TAAKA RYBA Koczy Dawid

Opinie o TAAKA RYBA Koczy Dawid

m.k

Taaka Ryba Super!!

Anonim!

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! Witam chciałam się podzielić opinią bo robiłam Komunię w Taakiej Rybie, ale nikomu nie polecam, już rok wcześniej rezerwowałam i dałam zaliczkę i dostałam menu, a potem (za rok 2 tyg. przed komunią ) cena uległa zmianie bo oczywiście wyższa i inne menu. Życzeń dziecku wogóle nie złożyli ani kwiatów ani bombonierki kompletnie nic a wiem że w innych restauracjach dbają o to. Ogólnie JEDZENIA BARDZO BARDZO mało i bardzo rzadko na talerzu poukładane, owoce wszystko w jednej kupie że ananas pokrojony stykał się ze skórą banana, zero kreatywności żeby jakoś fajnie to poukładać, frytki na kolację w 3 małych miseczkach brakło oczywiście, i poprosiłam kelnerkę żeby doniosła to przyniosła za 20 min to już raczej każdy był po kolacji, chleba brakło w koszyczku to też kelnerka nie doniosła,do domu dostałam tylko 5 kawałków, robiłam drugi dzień poprawiny w domu to musiałm na szybko wszystko kupić ciasteczka i mięso bo nie miałam co dać na stół bo nic prawie nie zostało.Ja i moja rodzina robimy imprezy bardzo często i w różnych restauracjach ale tak jak tam było w Taakiej Rybie to masakra (w innych restauracjach zawsze wszystkiego nam dużo dają do domu i o wiele, wiele taniej i w cenie nawet cukierki są a Taakiej Rybie nic)

Taaka Ryba
@Anonim! 14.06.2016 16:13

Zapomniała Pani tylko dodać, że nie zapłaciła za komunie i komornik ściągnął całą należność.

Emilia
@Anonim! 14.06.2016 16:13

To chyba dobrze że nic nie zostało! A jak planowałaś pani imprezę na dwa dni w cenie jednego to wieś straszna. I nie rozumiem dlaczego ktoś miał dawać dziecku prezent i składać życzenia ? To nie wesele ani urodziny tylko Sakrament. No ale jak ktoś zarabia i liczy na kokosy zamiast cieszyć się dobrem dziecka masakra!!Ja byłam zadowolona moje dziecko też z Komuni w Taakiej Rybie !!!

Ktos

Czemu nie polecasz? Możesz rozwinąć?

Anonim

Jedna wielka porażka nie polecam nikomu- chyba, że nie masz do siebie szacunku.

Zostaw opinię o TAAKA RYBA Koczy Dawid - Sumina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAAKA RYBA Koczy Dawid