Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Maspex

Was tez to(usunięte przez administratora)w że dalej nie ma tych podwyżek? Najpierw mialy byc w styczniu, potem w marcu, potem no w kwietniu, jest maj i dalej robimy za te same pieniadze, no mi sie az odechciewa,.........

@Maspex

Kierownik magazynu powiedzial ze w tym ani nastepnym roku nie ma co liczyc na jakiekolwiek podwyzki grupowe. Jest szansa ale dopiero w 2024 roku wszystko zalezy jak potoczy się sytuacja na Ukrainie i czy pandemia nie wroci z kolejna fala……

Operator
@Ania

Czas pokaże, jeśli braknie towaru, pieniądze się znajdą. Prośby do pracowników o pomoc i nadgodziny wrócą. Wszystko zależy od nas. Niebawem hemoroidy i problemy odezwą się osobą na stołkach. Pozdrawiam

1 Maj
@Ania

W 2024 roku to część z nas będzie pracować w innych firmach z daleka od takich miejsc jak sortownia i kontenery!!! Powoli już widać odpływ pracowników a nowi po kilku cudownych dniach spędzonych na sortowni lub produkcji robią spektakularne papa.Gołym okiem widać że coś jest nie tak a tłumaczenie nam że firma nie ma pieniędzy jest bez podstawne.Można sobie zdawać sprawę że surowce, opakowania, energia, transport zdrożały dla firmy ale dla nas pracowników nic nie potaniało.Mało tego tworzenie fikcyjnych stanowisk np.elita 5s, która zajmuje się paletami wystającymi za żółtą linię lub były lider z funkcją nie wiadomo za co i po co? Jeżeli szukamy oszczędności to zacznijmy od ograniczenia tego typu funkcji a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć dla szeregowego pracownika, który robi czarną robotę. Pozdrowienia

xbo360
@1 Maj

tak jest terasz

Xbo360
@1 Maj

zgadzam sie z tym co kto napisal na sortowni powino sie zarabiac wiencej zeby kupic mozna bylo sobie nowy samochud albo telewizor czy cos bo tak to ciezko cos kupic bo nie ma piniendzy

kaśka
@Xbo360

Chciałbyś zarabiać więcej, a nawet średniej szkoły nie skończyłeś (podejrzewam, że nawet zawodowej). Jak można robić takie podstawowe błędy w pisowni. Nikt cię w pracy na siłę nie trzyma.

xbo360
@kaśka

A dla zego mi dokuczasz ja pisalem do dyrekcji a nie do ciebie jezeli jesteś taki podlizywacz to nie gadam stoba idz do dyrektora pod stolik jak znam zycie nie masz nawet samochodu wpadnij na sortownie i owiesz mi to woczy

Król

Kiedy państwo da ludziom podwyżki firma jest dużo na plusie tak wszyscy gadają ze smaka dlatego jak firma jest na plusie to dajcie ludziom więcej zarobić bo inflacja idzie dalej góre a paliwo też i żywność

Karny

Inflacja konsumencka w Polsce w kwietniu 2022 r. wyniosła 12,3 proc. w ujęciu rocznym. W ciągu jednego miesiąca żywność podrożała o 5 procent, ja zarabiam tyle samo co 3 lata temu więc zarabiam mniej o jakieś 20%

Q

Inflacja wynosi 12,3%, co oznacza, że każdego dnia pracujesz 1 godzinę za darmo... A oni wymagają od ciebie co raz więcej za te same pieniądze

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Po rozmowie

Eko okna na start 3500 netto plus od 1000 do 1500 premii miesięcznej.Prawie darmowy przejazd, obiady i dobry socjal.Możliwość przejścia na Wodzisław po otwarciu zakładu.

lucek
@Po rozmowie

przyjąłbym się no ale prawie darmowy dojazd a nie darmowy : ( , obiad z dwóch dań plus deser? i co w tym socjalu ? niech wybudują zakład w Jastrzębiu bedziemy mieć bliżej , no oczywiście w umowie gwarancja że nie trzeba nic robić ; ) pozdrawiam marzyciela "Po rozmowie "

Gżegoż
@Po rozmowie

Ja tez po rozmowie, ide jutro do Księcia w wypowiedzeniem

Gzegoz
@Gżegoż

I jak tam? Porzucenie pracy czy za porozumieniem stron?

