kobieta nie czuje się tam zle, atmosfera jest dobra, jestem godnie trakotowana przez przełozonych a zarobki tez nie sa najgorsze.

TOMAS

Co do wyplat zawsze na czas ja pracuje krotko na produkcji jakies nie cale 4 miesiace i zawsze (usunięte przez administratora) jest wiec polecam kazdemu prace jak najbardziej... pozdrawiam

@TOMAS 11.10.2017 12:42

Tomas
@xxx 11.10.2017 22:13
Thomas zapraszam na magazyn po czterech miesiącach zarobisz 2200.To przy dzisiejszych realiach jest lekkim żartem....

2200zl? To dziwie sie ludziom co pracuja za takie pieniadze...dobrze ze zatrudnilem sie na produkcje bo magazyn tez mi chodzil po glowie chlopaki walczcie o swoje macie brygadzistow kierownika oni maja do tego narzedzia zawsze mozna porozmawiac z kim wyzej i ustalic pewne sprawy Boze 2200zl przykro mi chlopaki pozdro

Iwona

@Produkcja, mimo, że w takim tonie ale chociaż piszecie coś o warunkach pracy. Możecie dać znać na ile w takim razie taki pracownik (oczywiście w przybliżeniu) może liczyć i czy P.P.H. Prymat sp. z.o.o. daje jakiekolwiek dodatki do tej głównej wypłaty?

@Iwona 09.10.2017 13:04

Kobiety na produkcji są wynagradzane za swoją ciężką pracę bardzo słabo ok.1900 zł.Może warto zerknąć za południową granicę tam płacą zdecydowanie więcej.Są organizowane przewozy i wszystkie przywileje pracownicze.Wracając do wynagrodzenia produkcji to 2000 zł.podstawy plus dodatek za absencje,wydajność co daje kwotę 2600 brutto.W wypadku twojej absencji chorobowej lub zmniejszonej wydajności produkcji wynagrodzenie staje się kpiną.Już czas aby dyrekcja pochyliła się nad modyfikacją zarobków na przyszły rok !!!

Produkcja

Do wszystkich kobiet pracujących na produkcji!!!Czy za waszą ciężką pracę wystarcza wam taka wypłata jaką dostajecie???Robicie czarną robotę a operatorzy spijają śmietankę . Może najwyższy czas się upomnieć o swoje?

Pakowaczka
@Produkcja 21.09.2017 22:29

Zgadzam sie z panią pani Ewo G. ????

Iwona

@Fanka, czyli rozumiem, że cały czas wprowadzane są jakieś unowocześnienia i stąd wynika ta dezorganizacja? Odnośnie innych osób, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, wiadomo. Ale obrażenie innych tak jak pisałam wcześniej nie powinno mieć tutaj miejsca, miejmy nadzieję, że takie sytuacje nie będą się więcej na forum pojawiały.

Iwona

@Fanka, jako moderator w 100% popieram, takie osoby czują się zwyczajnie obrażone i to w miejscu publicznym bo przecież takie jest forum. Piszesz o zmianach w P.P.H. Prymat chodzi tylko stawki czy coś w organizacji firmy też będzie w niedługim czasie ulegało zmianie?

Fanka
@Iwona 06.09.2017 13:39

jesli chodzi o ogol to firma sie ciagle chce piac w gore i z organizacja pracy bywa roznie (jestesmy tylko ludzmi) jednak nie jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jesli ktos sie zaklimatyzuje to calkiem dobrze sie tam pracuje.wszystko zalezy od podejscia i stanowiska.nie pozdrawiam wszystkich ktorzy tam pracuja ,zyja za pieniadze tam zarobione i tylko pluja na wszystkich.wolny kraj nie podoba sie to zawsze mozna sobie znalesc cos innego :))

Fanka

Prawda jest taka że polepszyć się w Prymacie i Ci co pracują dłużej widzą różnice a Ci co przyszli jak już zarobki były wyższe dostali od ręki to na co czekali latami "starzy" lojalni pracownicy. Plotki rodzą się wszędzie i to akurat się nie zmieni ale okropna podloscia jest pisanie tu o ludziach z imienia i nazwiska przecież wszyscy się tam znają każdy wie kto o kim pisze. Sugeruję robić swoje a nie obrabiac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innym i wszyscy będą szczęśliwi. Bo tylko w grupie jest siła. Pozdrawiam szczególnie samotny magazyn.....

Iwona

@xxx, zdecydowanie popieram, dyskusja powinna toczyć się przede wszystkim wokół P.P.H. Prymat i o panujących tam warunkach pracy. Obrażanie innych pracowników z imienia, nic do forum nie wnosi a tylko narusza dobra osobiste innych osób @magazyn.

xxx

Hej ludzie ogarnijcie się!!!Zacznijcie się szanować przestańcie się opluwać .Najwyższy czas trzymać się razem pracować wydajnie a od pracodawcy wymagać godnej zapłaty. W zgranym kolektywie jest wielka siła a wy o tym zapominacie!!!

Xx
@xxx 26.08.2017 15:23

Co prawda to prawda wypisuja glupoty o ludziach zamiast o warunkach pracy i co by mozna bylo poprawić zeby bylo latwiej i przyjemnej

Magazyn

@Magazyn 26.08.2017 02:06
A ja slyszalem ze największą ploktara jest ewelina g i podobnk wszystkich zna a mnie nie hym? Same romanse a ja sam ciągle...

Potrafisz pisać o innych z imienia a sam nie potrafisz się przedstawić? No serio nie dziwne że nie masz kobiety..... A to jest strona o opiniach na temat pracy a nie portal randkowy

Ww

Masakra co sie u was dzieje dobrze ze tam nie pracuje juz. Wspoczuje i pozdro dla tych co wiedzą

ekshibicjonista

ja uciekłem jakiś czas z tego zakładu karnego i jest gitara, lepsza lżejsza robota i dużo lepsza kasa ;) kto szuka ten znajdzie proste, tylko jak się jest po podstawówce i ma się wszystko gdzieś to tak to wygląda, miłej pracy ))

Xxx

Do Iwona.Praca na magazynie jest różnorodna i ciekawa lecz mało doceniana przez niemal wszystkie działy w zakładzie.Szkoda bo wykonujemy czarną robotę od fachowej do przynieść podaj pozamiataj za lekko mniejsze pieniądze.Pomimo tych niedogodności polecam pracę na magazynie.Pozdro.

Iwona

Jak obecnie wygląda możliwość zatrudnienia w P.P.H. Prymat? @Magazynier możesz opowiedzieć coś też na temat warunków zatrudnienia na magazynie? Jesteś zadowolony ze swojej pracy?

Magazynier

Hej! Zastanawia mnie sytuacja, gdzie kobiety z produjcji układaja sobie zycie z chłopakami z zakładu karnego.. Jestem kawalerem pracuje na magaazynie i nie umiem znalezc kobiety .. gdzie tu logika .. Planuje zagadac do dwoch kobiet z produkcji,jednej z jakosci i jednej z biura na magazynie.. Jezeli mi nie wyjdzie zrobie jakid numer pojde siedziec i moze wtedy jak juz bede osadzony i potatuowany bede mial powodzenie ;) Trzymajcie kciuki! Jezeli jest jakas pani chetna na spotkanie prosze o kontakt malpiszonek84@interia.pl

Iwona

Czy sprawa ucinania premii @BennyHill była jakoś rozwiązywana, podejmowaliście jako pracownicy interwencję? Każdemu czasem zdarzają się pomyłki, warto wtedy podjąć działanie i dać innym znać czy firma zachowała się ok.

BennyHill

Zarząd powinien się wstydzić, firma ma już lata świetnośći za sobą właśnie przez nieumiejętne zarządzanie. Wprowadzanie pracowników w błąd, kłamanie wszystkich w żywe oczy przez dyr. jest na codzień... Co z tego żę wypłata 8 dnia miesiąca jak każdy ma uciętą premię? Za co? Bezprawne zmuszenie operatorów do oklejania nie swoich bubli po godzinach za darmo napewno jest fair? Obietnica dyr. była inna.... Celowe zaniżanie wydajności przez planowanie "głupot" ? Urlop??? Zapomnij! nadgodziny, nadgodziny, nadgodziny !!!

