Opinie o Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. w Puchały

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. w Puchały

Czy Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Aneta Nowy wpis

Czy w Mosso Kewpie jest dają bony paczki na święta czy te paczki tylko co produkują i jakie zmiany są w tej firmie i jest możliwość zarobu na rękę około 3500zl czyniej m9ze ktoś m8 napisać czy warto aplikacyjne złożyć

Mgh1980

Witam Na jakie zarobki(podstawa+premia) moze liczyc przedstawiciel z kilkuletnim stazem w tej branży i czy samochod mozna uzytkowac prywatnie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Katarzyna Nowy wpis
@Mgh1980

Hej ja wiem, że tu nikt nie odpowiedział ale dowiedziałeś się może czegoś z innego źródła?

Agata

Faktycznie dostajecie paczki produktów firmowych jako jeden z dodatkow? :D To jakaś konkretna paczka, czy o co chodzi? :)

@Agata

Otrzymuje się paczki świąteczne z produktami marki Mosso m.in. majonez. Mniej więcej 7-9 produktów. Coś z warzyw/sałatka, chrzan, musztarda itd. zależy od okazji pod które paczka jest organizowana.

Katarzyna

A to na jakie wszystkie okazje są wręczane?

Pracownik Nowy wpis
@Katarzyna

Święta tj Wigilia, Wielkanoc. Okazyjnie też jest tzw paczka grillowa

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
szukający pracy

jaki jest poziom zarobków?

Ha ha
@szukający pracy

Jak donosisz jesteś lepiej doceniany Jak nie 2500

@Ha ha

Firma jest jak najbardziej w porządku, pracowałem kilka lat w Mosso Kewpie i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat Firmy i jej pracowników.

Czy Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Tak, istnieje możliwość wykupienia dostępu do programu MultiSport po okresie próbnym.

Emilia
@Odpowiedź

To świetnie! Dobrze wiedzieć, że zatrudniając się w firmie Mosso Kewpie można liczyć na jakieś benefity. Powiedziałeś, że istnieje tam możliwość wykupienia dostępu do programu MultiSport po okresie próbnym. A ile ten okres próbny trwa? Trzy miesiące czy więcej?

@Emilia

Umowa na okres próbny nie może trwać dłużej, niż 3 miesiące.

Czy w Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Odpowiedź

Nie. W okresie próbnym zawierana jest umowa o pracę na okres próbny.

Jasiek

Jak bardzo z mieniła się praca i jak dużo wymagań sanitarnych wprowadziła firma w związku z pandemią?

Marek Ciech

Witam, chciałbym zapytać jaka obecnie jest podstawa, premia, na stanowisku PH w Warszawie ? widziałem ogłoszenie i chciałbym aplikować. Pozdrawiam

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, pierwszego dnia otrzymują umowę o pracę na okres próbny, a potem na rok, albo na czas nieokreślony, różnie, zależnie od osoby. Jest też opieka medyczna w Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, paczki produktów firmowych i świąteczne wypłaty z funduszu socjalnego.

Emilia

Widziałam, że Mosso szuka pracowników produkcyjnych. Oferują stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Na jaki okres jest pierwsza umowa?

nick

musztardy kewpie są ok,ale z dala od chrzanu. Nieudany produkt.

Pytajacy

Witam znalazłem ofertę pracy jako Ph ... mam pytanie ilu jest handlowców i jaka jest struktura Ph - RKS - DH czy od razu dyrektor i pytanie poza konkursem gdzie można kupić produkty ? bo chciałbym wyrobić sobie zdanie o smaku ? z góry dziękuje za info

MruMru
@Pytajacy

PH raportuje do RKS, a RKS do Handlowego. Ilosc handlowców zależy od regionu. Tak średnio to ok 4-5 na Region. Nie ma żadnego wyścigu szczurow, o czym piszę tu ktoś. Za to jest sporo zadań. Gdzie kupić?;Zależy od Regionu! W Warszawie jest wszędzie a w Polsce to różnie. Zdaje się że w Auchan i Kaufland można kupić.

james

Firma nie dosyć ze produkuje totalny szajs wystarczy spojrzeć na skład jaki jest na produktach, to jeszcze traktuje swoich pracowników jak szmaty, zresztą co można się spodziewać po korporacji i wyścigu szczurów jaki u nich jest. Każdemu normalnemu odradzam prace tam.

Marysia
@james

Możesz dać przykład tak złego traktowania?

Ryty
@Marysia

Na przykład Kierownik Techniczny cieszący się dobrą opinią i wiedzą jaką mosso kewpie nie zasługuje - został zwolniony bo był za dobry i umiał się postawić , ale jak nie wiadomo o co chodzi.........

Zostaw merytoryczną opinię o Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. - Puchały

• Jak się pracuje w Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.