abwood

Sławno

Opinie o abwood

kończ waść dyrektorze wstydu oszczędź, twój czas minął :D

Paw....

Wy się weźcie za szpachel !!! A prezesa i harego zostawcie w spokoju. Tam jest dopiero syf i to konkretny!!! ???? Bo co niektóre kobitki to idą na ilość a nie na jakoś z materiałem. . I fajeczka co 40 minut. Brawo

Wm3

Idiotki !!!!!!! Odpowiednie osoby wiedzą o kogo chodzi

znający temat

Wymiana gamonia na gamonia pod......lacza. Super promocja.Jak to było....'' jak tam pójdę,to na piątce materiału nie zabraknie ''.Kiedy właściciel zrozumie ,że problem leży w kadrze zarządzającej ( im wyżej ,tym większe głąby ) a nie w pracownikach.Pracownicy robią ,jak ,co i kiedy im każą. PS.na Rysiu pysiu w końcu ktoś się poznał.Jeszcze trzech kierowników i prezes i może coś z tej firmy jeszcze będzie.

aneta c.

prawda jest też taka,że jedni z drugich się nasmiewają a sami nie są lepsi od innych, ale to tylko ABWood i sami ludzie sobie wystawiają najlepszą laurkę takim a nie innym zachowaniem, no cóż jaki zakład, tacy ludzie w nim pracujący.........

lopi

pisal (usunięte przez administratora)

lopi

Hary zachcialo mi sie kupe:-(????MOGE O 7:23min.????jestem tylko czlowiekiem:-(a nie robotem:-(moge????czy podanie zlorzyc????albo w brykiet puscic???bedzie ladny brazowy:-)prawie jak debowy:-)swojej babie teraz porozkauj kiedy moze isc kupe:-)

lopi

Jest takie przyslowie.Jezeli jedna osoba powie,ze jeste świnią-zlej to.jeżeli dwie-zastanów się.jeżeli trzy-zacznij wychodzić z obory.Haremu cały zakład mówil ze jest świnią-poszedł robić do rzezni:-)Pawel M

Lopi

Hary wstyd.zeby małego comeca 4godziny przezbrajac i nie przezbrojic a ganiales ludzi,ze wolno przezbrajają.Tak czajnik przezbrajales,ze wode przypaliles na kawe gamoniu;-)

Lopi

W koncu bedzie normalny mistrz na WM3 Kondzio.ktory zna sie na robocie,ktrory zna te maszyny na pamięć i wie jak maszyny przezbroic,zeby szło szybko.zna sie chłopak na robocie i wie jaki następny dać materiał do wiercenia,żeby szybko maszyne przezbroić i jechać dalej.Chłopak ma pojęcie i jest dokladny.bo Hary to człowiek bez pojęcia ktory ganiał ludzi a niepotrafił najprostrzej maszyny przezbroic.no chyba że maszyne CZAJNIK NA WODE.Hary to (usunięte przez administratora).w nowym zakładzie go docenią.pozdro Hary.

JPD

(usunięte przez administratora) SIE JAK BY WAM TO COS DAŁO PRZYNAJMNIEJ SOBIE POSTEKACIE POZDROWKI MORDECZKI !

pracownik WM3

Ludzie tylko narzekacie na te zarobki a jak byscie sie wzieli za robote pozadna i nie lecieli w kulki to byscie i zarobili ale wy ciagle narzekacie i narzekacie ja tam na zarobki nie narzekam za ta prace co wykonujecie wyplaty sa adekwatne pokarzcie ze cos wiecej potraficie to i bedziecie wiecej zarabiac :]

WM3
@pracownik WM3 22.10.2017 14:28

Sam chyba nie wiesz co piszesz,jak na tak ciężką pracę to zarobki są bardzo małe.Poza tym taki rygor ,przerwa co do minuty,co niektórzy boją sie wyjść do wc.Karty nie możesz odbić minuty po dzwonku ani przed ,bo Ci godzinę zabierają.Masakra co to za zakład ,dużo by jeszcze pisać ,szkoda nerwów i zdrowia.

pracownik wm3
@pracownik WM3 22.10.2017 14:28

Jak się siedzi u mistrza w kieszeni i ludzi do pracy nagania to i się zarabia pracowniku wm3 nie wspomnę już o premii.

Szwed

W Żukowie przy oknach otwieraja nowa hale wiec nowe miejsca pracy beda :) 50 osob potrzebowac beda wiec wtedy posypia sie zwolnienia z Abwoodu bo robilem tam i wiem ze sporo osob z tamtad dojezdza. Widze ze syf niesamowity sie tu zrobil. Pozdrowienia dla 2 zmianowki z WM3 .