Stefan
@BennyHill 10.08.2017 07:11

Benny Hill jesteś śmieszny i o to chyba ci chodzi , rozśmieszyłeś mnie pisząc że w firmie nie ma urlopów , premia jest dodatkiem do wypłaty i nie należy się tak jakbyś chciał tylko trzeba spełnić określone warunki, i nie pisz że każdy ma uciętą premie bo to kłamstwo, Produkcja "głupot" też jest potrzebna żeby sprzedawać inne produkty, firma rozbudowuje się ,produkuje coraz więcej najlepsze czasy przed nią co jej życzę bo mnie "karmi" i nie będę na nią pluł jak ty pajacyku Zwolnij się i załóż własną firmę bo po twoich wypowiedziach widzę że znasz się tylko na "zarządzaniu" ale kiepski z ciebie pracownik bo wieczny malkontent.

Ewa
@Stefan 22.08.2017 10:53

Witam.Mnie firma tak karmiła,że wiecznie głodna chodziłam...

Produkcja

Po rozum do głowy powinien pójść zarząd, jeżeli ma robić jakieś wolne przed świętami czy nie to niech konkretnie zdecyduje, albo niech wcześniej rozpatrzy, chyba wiedzą do czego służy kalendarz, a nie że normalny człowiek rozplanuje gdzie ma jechać a tu lipa przez nieumiejętną politykę zarządzania i planowania.

Magazyn

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie?Dlaczego w tym roku impreza jest organizowana osobno.Moim zdaniem jak impreza to tylko razem.Myślę że w następnym roku tak będzie i kilka osób pójdzie po rozum do głowy.Miłej zabawy:):)

Magazynier

Hej, to znowu ja.. Troszkę jestem zawiedziony, że nasza impreza odbyła się w jednym z jastrzębskich lokali :( Liczyłem, że impreze będziemy mieli razem z produkcją i może uda mi się poznać jakąś fajną kobietę .. Planuję w tym tygodniu zagadać do paru kobiet z Prymatu.. Trzymajcie kciuki!!!

Janina
@Magazynier 01.07.2017 18:20

Jesteś ze zmiany ( usunięte przez administratora )

Iwona

@Pracownikwspominasz o zmianach jakie zaszły w systemie pracy w firmie. Jak wygląda on obecnie? Rozumiem, że pracuje się również w niedziele. Jakich działów firmy ten system dotyczy?

@Iwona 13.06.2017 11:38

Praca odbywa sie w systemie 3 zmianowym zaczynamy w niedziele od nocki konczysz w piatek rano i juz w piatek na nocke sie nie idzie pozniej 1 zmiana od pn do piatku i po rannej zmianie 2 zmiana od pn do pt no i ponownie nocka od niedzieli dotyczy to produkcji czesciowo magazynu i dzialu jakosci bo muszą byc dziewczyny ktore sprawdzają produkcję.

Przy mieszanej zalodze romanse zawsze byly i będą taka natura ludzka a wypisywanie takich bzdur na forum swiadczy tylko o poziomie ludzi którzy te bzdury wypisują.Sami sobie szkodzicie a potem zdziwieni że zarząd ma załoge gdzieś nikogo to nie interesuje kto z kim liczy sie to ze jest praca i kasa na czas wiec skończcie wypisywac te bzdety bo aż wstyd za Was!!!

fx

Z tego co słychać to magazynierzy mają imprezkę nad bajorem za Prymatem więc nici z romansu panie w różowej koszuli.Hahaha

Marcin

Witam, jestem magazynierem . Chętnie poznam jakąś Panią z produkcji. Często się tu słyszy o romansach na produkcji, więc jestem zainteresowany! Na imprezie zakładowej będe w różowej koszuli .. czekam

jakiś tam

Obecny system w pracy też jest nieporozumieniem. Kilka raportów na jedną maszynę trzeba wypełniać a to jest kwestia przepisywania kilku tych samych rzeczy kilka razy, bo dla pań w biurze będzie tak wygodniej, a 2 sprawa -100 zł za niewypełnienie raportu czy złe wypełnienie lub nieczytelny zapis.

