Opinie o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABWood Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABWood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Pytanie mam chce złożyć CV do pracy ale dużo osób mi odradza ze względu na Panią kierownik krótko mówiąc że jest osobą nie ogarnięta i za bardzo się nie zna na tym co robi.Jak to wygląda i jaka jest wasza opinia ?

Nieznana
@Nowy

Pani kierownik jest ok ja bym tam uważała na Wieczorka pobił chłopaka i żadnych konsekwencji nie poniósł ,a i stara gwardia też do ogarniętych nie należy a większość młodych po przyjęciu do pracy szybko się zwalnia

Myszka

No i pięknie odprawa wpadła i wraz z ostatnią pensją wjechało 5500zl :) pewnie inni odprawy nie dostali :) ?

Myszka

Jaki dział by nie był, to trzeba było walczyć o swoje. Tak jak o podwyżki pod koniec roku. Każdy walczył tylko o swoje. Jeśli nie podpisałeś rozwiązania umowy za porozumieniem stron to należała Ci się odprawa.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie ABWood Sp. z o.o. na stanowisku Technik utrzymania ruchu? 15 maja pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

cze, co się dzieje z firma? widziałem, że kiedyś produkcyjnego szukali przez stronę urzędu, chciałem sobie popatrzeć co i jak a na necie wyskoczyła jakaś informacja o wykreśleniu z rejestru z pierwszej polowy grudnia jeszcze tamtego roku. co to oznacza dla pracowników? Zmiana formy prawnej?

Nieznana Nowy wpis

Zuzanna

Generalnie to co z warunki na miejscu? kiedy ostatnio inwestowano w zakład? Ktoś pisał o maszynach z ubiegłego wieku oraz jakimś pyle. Jak te standardy do teraz wyglądają i komu je w zasadzie zgłaszać? Czy reakcja jest skuteczna?

@Zuzanna

Inwestycja w zakład śmiechu warte haha tak samo z podwyżkami jeżeli najniższą krajową nie pójdzie do góry to nic się nie dostanie.

Nic kompletnie się nie stanie? To jest zadeklarowane wprost czy jednak poparte to zostało jedynie domysłem? Wyjaśni ktoś temat kwietniowych odpraw? Jak teraz wygląda zatrudnienie?

Aaa

Inwestycje wyglądają tak że kupują maszyny sprzed 20lat i oby jako tako chodziła .... A podwyżki z takim kierownictwem co tam jest to powiedzenia chyba że lubisz jak Cię prosto w oczy kłamią ..

@Aaa

To na jakiej zasadzie tu kierownictwo działa? Mam na myśli te wspomniane podwyżki, maja jakaś pule kasy do rozbicia na pracowników czy o co chodzi, skoro to od nich maja być zależne? To nie jest jeszcze wyżej ustalane? Takie ogólne wspólne podwyżki to kiedy miały ostatnio miejsce?

Ok

Kierownictwo działa na takiej zasadzie że daje podwyżki swoim (usunięte przez administratora)i ich znajomym a reszta niech robi na nich.A wyżej to samo więc tam nie się nie zmienia haha

Człowiek Nowy wpis
@Ok

A kto potem to jeszcze dodatkowo weryfikuje? Mam na myśli właśnie te wspomniane podwyżki. ponad tym kiero kto jeszcze jest? i gdzie wy przy tym macie teraz jakieś oferty dodawane? żadna obecnie nie rzuciła mi się w oczy a przy tym jak to piszecie ciekawi mnie wielkość rotacji

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ABWood Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

Czy istnieje możliwość rozwoju w ABWood Sp. z o.o.?

nie jest to praca idealna pył, szwedzkie maszyny z ubiegłego wieku i częste rzuty na inne hale, ale zawsze terminowo wynagradzali z prace. Nie starczy na lekarza, ale będziesz miała ma jedzenie

Czy w ABWood Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Myszka

No i jak tam ręcznie się pracuje gdy firma oszczędza na prądzie :) ? Dajecie radę nosić te dechy ręcznie :) ?

Niecały rok.

Opp
@Myszka

zwolnili cie czy za porozumieniem stron

ps

za porozumieniem stron zgodnie z prawem pracy też się należy nawed za urlop nie wykozystany nie wypłacili

@ps

Za porozumieniem stron nie należy się odprawa. A wypłacenie pieniędzy za niewykorzystany urlop to tak. Pieniądze za urlop się należą.

Myszka

A jaką miałeś umowę? Okres próbny? No i rozwiązanie umowy za porozumieniem stron?

ps
@Myszka

normalną umowę którą przedłużyli na 21 miesięcy ale wyszło jak wyszło było próbne na 3 na rok na 21

Paaula

Praca okej. Jak ktoś potrafi pracować to się odnajdzie szybko . Kierownik i Liderzy też ludzie mają jak każdy swoje lepsze i gorsze dni , ale mimo wszystko mam dobre zdanie na ich temat. Jeżeli chodzi o zarobki to nie ma na co narzekać . Najgorszą rzeczą w tym zakładzie to współpracownicy. (Oczywiście nie wszyscy) Jeden drugiego kłody podstawia . Bardzo szybko roznoszące się plotki mogą wpłynąć na psychikę człowieka. Wystarczy dobry kontakt z liderami i odwzajemnione uśmiechy aby być numer 1. Na forum plotkarskim w tej firmie . Także polecam pracę dla osób o twardej (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam misiaczki

Drugiemu *

Izabela
@Paaula

A czemu atmosfera między pracownikami jest tak kiepska? może warto jakieś zebranie zrobić i temat przegadać?

Kruszynka
@Izabela

Jakie zebranie ? ! Chyba po to by było jeszcze więcej plotek ! Dla mnie to osoby szykanowane przez te Panie które wszystko o wszystkich lepiej wiedzą powinny złożyć skargę o mobing albo molrstowanie psychiczne ! Wtedy dopiero to się uspokoi .

Mruczek

Prawda

@Izabela

To jest właśnie praca z ludźmi . Wchodzisz do miejsca pracy wszyscy się usmiechaja i mówią Cześć. Ale jak się człowiek wdrąży i posłucha troszkę tego wszystkiego to nawet przywitanie jest oblane fałszywością i nienawiścią. Myślę że zebranie nie dałoby nic ciekawego tylko rozdmuchało szerzej plotki . Nie opłaca się wychodzić przed szereg - mimo swoich umiejętności

@Paaula

Ja żadnych plotek nie słyszałem która to hala taka rozrywkowa? może jak ktoś zajęty uczciwą pracą to nie ma czasu na pierdoły, tak czy inaczej ja bym nie zostawił tak tego trzeba walczyć o swoje z takimi osobnikami bo wejdą na głowę

WM3

Przykro
@Paula

To może pogadaj z liderem czy kierownikiem na ten temat nie można dać sobie wejść na głowę bez powodu i dac robić z siebie nie wiadomo kogo, ten lider tez ma może jakąś partnerkę do której mogą te paskudne ploty dotrzeć, ja bym to ucięła aż by im w pięty poszło jeśli oczywiście nic nie ma na rzeczy, jakby im w twarz skonfrontować to już by nie byli tacy mądrzy

@Przykro

Wiesz wszędzie ludzie plotują głównie dla rozrywki. Ale masz racje takie teksty należy ucinać bo twarzą w twarz już nikt nie jest taki mocny. Ty też miałaś takie sytuacje w firmie?

myszka
@Paaula

No i pięknie wpadła odprawa i wjechało wraz z ostatnią pensją 5500zl :)

Santos

No i są zwolnienia grupowe. Niech każdy napisze ile osób z jego działu wczoraj zwolnili?

@Santos

Nikogo nie zwolnili ze taka cisza?

@Myszka

Może ludzie obawiają się o tym pisać. Jak zwolnienia grupowe to każdy powinien dostać odprawę? Ale z wpisów widać że nie chcą płacić. Te zwolnienia to zapowiedź likwidacji firmy czy chodzi o oszczędności?

Myszka

No i są zwolnienia grupowe. Chociaż jak oni twierdzą nie są to zwolnienia grupowe. By nie płacić odpraw. Niech każdy napisze ile osób z jego działu wczoraj zwolnili?

Santos
@Myszka

Mi właśnie nie przedłużyli byłem na próbnym i dziady nie przedłużyli a bardzo chciałem

@Santos

To z jakiego działu jesteś? No słyszałem że poleciało dzisiaj 60-70osob wraz z ukraincami.

Ile tam osób zwolnili?

Zła

Gdzie można zgłosić (usunięte przez administratora)w pracy ,kierownik,dyrektor ,prezes ,prokurator .Czy w tym zakładzie pracownicy pracują czy wyśmiewają i (usunięte przez administratora)innego pracownika .

Magdalena
@Zła

O co chodzi? Co tam się takiego w firmie dzieje? Ten komentarz brzmi dość niepokojąco.... Takie rzeczy to najpierw chyba do bezpośredniego przełożonego trzeba zgłosić, macie tam oficjalne kanały zgłaszania różnych problemów?

Zła

Aż tak ci za skórę zaleźli ,to zgłoś ja chcę aby się od niego odwalili delikatnie mówiąc

@Magdalena

Zgłoszone do przełożonego ,przestali na szafce wypisywać obelgi ,ale problem i tak pozostał

Xyz

Fajne paczki tylko szkoda ze o inflację nie wieksze

@Xyz

w sensie, że co ostatecznie wam tam do nich wrzucili? Jaka zawartość i ekwiwalent z tego mógłby być? I to 500, o którym piszesz w innym wątku to też na święta, tak?

Xyz

Rozszyfruje mi ktoś skrót ZFSS Bo przelew mam na 500+

Jolanta

Jakie poradzenie sobie z tą Panią masz teraz na myśli? Nawet jeśli faktycznie by jej nie lubili to dlaczego mieliby robić coś wbrew niej? jeśli chodzi o ogólną atmosferę to wszyscy inni wzajemnie się lubią jednak?

Pepe

A co takiego się dzieje. O którą Panią chodzi?

Xxx

Zmieńcie lekarza medycyny pracy. Po 6 godzin ludzie czekają i jeszcze nie przyjmie.

niki

Powinni sie przyjrzeć tak zwanym Liderom Konradowi i Andrzejowi i ich dwóm pracownikom SEBASTIAN ZAGAJEWKI I WIJAS MAREK czy nie majom coś za uszami

@niki

wiesz co, się nie obraź ale słabo tak kogoś personalnie tu publicznie wymieniać stawiając przy tym w złym świetle. :/ Serio niby coś za uszami mogą mieć? Bo chyba od razu byś napisał wprost gdyby było o czym?

Niki
@Jolanta

czy coś to da

@Niki

No... Chyba tak, bo wiadomo by było o co może chodzić? To dasz znać czy nie bardzo?

Czy panowie z nazw już tu wymienionych odwołają swoich goryli ,długo się będziecie wyżywać na dzieciaku za (usunięte przez administratora) wpis .Skoro administrator usuwa nie potrzebne opinie to może o tych panach też warto usunąć

Janusz

Czemu się przyjrzeć? Co według ciebie jest nie tak? Teraz jest sporo ofert pracy. Także na lidera miany. Myślałem żeby aplikować ale chętnie dowiem się co masz do powiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o ABWood Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w ABWood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABWood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABWood Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABWood Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 755 ocen.

ABWood Sp. z o.o.