Drewtur Sp. z o.o.

Opinie o Drewtur Sp. z o.o.

Leon

To bardzo dobra firma pod wieloma względami. wystarczy poczytać w internecie.

Xxx
@Leon

Masakra to jest ten (usunięte przez administratora)brygadzista siedzi tylko na magazynie albo (usunięte przez administratora) na stołówce zero pożytku z niego

Nazywam się Milijon Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Może by tak szanowny zarząd zrobił imprezę integracyjną dla całości załogi, a nie tylko dla administracyjnych? Ludzie pracują tu w większości po kilka jeśli nie kilkanaście lat, a nie maja kiedy sie spotkać i pobawić. Uważam, że taka inicjatywa wspólnej zabawy całego zakładu ma sens.

Mira Nowy wpis

Na stronie jest oferta dla kierownika magazynu. partner zajmuje podobne stanowisko w innym zakładzie a ciekawa jestem jakby pracowało mu się tutaj. Przede wszystkim interesuje mnie to czy by więcej zarabiał. możecie określić widełki?

Moja opinia na temat tej firmy jest negatywna. Nie polecam tej firmy osobą które są słabe psychicznie. Nie podobało mi się zachowanie liderek które krzyczą na ludzi o byle co. Brak rozmowy tylko agresja. W tej firmie licza się znajomości bo bez nich masz najgorsza pracę której nikt nie chce wykonywać a ciebie będą wysyłać. Człowiek od wszystkiego czyli do niczego.

Nie wiem

Paradoksem tej firmy jest fakt, że ludzie zostają na nadgodzinach mimo faktu, że nie ma co robić. Jeszcze w żadnej firmnie nie spotkałem się z tym faktem, żeby ludzie osiem godzin ściemniali, by robić to potem przez następne dwie godziny. I jeszcze liderka Ci powie, że obowiązkowe. A co do reszty pełna zgoda

Szukający pracy

A jak długo pracowałeś w firmie i co należało do twoich obowiązków?

Malkontent
@Nie wiem

to już szczyt jest jak dzien po pojawieniu sie negatywnych komentarzy pseudoliderrka chodzi i ludzi mezem (usunięte przez administratora) straszy tak ze wszystcy slyszą i na cel wybiera sobie slabsze dziewczyny. Dla takich zaklad zamkniety a nie pracy. Sama praca jak praca, robisz co do ciebie nalezy i ci za to placa tak jak nalezy.

Święta prawda, w tym zakładzie robi się gorzej z dnia na dzień, tylko stój i rób nawet czas w toalecie potrafią liczyć trzeba się spowiadać z jednego dnia urlopu bo jest ogromny problem go dostać, jedna wielka pomyłka

Z Nowy wpis
@Nie wiem

Najlepszym rozwiązaniem tego typu problemu byłoby wprowadzenie akordu, skończyłoby się obijanie i chodzenie z kąta w kąt a pracodawca w końcu wiedziałby za co płaci swojemu pracownikowi. Uważam, że jest to temat do podjęcia i zrealizowania. Powodzenia w akordzie szanowne Panie.

zbigniew Nowy wpis

swietna firma.daje mozliwosc rozwoju dla fachowcow

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drewtur Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Pracuś

Wczoraj dodany komentarz został usunięty wiec powtarzam. Zakład pracy w ktorym stosowany jest (usunięte przez administratora) i zastraszanie ludzi przez jedna z liderek jednej ze zmian i kierownika. Nie polecam nikomu tego zakładu a jak ktos chce zaryzykowac to dwa razy sie zastanowcie.

Zróbcie coś z tym w koncu

Chcecie aby wyrażać swoja opinie na temat firmy. Ale nie rozumiem jednego jeśli napisze się szczera prawdę na temat (usunięte przez administratora) liderki lub podejścia przez nią do pracownika którego nie traktuje jak. Koleżankę zaraz opinie są usuwane. Każdy doskonale wie że jej koleżanki z montazu nie pracują tak. Jak. Inni ludzie i są nie tykalne że swojego stanowisko zamiast usuwać prawdziwe szczere komentarze zróbcie coś z.tym psujecie wizerunek firmy i zniechęcacie normalnych ludzi do pracy .