Worker

Pewnie już im tak odwala że chcą by robić po 10h bądź w sobotę na 2 zmianę bo im zamówienia nie wychodzą . Sądzą się oto że ktoś wyjdzie na 3 min zapalić gdzie w innych firmach tego np nie miałem.na akordzie . Najlepiej kule łańcuch do maszyny i za te stawki dalej robić . Odradzam każdemu ten zakład chyba że ktoś musi . Może te pieniądze jak na Sławno nie są aż tak niskie. Ale sama.organizacja i bezmyślność sprawia że człowiekowi zwyczajnie nie chce się robić .

Natalia

@Pracownik, to już sama nie wiem co o tym myśleć. Czy cała sytuacja jest nakręcana przez pracowników, czy rzeczywiście chodzi o złe warunki pracy? A może jest tak, że chodzi o jedno i drugie i dlatego nie możecie z Abwoodem dojść do porozumienia?

tw bolek

ale chwila, ludzie, panie, myli państwo! STOP! nie o take polske walczyłem!!!!!!!!!!!! JA walczyłem i JA zwycieżyłem i JA bedę zwyciężał nadal tak by żyło się lepiej! ps. Zbrodnią jest samo pomyślenie o mnir że mógłbym być agientem!!!!!!!!!!!!!

Praca sama w sobie nie jest zla, ale atmosfera ludzi skaczących sobie do gardel bardzo słaba... Zamiast pisac i obrażać każdego do około, najpierw spójrzcie na siebie " BO MOŻE TO WY JESTEŚCIE WINNI" że nie ma nowych ludzi do pracy a co za tym idzie podnoszenie norm produkcyjnych.

Natalia

@Ark, ale dlaczego idą w zapomnienie? Może trzeba domagać się aż będzie skutek? Rozumiem, że jesteście zrezygnowani ale jak widać wiele osób jest niezadowolonych, a razem można zdziałać zawsze więcej. @PRACOWNIK WM3, zmusić? Był taki zapis w umowie o pracujących sobotach?

PRACOWNIK WM3

CUDÓW TU NIE BYŁO I NIE BĘDZIE NATOMIAST JEST MOBBING JAK MOŻNA ZMUSIĆ PRACOWNIKÓW DO PRACY WE WSZYSTKIE SOBOTY . NA PEWNO NIE PRZYJDĘ .

hm...

Prezes powiedział żebyśmy podziękowali koleżanka a może trzeba podziękować prezesowi ze nie sprawdza lewych l4 a cierpią Ci co są uczciwi nie wobec zakładu wobec samych siebie. Jeżeli ktoś jest na zwolnieniu 6 razy w ciągu 6 miesięcy to są dwa wyjścia albo jest naprawdę chory albo w kulki leci. Niech prezes zatrudni jezcze z 200 osób bo to nie koniec zwolnień. Albo niech wogole to zamknie bo przecież wszystkim jest tak źle ze nigdzie indziej nie jest tak źle jak tutaj. Z resztą to kwestia czasu i wszyscy będziemy na zielonej trawce ale wtedy też będzie źle bo za zimno za gorA co deszcz pada wiatr wieje i znowu będzie zle. Nie możemy dać sobą pomiatac i się zacharowywac nie możemy nie wypowiadać swoich opini nie możemy patrzeć ze ktoś ma gorzej bo zawsze się dąży do tego żeby mieć lepiej ale nie żyjmy i nie oczekujemy odrazu cudu.

Ark

Jakich negocjacji były negocjacje i idą w zapomnienie. Żeby na hali jakoś ułatwić pracę czy coś naprawić wymienić trzeba się prosić a.mowiecie o premiach . Premia powinna być przyznawana za miesiąc jeśli dana os czy grupa robi dużo i jest przez ten miesiąc ale.o czym my mówimy w cebulandii się życie nie zmieni

Natalia

@Axf, w każdej pracy są plusy i minusy, może tych drugich jest więcej, ale nie wierzę, że nic nie ma w Abwood pozytywnego. Rozumiem, że wiele osób narzeka tutaj na niespełnione obietnice prezesa ale czy próbowaliście jakichś negocjacji?

