EFRAIMA Sp. z o.o.

Radlin

Opinie o EFRAIMA Sp. z o.o.

WYZYSK

Witam. Pracodawca Ryszard CH. nie należy do osób które w jaki sposób szanują pracownika. Wynagrodzenie najniższa krajowa i zadowolenie z tego, że łaskawy Pan nas zatrudnia. Prezesi Intermarche uważają się za najmądrzejszych, a mają opinie wszędzie jak każdy "prywaciarz" Liczy się tylko stopień niepełnosprawności, za który dostają kasę. W pracy szerzyła się atmosfera wzajemnego kablowania, a kadrowa zawsze swoich donosicieli ceni i nie da sobie złego słowa na nich powiedzieć. Niepłatne inwentaryzacje do godzin nocnych, nadgodziny niby do wybrania , ale mało kiedy sie je wybiera. Ogólnie omijać szerokim łukiem.

Jeżeli uczestniczyłeś w rekrutacji w firmie EFRAIMA Sp. z o.o. to opowiedz o tym na naszym forum.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o EFRAIMA Sp. z o.o. - Radlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFRAIMA Sp. z o.o.