Drewtur Sp. z o.o.

Opinie o Drewtur Sp. z o.o.

Okn

Witam czy to prawda że kobieta w ciąży nie należą się paczki świąteczne dla dzieci?jako osoba pracująca jest to dyskryminacja drugiej osoby....

Zainteresowana

Witam, czy są przyjęcia do zakładu? Pozdrawiam.

Witam. Czy możliwa jest praca w firmie,, Drewtur,, na jedną zmianę?

Leon

To bardzo dobra firma pod wieloma względami. wystarczy poczytać w internecie.

Lud vik
@Leon

tak, to dobra filma pod wieloma względami z małym ale, mianowicie dla kliku osób właścicieli i dla - kto wie ten wie

retoryla
@Leon

najlepsza w aspekcie maseczek, bhp maski wymaga a czy zakład wydaje regularnie maseczki?

@retoryla

Witamy, Nasz zakład zapewnia wszelkie niezbędne środki ochrony osobistej w tym maseczki dla wszystkich pracowników. Pozdrawiamy!

Xxx
@Leon

Masakra to jest ten (usunięte przez administratora)brygadzista siedzi tylko na magazynie albo (usunięte przez administratora) na stołówce zero pożytku z niego

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drewtur Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
matix99999992222222

Witam, możecie powiedzieć jak teraz wygląda praca ? Czy komponenty podstawiają na stanowisko czy trzeba samemu chodzić szukać ? Jak z szatniami , jadalnią , socjalem ? Czy kończy się zmianę i do domu czy na siłę każą zostawać po godzinach ?

gosc

Mam pytanie, skoro piszecie że nie macie kwitków od wypłaty to rozumiem, że chodzi tu o oszczędność papieru, ale chyba macie wgląd tzn. przesyłają wam na maila miesięczny dochód?

Bezrobotny

Czy są na obecną chwilę przyjęcia do zakładu? Jeżeli tak to czy umowa jest zawierana bezpośrednio z zakładem pracy czy w gorszej wersji przez firmę zewnętrzną?

@Bezrobotny

Witam, obecnie mamy otwarte nabory zapraszamy do składania CV bezpośrednio w siedzibie firmy bądź na adres mailowy : aldona@drewtur.turek.pl.

Bezrobotny

Dziękuję za odpowiedź.

Heniu

To bardzo dobra firma, ostatnio nawet dostała jakieś wyróżnienie chyba od magazynu Forbes, więc w naszym regionie to jest coś bo większe zakłady nie dostały... A co do warunków jest ok, wynagrodzenie również, w całym kraju na produkcji jest podobnie więc nie ma co narzekać...

Świadek koronny

W tej firmie jest wiele paradoksów, kto pracuje ten wie :), najnowszy to zrzutka na dzień kobiet 15,50 zł. To co kobieta mam się jeszcze składać na kwiatka dla siebie i na kawałek ciasta. Tyle co zbiorą od każdej kobiety to chyba chemii od wietrzyka nie kupią hehe... Żeby to tylko nie było odciągnięte od wypłaty jak inne zrzutki, również wątpliwe... W każdym innym zakładzie normalnym to szefostwo samo coś daje od siebie albo na tłusty czwartek lub panowie sami się zrzucają , w tym szefostwo pewnie biedne i nie stać ich, zarówno finansowo jak i z samej kultury osobistej, bo do tej pory zero dobrego słowa tylko co roku ktoś zostawi towar na stołówce i tyle.

tulipan
@Świadek koronny

Skoro jest wiele paradoksów wg ciebie to dziwi mnie fakt, że tu pracujesz.Skoro ci zrzutka 15.50zł nie odpowiada to po prostu nie płać.Weź się do roboty i ciasto sama sobie upiec i wtedy chemii mieć nie będziesz.A prezent niech Ci mężulo kupi na pewno go stać finansowo jak i z samej kultury osobistej.

tulipan zwiędły
@tulipan

Ciekawa opinia kierownictwa podszywanego za zwiędłą łodygą tulipana w spodniach.. lub jakiś dziobak.... Nie martw się będzie dobrze w ten dzień... Mało inteligentny ktoś tu jest, bo praca może się podobać, tylko ludzie (usunięte przez administratora) paradoksy to raczej większość co pracuje się domyśla a to tyle lat bez kwitków, a to ciągle pomyłki w naliczaniu wynagrodzenia, jak problemy właściciele nic nie potrafią załatwić, itp. sprawy a każesz zmieniać pracę jak praca sama w sobie może być nawet spoko, tylko psuje otoczka całokształt...

true
@tulipan

prawdopodobnie odpowiedź właściciela, bo moja odpowiedź do miękkiego tulipana usunięta...

