Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Leopold

Koledzy i kolezanki bo znowu ta sama sytuacja, znowu bylo zebranie, znowu ładni ludzie przyszli, poopowiadali jaka ta firma jest wybitna i ile tych pieniedzy udalo im sie dla nas uzbierac i znowu przyszla wyplata i znowu dostalem mniej, poszedlem do kadr a tam mi miła Pani mówi ze wszystko w porządku, to ja juz nie wiem. Mam chyba schizofrenie czy coś bo jedno słysze a drugie sie dzieje.

Seba

Moi drodzy dajdzie zarobić mi więcej ja 3 kucharki odkładam sam czasem mi ktoś pomoże i na innej zmiany też jedna osoba robi 3 kucharki każdemu z nas należy się podwyżka za utrate zdrowia kręgosłup jest bardzo obciążony 1000 złoty netto podwyżki magazynu i produkcji dajcie nam pieniądze

# Ja nie mogę z tego kabaretu

Drogi Panie Dyrektorze Robercie gdzie są te podwyżki ludzie mają mniej a nie więcej w mówicie że są podwyżki gdzie? niech Pan zobaczy paski . Jak wygląda sytuacja bo się nic nie zmienia Od ostatniego kwartału jak było tak jest jedyne co się zmienia to fakt że ubywa rąk do pracy ma Pan żebrania zarządu czy porusza Pan temat tego co się dzieje na produkcji ludze mają dość

Pełen obaw.

Było zebranie, był odpowiedni człowiek z biura. Dumny oświadczył o 17 % podwyżki w skali roku stwierdzając ,iż to sporo. Trzymajmy się faktów: - Podwyżek nie było parę lat, gdy zwiększała się minimalna płaca, lawirowano między podstawa i premiami by wszystko było ok i żadna instytucja się nie przyczepiła ( Wielki szacunek dla osób pakujących, za bardzo dobrą pracę i czujne oko) -Dostajemy 7% podwyżki... Ale zabieramy wam Premie kwartalna która wynosi 20% (Według dzisiajszego prezesa NBP w sumie jesteśmy 27 % na plusie.) -Dostaniemy ,bo jeszcze nikt osobiście nie dostał 10% podwyżki w zamian za?? Doceńcie ludz!!!, Rozumiem że każdego można zastąpić. Ale osoby które szkolą bez motywacji również cudów robić nie będą.

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

Leszno

Ładnie prymat sobie strzela w kolano....ogarnięci i zaradni operatorzy odchodzą a zostają ciapowaci którzy nie potrafią przykręcić przysłowiowej śrubki i których trzeba non stop wyręczać i prowadzić za rączkę...kierownictwo i dyrekcja które jest już nasycone jeszcze tak naprawdę nie mają świadomości co ich czeka...mniejsze wydajności i nieporadność tych (usunięte przez administratora) którzy zostali...jeszcze trochę i nie będzie kto im pomagać i ustawiać maszyn...wtedy wyjdzie na jaw jak liderzy ich chronili i tuszowali ich (usunięte przez administratora)kiedy skończy się wykorzystywanie ogarniętych operatów...zatrudniajcie więcej kobiet na maszyny i szkolcie te które już są...będą prośby o nadgodziny itp...kwestia czasu kiedy się obudzą kiedy dostaną po d...e za niezrealizowane zamówienia czy niepokryte braki

Tak!

Przecież jest od września potężna podwyżka!! Gdzie Ci operatorzy idą? Gdzie będą mieli lepiej? Zobaczycie wrócą wszyscy z płaczem i przeprosinami ! P.s post jest nasycony ironią i sarkazmem :D

Ogarniety

A Ty zapewne jesteś tym ogarniętym operatorem co się zwalnia? Więc co Ci do tego co będzie dalej w tej firmie?

Lol

Za moment nikt już w tej firmie nie będzie chciał pracować większość ogarniętych ludzi z tad odchodzi bo nie widzą perspektyw a firma i zarząd co z tym zrobi zatrudnia kobiety i ludzi chorych rzeby tylko nie płacić więcej tylko po najniższej lini oporo jakoś objedziemy byle jaj ale jakoś to będzie.Nie potrafią nic zaoferować tylko się przechwalać jacy to są fajni na rynki.

