Opinie o Elmark w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Elmark. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elmark o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmark w Ostróda

pracuś

co pan M. w końcu przejżał na oczy i lizusów -krętaczy zlikwidował.!!

sebek

Jak teraz pracuje się w sklepie w Morągu po tym jak Marek wyrzucił w końcu tę babochłopkę i jej koleżankę?

big

zawsze tak jest dopóki się pracuje to się nie robi w własne gniazdo a i reklamę trzeba zrobić ale jak już nie jesteś to wtedy faktycznie wylewasz wszystko co było nie tak ,a rotacja pracowników jak w biedronce szukają i szukają sami nie wiedzą kogo .

miś

nie wiem kto to pisze, te same superlatywy, chyba ktos robi reklame, bo nie jest tak jak jest napisane, praca moze, przyjemna ale nie lekka, jak ktos potacha wersalki i segmenty na pietrowe meblowe sklepy, pojezdzi z rozwózkami po pracy kilka godzin za free, to zobaczy czy jest lekko,

Sprzedawca

Rekrutacja wydawała się miła, prosta i przyjemna, regionalny zapewniał, że nie będę dźwigać mebli, że moim zakresem obowiązków będzie robienie cen, sprzedaż i sprzątanie. Bardzo miła rozmowa aczkolwiek szkoda że na tym mile rzeczy związane z pracodawcą się skończyły.

Pytał mnie o wcześniejsze pracę, doświadczenie w handlu

Leszno
ulubieniec

tak beznadziejnej firmy meblowej to w Ostródzie nie ma, totalna niekompetencja, arogancja, kiepska jakość tapicerki - "Elmark" TO LOGO, KTÓRE POWINNO BYĆ MOTTEM PRZEWODNIM FATALNEJ JAKOŚCI. Ci co tam kupują są totalnie zaślepieni (pierwszy raz na zakupach!!!)a w Ostródzie jet tyle porządnych sklepów. np. Augustyn na Grunwaldzkiej. Pozdro dla p. Marka :)

jarek

składaj, umowę na pewno dostaniesz, praca jest super, lekka i przyjemna za bardzo dobrą kasę, nie wiem kto wypisuje te bzdury na forum, że jest źle

obek

Brawo. Dokladnie tez tak uwazam no ale coz wszyscy co tam pracuja maja klapki na oczach i wlasciciele tez

yołki połki

widzę, że na niektórych salonach znowu poszukiwania pracowników, rotacja jak w supermarkecie, i to nawet nie :)

yogi

no to ładnie, widze z opisów , że znowu nieciekawie, oj co tam się wyrabia

jaca

a co ten cwaniaczek i krętacz, fałszywy Robercik (usunięte przez administratora) wrócił znowu do łask

darko

nie wiem, moze sie pracownicy boją, zapytałes Bazet a tu cisza, albo juz pozwalniali i maja nowych, zeby za bardzo z firma sie nie spoufalili, dziwne to wszystko, sami pisza o pracodawcy, a nie wyjasniaja chociazby pobieznie

pracus
@darko

Tak boja sie zeby mieli gdzie pracowac niestety wszedzie tak jest a niektorzy sie pozwalniali bo mieli dosyc albo ich z powrottem poprzyjmowali bo nie mieli kogo firma falszywa jakich malo tyle w skrocie mozna powiedziec

Ibisz

Dla mnie Elmark był dobrą metą

jacenty

monia, można ale jeżeli wychodzi takie rozwiązanie od pracodawcy to powinien oddać w stosunku 1 Monia, można, tylko jeżeli wychodzi takie rozwiązanie od pracodawcy to powinien udzielać wolnego w stosunku 1:1,5, jeżeli od pracownika to 1:1. Generalnie to i tak kręcą z godzinami jak można. ;

monia

Podobno jest dużo nadgodzin za które nie płacą, tylk ooddają w wolnym, czy tak można ? (usunięte przez administratora)

miś

nie wiem czy to prawda, ale do Ornety i Ostródy szukaja do pracy, widziałem ogłoszenia na tablica .pl. salon w ornecie i ostródzie te same ogłoszenia tego samego uzytkownika wiec to chyba to, albo kolejna podpucha i motywacja do pracy

@miś

no jest-pewnie straszonko potrafią tak ..żeby zmotywować a ty głupi wychodzisz z siebie psychicznie i fizycznie -porażka !!!

mis
@...

nie jestem głupi, a sądząc po Twoim komentarzu chyba Ty się ciśnieniujesz, sądząc po użytym słownictwie, brawo za tekst,bardzo dobrze odwróciłeś sens tematu mojej wypowiedzi, aby zmienic wypowiedzi na inny tor, a nie rozmowy o firmie,

...

ale byłyby jaja jakby wrócił...jedni byli by załamani a niektórzy może zadowoleni

były

panie marku, współczuję panu szczerze, co za ludzie nikt nie chce pracować u pana za półdarmo, normalnie chamstwo

...

ile może pracować sam kierownik bez wolnego ,urlopu, itd...

były

a co w Suszu i Prabutach znowu zmiana personelu?

Klient

Szef w tej firmie nie lubi mądrych ludzi. Lubi jak sie môwi to co on lubi słuchać. Najlepiej jak sie gada na tych co on chce. Dziwni ludzie. Panuje tam zasada władcy - po głupiemu ale po mojemu.

Beka
@Klient

Niezłą beke miałam czytając to...Pozdrawiam piszącego

Zostaw merytoryczną opinię o Elmark - Ostróda

• Jak się pracuje w Elmark?

Zobacz opinie na temat firmy Elmark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elmark?

Kandydaci do pracy w Elmark napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elmark