Mosso Sp.j.

Puchały

Opinie o Mosso Sp.j.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Człowiek możesz powiedzieć jak długo pracujesz w firmie? Jakie są dobre strony pracy w Mosso Sp.j.? @Tomii na forum nie możesz nikogo obrażać, co mówi regulamin forum. Zachęcam zapoznać się z nim przed wstawieniem komentarza.

Grześ

Prawdziwy z Ciebie magik i czarodziej ... Ciekawe jak długo jeszcze nie będziesz mógł pogodzić się z tym że nie pracujesz w tej firmie

Iluzjonista

Człowieku co Ty wiesz o procsjonaliźmie?! Znam zasady, bo na rynku aż o tym glośno. Masz poparcie w"firmie" u innych współpracowników ? Tak? To żyjesz. Inaczej cały układ systemu Cię zniszczy. Handlowcy z detalu cały czas się wymieniają poglądami w rynku i brakuje w tym wszystkim równowagi. Tylko sieci sobie radzą chociaż tam też działa jakiś system bo słyszałem,że nie wielu dobrych PH tam już pozostało. A szkoda Co do procesu rekrutacji to podobno mniej pytań niż kiedyś, ale kabaret niezły bo mimo, że dyrekcja się stara to Pani od kawy, która uczestniczy w rozmowach robi rozpraszające i bardzo nieobecne wrażenie... Pewnie jak to w innych firmach przejętych przez ludzi chcących robić biznes a nie kółko różańcowe kolesiostwo zaraz się skończy.

Marco

Nie zgodzę się z tym wpisem Po zmianach które nastąpiły w styczniu nie tak wygląda rekrutacja jak ktoś wyżej opisał.Przede wszystkim rekrutacji nie prowadzi Pan i Pani -totalna bzdura -ale nie będę przedstawiał szczegółów a to tylko i wyłącznie dlatego aby takie osoby jak powyżej dalej pisały coś co nie ma odniesienia do rzeczywistości. Nie jest zasadne " rotacja rotacja "na PH a to że ukazują się ogłoszenia to nie świadczy o rotacji a o tym że firma się rozwija i prowadzi nabór ludzi a komuś to jak widać powyżej przeszkadza i bruździ na ludzi tam zatrudnionych oraz firmę. Firma jak najbardziej Ok. Polecam pracę w tej firmie

Człowiek
@Marco 26.06.2017, 14:56

Zgadzam się z tym co pisze Marco,pracuję w tej firmie,a pisanie hejtów świadczy o braku profesjonalizmu więc mamy odpowiedź jaki był powód wpisu,osobnik się nie popisał i nie przeszedł rekrutacji,no to musiał sobie ulżyć bzdurnym wpisem.Ludzie w firmie to profesjonaliści jedni lepsi inni może trochę słabsi tak jak wszędzie,praca ciężka bo oczekiwania duże ale to przecież wpisane jest w ten zawód,szefowie poważni ludzie szanujący swoich współpracowników.

Tomii

Byłem na rozmowie. Totalne dno już przy podejściu do zatrudnianego. Na szczeście pojechałem tam testowo. Siedzi jakiś oszołom co myśli że wszystko wie i jakaś dziunia która z życia jest tak strasznie zadowolona że może lepiej jak by nie wychodziła z domu. Blond dziunia ani be ani me ale kawe pije i dalej cierpi że żyje chyba. Gostet to jakiś typ z kosmosu który niby coś wie ale nie wie. Pyta dlaczego ktoś inny mnie jeszcze nie zatrudnił... Jakie to szczęście że na wstępie pokazali brak profesjonalizmu. Z takimi ludźmi nie da się pracować. A w rozmowach z handlowcami to wszystko się układa w całość, rotacja, rotacja, rotacja i tylko ogłoszenia o handlowców... Chyba drodzy Państwo trzeba zastanowić się kogo się trzyma na stanowiskach i pomyśleć o zmianach... Od czasu rozmowy nie kupuje żadnych ich produktów nie będę nadętym, aroganckim i zniechęconym ludziom nabijać kasy. Konkurencja jest duża i bardziej wiarygodna.

Potencjalny pracownik.

Może ktoś napisze jak jest po przejęciu przez Japończyków. Czy coś się zmieniło? Na plus, minus?

Potencjalny pracownik.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Jakie benefity oferuje Mosso Sp.j.? Praca spełniła Wasze oczekiwania? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

mjnh
użytkownik zarejestrowany

@portofino to chyba dość spora firma wiec nie powinno cie to za specjalnie dziwić powiem szczerze :)

portofino

Czy coś jest nie tak bo w zeszłym roku szukali handlowca i w tym też szukają?. Jakiej kasy można się spodziewać?

Rychu

Samochód i telefon to nie jakaś premia ,to narzędzie pracy w tym zawodzie,dzięki którym możesz zarabiać dla firmy która cię zatrudnia ,bez tego porostu się nie da, tyle w temacie.

antyona

Firma mosso to dno najgorsza w jakiej pracowałam. Kierownik ma gówno do powiedzenia.Dyrektor trzęsie portkami i też ma gówno do powiedzenia. przed prezesem a dzieci szefostwa dwa rozpuszczone gnoje do wszystkiego się wtrącają.Jedyny logiczny człowiek to M.G.Jest jescze wiecznie niezadowolona ze wszystkiego Kasia. Nie polecam, a nawet odradzam. Kasa żadna.

marcc

prawda jest taka, ze same sie nie rozklekotały... ale jakie były takie były, na szczescie cala flota jest nowa.z prywatnych km przejechanych w w-end trzeba sie rozliczyc

Stokrotka

Rozklekotanymi,zajeżdżonymi,psującymi się toyotami yaris :)

Pedro

Jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele ?