Nie wiem jak tam atmosfera ostatecznie z przełożonymi wygląda ale jak same w sobie relacje się układają pomiędzy pracownikami? na różnych działach może być inaczej? na stronie widnieje teraz oferta dla menadżera ds. rozwoju produktu i po prostu chce się zorientować w atmosferze oraz potencjalnych zarobkach, czy ktoś je zna i omówi?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Drewtur Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Chętny

Czy drewtur zatrudnienia przez firmę zewnętrzną czy normnie jak drewtu i jakie stawki obowiązują jak wychodzi to na godzinę

@Chętny

Witam, Wszelkich informacji na temat zatrudniania udzielamy podczas osobistych rozmów o pracę. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem kadr : Aldona@drewtur.turek.pl tel. 695375909.

Perliś
@Chętny

Nie, zatrudnia przez firmę zewnetrznom

@Perliś

Czemu tak? chyba, że to zależne od stanowiska skoro został podany numer do ewentualnych konsultacji? Po jak długim stażu pracy można być pewnym, że przejdzie się już pod firmę? Chyba, że to także wyniki mają tu znaczenie?

Dzień dobry, obecnie nasza firma prowadzi zatrudnienie bezpośrednie, zapraszamy do składania CV.

@Perliś

Witam, od bieżącego miesiąca nasza firma ponownie prowadzi zatrudnienie bezpośrednie.

Czy w Drewtur Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Estera

Poruszony został temat awansów i tego, że mogą być trudne do osiągniecia, a aktualne warunki zatrudnienia jakie są? Te oferty na stronie www są otwarte czy występuje stałe zapotrzebowanie na każde ze stanowisk fizycznych? Czy ktoś może ocenić pracę z perspektywy pomocnika stolarza? Można się nauczyć jakichś dobrych technik? Podkreślono możliwość rozwoju zawodowego. Jakie są wobec tego szkolenia?

Jak wygląda ścieżka kariery w Drewtur Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

@

Jak jesteś z polecenia to ścieżka jest prosta, szeroka, równa a jak jesteś z ulicy tzn od nikogo to ścieżka jest wąska, wyboista, pełna zarośli, rozumiesz o co chodzi ,prościej się nie dało wytłumaczyć, acha jeszcze jedno tak jest w większości zakładów to takie pocieszenie dla tych co starają się o awanse:)))

Kandydatka

Czy kobiety w tej firmie pracują ciężko? I jaka jest atmosfera w pracy? Pozdrawiam proszę o szczerą opinię.

@Kandydatka

Praca w tej firmie jest lekka ,łatwa i przyjema gdyby było inaczej to paniusie by tutaj nie pracowały a pracują i mało tego trzymają się rękami i nogami.

Edyta

Aż tak? ;) A na których stanowiskach? I ogólnie na którym byłoby najlepiej?

@Edyta

Wszędzie moja droga będzie najlepiej.

Edyta

No tak ale chyba nie każde stanowisko tutaj dla kobiet jest przeznaczone? w którym dziale jest ich najwięcej?

Byly

Bo to bzdura jest

@Byly

W jakim kontekście w sumie miało to być? Panie jednak nie pracują tu tak chętnie jak można byłoby się spodziewać po powyższej opinii? A Panom z kolei jak się tu obecnie pracuje? Warunki mogły jakoś konkretnie ulec zmianie teraz po nowym roku?

Zainteresowana

Czy jest w pracy mobbing? Czy praca jest ciężka dla kobiety? Jaka jest atmosfera na zmianie? Na jaki dział składać cv? Proszę o szczerą opinię

Dominika
@Zainteresowana

Sama chętnie bym się dowiedziała. A powiedz, ciebie jakieś konkretne stanowisko interesuje? Może jak będzie wiadomo, to szybciej ludzie napiszą?