Lucku kucku
@lucek

Ładne bujdy tak jest jeden robi drugi leży dostaje na strat te same pieniądze i jak ma się nie (usunięte przez administratora) osoba która robi już wiele lat i dalej stoi w miejscu inflacja jest ale zyski też są więc o co chodzi zobaczymy do pół roku czy coś się zmieni pozdrawiam prymatyy

@Lucku kucku

Ogólnie w tej firmie osoby zarządzające mają jakieś dziwne myślenie przez swoje decyzję stopniowo tylko pogarszają sytuację i ogólnie zaburzają cały rytm pracy.Licza się tylko grupki osób które dużo mówią ale co za tym idzie nic nie robią. W firmie potrzeba konkretnych ludzi do pracy którzy będą wytwarzać konkretne pieniądze a nie ludzi którzy poprzez spacerki na rozmówki do biura otrzymują jakieś zadania i funkcje ale tak naprawdę nic to nie daje ludzi do pracy nie ma a Ci co jeszcze pracują i próbują to jakoś ciągnąć są traktowani jesteś to pracuj a jak się nie podoba to poszukaj sobie innej pracy przyjdą inni tylko ze przez takie myślenie mamy w firmie samych (usunięte przez administratora)

W.
@Lucku kucku

Dokładnie..., chcieliby więcej i więcej, a na wypłaty więcej nie ma. Robię tyle samo co X lat temu przy tej samej wypłacie. Chcecie więcej, płaćcie więcej.

Seba

Dzień dobry mam do państwa jedno pytanko czy firma prymat ma rozwiązanie na temat miejsca parkingowe bo jest mało miejsca żeby auta zaparkować

Iga

Inflacja prawie 11% nasze wypłaty tracą na wartości a zarząd milczy!!!! Ciąg dalszy testowania naszej wytrzymałości.

Kasian
@Iga

Nie będzie podwyżek oficjalna odpowiedz góry, nie ma pieniedzy na pierdoły, zarząd woli pozatrudniać ukrainców bo za nich dostaną pieniądze od pańswta.

M.
@Kasian

Oficjalne info dodane przez jakiegoś ciecia na GW. Fajne zasady.

dobrze poiformowany
@Kasian

Kasiu nie wymyślaj strategii dyrekcji bo to będzie twoja strategia a nie Prymatu , firma zatrudniała dużo Ukraińców ? nie i nic się w tym temacie nie zmienia , wzbudzasz tylko myśle ze nieświadomie niechęć do biednych uchodźców , pomysł jakbyś to była tą napadniętą przez kacapów , nie pomagaj ruskim trollom

uLA

Podwyżki?? 10% infalcji oficjalnej, 30% ukrytej. POMOCYYY

@uLA

Prestiżowa firma, sponsorująca największe autorytety kulinarne nad wisłą robiąca konkursy o samochody i pieniądze płaci swoim pracownikom najniższą krajową to kpina! Czy Ci celebryci o tym wiedzą? Prymat robi akcje rekrutacji i płaci za polecenie pracownika! Pytanie jak powiedzieć i namówić osobę do polecenia że zarobi najniższą krajową? Powie poszukam czegoś lepszego czemu mam mieć najniższą pensje w tym kraju skoro wszystko jest tak drogie a poza tyn najniższą krajową zarobię WSZĘDZIE!!! Wszystkim ambicji i motywacji!

M

bo to prawda :)

leon
@Ambicja i motywacja

Piszesz bzdury i oczerniasz porządną firmę , ludzi na najniższej krajowej jest kilka procent , reszta zarabia zgodnie z kwalifikacjami i stażem pracy dużo więcej bo od 4 000 zł do 10 000 zł i więcej ( netto na rękę ) nie pisz już wiecej głupot ruski trolu

Obrońca
@leon

Leon Ty się uspokój lepiej ,nikt nikogo nie oczernia tylko pisze prawde !!!!

HAHA

10.000 netto to cie poniosło z sobotami jest ciężko zarobić 5 .000

@leon

Leon ja Cię nie obrażam! Mijasz się z prawdą czy Pakowaczki zarabiają 4netto ?

@leon

Pójdę dalej czy ty jak zachorujesz i będziesz na l4 to zarobisz te swoje 4-10 tys netto operator ma 3900 brutto co przy L4 daje ok 2800 netto jeśli pociągnie L4 3 tygodnie to koło 3300 netto jak trafi na przełom miesiąca to traci 2 premie to jest fajne ? Powinno to być obliczane na pełne tygodnie w prost proporcjonalnie np. 4 tyg. przepracowane 100% premii 3 tyg. 75% 2 tyg 50% 1tydzień przepracowany 25% premii wtedy pracownicy by korzystali z chorobowego w sposób minimalny i byli by w pracy a nie w domu bo wiedzą a cha ok idę do pracy bo szkoda mi kolejnych procentów mojej premii! No a podwyżki by się przydały ale nie w premiach tylko na umowie bo zaraz pracować w Prymacie to będzie oznaczało brak możliwości dostania kredytu np. mieszkaniowego z taką umową i przy dzisiejszych stopach procentowych czy kosmicznych cenach nieruchomości to będzie bez szans po prostu nie możliwe!

