Elmark

Ostróda

Opinie o Elmark

Szymon

Ten sklep to jeden wielki przekręt i syf! Nie kupujcie tam!! Zamawiałem kanapę z konkretnymi wymiarami.. przyszła nie z tym bokiem (to była rogowka) a później się wykręcali i dopisali sobie przy szkicu, że sam prosiłem o ten bok... żenada.. i szkoda słów..

Regina

Jaka jest przyczyna, że od dawna nikt nic nie pisze? Mam nadzieję, że jest dobrze. Mam zamiar aplikować i dlatego szukam info.

Alicja

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Elmark?Jak przebiegł ten proces? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? Napiszcie jakie macie rady dla przyszłych zainteresowanych pracą w tym miejscu. Czekamy na Wasze opinie.

dramat

Sporządzanie analiz technicznych @34567 nie jest dużym wymogiem do spełnienia, ale najważniejsze jest to, że atmosfera opiera się u nich na pozytywnych relacjach. Wiadomo tylko czy oprócz podstawy zarobków są jeszcze jakieś premie? Dziękuję za odpowiedź.

suchydąb

A teraz wszyscy oddadzą komplet kluczy na firmę a potem bedzie płacz i lament, że braki na sklepie...

ja

bo nie zmienią, to tylko straszenie aby jeszcze więcej wycisnąć, co jakiś czas to się powtarza, jak ktoś przegląda na bieżąco oferty pracy to wie.

kolaborantka

elx, Janek chyba o jakimś innym Elmarku piszecie. Tu są sklepy meblowe

Madonna

Jak można pisać takie rzeczy!!! Dobrze że Marek nie korzysta z internetu , zszedł by na zawał!!!!

kolaborantka

Podpisaliście instruktaż obsługi kasy fiskalnej? To teraz drogie kierowniczki i kierownicy uważajcie. Przy pierwszej lepszej kontroli to wy, a nie Marek, będziecie odpowiadać KARNIE!!! za jego machlojki. Chyba, że faktycznie nabijacie całą sprzedaż na kasę (łącznie z Filonem, tapicerką itd). Wy podpisałyście i nikogo nie będzie obchodzić że "szef tak kazał". On się wyprze a wy bekniecie.

Elżbieta

Elmark - salony meblowe to syf, kiła, mogiła...

Mix

tak się składa że jest jeszcze elmark automatyka inna firma , inny właściciel , czas się nauczyć korzystać z Google

ja

pewnie za dużo jej wyliczyli i chciała zwrócić

ja

wy się wtrącałyście, więc nie pisz bzdur "s"

sebek

a co może same miały się dźwigać? co ciężko było wyrwać jelenia żeby nosił za was co, a samemu siedzieć i pierd... ploty

s

DZIEWCZYNY SAME ODESZŁY, ILE MOŻNA DZWIGAC KANAPY, WERSALKI Z DRUGIEGO PIĘTRA,DO DZIS NIE DOSTALY ZALEGŁYCH PIENIĘDZY, ZASTANÓWCIE SIĘ NAJPIERW CO WY PISZECIE, WYZYWACIE LUDZI, A CO ONE WAM ZROBIŁY? CO PRACY TAM NIE DOSTALIŚCIE ? I WASZE SZCZĘŚCIE, ZAJMIJCIE SIE SWOIM ZYCIEM TO MOZE WYJDZIE WAM NAJLEPIEJ, CHOCIAZ WIDOCZNIE JE SPIEPRZYLISCIE, WIEC WTRĄCACIE SIE W CZYJEŚ, MYŚLENIE LUDZI W MAŁYCH MIASTECZKACH MASAKRA

sebek

trochę długo mu to zajęło ale w końcu coś mu się rozwidniło

pracuś

co pan M. w końcu przejżał na oczy i lizusów -krętaczy zlikwidował.!!

sebek

Jak teraz pracuje się w sklepie w Morągu po tym jak Marek wyrzucił w końcu tę babochłopkę i jej koleżankę?

big

zawsze tak jest dopóki się pracuje to się nie robi w własne gniazdo a i reklamę trzeba zrobić ale jak już nie jesteś to wtedy faktycznie wylewasz wszystko co było nie tak ,a rotacja pracowników jak w biedronce szukają i szukają sami nie wiedzą kogo .

miś

nie wiem kto to pisze, te same superlatywy, chyba ktos robi reklame, bo nie jest tak jak jest napisane, praca moze, przyjemna ale nie lekka, jak ktos potacha wersalki i segmenty na pietrowe meblowe sklepy, pojezdzi z rozwózkami po pracy kilka godzin za free, to zobaczy czy jest lekko,

ulubieniec

tak beznadziejnej firmy meblowej to w Ostródzie nie ma, totalna niekompetencja, arogancja, kiepska jakość tapicerki - "Elmark" TO LOGO, KTÓRE POWINNO BYĆ MOTTEM PRZEWODNIM FATALNEJ JAKOŚCI. Ci co tam kupują są totalnie zaślepieni (pierwszy raz na zakupach!!!)a w Ostródzie jet tyle porządnych sklepów. np. Augustyn na Grunwaldzkiej. Pozdro dla p. Marka :)

jarek

składaj, umowę na pewno dostaniesz, praca jest super, lekka i przyjemna za bardzo dobrą kasę, nie wiem kto wypisuje te bzdury na forum, że jest źle

lubięMarka

jeszcze raz ktoś napisze coś złego na Elmark albo na właściciela to osobiście się tym zajmę

obek

Brawo. Dokladnie tez tak uwazam no ale coz wszyscy co tam pracuja maja klapki na oczach i wlasciciele tez

yołki połki

widzę, że na niektórych salonach znowu poszukiwania pracowników, rotacja jak w supermarkecie, i to nawet nie :)

yogi

no to ładnie, widze z opisów , że znowu nieciekawie, oj co tam się wyrabia

jaca

a co ten cwaniaczek i krętacz, fałszywy Robercik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wrócił znowu do łask

darko

nie wiem, moze sie pracownicy boją, zapytałes Bazet a tu cisza, albo juz pozwalniali i maja nowych, zeby za bardzo z firma sie nie spoufalili, dziwne to wszystko, sami pisza o pracodawcy, a nie wyjasniaja chociazby pobieznie

