Opinie o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABWood Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABWood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Wm

Jestem ciekaw czy te odrabianie to jest zgodne z kodeksem pracy zawsze bylo jakieś rozporządzenie podpisane przez jaśnie wielmożnego Pana dyrektora a tu nic na stołówce jakas lewizna chyba powinni nam postojowe płacić a i dzięki za premie świąteczna

Bolek

Pracowników coraz mniej wymagania i pracy coraz więcej. Premi i różnych dodatków motywacyjnych nie ma. Brak szacunku od przełożonych (mistrzów)

Pochwalcie się jaki macie bogaty pakiet socjalny ile dostaliście na święta?

Hungry santa

O której przelew premii świątecznych cały rok zapierd. Należy się

Pochwalcie się jaki macie bogaty pakiet socjalny ile dostaliście na święta?

@Były pracownik

Drogi były pracowniku nikt nie ma zamiaru się tobie chwalić ani żalić, złożyłeś wypowiedzenie odszedłeś z firmy dobrowolnie do krainy mlekiem i miodem płynącej, ale najwyraźniej czar prysł skoro tak bardzo interesujesz się ile w tym roku pomarańczy było w reklamówce.

Hhh Nowy wpis
@Bodo

Hej. Słyszałem,że teraz Abwood to kraina mlekiem i miodem płynąca. Prawda to?

Jolanta Nowy wpis
@Hhh

No no, to nieźle ich ktoś zareklamował. Chciałabym wiedzieć jaką górę złota płacą. O tym coś wiesz? :D

Hhh Nowy wpis
@Jolanta

Jest nowa władza więc sobie tam pomyślałam.

Jolanta Nowy wpis
@Hhh

No ale chyba jak widać nietrafnie, bo nikt nie wyrywa się z jakąkolwiek odpowiedzią. :/ Faktycznie ciekawe co na święta tu było, co obstawiasz?

ABWood Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Grzybno. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

W firmie ABWood Sp. z o.o. podobno płacą nawet 5400 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Pracownik Produkcji? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Xxx
@Administrator

Jak będziesz pracować wszystkie soboty i w tygodniu po 10 godzin to nawet nie zbliżysz się do tej kwoty. Brutto

Ja
@Administrator

A co potrafisz robić że tyle oczekujesz ?

Hungry santa

O której przelew premii świątecznych cały rok zapierd. Należy się

Do hungry
@Hungry santa

Należy się? Należy się wypłata zgodnie z umową. Reszta to decyzja pracodawcy. Jak m to da. Albo nie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABWood Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku POMOCNIK MAGAZYNIERA?
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Służba Cywilna
(126 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ja

Dobre paczki świąteczne markowe ciekawe czy będzie bonus

@Ja

Nie dla wszystkich bo trzeba rok przepracowac wstyd ten dyrektor to zwykla szma...a w innych zakladach daja paczki dla dzieci jak sie miesiac przepracuje,nie mowie o premi swiatecznej bo to juz (usunięte przez administratora) norma tylko w abwood nic nie ma

@Ja

Może i markowe, ale kto je robił? Chyba ktoś kto dzieci nie ma albo pod siebie dobierał produkty.. Tyle dobrego, że za darmo. Nie pozdrawiam osoby, która sporządzała listę na paczkę.

Pracownik 2
@pracownik

A czego się spodziewałeś. Paczki zawsze były robione pod kogos

Odpowiedź
@pracownik

To idź tam gdzie tak dają. Na co czekasz ? Upsss tam Ciebie nie chcą.

Wm

Abwooddddd

Co tu się dzieje.....

Wwww
@Abwooddddd

Wielki powrót, a raczej wielkie powroty :)))

Pracownik.
@Wwww

W Ukrainie siła.

@Pracownik.

Jak mawiają starzy indianie: "Na twoje miejsce jest 20stu czyli 10ciu tutaj, 10C na Ukrainie"

Nick 2
@Pracownik.

Przecież to są bardzo dobrzy pracownicy. Tacy wydajni ....

Paulina
@Bolek

Niech nie będzie nawet tych premii i dodatków, ale wypłata choć godziwa?

@Paulina

Droga memu sercu Paulino twoje zapytanio-twierdzienio-odpowiedź to najgłupsze co tutaj przeczytałem od dawna. Jeżeli @Bolek opisuje ze szczegółami o tym jak niesprawiedliwe wygląda system płac w firmie to nawet średnio inteligenty szympans nie zadał by takiego pytania jak Ty.

Paulina
@Bodo

Słucham? Bolek niczego nie opisuje ze szczegółami, jego wpis to trzy krótkie zdania bez uzasadnienia, przykładów i czegokolwiek więcej, co by sprawiło, że można by je nazwać szczegółami. Nie wspomina, jak ocenia podstawę wypłaty! Jeżeli moje zwykłe pytanie o zarobki wywołuje tyle jadu w odpowiedzi, to ja dziękuję (to oczywiście sarkazm).

Co tam słychać w firmie?

Pracus

Czyli w biurowcu jak zawsze - praca na pełnych obrotach ;)

A&M

Widzę że Prowokacja się nie powiodła ;) spróbujcie na forum Aerosol Serv może tam was wysłuchają he he ;)

Jolanta

Hej, z poprzednich komentarzy wyczytałam opinie, że do ABWood przyjmują praktycznie każdego. Powiedzcie, jakie są wymagania tak konkretnie w ramach rekrutacji.

Jaki dress code obowiązuje w ABWood Sp. z o.o.?

Meb lovy
@Pytanie

Dokładnie czerwone rybaczki i czarne szpilki. Widać znowu im się nudzi w biurowcu i czeka nas wysyp pytań z kapelusza o style pracy...

Kandydat

Witam mam pytanie czy firma abwood przyjmuje pracowników z wcześniejszym zwolnieniem dyscyplinarnym proszę o szybką odpowiedź.

do Kandydata
@Pytanie

zapytaj w kadrach a nie na forum

Bolek

Przyjmują kogo się da , połowa tych ludzi nie nadaje się nawet do zamiatania hali . Obciążenie tylko dla pracowników . Kierownik jest ale jakoś go nigdzie nie widać . To co tu się wyrabia to jedna wielka porażka .

Michał

Pytają na rozmowie o wcześniejsza prace ?

@Michał

Drogi Michale oczywiście że pytają o wcześniejszą pracę ale nie martw się na zapas, jeżeli jesteś byłym kosmonautą z NASA albo podkładałeś głos pod myszkę Mickey u Disneya i tak znajdzie się tutaj dla Ciebie praca...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ABWood Sp. z o.o.?

@Pytanie

Tak mają tylko osoby z minimalnym zwolnieniem lekarskim

Marta

Jaki macie świąteczny bonus?

Lulu

Brawo wm5!!!! Wszyscy powinni się tak postawić z (usunięte przez administratora) to już dawno było by lepiej dla pracowników. Trzeba walczyć o swoje!

Wm3
@Lulu

na wm3 cioty jebane na wiertarki poszli za darmo

Wm5
@Lulu

To niech reszta do nas dołączy

Wm5
@Wm3

W grupie siła. Będzie nas więcej to coś zdziałamy

Haha
@Wm5

Będzie was więcej i co zrobicie?. Będziecie (usunięte przez administratora) aż miło będzie patrzeć!!!

były pracownik

Kto chce robić na trzy zmiany za najniższą to zapraszam do abwood.

Obecny pracownik
@były pracownik

Skoro jesteś byłym pracownikiem to kiego H. a się wypowiadasz. To że w nowej pracy masz najniższą 17 zł to twoja sprawa. O ile wiem w ABW najniższa to 20 zł. Więc nie (usunięte przez administratora) głupot oszołom ie.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ABWood Sp. z o.o.?

Marcin M.
@Pytanie

A ponoć nie ma nie poprawnych pytań a tu taki wynalazek. Ktoś tu oszukiwał na maturze co??? A wystarczyło by przeczytać kilka wpisów poniżej ciężko pracujących ludzi w firmie. Nie udała się pro wo kacja...

Bogdan
@Pytanie

Style są mieszane, czasem kraul czasem żabka w zależności od tego jaki jest nurt rzeki.

Pracownik 236.

Gdzie moje wczasy pod gruszą.

Abw
@Pracownik 236.

To nie wiesz, że przedstawiciel załogi zrzeka się za nas socjalu od początku istnienia ABWood. :)

Zostaw merytoryczną opinię o ABWood Sp. z o.o. - Sławno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ABWood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABWood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABWood Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABWood Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 753 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.