@leon

Pracownicy Ambicję mają lecz Motywacji im brakuje chcą i liczą na zmiany jak będą mieli Motywacje a nie tylko po kieszeni a do kieszeni to wieżę że 99% pracowników zobaczymy na halach produkcyjnych frekwencja i wydajność w górę i stabilna załoga!

18l
@Ambicja i motywacja

piszesz o podstawie, może pochwalisz się dalszą częścią wynagrodzenia :)

@18l

Reszta wynagrodzenia to oczywiście premia która zależy o składni premi i absencji ! Ale Idź do banku i pokaż umowę na czas nieokreślony że zarabiasz jako operator 3500-3900zl brutto i chcesz kupić dom mieszkanie czy inne dobra No na dzień dzisiejszy to jak małżeństwo ma dochodu 7-8tys brutto i powiedzmy 2 dzieci to są beż szans a gdyby premia była w podstawie i powiedzmy brutto 5500zl to już inaczej wygląda! Ja takie problemy mam już za sobą bo odpowiednio wcześnie zadbałem o swoje dobra poprzez pracę której inni nie chcieli by teraz robić rzeczy których oni nie mogą takie są wybory a chodzi mi głównie o młodych by mieli dostęp do dóbr i równe szanse!

@Ambicja i motywacja

Co z tego ze jest premii tyle jak podstawa jest jaka jest….idąc twoim tokiem myślenia @18l gratuluje inteligencji Ludzie mając większa postawę maja lepiej płatne nadgodziny itd myślenie nie boli ;)

W.
@leon

Kwalifikacje w Prymacie - ja (usunięte przez administratora) o czym ty mówisz? Kwalifikacje to zdobywa się na kursach potwierdzonych egzaminami a nie na szkoleniach wewnętrznych. (usunięte przez administratora) mi o zarobkach, bo z wyższym wykształceniem kierunkowym otrzymasz na umowie na start bodajże 3100 brutto i to jest twój jedyny pewny zarobek. Najniższa krajowa w 2022 roku to 3010 brutto. Amen.

Pierestrojka

Jak śpiewał Kazik Staszewski "Panie Wojtku Pan się nie boi dwie trzecie załogi za Panem stoi " hahahahahah Z Jaruzelskim będzie pięknie oby tylko nie wprowadził stanu wojennego hahahahaha.Pozdro dla opozycji

Witam. Proszę o informacje odnośnie zarobków na stanowisku „referent ds. Magazynu”.

Luck
@Kandydat

Lepiej się tam nie pchać. Ludzie pracujący tam po 10 lat nie mają nawet 3 TS. Lepiej iść na pakowacza i mieć święty spokój a kasa podobna.

@Kandydat

proszę złożyć CV dla dobrego pracownika praca znajdzie się zawsze.

Angelika Witkowska

Dzień dobry! Jestem osobą pani niesłyszące a czy przyjmujemy się do pracy firma Prymat Jastrzębie Zdrój. Nr tel : 515-583-218 (SMS) tylko. Pozdrawiam serdecznie.

Grażka

Dajcie numer do Liderów Produkcji.

Fajnie...

Czy to prawda, że w Prymacie pracownicy kradną? Podobno jednemu z pracowników ktoś ukradł buty robicze...

Łukasz

Witam czy wiadomo coś na temat podwyżek ale nie takich 50 czy 100 zł Mam 3 curki robię na magazynie i te zarobki co są tera nie są adekwatne do tego co jest w sklepach zobaczcie na ceny

Franciszek
@Łukasz

A ile jest teraz? Może zapytaj się kogoś z góry po prostu czy będą podwyżki. Przecież nic ci nie zrobią za zwykłe pytanie :D

Łukasz
@Franciszek

Stary nie mam już chenci walczyc i sie prosić. Nie ma nas na. zmianie po 7 osob roboty tyle samo każdy to widzi nikt nie doceni . Za l4 zabieraja nam tyle kasy co z ta kasa sie dzieje nikt nje wie masakra!!!!!

Z
@Łukasz

Panie Łukaszu, podwyżki są dla zarządu. Dla Pana są płatne nadgodziny

xy
@Z

I to tylko określona ilość nadgodzin a nie ile byś chciał.

Brygadzista

To prawda inflacja jest bardzo duza a moja biala Honda potrzebuje duzo paliwa a ceny paliw wysokie ma ktos moze namiary na dobrego mechanika bo chcialbym ja przerobic na gaz ..prosze o info

OBSERWUJĄCY

Do Dominika pseudo Lidera, właśnie dostałeś od ludzi żółtą kartkę za to co robisz (usunięte przez administratora) Sprawa jest taka że jak już u prosiłeś kierownictwo żeby przyjść w sobotę do pracy to poinformuj wszysykich ludzi z twojej zmiany że jest taka opcja. Nie tylko tych samych ludzi którzy Ci pasują bo na zmianie jest 60/70 osób nie tylko 15 . Jak pojawią się pracujące sobotę bo będzie więcej pracy to nie marudź że ludzi nie ma, ludzie będą pamiętać . Aha i przestań malować te paznokcie bo pół prymatu ma z Ciebie bekę bądź facet a nie(usunięte przez administratora)

Mamykadziowego
@OBSERWUJĄCY

A może nie w każdą sobotę jest produkcja i potrzebne są osoby do innych prac np. Z uprawnieniami na zwyzke? Skoro cie nie poinformował to widocznie nie było dla ciebie roboty

Obserwująca
@OBSERWUJĄCY

A skąd wiesz, że maluje paznokcie? Widziałeś pomalowane?

@OBSERWUJĄCY

Zawsze możesz iść na inną zmianę I się przekonać jak Cię potraktuje inny Lider bo akurat Dominik jest z nich wszystkich najbardziej ludzki i wporzadku a przy tak dużej ilości osób na zmianie wszyscy niestety nie będą zadowoleni.Logiczne że w soboty ida ludzie sprawdzeni którzy coś ogarniają a nie tacy którzy przychodzą tylko się poobijać.Domin jest wporzo I tyle

Pytanie do kierownictwa Skoro tu zaglądacie to czas się wypowiedzieć o podwyżkach…wszystko drożeje prąd, gaz itd firma sobie to zrekompensuje podniesieniem cen wyrobów gotów a pracownicy…(usunięte przez administratora)Kiedy ktoś z zarządu przejrzy na oczy ze zadowolony pracownik to lepszy pracownik…jeśli chcecie żeby ludzie byli zadowoleni z tego ze u was pracują musza wiec tez coś zarobić, jak firma więcej wyprodukuje to tez więcej zarobi. Niestety nie ma w okolicy podobnego zakładu wtedy może byłoby lepsze wynagradzanie pracowników. Kilka lat temu odeszło trochę osób do Czech, w tym roku powstaną nowe miejsca pracy w okolicy może wtedy ktoś pomyśli jak straci cześć załogi . Co do socjalu to go nie ma. Może czas nie dziadować na ludziach. Co do tej strony to już sama treść komentarzy wskazuje, ze PR w naszej firmie to (usunięte przez administratora) potencjalni nowi pracownicy czytając takie wypociny myśla ze tu jest cyrk…choć absurdów w tej firmie nie brakuje… Podsumowując drogi zarządzie…pójdźcie po zdrowy rozsądek i porozmawiajcie z ludźmi czego oczekują i wypracujcie jakis kompromis :) Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktoś mądry to przeczyta i odbierze to pozytywnie bez żadnych negatywnych przesłanek

Ktoś

Na twoje miejsce napewno się ktoś znajdzie. Sądzę,że żadnego pracodawcy nie cieszy fakt że jakiś Zdzisiu lub Helenka chodzą szczęśliwi do pracy....Skoro nie jesteś osoba tak bystra by założyć własną działalność...to pracujesz tam gdzie chcesz..nikt cię nie zatrzymuje oraz nie zmusza.Patrząc na to jak się rozwija firma tylko pogratulować najwyraźniej mają lepsze priorytety niż marudny człowiek który zapewne patrząc na kamery obija się. Zazwyczaj do powiedzenia maja dużo Ci którzy uważają się za najlepszego. Idź do przełożonego uargumentuj a nie wypisujesz swoje żale na forum.

Rock
@Ktoś

Chłopie ogarnij się lub rozpędź ,(pracownik )ma racje ,firma dobrze prosperuje ,coraz lepiej i podwyżki być powinny ,tym bardziej teraz ,kiedy były ostatnio jakieś sensowne ?

Romek

Fajna firma ale skąpią na wypłatach, jeszcze mi sie nie zdarzyło aby sie wszystko zgadzało a pracuje tu pare lat.

Kolejna firma, w której kandydat jest okłamywany na rozmowie o to, że niezależnie od wyniku rekrutacji zostanie o nim poinformowany. Brak kultury i szacunku do potencjalnych kandydatów. Podczas rozmowy online u rekruterki odbijało się echo tak, że słyszałam każde swoje wypowiedziane zdanie. Rozmowa w takich warunkach była bardzo trudna i uniemożliwiała skupienie.

Kandydatka
@Kandydat

Kolego/koleżanko a do którego działu starałeś się o pracę? Magazyn, produkcja, zakupy, itd.? Który dział tak traktuje?

Jaka umowa obowiązuje w Prymat sp.z o.o. podczas okresu próbnego?

Def

O pracę na 3 miejsce.

Lolek
@Def

raczej na 3 miesiące :) a nie 3 miejsca :)

Franciszek
@Lolek

A potem dają na rok czy od razu bezterminową?

Def
@Franciszek

3 lata i później na czas nieokreślony

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.