Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Zainteresowana

A możesz się opisać? Coś więcej? Jak wyglądasz itd. Dużo tam osób pracuje w średnim wieku.

@Zainteresowana

Mam fajnego Forda. Ja rocznik 95.

lukasz.slowiok@wp.pl
@Zainteresowana

zapraszam do kontaktu

Janek

Zatrudniają bezpośrednio czy przez agencję pracy ?

Jolk
@Janek

tylko bezpośrednio. przynajmniej ktoś nie zarabia na mnie.

Parkingowy

Bardzo proszę aby kierowcy którzy nie znają zasad parkowania samochodów w miarę obok siebie i szanowali te kreski które po to są aby auto swobodnie zaparkowć to się nauczcie parkować. A szczególnie te blondynki zafarbowane na czarno i rude w okularach kto wam dał prawo jazdy?

Ruda w okularach .:))))))
@Parkingowy

Parkingowy proponuję więcej odwagi i opowiedzieć się nam prosto w twarz. Pokaz nam jak to się robi :))))) Mowie o parkowaniu :))))) myślę że sam okazesz się ta blondynką czrna czy rudą w okularach Pozdrawiam ;)))

Porażka

No to jak góra zadecydowała żeby dopuścić buble z petri to ma się rozumieć że oni sami będą zostawać po godzinach i to naprawiać? Ktoś do tego dopuścił i ktoś kazał to jechać mimo wssystko

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

EkoOkno

Fajnie w tym Prymacie podwyżki mieliście a jakiś socjal jest typu wczasy pod grusza ?dofinansowanie do posiłków itp?bo zastanawiam się czy przenieść się z eko okien .Może u was lepiej ?

Janek

Firma Prymat to najlepsza firma jaka powstała jastrzębiu Zdróju moim zdaniem firma powinna pracownikom podnieć wynagrodzenie do 100% podwyżki a nie 7% bo firma jest na plusie cały czas żywność sklepie też drożeje i paliwo też drożeje życie staje się coraz bardziej drogie

Teresa
@Janek

No to super, że tak pozytywnie ją opisujesz. A jakie są tu dokładnie zarobki? Możesz to liczbowo przedstawić?

W.
@Teresa

3100 brutto.

Doswiadczony

Moze 7 niektórym kojarzą sie w grach hazardowych... ale 7 % procent rozlozone na 3 miesiace z naszej premii kwartalnej =0 jaja sobie robicie poprostu z ludzi cisniecie kit do glowy... .moze kierownictwo zajrzy do firm w okregu co w obecnych czasach inflacji propononuja inne firmy ? Wszystkie firmy maja drozej ale pracownikowi dali i to nie magiczna siódemke ? Robie w Prymacie juz bardzo dlugo a zarabiam mniej niz moja zona po 2 miesiacach pracy w eko oknach naprawde cyrk na kolkach ... zacznijcie dbac o ludzi ze stazem bo to oni trzymają wszystko w ryzach jak odejda to bedzie koniec... hmmm moze zrezygnowac z magdy gesler i rozdac jej pieniadze miedzy ludzi ? A moze damy kierownictwu nasze zarobki zobaczymy czy dadza rade uciagnac od 10 do 10-tego...?

Fajnie że znowu na dzień dziecka dali karty z kasą , dużo lepsze od paczek

Mama
@pracownik

to się muszę zgodzić, słodycze to sami z męzem wyjadaliśmy, a tak to juz tylko idzie dla dzieci. Karty są spoko.

P
@Mama

Też się cieszę, akurat było na buty dla dziecka. Przynajmniej coś pożytecznego można było kupic

Autysta

Nie wiem czy pamiętacie jak w zeszłym roku nasz pracodawca tak chętnie organizował loteriady. Przy każdej z nich musieli wynająć firmy marketingowe które im to obsługiwali + same te nagrody, reklamy i nie można zapomnieć o dużym wydatku na nowe bobiny, kartony tylko po to żeby przez chwile 1/6 Polski wiedziało że prymat rozdaje samochody. Śmieszne jest to że w tamtym roku nikt nie pomyślał ze pracowników nie będzie stać aby mogli dojechać do pracy bo sytuacja w kraju będzie kiepska, a może ktoś to miał z tyłu głowy że trzeba by coś dać po tylu latach tym pracownikom ale po co sobie zakrzątać głowę robolem jak liczy się premia za 5% wzrost sprzedaży kwartalnej dla tych którzy to wymyśli. Pytanko mam do nich, firma przynajmniej na tym zarobiła?