Xxx

Panie prezesie ludzie nie sa glupi! Obiecuje pan ze solidnie wynagrodzi nam to zebysmy wzieli sie ostto do pracy. Juz nam daliscie premie na swieta rok i 2 lata temu tez mieli dostac wszyscy, a dostali tylko ci ktorzy nie mieli rzadania chorobowego itp. Caly rok sie pracuje na premie!!! Niech pan spróbuje nie zachorowac chociaz raz w roku to jest nie wykonalne! Takze w te soboty na druga zmianę bd pan tobil sam ze swoimi podopiecznymi mistrzowie brygadzisci i najlepszy z najlepszych kaizen! Ten to potrafi! Pozdrawiam

alfons

prezesie, skoro jest taka potrzeba, to przykład idzie z góry. stań z dyrektorem, dyrektorem produkcji, kierownikami, mistrzami, brygadzistami, i innymi specjalistami i smedami przy maszynach. zawsze to jakieś 40 osób więcej do pracy. ale nie, lepiej siedzieć z kaizenem przed komputerem i śmiać się z ludzi. i jeszcze jedno. najlepiej powiedzieć, że to wina ludzi z produkcji, że materiału nie ma. ale ktoś tym burdlem zarządza. d.z.i.w.k.a nawet by nie chciała takiego alfonsa

Były

Zgodzę sie z poprzednim wpisem ,pamietam jak dziś jego(Kajzen) pierwsze dni w pracy ,taka szara myszka ,a teraz myśli że jest niewiadomo kim .Ludzie pracy wokoło dużo a Wy się tam męczycie za te parę groszy .

Zainteresowany

Panie Kaizen proponuje zeby sie pan wreszcie wzial za jakas pozyteczna prace a nie chodzi pan tylko ze stoperem i patrzy jak tu pracownikom dokopac a jak ktos panu zglasza jakis problem to pozostaje on bez zadnej reakcji. A jesli chodzi o punktualnosc to czemu nie byl taki jak pracowal pan na brykiecie? ,,Zapomnial wol jak cieleciem byl"

Natalia

Ponawiam swoje wcześniejsze pytanie @cukiernik, czy możesz odnieść się do samej firmy i opisać aktualnie jaka jest sytuacja? Wiele wcześniejszych wpisów, nie daje jednoznacznej odpowiedzi. Czy ktoś może wyszczególnić plusy i minusy pracy w abwood?

Natalia

@Franek możesz dokładniej opisać, co masz na myśli? W jakim aspekcie widzisz elementy komunizmu funkcjonujące nadal w abwood?

Franek

Abwood firma zakorzeniona w głębokim komuniźmie, gdzie niejeden zakład za komuny pozazdrościłby ilości pracowników nieprodukcyjnych. Panie Opłatek życzę powodzenia z kasą ekipą na stołecznych.

Franek

Jak tam Panie prezesie fundusz socjalny? Macie szkolenia, wyjazdy, balangi, a dla pracowników szeregowych,, gówno ''

haha :)

przed chwilą w telewizji mówili że średnia krajowa wynosi 4,500 zł to teraz zobaczcie ile mniej w tym zakładzie zarabiacie większość o ponad połowę mniej nie dziwie się że ludzie się zwalniają powiem tak sypnijcie pracownikom produkcyjnym kasą bo ludzie bedą dalej się zwalniać a teraz to coraz więcej pracodawców szuka chętnych do pracy i ludzie to widzą że jest szansa na leprze zarobki w innych zakładach. no i na koniec do naszej zajebistej kadry bo pewnie czegoś nie wiedzą PAMIĘTAJCIE pracownik produkcyjny jest fundamentem każdego zakładu a wy o tym zapominacie a już wogule o tym nie wiedzieli jak rządzili poprzedni dyrektor i szef produkcji ich hasło było ,,nie ten to następny" i teraz ludzie mają na zakład wyjeb.... pozdro do ociepy obyś już nie wrucił cwaniaczku hihi :)

XvX

Ile jeszcze ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pociągnie? Najgorszy zakład w jakim pracowałem!!! kadra zero mózgu w planowaniu produkcji i zarządzaniu tym zakładem, zero zainteresowania materiałem i ludźmi tylko wtedy jak coś pęknie... gdzie jest szef gdzie są kierownicy nie potrafią zapanować nad halami a i mistrzowie co!? tylko norma i premia aby była w kieszonce nie ważne jakość tylko ilość!!! Ludzie się zwalniają bo maja dosyć tego bałaganu i syfu a o zarobkach to szkoda pisać normalnie szok by z takiej firmy ludzie uciekali.

Natalia

@Biały a możesz napisać coś więcej o Twoim własnym doświadczeniu w pracy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e? Więcej konkretów na temat samych warunków zatrudnienia jest niezbędna dla nowych potencjalnych pracowników, a Twoja opinia może okazać się kluczowa.

jeden z wielu

A nowych kierowników nie szukają? Moze bym się zatrudnil co tam jeden więcej jeden mniej i tak meble wracaja. Zobaczycie któregoś dnia przyjdziemy a szlaban zamknięty będzie... tylko komu wtedy będziemy dziękować? ??

Kiler

A i tak najlepsza jest Pani m.c. rozliczajacs z wm3, chyba zastepujaca rozliczajaca, bo siedzi tam i paczki zajada popijajac cola. Jej jedyny sport ktory upraawia to "talking" lubi duzo i wszystkim mowic. Pozdrawiam pracownice roku m.c. i urlopowicza m.o.