Ona
@Lol

A czego oczekujesz? Każdemu jest teraz ciężko, A wiek nie pozwala za bardzo na zmianę pracy. Każdy ucieka bo zaczęła się pogoń za chlebem. W firmie dużo pracowników ma rodzinę na utrzymaniu tak jak i kredyty, A wszystko rośnie w zaskakującym tepie. Jedyne co jest pewne to to, że dostaniesz taką samą wypłatę jak w zeszłym miesiącu jak nie byłeś na l4.

Ona

Co się dzieje w firmie? Ja jestem totalnie w szoku, aż boję się września. Mam tak nadzieję, że dadzą jakaś fajna podwyżkę bo zaczyna mi brakować na utrzymanie. Wszystko w górę poszło, A wypłaty w miejscu. Drogi zarządzie czas abyś to Ty pomógł nam przetrwać ten trudny czas, tak jak my gdy przyszedł covid.

Sebastian

Firma eko okna to jest jedyna firma która dba o pracownika czyli daje pracownikowi więcej zarobić jak firma jest na plusie to dodatkowe pieniądze dają pracownikom jestem ciekaw czy firma prymat tak będzie robić bo naradzie nie idą w tym kierunku

Koń ????

Może kierownik spróbować przez 8 godzin przynajmniej przez tydzień zastąpić pakowaczki i zobaczyć jak wygląda praca . Ciekawe czy chciałby pracować za te pieniądze każdy ucieka na eko okna bo tam wiedzą że naprawdę zarobią

Seba

Czy firma zrobi jedną razową premie inflacyjną 100% wynagrodzenia tak jest po innych firmach i kopalniach jeżeli firma by zrobiła tak jak jest na kopalniach to wtedy ludzie by nie zwalniali się tak czybko

Sebunio
@Seba

Proponuje przenieść się do innych firm lub na kopalnie. Wtedy będziesz miał życzone 100% inflacji. Co Ty na to? Idziesz tam?

Iwona
@Sebunio

Z tego wynika, że raczej nie miały gdzie indziej na co liczyć? To warunki tutaj są takie jak wszędzie czy może według Ciebie jednak nieco lepsze?

hej

podwyżki były w biuro dla kierownik dyrektor sekretarka dla pracownicy niema

Arizona
@hej

A skąd wiesz że dostali podwyżki? Widzę, że nie umiesz nawet poprawnie zdania skleić także się ciesz, że masz jakąkolwiek pracę.

Seba

Jeżeli firma jest miliarderem to powina dać pracownikom wysokie wynagrodzenie tak od 3500 netto góre do 5000 netto wtedy ludzie by się nie zwalniali tylko by zostali prymasie jak naj dużej

hej
@Seba

jest wynagrodzenie 2500 zł do 2900 zł

to niezłe wypłaty

Najgorsze w tej firmie jest to że oni ciągle kłamią. Niby ludzie wykształceni ale zero poszanowania i wogule poczucia wstydu kompletny brak kultury i poszanowania dla pracowników.

Rysiek

Moi drodzy za chwile a dokładnie we wrześniu będziemy nosić maski na twarz bo korona wirus rozpędza się szybko i wypłaty będą dalej takie same jakie są będą mogli ludziom dalej zapierać pieniądze bo wtedy firma jest na plusie

@Rysiek

A skąd Ty jesteś tego taki pewny?

Kadrowy Książe

Komuś sie chyba coś w kadrach pomyliło, przecież podwyżki były a ja dalej zarabia qpe

Tak!
@Kadrowy Książe

Zaskoczeni?! To nie była trudna matematyka , żeby połapać się w tym, że z Twojej prawej kieszeni wyciągnęli(zabierając premie kwartalna) i włożyli 7% do Twojej lewej kieszeni, ciemny lud kupił , firma nic nie straciła. Pewnie dalej czekacie jak pieski z wywalonym jęzorem na ochłapy, które obiecali we wrześniu :). A z pewnością będzie tak: wyjdzie pan dyrektor i powie „myśmy chcieli, ale kolejna fala dawida19, nie wiadomo co z sytuacją na rynku musicie poczekać.

Prawnik Kasp

Hej nie mialo byc jakis aneksow w czerwcu?

Bolek
@Prawnik Kasp

7% miało być od czerwca. Dalej nic nikt nie podpisał więc oficjalnie nas dymają. Sytuacja z wypowiedzeniami się uspokoiła, naobiecywali ludziom pieniędzy(usunięte przez administratora) dostaniemy ????????????

Lolek
@Bolek

Powiem tak, najpierw naucz się czytać raport, stosować do standardów, procedur, nie robić niezgodności a później pytaj o aneks:)

Olga

Kto to widział żeby kierownik który zajmuje poważne stanowisko przeklina i używa wulgaryzmów w obecności pracowników

Iluś
@Olga

Co Ty gadaaasz? Poważnie? Do Ciebie tak gadał?

Olga
@Iluś

No mówię przecież...do mnie do liderów...wstyd kierowniku tak się odnosić...po co te wulgaryzmy?

@Olga

Może warto mu osobiście zwrócić uwage?

Urszula

Tak, kierownik nie ma co robić tylko czytać bzdury o których piszesz. Śmieszna jesteś... . Jak dostaniesz sracz... (rozwolnienia), to też napiszesz tutaj żeby Ci przyniesiono papier toaletowy? Żenada, naprawdę. Nie masz pojęcia do czego ten portal służy.:(.

Janosik

7procentowa podwyżka ale oczywiście premia kwartalna zabrana, byle by nie dać więcej niz trzeba. Zebrania i mydlenie oczu pracownikom już jest coraz bardziej denerwujące. Zero dbania o starych doświadczych pracowników, jak to możliwe że nowy pracownik czy produkcji czy magazynu zarobi tyle samo co stary doświadczony pracownik!! Brak chęci, zaangażowania bo czemu ktoś ma (usunięte przez administratora)za trzech a dostaje tyle samo co nowy niedoświadczony pracownik! Weźcie w koncu zacznijcie płacić według umiejętności! To jest zenada. Chcecie wydajności.. to proszę płacić, jaka praca taka płaca. I zacznijcie w końcu słuchać WSZYSTKICH pracowników!

Heh
@Janosik

Chcesz mi powiedzieć, że Ci doświadczeni lewusi, którzy tylko szukają gdzie tu odpocząć powinni zarabiać więcej? Za to mają wyższa grupę. Najlepiej mieć zawodówkę i chcieć zarabiać najwięcej, bo ja przecież najdłużej pracuje... Twoja wypowiedź odkryła stan Twojej wiedzy o świecie. Jedno jest pewne Ty na podwyżkę nie zasługujesz.

Do Janosika
@Janosik

Weź się gościu w głowę puknij. Słuchać wszystkich pracowników? Czy ty wiesz co ty piszesz? Jakby mieli słychać wszystkich pracowników, to by z torbami poszli. Tego płaczu, narzekania, lamentu, skamlania. Poza tym za starym pracownikiem nie zawsze idzie doświadczenie. Zostaje tylko stary pracownik... .

donia
@Janosik

Widzę , żę prymat niczym Instanta u nas to samo... a juz myślałam żeby Instante zamienić na Prymat...

Leon
@donia

To nie firmy są złe , niezadowolenie to stan umysłu , w niebie tez byście byli niezadowoleni ???? uśmiechniecie się bo życie ucieka

Janosik

Chyba napisałem wyraznie doświadczonych, więc chodzi mi konkretnie o pracowników mających jakaś wiedze wy dzbany. Prawda boli? Albo wy "młode wilki" wyznajecie zasadę że "byle płacą" i lepiej się nie odzywać ????

Taki
@Janosik

Właśnie "jąkąś" wiedzę. Ta właśnie "jakaś" wiedza nie jest wystarczająca na podwyżkę. Tu trzeba prezentować poziom.

@Janosik

Jaka prawda, twoja? ;-) Nie widzę tutaj żadnych konkretów od ciebie jeszcze weź rozjasnij trochę

Bolo
@Janosik

Chłopie, oni wziąć to potrafią. Od nich nikt nic jeszcze nie dostał.

@Bolo

Prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.