Stokrotka

Kilka lat wstecz w sposób jaki opisał kolega zostało zwolnionych kilku przedstawicieli z regionu Pomorze.Wezwani pod byle pretekstem,oddali zabawki i wrócili do domów pociągami... Takie zwolnienia się praktykuje w Mosso. Pieniądze nie najgorsze? Chyba dla nastolatków będących na utrzymaniu rodziców ;)

Kasia

A jakie obroty firma robi miesięcznie lub rocznie, wie ktoś???

gad

Firma nieprzyjazna pracownikowi-znajomy pracował jako przedstawiciel handlowy kupę lat w podzięce za długotrfałą pracę został zwolniony z dnia na dzień.bez czasu na znalezienie nowej bez środków do życia - tak firma z tradycjami nie robi .wstyd całą rodziną przestaje kupować produkty mosso i będę do tego namawiał innych .Przy okazjii może jeszcze wyślę opinję o was do waszych kontrachętów niech wiedzą z kim mają doczynienia pozdrawiam

zainteresowany

Witam koledzy, prosiłbym o kilka ważnych informacji ale bez emocji. -pod jakie hurty pisze się towar na mazowszu -jakie są targety? -ile wizyt dziennie? -jaka podstawa? -jaka premia netto -jakie urządzenie tablet, ipak, smartfon? -forma raportowania? -jakie auto? z gps? obrandowane? osobowe? ciężarowe?

Wiktor

pokazało się ogłoszenie na PH czy ktoś podpowie warunki, ile można wyciągnąć...

Marmolada

Dziś dzień wypłaty...10.11.Chyba zapomnieli...jutro 11,wpływ będzie 12.Lepiej niż w październiku,bo przez to,że 10 przypadał w pt wynagrodzenie wpłynęło na konto 13. I tak co miesiąc. Jedna wielka niewiadoma...ile wpłynie i kiedy,bo zasady premiowania nawet po kilku latach pracy są dla mnie zagadką :)

ja

Ja raczej się z tym nie zgadzam.Pracuję w firmie od kilku lat i co prawda może zarobki nie są zbyt wysokie,ale podejście do ludzi nie najgorsze.Osobiście znam osoby o których wyżej mowa i nie mam co do nich większych pretensji.Co dodeputatów to się zgodzę mogło by być więcej,ale jak się mądrze zarządza to można sobie poradzić.Często mogłem liczyć na pomoc ze stony Pana Wojtka i Maćka.Co do Jarka to nie mam nic do powiedzenia,bo nie wdawałem się z nim w żadne dyskusje.Myślę,że ktoś kto pisał ten post nigdy nie pracował w firmach,które mają wręcz hitlerowskie podejście do ludzi.Widziałem chyba pisałeś to w stanie paraliżu emocjonalnego.Życzę Ci tylko takich problemów w innych firmach,które być może będziesz przerabiał...

widziałem

Szczerze nie polecam pieniądze żadne....i generalnie układy układziki....handlowiec niema deputatu na wymiany....a szefostwo lata i sprawdza jak półki wyglądają .....a wiadomo niema na wymiany to i półki kiepsko wyglądają....a potem out.......z pracy...dyrektor wojtek to rodzina.....kiero maciek brak jakiego kolwiek pojęcia o zarządzaniu ludzmi....chwile tam porobiłem i naprawdę odradzam....Może produkt mają dobry ale reszta to dno.... Co do ludzi niektóre osoby naprawdę miło wspominam.....ale nic więcej...a i trzeba uważać na Jarka .....fałszywa wredna...osoba.....

ali

firma jest ok tylko ci co piszą to sami niewiedzą co piszą nikt nie będzie płacił za siedzenie pracować trzeba jak wszędzie da mnie firma jest ok i zarobki sa oki

Marmolada

Firma chce się rozwijać i pozostać na rynku,ale nie inwestuje w pracowników i nie potrafi docenić ich pracy.Brak systemów motywacyjnych.Niskie pensje,brak możliwości rozwoju.Plany coraz wyższe,a płace coraz niższe.Pensja wypłacana według widzimisię Pani X,ustawowo powinna wpłynąć na konto pracownika do 10 każdego miesiąca,wpływy pracownicy mają nawet i 13,nikt tym samym nie liczy się z pracownikami i ich stanem portfela.Z drugiej zaś strony jest tu jako taki szacunek do pracownika,nie ma paranoi jak w innych firmach,a swoje obowiązki trzeba wykonywać jak wszędzie.

ml

[usunięte przez moderatora] nie polecam [usunięte przez moderatora]

ktoś

Firma nie najgorsza ale szału nie ma

Ta ? to na jakiej zmianie haker pracujesz? a może to ktoś z góry napisał zeby pszysłodzić firmie. Ja tam pracuje bo musze i powiem ze nie jes tak kolorowo. no kto ma to ma tzn , starzy pracownicy ściemniaja jak sie da a reszta na nich robi. jak ci sie podoba to albo jesteś stary pracownik, albo jesteś hardkorem . Najgorsza zmiana to majonez pod dowudztwem bolka!!! No i mietka z musztardy!! a grzybek to też dobry leser. TYLE

Zostaw opinię o Mosso Sp.j. - Puchały

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mosso Sp.j.