Opinie o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABWood Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABWood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

A podwyżki to na ładną buzię się dostaje teraz czy co ? ????

Sebastian

Co masz na myśli właściwie?

Pochwalcie się jaki macie bogaty pakiet socjalny ile dostaliście na święta?

Bodo

Drogi były pracowniku nikt nie ma zamiaru się tobie chwalić ani żalić, złożyłeś wypowiedzenie odszedłeś z firmy dobrowolnie do krainy mlekiem i miodem płynącej, ale najwyraźniej czar prysł skoro tak bardzo interesujesz się ile w tym roku pomarańczy było w reklamówce.

Hhh
@Bodo

Hej. Słyszałem,że teraz Abwood to kraina mlekiem i miodem płynąca. Prawda to?

@Hhh

No no, to nieźle ich ktoś zareklamował. Chciałabym wiedzieć jaką górę złota płacą. O tym coś wiesz? :D

Hhh
@Jolanta

Jest nowa władza więc sobie tam pomyślałam.

@Hhh

No ale chyba jak widać nietrafnie, bo nikt nie wyrywa się z jakąkolwiek odpowiedzią. Faktycznie ciekawe co na święta tu było, co obstawiasz?

Bob
@Jolanta

Co nowego w firmie. Opłaca się wracać?

Emilia
@Bob

Zdradzisz powody dla których odszedłeś z firmy w takim razie? :D Co było nie tak?

@Emilia

Marne pieniądze

Wanda

Co to znaczy? Najniższa krajowa?

Izabela

A można jakś nadgonić wypłatę nadgodzinami czy ich nie ma?

Joker

Podwyżki dla wybranych

@Joker

Jak dla wybranych? Kto dostał podwyżkę?

W firmie ABWood Sp. z o.o. podobno płacą nawet 5400 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Pracownik Produkcji? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Xxx

Jak będziesz pracować wszystkie soboty i w tygodniu po 10 godzin to nawet nie zbliżysz się do tej kwoty. Brutto

A co potrafisz robić że tyle oczekujesz ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ABWood Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Hungry santa

O której przelew premii świątecznych cały rok zapierd. Należy się

Do hungry
@Hungry santa

Należy się? Należy się wypłata zgodnie z umową. Reszta to decyzja pracodawcy. Jak m to da. Albo nie.

Dobre paczki świąteczne markowe ciekawe czy będzie bonus

Nie dla wszystkich bo trzeba rok przepracowac wstyd ten dyrektor to zwykla szma...a w innych zakladach daja paczki dla dzieci jak sie miesiac przepracuje,nie mowie o premi swiatecznej bo to juz (usunięte przez administratora) norma tylko w abwood nic nie ma

Może i markowe, ale kto je robił? Chyba ktoś kto dzieci nie ma albo pod siebie dobierał produkty.. Tyle dobrego, że za darmo. Nie pozdrawiam osoby, która sporządzała listę na paczkę.

Pracownik 2
@pracownik

A czego się spodziewałeś. Paczki zawsze były robione pod kogos

Odpowiedź
@pracownik

To idź tam gdzie tak dają. Na co czekasz ? Upsss tam Ciebie nie chcą.

Wm

Jestem ciekaw czy te odrabianie to jest zgodne z kodeksem pracy zawsze bylo jakieś rozporządzenie podpisane przez jaśnie wielmożnego Pana dyrektora a tu nic na stołówce jakas lewizna chyba powinni nam postojowe płacić a i dzięki za premie świąteczna

Abwooddddd

Co tu się dzieje.....

Wwww
@Abwooddddd

Wielki powrót, a raczej wielkie powroty :)))

Pracownik.
@Wwww

W Ukrainie siła.

@Pracownik.

Jak mawiają starzy indianie: "Na twoje miejsce jest 20stu czyli 10ciu tutaj, 10C na Ukrainie"

Nick 2
@Pracownik.

Przecież to są bardzo dobrzy pracownicy. Tacy wydajni ....

Bolek

Pracowników coraz mniej wymagania i pracy coraz więcej. Premi i różnych dodatków motywacyjnych nie ma. Brak szacunku od przełożonych (mistrzów)

Paulina
@Bolek

Niech nie będzie nawet tych premii i dodatków, ale wypłata choć godziwa?