@Świadek koronny

Wszyscy wiedzą która wiecznie niezadowolona chodzi nie wazne co by się na zakładzie działo… Składka zabolała bo może wydała się za droga ale jak bony od szefa będą to pierwsza wyciagnie reke! Pazernosc nie zna granic wieczne pretensje cioekawe gdzie wiecej prezentow daja

@Świadek koronny

Jakim trzeba być hipokrytą, żeby wypisywać takie rzeczy w internecie? Jakim trzeba być tchórzem, by nie odezwać się na ten temat w pracy tylko dyskutować o rzeczach tak śmiesznych na takim forum. I przede wszystkim jakim trzeba być mało inteligentnym by cały zakład nie wiedział kto wypisuje takie rzeczy? Po pierwsze chyba myślisz pojęcia bo żadna z kobiet nie składała się na kwiatka, po drugie żadne zrzutki nie są odciągane od wypłat, a po trzecie pączka na Tłusty Czwartek dostałaś od szefa i dzisiejszy prezent w kopercie też, więc to wielki eufenizm to co jest tu napisane. Za to Twoja kultura osobista jest na tyle biedna, by wywyższyć siebie musisz poniżać wszystkich wokół. Jakim trzeba okazać się cynizmem by w sprawy zakładowe mieszać jeszcze szefa. Dobre słowa otrzymuje się jeżeli ktoś na nie zasługuje. Nie pozdrawiam Świętej Trójcy (dla której za 15.50 pojawimy się w UWADZE! ) ;)

@Świadek koronny

Jakim trzeba być hipokrytą, żeby wypisywać takie rzeczy w internecie? Jakim trzeba być tchórzem, by nie odezwać się na ten temat w pracy tylko dyskutować o rzeczach tak śmiesznych na takim forum. I przede wszystkim jakim trzeba być mało inteligentnym by cały zakład nie wiedział kto wypisuje takie rzeczy? Po pierwsze chyba myślisz pojęcia bo żadna z kobiet nie składała się na kwiatka, po drugie żadne zrzutki nie są odciągane od wypłat, a po trzecie pączka na Tłusty Czwartek dostałaś od szefa i dzisiejszy prezent w kopercie też, więc to wielki eufenizm to co jest tu napisane. Za to Twoja kultura osobista jest na tyle biedna, by wywyższyć siebie musisz poniżać wszystkich wokół. Jakim cynizmem trzeba się okazać by w życie zakładu(pracowników) mieszać jeszcze szefa. A dobre słowa otrzymuje się jeżeli ktoś na nie zasługuje. Nie pozdrawiam Świętej Trójcy. Ps. Za to 15.50 będziemy w TV;)

@Świadek koronny

Jaka umowa obowiązuje w Drewtur L.T.M. Greber sp.j. podczas okresu próbnego?

Witam, Czas umowy o pracę na czas próbny to zazwyczaj 1 lub 3 miesiące, szczegóły ustalane są indywidualnie z poszczególnymi kandydatami. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z działem kadr. Pozdrawiamy!

Zły

?

Szczęśliwa
@Zły

Super praca !!!

Atmosfera w tej firmie to jakieś nie porozumienie sami donosiciele no bo przecież on tam robi 20 lat i nikt mu nic nie zrobi. Wypłata bardzo marna najnizsza krajowa do tego brak kwitkow. Przełożeni zabić mają pracownika tylko stój i rób A jak panpodpierdalac nic nie robi to jest dobrze zresztą szkoda gadać idźcie zobaczcie jakie tam walki idę i jaka atmosfera panuje. Nie pozdrawiam

kandydat
@Andrzej

Poszukuję pracy i chce się dowiedzieć jakie jest podejście przełożonych do nowego pracownika i czy można liczyć na jakąś pomoc na początku ze strony dłużej pracujących pracowników i na jakim poziomie są tutaj zarobki.

Lipa

Drewtur... Firma rzetelna, rozwijająca się, dająca możliwość rozwoju. Zarobki też niczego sobie. Ale jedyna rzecz która tam jest wielkim Niewypałem to pożal się Boże Kadrowa. Nigdy nie ma dla Ciebie czasu a już nie mówiąc o oszukiwaniu Nas na wypłatach. Nie wiem czy nie umie liczyć??? Co miesiąc ludzie mówią, że Mi się kasa nie zgadza. Nawet o 200 i 300 zł Jak do Niej idziesz to zawsze mówi " oj mogłam to przeoczyć, albo siě pomylić" .. Ludzie w tych czasach coś przeoczyć... już nie mówiąc o ludziach, którzy nie wiedzą jak policzyć wypłate... ale są też tacy, którzy boją się nawet tam iść i zwrócić jej uwagę!!! A brakuje tu 20 zł słyszę,tu 70 i tak by pisać. NIKT TEGO NIE WIDZ!!!

Księżniczka na ziarnku grochu
@Lipa

Wielu ludzi w tej firmie boryka się z tym problemem, Mi ta baba kiedyś pomyliła się o prawie 200 zł. Powiedziała, że nie wie jak to się mogło stac. Ale najlepsze, że oddała Mi te kase dopiero w kolejnym miesiącu, a ja z jednej wypłaty żyłam, haha ale kogo to obchodziło... Nie może tak byc. Ludki nie bójcie się walczyc o swoją kasiorke, Łaski wam nie robi. Może ktoś to w końcu ukruci.

@Lipa

Dziękujemy za przesłaną opinie jest ona dla nas ważna i zostanie przeanalizowana. Zależy nam na relacjach z naszymi pracownikami, dlatego też każda opinia jest tak cenna. Nasza firma nieustannie dąży do zapewnienia kadrze pracowniczej jak najbardziej przyjaznej atmosfery i środowiska pracy. Liczymy, iż w przyszłości uda nam się uniknąć tego typu komentarzy, a wszelkie niejasności zostaną szybko wyjaśnione. Pozdrawiamy!

@Drewtur Sp. z o.o.

to prosimy od stycznia czytelne kwitki do wypłaty.

@Drewtur Sp. z o.o.

Na jaki zarobek brutto można liczyć na produkcji?

Gosia
@Lipa

Niestety braki po kilkadziesiąt złotych, dość często, to standard. Wtedy trzeba iść i się prosić o własne pieniądze, bo Wielka Pani Kadrowa się znowu pomyliła...przypadkiem, albo i nie...Niestety tak to jest, jak się zatrudnia na odpowiedzialne stanowisko osobę o niskich kwalifikacjach, która się nie rozwija i klepie w kółko to samo...

Prac
@gosc

On
@Gosia

Długo pracujesz w zakładzie?

Gosc
@On

Nie ja jestem kandydatem dlatego pytam o zarobki:)

On
@Gosc

Pytanie nie było skierowane do Ciebie.

NIE POLECAM !!! TA FIRMA TO KOMPLETNE (usunięte przez administratora)

Mam nadzieję, że szefostwo tej firmy weźmie sobie opinię pracowników do myślenia i zrobi coś (usunięte przez administratora) .(usunięte przez administratora) Kwitków do wypłaty nie, no bo ile to papieru pójdzie(usunięte przez administratora) . Porażka po prostu

alan

Jakie zarobki w firmie na produkcji

Pracownica
@alan

Zarobki na produkcji są bardzo wysokie , przewyższają nawet inne firmy.

dariusz
@Pracownica

Da sie zarobić 3k na produkcji?

Oli
@dariusz

Tak napewno w 2 miesiące .....

@Oli

To słabo w takim razie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Drewtur L.T.M. Greber sp.j.? Chętnie zatrudniają?

Witam, oczywiście zapraszamy do aplikowania na stanowiska pracy również studentów. Odpowiednio wcześniej ułożony harmonogram zmian nie powinien kolidować z zajęciami. Pozdrawiamy!

h

czy obecnie sa przyjecia do zakladu

Czy Drewtur L.T.M. Greber sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Dzień dobry, obecnie nasza firma nie bierze udziału w programie Multisport ze względu na zbyt mała ilość osób zainteresowanych udziałem.

ona31

czy są obecnie przyjęcia w firmie drewtur? proszę o odpowiedź.

@ona31

Witam, Potwierdzamy obecnie prowadzone są nabory. Zapraszamy do wysyłania CV drogą mailową na adres: aldona@drewtur.turek.pl lub bezpośredniego kontaktu z działem Kadr : +48 695 375 909. Pozdrawiamy!

ona31

dziękuje bardzo za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Drewtur Sp. z o.o. - Słodków

• Jak się pracuje w Drewtur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drewtur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drewtur Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drewtur Sp. z o.o.