Witam

Czy to prawda, że firma Drewtur jest najlepiej prosperującą firmą w okolicy ,która zatrudnia pracowników.

Jaka jest kultura pracy w Drewtur L.T.M. Greber sp.j.?

lotnik

Niestety, ale kultury brak. Jakiejkolwiek. (usunięte przez administratora)

Roszczarowany

Brak kultury co niektórzy widzą kogoś a nie widzą siebie . wszystkie osoby które zdecydują się pracować w tej firmie niech uważają na jedną panią z tego co pamiętam jest zwykłym pracownikiem a uważa się za wszystko wiedząca więcej piega i niewiadomo poco brygadziści tej firmy robią więcej niż ona wszyscy to widzą i nic z tym nie robią nie będę pisać o kogo chodzi bo co niektórzy się domyślają i tak prawie każdy ma z niej ubaw to już nie będę po nazwisku bo to trochę nie ładnie no i rodo.A tak ogólnie bardzo dobrze mi się pracowało w tej firmie

optymista
@Roszczarowany

skoro tak ciagle biega to moze jakas ksywa

Tomasz
@Roszczarowany

Jak dobrze ci się pracowało to czemu odszedłeś? Powiesz jak tu płacili? Chce wysłać CV i interesuje mnie na jaki poziom zarobków trafie. Tak żebym się potem nie rozczarował ;)

Kongo
@Tomasz

Trafisz na średni poziom. Sam zdecydujesz co dalej.

Czy jest możliwość odbycia stażu na Automatyka lub elektryka w tej firmie Lub poprostu zatrudnienie do przyuczenia na takie stanowisko?

Wiecie może, czy w Drewtur L.T.M. Greber sp.j. szukają chętnych na staż?

Witam, przyjmujemy chętnych na staż. W tej sprawie prosimy kontaktować się bezpośrednio w siedzibie firmy bądź poprzez adres mailowy : aldona@drewtur.turek.pl.

Bezrobotny

Czy obecnie są przyjęcia do zakładu i na jakie umowy można liczyć?

Johnny
@Bezrobotny

Kolego w tej firmie to na nic nie licz, poszukaj czegoś lepszego

Tomasz
@Johnny

Aż taka tragedia z zarobkami? Ile dają na początek? Mam nadzieję że możesz podać takie szczegóły.

Nano
@Tomasz

A co cie tak interesuje?

gosc
@Nano

Interesuje bo może szuka pracy, myśl to nic nie kosztuje

Małe pytanie do firmy ... skoro w firmie panuje "przerwa" covidowa to dlaczego pracownicy z poprzedniej zmiany mogą zostawać na nadgodzinach i mają kontakt z osobami z innej zmiany ... skoro tak można to po co te pol godzinne przerwy na dezynfekcję i na 14.30 trzeba przyjeżdżać.

H20
@Anonim

Hmmm. Najbardziej komentują to osoby które w zyciu nie zostawały na nadgodzinach. A czy pomysles/las czy komuś właśnie te pieniądze są potrzebne właśnie? I może Tobie sie wydaje ze ta osoba wiedzie zupełnie inne życie to ktoś przezywa najgorszy okres w swoim życiu.. zastanowiłeś/as się nad tym? Ludzka nienawiść

H20 lepiej wypij
@H20

nienawiść? nie mierz wszystkich swoją miarą, proszę odwiedzić psychologa lub psychiatrę, a zasady jak to zasady czekolady i dziobaki mogą więcej hehe wszędzie tak jest...

Zostaw merytoryczną opinię o Drewtur Sp. z o.o. - Słodków

• Jak się pracuje w Drewtur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drewtur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drewtur Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drewtur Sp. z o.o.