@Paulina

Droga memu sercu Paulino twoje zapytanio-twierdzienio-odpowiedź to najgłupsze co tutaj przeczytałem od dawna. Jeżeli @Bolek opisuje ze szczegółami o tym jak niesprawiedliwe wygląda system płac w firmie to nawet średnio inteligenty szympans nie zadał by takiego pytania jak Ty.

Paulina
@Bodo

Słucham? Bolek niczego nie opisuje ze szczegółami, jego wpis to trzy krótkie zdania bez uzasadnienia, przykładów i czegokolwiek więcej, co by sprawiło, że można by je nazwać szczegółami. Nie wspomina, jak ocenia podstawę wypłaty! Jeżeli moje zwykłe pytanie o zarobki wywołuje tyle jadu w odpowiedzi, to ja dziękuję (to oczywiście sarkazm).

Co tam słychać w firmie?

Pracus

Czyli w biurowcu jak zawsze - praca na pełnych obrotach ;)

A&M

Widzę że Prowokacja się nie powiodła ;) spróbujcie na forum Aerosol Serv może tam was wysłuchają he he ;)

Jolanta

Hej, z poprzednich komentarzy wyczytałam opinie, że do ABWood przyjmują praktycznie każdego. Powiedzcie, jakie są wymagania tak konkretnie w ramach rekrutacji.

Jaki dress code obowiązuje w ABWood Sp. z o.o.?

Meb lovy

Dokładnie czerwone rybaczki i czarne szpilki. Widać znowu im się nudzi w biurowcu i czeka nas wysyp pytań z kapelusza o style pracy...

Witam mam pytanie czy firma abwood przyjmuje pracowników z wcześniejszym zwolnieniem dyscyplinarnym proszę o szybką odpowiedź.

do Kandydata

zapytaj w kadrach a nie na forum

Bolek

Przyjmują kogo się da , połowa tych ludzi nie nadaje się nawet do zamiatania hali . Obciążenie tylko dla pracowników . Kierownik jest ale jakoś go nigdzie nie widać . To co tu się wyrabia to jedna wielka porażka .

Pytają na rozmowie o wcześniejsza prace ?

@Michał

Drogi Michale oczywiście że pytają o wcześniejszą pracę ale nie martw się na zapas, jeżeli jesteś byłym kosmonautą z NASA albo podkładałeś głos pod myszkę Mickey u Disneya i tak znajdzie się tutaj dla Ciebie praca...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ABWood Sp. z o.o.?

Tak mają tylko osoby z minimalnym zwolnieniem lekarskim

Jaki macie świąteczny bonus?

Lulu

Brawo wm5!!!! Wszyscy powinni się tak postawić z (usunięte przez administratora) to już dawno było by lepiej dla pracowników. Trzeba walczyć o swoje!

Wm3
@Lulu

na wm3 cioty jebane na wiertarki poszli za darmo

Wm5
@Lulu

To niech reszta do nas dołączy

Wm5
@Wm3

W grupie siła. Będzie nas więcej to coś zdziałamy

Haha
@Wm5

Będzie was więcej i co zrobicie?. Będziecie (usunięte przez administratora) aż miło będzie patrzeć!!!

Kto chce robić na trzy zmiany za najniższą to zapraszam do abwood.

Obecny pracownik
@były pracownik

Skoro jesteś byłym pracownikiem to kiego H. a się wypowiadasz. To że w nowej pracy masz najniższą 17 zł to twoja sprawa. O ile wiem w ABW najniższa to 20 zł. Więc nie (usunięte przez administratora) głupot oszołom ie.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ABWood Sp. z o.o.?

Marcin M.

A ponoć nie ma nie poprawnych pytań a tu taki wynalazek. Ktoś tu oszukiwał na maturze co??? A wystarczyło by przeczytać kilka wpisów poniżej ciężko pracujących ludzi w firmie. Nie udała się pro wo kacja...

Bogdan

Style są mieszane, czasem kraul czasem żabka w zależności od tego jaki jest nurt rzeki.

Zostaw merytoryczną opinię o ABWood Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w ABWood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABWood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABWood Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABWood Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 755 ocen.

ABWood Sp. z o.o.