Obecny system zmianowy to nieporozumienie. Niedzielny wieczór jest dla rodziny i do wypoczynku a nie do pracy. Od czasu odejscia Pana K wszystko sie zmienilo na gorsze. Zarowno organizacja jak i podejscie do pracowników. Przykre ale prawdziwe. Ten nowy wicedyrektor sporo namieszał. Na gorsze i po to żeby zrzucić całą winę i odpowiedzialność na pracownika.

Szymon

Jest możliwość dostać się na mechanika /elektryka w utrzymaniu ruchu. lub gdzie cv złożyć

Iwona

Pracujesz w P.P.H. Prymat? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Gosia

Hej chciała bym się dowiedZieć czy potrzebują kogos na magazyn

ona

są jakieś przyjęcia na produkcję? złożyłam cv i cisza od miesiąca..;(

Nick
@ona 28.02.2017 08:07
są jakieś przyjęcia na produkcję? złożyłam cv i cisza od miesiąca..;(

W tej chwili raczej Cię nie przyjmą bo nie ma aż tak ogromnego zapotrzebowania ale prawdopodobnie od marca ruszy to wszystko bardziej wiec skladaj cv wiecej jak bardzo Ci zależy.

Edi

Edi czy ktos mi powie bo czegos nie rozumie zona wraca w nocy bo ciagle nadgodziny robi czy te godziny to trzeba robic czy jak to jest

Lovly
@Edi 09.02.2017 09:10

Teraz raczej nie ma nadgodzin.Może żona wraca od kolegi z pracy.Może warto się dowiedzieć .Życie płata figle!!!

nick
@Edi 09.02.2017 09:10

nadzgodziny tak robia ale kto chce i po drugiej zmianie zostaja do 2 w nocy ,

Karolina Malicka

Hej, jesteście zatrudnieni na podstawie umowę zlecenie/dzieło? Jeśli tak, to warto mieć status słuchacza wtedy pracodawca płaci niższe składki ZUS i jednocześnie wy zarabiacie trochę więcej. Ja np. tak zrobiłam i i ja i szef jesteśmy zadowoleni z obrotu sprawy. Zapisałam się do Żaka, na Warmińskiej na darmowy kierunek, otrzymuje status słuchacza w momencie zapisu, za nic nie płacę, nie ponoszę żadnych opłat za szkołę, też za zajęcia chodzę baaardzo rzadko, bo nie mam za bardzo czasu ( dzieci, dom, praca), ale Szkoła mnie nie ściga z tego powodu, nic się nie dzieje. Jak mówiłam, szkoła jest za darmo więc żadnego problemu mi nie robią, a kasę mam większą bo ten status słuchacza mam! :) Także polecam Wam zrobić też taki myk - działa :D

Rychta

Jeśli ktoś ma problem z samym sobą to powinien skonsultować się ze specjalistą i jak najszybciej rzucić prace w prymacie jako lider żeby innym nie utrudniać. Tyle w temacie...

Benko

Ludzie ja pracowalem tam kilka lat ale to co wy wymyslacie to zgroza to prawda ze w za granica praca lepsza bo chodz nikt nie gada o romansach klucicie sie ja smarkacze M.R to byla klutliwa kobieta . Zle sie czyta wasze opinie powiniscie szanowac pracodawce i siebie nawzajem mysle ze nie jedna kobieta czuje sie urazona waszymi opiniami bo chyba nie kazda idzie jak to ktos tu napisal to kata pozdrawiam BENKO

ola

przyszła chora osoba do prymatu i sieje zamet , naprawde jest chora psychicznie , operatorka ,

Olo
@ola 06.01.2017 20:41

Ola a kto taki chory na umysle jest

Zanetka
@kate 09.01.2017 23:22
kazdy kto wylewa tu pomyje na innych........falszywe hieny

Każdy mierzy swoją miarą hi. Hi

hmmm

Prymat spada na dno, wolą więźniów od zwykłych pracowników, bo im się to opłaca. Pracownicy nielojalni wobec pracodawcy, bo wychodzą 5 minut czy 3 minuty wcześniej, a czy pracodawca jest lojalny wobec pracownika o to jest pytanie ??