Mrówka

Wydajność jest tak niska od x czasu a może jest to celowe? By wypłaty pomniejszyć pracownikom,na zebraniach wszystko ładnie wdrażane "widać efekty" ale chyba uboczne.Nowi pracownicy nie chcą pracować zwalniają się często tak szybko jak się przyjęli.Starych się nie docenia nie mówiąc o tym jak postępują z ludźmi którym się nie przedłuża umowy.Firma "światowa" a szacunek do pracownika gdzieś zaginął.Patrząc na obecną sytuację w naszym kraju zaraz będziemy pracować za miske ryżu.Wszystkie firmy dookoła potrafią dać premie czy też podwyżki inflacyjne,ale nie możemy narzekać przecież nikt z nas nie zarabia" czystej najniższej krajowej".Niestety ale nic w tej firmie samo się nie robi.Gdy firma potrzebuje pracowników każdy się stara robiąc nadgodziny przy czym powiększyć budżet rodziny,gdy to Pracownik potrzebuje firmy-nie licz na to.Nikt nie przychodzi do firmy dla towarzystwa ale po to by zarobić.Patrząc ile w ostatnim czasie hejtu i żali wzrosło to coś jest nie tak chociaz pewnie firma powie że pracownicy marudzą jak zwykle.

leon
@Mrówka

z tą wydajnością to zrób im na złość i podwyż wydajność niech więcej płacą ;) jak bedziesz dalej głosował na pisiorów to morawiacki zapewni ci miske ryżu dziennie , jak obejecał tak zrobi :) ja nie narzekam , zarabiam godnie i pracuje długie lata ,

DJ PH

hej, szukam roboty jako ph na Śląsku ale nigdzie nie ma ofert. na pracuj tylko jedna ofet pracy, nie ma rotacji czy jakoś inaczej trzeba mieć dojścia?

Sortowniak

Dostałem dziś informacje od kierownictwa ze prymat stać aby 40% załogi się zwolniło, wiec śmiało, zwalniajcie się

@Sortowniak

Nie rób sobie jaj z ludzi i ich nie denerwuj , dostałeś tą informacje od portiera czy sprzątaczki ? nikt nie zamierza nas zwalniać , jak będzie kasa to nam dadzą podwyżki ,też im wszystko podrożało nie tylko u nas w domach jak to ogarną to poprawią zarobki , nie chcesz chyba żeby zbankrutowali ?

Miś
@michał

Zbankrutują chyba jak my przestaniemy wszyscy jeść ,ogarnij się ,wszędzie dają podwyżki bo widzą co się dzieje ,tylko nie u Nas

Q
@michał

Tylko jak nas robili przez 2 lata w wała to było dobrze. Stawka minimalna szła w górę, to zmniejszali premie by wyrównać to co nam dali.

Tak!
@Sortowniak

Dla sprostowania i uzupełnienia. Info jest od kierownictwa, uściślając chodziło o to, że nawet jeśli zwolniłoby się się 40-50% załogi to firma jest gotowa ich zastąpić od strzała :) Pozdrawiam !

@Tak!

Jeżeli takie stwierdzenie faktycznie padło, to świadczy tylko o kierownictwie, które wykazało się brakiem szacunku do swoich pracowników. Znam kulka firm, które żyły w podobnym przekonaniu a teraz już nie istnieją. Tak z ciekawości, ilu pracowników zatrudnionych w ostatnim roku udało się utrzymać? 10?

@M.

Nie rób sobie jaj z ludzi i ich nie denerwuj , dostałeś tą informacje od portiera czy sprzątaczki ? nikt nie zamierza nas zwalniać , jak będzie kasa to nam dadzą podwyżki ,też im wszystkie koszty poszły w górę , nie tylko u nas w domach jak to ogarną to poprawią zarobki , nie chcesz chyba żeby zbankrutowali ?

dell

żeby zbankrutowali

Żenada
@michał

Nie cwaniakuj kto ma się zwolnić to się zwolni

@Żenada

Kto się ma zwolnić to się zwolni a kto chce się przyjąć na to miejsce to się zatrudni i tak się będzie kręciło ;) ty się zwolnij i nie męcz się pracą , pisiorki już myślą żeby takim jak ty dawać 1300 zł za friko za głosowanie na nich , oni będą w tym czasie kęcić lody za miliony ;) i zadłużać kraj , chcesz tego ?

Stary wyga

Kiedyś to była atrakcyjna firma dla pracowników, kierownictwo też było bardziej do ludzi, aż się chciało tam przychodzić i pracować, zarobki też były adekwatne do sytuacji w kraju, a teraz? Szkoda że niekompetentni ludzie na stanowiskach sukcesywnie niszczą to co inni wcześniej wypracowali we wcześniejszych latach, kiedyś operatorzy i pakowaczki pracowali/ły tam po wiele lat, a nawet do emerytury, teraz to każdy chce uciekać i szukać czegoś lepszego, a szkoda.....