Ibisz

Dla mnie Elmark był dobrą metą

jacenty

monia, można ale jeżeli wychodzi takie rozwiązanie od pracodawcy to powinien oddać w stosunku 1 Monia, można, tylko jeżeli wychodzi takie rozwiązanie od pracodawcy to powinien udzielać wolnego w stosunku 1:1,5, jeżeli od pracownika to 1:1. Generalnie to i tak kręcą z godzinami jak można. ;

monia

Podobno jest dużo nadgodzin za które nie płacą, tylk ooddają w wolnym, czy tak można ? (usunięte przez administratora)

miś

nie wiem czy to prawda, ale do Ornety i Ostródy szukaja do pracy, widziałem ogłoszenia na tablica .pl. salon w ornecie i ostródzie te same ogłoszenia tego samego uzytkownika wiec to chyba to, albo kolejna podpucha i motywacja do pracy

były

panie marku, współczuję panu szczerze, co za ludzie nikt nie chce pracować u pana za półdarmo, normalnie chamstwo

...

ile może pracować sam kierownik bez wolnego ,urlopu, itd...

były

a co w Suszu i Prabutach znowu zmiana personelu?

Klient

Szef w tej firmie nie lubi mądrych ludzi. Lubi jak sie môwi to co on lubi słuchać. Najlepiej jak sie gada na tych co on chce. Dziwni ludzie. Panuje tam zasada władcy - po głupiemu ale po mojemu.

...

a co tu więcej pisać. W gorszej firmie nie pracowałem, totalny brak komunikacji, brak zrozumienia pracowników, a nie wspomnę już o podstawowych obowiązkach pracodawcy. Gdzie przy braku handlu wyrzuca się ludzi na "twarz" po kilku miesiącach zamiast zadbać o to żeby klient jednak chciał wrócić do tego dennego sklepu a pracownik mógł wreszcie kogoś obsłużyć. Ale lepiej mieć klapki na oczach i udawać że to pracownicy są źli i to ich wina za taki stan. Tak to jest w Elmarku przyjdź raz a więcej tam nie wrócisz. Pozdrowienia dla pana marka który to czyta

miki

chyba cisza przed burzą :) a jak sie rozchulaaaaa..... hehehe,

zabronione...:(

klient

hej,co taka cisza?

kto to pani Dorota?

gość

dziwisz się że już nie pracują-bo ja nie ....szkoda słów

Klient

W firmie elmark nie pracuje już ani pani (usunięte przez administratora)ani szwagier. Mieli dość? Ciekawe co sie stało.

XXX

Panowie i panie, co tutaj dyskutować. Firma jest marna, nie szanują pracowników, produkty są marnej jakości, a szefostwo szuka naiwnych do pracy, którzy nie mają być pracownikami a niewolnikami bo dostana umowę ustną na 1800zł:) gdzie na papierze najniższa krajowa i premia zależna od Pana Prezesa. Życzę powodzenia wszystkim muszącym pracować w Elmarku.

Klient

Znam właściciela i małżonkę. Nie polecam towarzystwa. Nawet polecam nie kupuwać u nich, nie zbiednieja. Maja inny dochód. Nie chcecie wiedzieć co robią.

...

widać że pracownicy też piszą ale klienci też w takie fora zaglądają u nas klient nie raz mówił że po wpisach widać że firmie nie ciekawie oni też chcą kupić dobrze a nie bubel -po to są takie kafeterie żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie lepsze,gorsze ....

jakim

Nagły wysyp? Na necie i tak mało pisze się o takich firmach i to co sprzedają, ale wystarczy posłuchać opinii ludzi w miastach takich jak Morąg, Ostróda czy Orneta, jak ktoś ma choćby trochę pojęcia o meblach tapicerowanych od razu stwierdzi mierne wykonanie mebli oferowanych przez Elmark, a już na pewno te ceny nie są adekwatne do jakości. Po za tym ta nachalność jest drażniąca i w wielu przypadkach bardziej zniechęca niż zachęca do zrobienia zakupów. Po za tym pracownicy byli i obecni też są wizytówką firmy i jak widać nie mają najlepszego zdania o firmie

na szczęście były

faktycznie to co jest na sklepach to tandeta, sam w życiu bym nie kupił, fatalne wykonanie tapicerki, nędzna jakość materiału a ceny porównywalne z meblami tapicerowanymi dużo lepszej jakości, wstyd było klientom coś takiego oferować, a chodzenie i wciskanie to zależy gdzie i na kogo trafisz, są sklepy gdzie sprzedawcy są normalni (usunięte przez administratora)

klient2

czas oczekiwania to jest masakra ale jeszcze ich jakość tapicerki - co tu dużo mówić jest fatalna. Na rynku lepszą można znaleźć i w niższej cenie. Dziwie się ludziom którzy tam kupują przecież w Ostródzie jest tyle sklepów. A ponadto w Lubawie jest Libro - jakość tapicerki dość wysoka w cenach elmarku więc po co przepłacać za bubel

Zostaw opinię o Elmark - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmark