Opinie o Mosso Sp.j. w Puchały

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mosso Sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mosso Sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mosso Sp.j. w Puchały

Weronika

@Człowiek możesz powiedzieć jak długo pracujesz w firmie? Jakie są dobre strony pracy w Mosso Sp.j.? @Tomii na forum nie możesz nikogo obrażać, co mówi regulamin forum. Zachęcam zapoznać się z nim przed wstawieniem komentarza.

Grześ

Prawdziwy z Ciebie magik i czarodziej ... Ciekawe jak długo jeszcze nie będziesz mógł pogodzić się z tym że nie pracujesz w tej firmie

Iluzjonista

Człowieku co Ty wiesz o procsjonaliźmie?! Znam zasady, bo na rynku aż o tym glośno. Masz poparcie w"firmie" u innych współpracowników ? Tak? To żyjesz. Inaczej cały układ systemu Cię zniszczy. Handlowcy z detalu cały czas się wymieniają poglądami w rynku i brakuje w tym wszystkim równowagi. Tylko sieci sobie radzą chociaż tam też działa jakiś system bo słyszałem,że nie wielu dobrych PH tam już pozostało. A szkoda Co do procesu rekrutacji to podobno mniej pytań niż kiedyś, ale kabaret niezły bo mimo, że dyrekcja się stara to Pani od kawy, która uczestniczy w rozmowach robi rozpraszające i bardzo nieobecne wrażenie... Pewnie jak to w innych firmach przejętych przez ludzi chcących robić biznes a nie kółko różańcowe kolesiostwo zaraz się skończy.

Marco

Nie zgodzę się z tym wpisem Po zmianach które nastąpiły w styczniu nie tak wygląda rekrutacja jak ktoś wyżej opisał.Przede wszystkim rekrutacji nie prowadzi Pan i Pani -totalna bzdura -ale nie będę przedstawiał szczegółów a to tylko i wyłącznie dlatego aby takie osoby jak powyżej dalej pisały coś co nie ma odniesienia do rzeczywistości. Nie jest zasadne " rotacja rotacja "na PH a to że ukazują się ogłoszenia to nie świadczy o rotacji a o tym że firma się rozwija i prowadzi nabór ludzi a komuś to jak widać powyżej przeszkadza i bruździ na ludzi tam zatrudnionych oraz firmę. Firma jak najbardziej Ok. Polecam pracę w tej firmie

Człowiek
@Marco

Zgadzam się z tym co pisze Marco,pracuję w tej firmie,a pisanie hejtów świadczy o braku profesjonalizmu więc mamy odpowiedź jaki był powód wpisu,osobnik się nie popisał i nie przeszedł rekrutacji,no to musiał sobie ulżyć bzdurnym wpisem.Ludzie w firmie to profesjonaliści jedni lepsi inni może trochę słabsi tak jak wszędzie,praca ciężka bo oczekiwania duże ale to przecież wpisane jest w ten zawód,szefowie poważni ludzie szanujący swoich współpracowników.

Firma Mosso Sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Tomii

Byłem na rozmowie. Totalne dno już przy podejściu do zatrudnianego. Na szczeście pojechałem tam testowo. Siedzi jakiś oszołom co myśli że wszystko wie i jakaś dziunia która z życia jest tak strasznie zadowolona że może lepiej jak by nie wychodziła z domu. Blond dziunia ani be ani me ale kawe pije i dalej cierpi że żyje chyba. Gostet to jakiś typ z kosmosu który niby coś wie ale nie wie. Pyta dlaczego ktoś inny mnie jeszcze nie zatrudnił... Jakie to szczęście że na wstępie pokazali brak profesjonalizmu. Z takimi ludźmi nie da się pracować. A w rozmowach z handlowcami to wszystko się układa w całość, rotacja, rotacja, rotacja i tylko ogłoszenia o handlowców... Chyba drodzy Państwo trzeba zastanowić się kogo się trzyma na stanowiskach i pomyśleć o zmianach... Od czasu rozmowy nie kupuje żadnych ich produktów nie będę nadętym, aroganckim i zniechęconym ludziom nabijać kasy. Konkurencja jest duża i bardziej wiarygodna.

Potencjalny pracownik.

Może ktoś napisze jak jest po przejęciu przez Japończyków. Czy coś się zmieniło? Na plus, minus?

Potencjalny pracownik.

Weronika

Jakie benefity oferuje Mosso Sp.j.? Praca spełniła Wasze oczekiwania? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

mjnh

@portofino to chyba dość spora firma wiec nie powinno cie to za specjalnie dziwić powiem szczerze :)

portofino

Czy coś jest nie tak bo w zeszłym roku szukali handlowca i w tym też szukają?. Jakiej kasy można się spodziewać?

Rychu

Samochód i telefon to nie jakaś premia ,to narzędzie pracy w tym zawodzie,dzięki którym możesz zarabiać dla firmy która cię zatrudnia ,bez tego porostu się nie da, tyle w temacie.

antyona

Firma mosso to dno najgorsza w jakiej pracowałam. Kierownik ma gówno do powiedzenia.Dyrektor trzęsie portkami i też ma gówno do powiedzenia. przed prezesem a dzieci szefostwa dwa rozpuszczone gnoje do wszystkiego się wtrącają.Jedyny logiczny człowiek to M.G.Jest jescze wiecznie niezadowolona ze wszystkiego Kasia. Nie polecam, a nawet odradzam. Kasa żadna.

marcc

prawda jest taka, ze same sie nie rozklekotały... ale jakie były takie były, na szczescie cala flota jest nowa.z prywatnych km przejechanych w w-end trzeba sie rozliczyc

Stokrotka

Rozklekotanymi,zajeżdżonymi,psującymi się toyotami yaris :)

Pedro

Jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele ?

Stokrotka

Kilka lat wstecz w sposób jaki opisał kolega zostało zwolnionych kilku przedstawicieli z regionu Pomorze.Wezwani pod byle pretekstem,oddali zabawki i wrócili do domów pociągami... Takie zwolnienia się praktykuje w Mosso. Pieniądze nie najgorsze? Chyba dla nastolatków będących na utrzymaniu rodziców ;)

A jakie obroty firma robi miesięcznie lub rocznie, wie ktoś???

gad

Firma nieprzyjazna pracownikowi-znajomy pracował jako przedstawiciel handlowy kupę lat w podzięce za długotrfałą pracę został zwolniony z dnia na dzień.bez czasu na znalezienie nowej bez środków do życia - tak firma z tradycjami nie robi .wstyd całą rodziną przestaje kupować produkty mosso i będę do tego namawiał innych .Przy okazjii może jeszcze wyślę opinję o was do waszych kontrachętów niech wiedzą z kim mają doczynienia pozdrawiam

zainteresowany

Witam koledzy, prosiłbym o kilka ważnych informacji ale bez emocji. -pod jakie hurty pisze się towar na mazowszu -jakie są targety? -ile wizyt dziennie? -jaka podstawa? -jaka premia netto -jakie urządzenie tablet, ipak, smartfon? -forma raportowania? -jakie auto? z gps? obrandowane? osobowe? ciężarowe?

Wiktor

pokazało się ogłoszenie na PH czy ktoś podpowie warunki, ile można wyciągnąć...

Zostaw merytoryczną opinię o Mosso Sp.j. - Puchały

• Jak się pracuje w Mosso Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mosso Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mosso Sp.j.?

Mosso Sp.j.