Abcdef

Pozostaje nam tylko czekać aż Szanowny Pan Prezes przejrzy na oczy i weźmie się się za tych nieudaczników za stołkami. W pierwszej kolejności powinna polecieć osoba odpowiadająca bezpośrednio za zatrudnienie kierownika. Odkąd przyszedł jest tylko gorzej. Chyba że firma nie ma już takich zamówień i popytu na swoje towary więc zwisa i powiewa jej śmieszna wydajność oraz wypowiedzenia operatorów. Jak ktoś napisał że kiedy były potrzebne rączki do pracy to były prośby o nadgodziny a nawet lekkie sugestie dyrektora że będzie delikatnie zmuszał do nadgodzin poprzez odpowiednie dyspozycje na piśmie. A teraz kiedy sami pracownicy są w potrzebie kiedy ceny poszły do góry to nam się śmieją w twarz..banda nieudaczników za stołkami którzy pokończyli szkoły i najzwyczajniej w świecie bladego pojęcia nie mają o życiu i potrzebach swoich podwładnych..albo dostali nieoficjalny nakaz z góry żeby doprowadzić do zeszczuplenia kadry? Jeżeli tak to wychodzi im to znakomicie

Ad

Byłem dzisiaj zapytać o podwyzke dostalem info ze budzet na ten rok jest juz ustalony i ze zaprasza mnie w przyszlym roku

@Ad

Budżet sztywny jak miejsce składowania palet, bo to BUDŻET 5S. Oni sobie kpią z ludzi.

Danieda
@Ad

Zrób 3% więcej a dostaniesz podwyżkę. Pieniądze są na malowanie kresek czy robienie dziwnych rzeczy ze stali, ale dla ludzi nic. Zacznijcie dbać o pracowników bo to my dajemy wam zyski. Nawet jak ktoś przyjdzie na nasze miejsce też ucieknie jak zobaczy wasza pazerność.

@Danieda

Tak... za 3% więcej dostaniesz 3% więcej, czyli jakieś 90 zł brutto od 3000 brutto na umowie. Toż to na całe 30 deko czereśni w tym sezonie.

@Ad

To jak poproszą o zaangażowanie i wydajności to też ich zaproś w przyszłym roku ????

@Danieda

Taka prawda naciągają firmę tylko na koszty a nawet nie są wstanie przeszkolić załogi w temacie 5s a to od ludzi zależy aby cały ten projekt miał sens .I jeszcze te naciągane soboty przez osoby wyznaczone do 5s i naciąganie firmy na jeszcze wyższe koszty.Żenada i tyle.

Żenada

Do wszystkich na stołkach jak wyskoczyli z pandemia potrzebowaliście naszego wsparcia nie chodźcie na l4 damy 500 zł Teraz jak my potrzebujemy od was wsparcia podwyżki bo koszty nas przerastają to macie nas w (usunięte przez administratora) Ok następny pracodawca ma w (usunięte przez administratora) wasze wypowiedzenia jak zrobimy porzucenie pracy to życzę wam powodzenia

Xxx

Prawda

Dariusz

@Żenada Prawda

Iwona
@Żenada

O kurcze faktycznie masz rację. Może jednak z czasem się ogarną i jakoś odwdzięczą, bo to mnie przekonało, serio jest za co. A to już dużo osób planuje wypowiedzenie?

Ktoś
@Iwona

Tylko 5 a że 100 od roku mówią,że złożą wypowiedzienie jak to mówią "nie strasz nie strasz bo się......"

On
@Ktoś

Pięć osób z jednej zamiany a nie wiem ile z następnych. Zobaczymy jak firma na to zareaguje ☺️

Do ktoś
@On

To dużo jak 5 osób. I to jacyś fachowcy z tych operatorów? Czy tacy z niższego poziomu?

Darek

Kiedy firma zmieni firme ubrań bo ubrania nie przychodzą i kiedy firma da każdemu pieniądze bo smaku gadają że podwyżki będą to prymasie kiedy będą wszystko drożeje ludzi zwalniają bez postawy który ciężko pracuje i (usunięte przez administratora) a dużo osób nie chce tu pracować prymasie bo klimatyzacja nie działa i nie zdbają o pracownika prosimy o naprawienie klimatyzacji oraz o podwyżki dla pracownikom

Do Sebastiana
@Darek

Panie Sebastianie W Bardzo proszę zgłosić ten problem do swojego kierownika, tutaj nie załatwia się tego typu spraw. p.s piękny samochód ;*