E

Po 17 latach pracy w prymacie, zdecydowanie wolę pracę w Czechach.

ktoś
@E 21.12.2016 19:22
Po 17 latach pracy w prymacie, zdecydowanie wolę pracę w Czechach.

Zgadzam się,nie ma jak praca w Czechach

Nieadel

Weźcie puknijcie się w głowę, zachowujecie się gorzej niż dzieci w przedszkolu, może jeszcze pobijecie się w szatni. Ogarnijcie się. Tak cwaniakujecie a przed Marzenka co poniektózy trzęsą portkami

ADEL

Edyta DO TWOJEJ INFORMACJ mój juz nie robi na boryni ani na innej, nie wiem o co walłas focha,każdy mówi o was, a oskarzyłas mnie

benek

Ogólnie zarobki ok, mozna wykarmic rodzine

XXX

JAK KTOS CHCE PRACOWAĆ TO BEDZIE CZY TO PRYMAT CZY INNY ZAKŁAD PRODUKCJ

job2

a ja polecam, praca jak praca

adela

klaudia widze i nie wierze, kobieto zamij sie swoj a rodzina a nie piszesz i oczerniasz ludzi np. Pauline to twoje kloezanki sa plotkary ,śmieja sie z ludzi i wyzywaja, nie stety ale to kazdy widzi i słyszy,.ps. do Żanety głownej szefowej, mo mąz pracuje z twoim hym konkubetem na Boryni i jest taki sam jak ty

job
@adela 18.12.2016 01:06

nie polecam tej firmy robilem tam rok

xx2

skład jak skład nic lepszego po nich nie przyjdzie

xxx

to idziecie na czechy jak wam nie pasuje

klaudia

co do romansów-ok.nie zagląda się przysłowiowo w ,,cudze majtki,,.Jednak dla ludzi którzy mają rodziny,męża,dzieci,i szczą po kitach za kawałkiem rurki,idąc do ,,pracy na zgrzewalnie,,,to dla mnie, jak i dla wielu z którymi pracowałam duży dyskomfort.A podsumowując:bez Pana Krzysztofa,to masakra totalna!Zawsze traktował człowieka z godnością,i tak jak sam chciałby być traktowany.Ten śmieszny obecny skład zarzadzający strachem osiągnie swój cel na krótką metę-to pewne.

Good job
@klaudia 13.12.2016 08:29

Tak ten romans widać jak na dłoni z pozycji magazynu. Widzimy go codziennie a nawet czujemy go w powietrzu hahaha.Skład zarządzający macie dobry są liderzy z magazynu. Dajcie im trochę czasu a będzie ok. Głowa do góry będzie dobrze. Taki nasz los klasy robotniczej haha.

Aurelia

Klaudia dlaczego piszesz na Paulinę Ś.? Przecież każdy doskonale wie że to jest chora psychicznie osoba która żyje tylko i wyłącznie z plotek i obgadywania innych. Życie i tak ją dostatecznie pokarało szpetną urodą i ohydnym uśmiechem. Ona ma nieszczęśliwe życie więc niech sobie obgaduje i zagląda w życie prywatne innych ludzi. Chociaż tyle jej zostało więc zejdź z niej.

Good job

Tak to prawda jakość produkcji nie jest najwyższych lotów co negatywnie wpływa na wydajność pracy.Natomiast jeżeli chodzi o romanse to każdy ma prawo stukać się z kim chce i jak chce bez podziału na głuchoniemych, wieśniaków czy ludzi z miasta. Każdy z nas ma takie same potrzeby więc nie zaglądajcie ludziom w majtki. Pozdrowienia z magazynu tam gdzie życie płynie jak sen złoty i nie ma romansów a chłopaki tam pracujący robią dobrą robotę.

Zostaw opinię o P.P.H. Prymat sp. z.o.o. - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. Prymat sp. z.o.o.