Paweu

Nastroje pracowników złe, morale niskie, wydajność najniższa w tym roku (jedna z najniższych od lat). Braw0

Kiedyś był taki jeden kierownik który przyszedł z firmy motoryzacyjnej. Nazywał się marcin. I robił to co pan wojciech obecnie...czyli wprowadzał zmiany nie licząc się ze zdaniem załogi i oczywiście jest wszechwiedzący. Więc kierowniku...po prostu płaćcie ludziom więcej a wydajności i dobra organizacja same przyjdą i serio nie trzeba do tego kretyńskich zebrań bo ludzie serio mają to gdzieś...my mamy poważniejsze problemy niż jakieś p....e na zebraniach i po prostu płaćcie więcej i nie ściemniajcie że firmy nie stać bo to jest serio żałosne...doświadczeni pracownicy już powoli zaczynają odchodzić a kierownik naiwnie myśli że zastąpi ich nowymi i będzie tak samo...otóż nie będzie tak samo...będą mniejsze wydajności, maszyny coraz częściej będą się psuły będą większe postoje większe straty i niewywiązywanie się z umów...chyba że firma jest przygotowana na taką ewentualność...za dobrych pracowników po prostu się płaci a nie robi zebrania które tak naprawde nic nie wnoszą.bo ci starsi pracownicy doskonale wiedzą jak pracować żeby firma na tym zyskała i serio nie potrzeba do tego osoby na kierowniczym stanowisku który bladego pojęcia nie ma o niczym...a.może.należy prześwietlić osobę która jest bezpośrednio odpowiedzialna za przyjmowanie nowych kierowników? Krzysio i Marzena przynajmniej nie udawali że wiedzą wszystko najlepiej tylko rozmawiali z nami i współpracowali...były pieniądze były wyniki i wszyscy byli zadowoleni...zebrania to możecie robić sobie w szkole...pracownicy serio.mają to gdzieś...

Joe

Panie Prezesie - zacznij Pan płacić, a nie urządzacie z nowym kierownikiem produkcji jakieś śmieszne spotkania z załogą. Czy na prawdę chcecie się obudzić z ręką w nocniku jak ludzie zaczną porzucać pracę, a Wy przestaniecie wywiązywać się z umów? Dziwi mnie, że stać Pana na takie ryzyko, a nie stać na podwyżki w dobie trudnej dla wszystkich (co może Pana zdziwić - dla pracowników również) sytuacji gospodarczej.

To co się dzieje nie mieści się w głowie...firma nie szanuje pracowników z dłuższym stażem i tych co coś potrafią...na domiar złego daje debilom kombinatorom i leniom którzy wiecznie są na chorobowym podwyżki...czy pan prezes jest świadomy tego co wyprawiają mędrcy z góry? Czy pan prezes jest świadomy tego że przez takie traktowanie zasłużonych pracowników oni poszukają roboty gdzie indziej a zostaną ci debile i kombinatorzy którzy pociągną tę firmę w dół i firma zacznie ponosić straty?

/kamil

Mnie irytuje fakt że od x lat ta firma kombinuje jeśli chodzi o pieniadze dla pracownikow. Wymyślają jakies premie dodatki, sumują wszystko co sie da i wszystko jest na gębe, a potem sie czlowiek martwi że była podwyżka a znowu 200 zł mniej, i te ich wymówki, najpierw covid potem wojna, budowa magazynu, na jesien 8 fala i czlowiekowi nigdy nie bedzie starczać do 10. Jestem zirytowany ze charujemy razem z zona w jedenj firmie, nadgodziny, soboty, swiatki piatki a nie stac nas na wakacje z dzieciakami, to przechodzi ludzkie pojecie jak ta firma na nas zeruje, smiejac sie w twarz. (usunięte przez administratora) totalny, jakby ktos na tym portalu szukal opini na temat tego pracodawcy przed zatrunieniem, to szczerze NIE POLECAM, lepiej juz chyba isc na jakies czechy bo tam dostanie sie zadanie i bez gadania i kombinowania sie je robi a i pieniadze lepsze.

lucek
@/kamil

Kamilku to czemu nie idziesz do Czech , jednak wolisz w długie lata robić w Prymacie , odganiasz chętnych bo boisz się konkurencji ? wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;)

Kamil
@lucek

Jak zauważyłeś to zaznaczyłem „były pracownik”

lucek
@Kamil

piszesz - cytuję : "Jestem zirytowany ze charujemy razem z zona w jedenj firmie, nadgodziny, soboty, swiatki piatki a nie stac nas na wakacje z dzieciakami" to rozumiem że harujesz dalej w tym nie lubianym Prymacie a Czechy czekają ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.