Bialy
@Pracownik roku 20.07.2017 20:43
Nie znasz kobiety, a głupoty piszesz. Nigdy nikomu krzywdy nie zrobiła, muchy by nie skrzywdziła, a znajdzie się taki debil co...

Muchy by moze nie skrzywdzila, ale zjadla. My na hali jak czegos nie wiemy albo chcemy o kims posluchac to idziemy do pani m.c. na kazdego znajdzie cos do powiedzenia. Gada gada i bedzie gadac, taka wioskowa plotkara. A co sie u niej dzieje w zyciu prywatnym....... nie wiem. Jakby nie chodzila i nie gadala na wszystkich, nie byloby tematu na gowork. Pozdrawiam pracownika roku.

Cukiernik
@Pan 19.07.2017 23:13
kiler powiem krótko Ta Pani nigdy coli nie piła w pracy i pączków też nie jadła to sa szczeniackie zagrania bzdury znam Ja bard...

Pani Marto, drozdzowa bulka smazona na glebokim tluszczu z nadzieniem czekoladowym, lecz bez lukru to tez pączek. Pozdrawiam i smacznego

hihi :)

no i w końcu wraz z nowymi koszulkami dowiedzieliśmy się że na WM3 niema 3 kierowników tylko dwóch i specjalista WM tylko teraz rodzi się pytanie specjalista od czego bo te nazwy dawane funkcyjnym wcale tego do końca nie odzwierciedlają no i niestety taka jest prawda mimo to co by te osoby mówiły :)

end

dzieje się... ????

Kamel

Zginęła obrączka męska z grawerem w środku. Jakby ktoś znalazł, proszę o kontakt 662 358 885. Znaleźne oczywiście zapłacę

on WM5

Moze wkoncu przełozeni przyjrza sie uwazniej Paniom W. I skroca im lejce. Staz pracy w firmie nie upowaznia ich do takiego zachowania. Mysle ze od rzadzenia sa mistrzowie , kierownicy , dyrektorzy a nie pracownicy produkcyjni.

Wm3

Niestety nie wszyscy mają wybór i muszą tu pracować. Każde stanowisko ma swoje wady i zalety. Ja znam każdą hale i uważam że najbardziej można się dogadać z ludźmi z wm3 oczywiście na innych halach też są wyjątki. A poza tym ludzie co wy robicie?! Skaczecie sobie do gardeł a to niczyja wina z pracowników że stoi tam gdzie stoi. Kurcze faktem jest to ze kobiety ciężej pracują od większości facetów. A mało tego pewien osobnik robi zadymy na każdej zmianie i na każdego temat ma najwięcej do powiedzenia. Robi baran ludziom problemy tylko o tak sobie bo ktoś mu przeszkadza. Panie osobniku może nie pan zajrzy w brudy zza swojego paznokcia?! To wszystko jest śmieszne. To wina zarządu że ludzie bez przerwy się gryzą. Jeszcze kilka lat do tylu można było zarobić a teraz co? Tylko odrabianie, ucinanie stawek, zwiększanie norm. Nie uważacie ze to zarząd zakładu jest winien? Po co sobie skakać do gardeł lepiej się zsolidaryzować.

Była pracownica

Najgorsza firma w jakiej pracowałam !!!

Co tu więcej pisać na tym forum abwood to wyzysk pracowników i niewolnictwo w białych rękawiczkach kto miał gdzie to już stąd uciekł .

?

Podobno brakuje chętnych do pracy w Szwecji? Czy w ogóle ktoś się pytał ludzi ???

Tylko prawda

Panie właścicielu czy firma przynosi jeszcze jakieś zyski jeżeli wyrzuca się gotowe elementy do kosza bo nie chcę się szpachlować tysiące elementòw wlozona praca ludzi tysiące metròw czarnej tarcicy za ktòrą nikt nie odpowiedział bo prezes nie potrafi wyciągnąć konsekwencji bo nie potrafi zidentyfikować winnego co sìę dzieje w tej firmie brakuje tutaj gospodarności oddanych firmie ludzi już tu nie ma a zostali ślizgacze sprzedaj Pan tą firmę może lepiej będą inni ja prowadzić szkoda tylko ludzi ktòrych niestety tu się nie szanuje

Aaa

A też mi mega zarobki na tym szpachlowaniu. Cos dziewczynki mało się chyba uczyly ze tak zapierdzielaja jak ich słuchać to gorzej niż na trakach. Porażka

wm3

jaki mobing za robote się zabierzcie co wy kurwa chcecie jak wam zarobki na szpachlu nie pasują to zapraszam na opticaty to zobaczycie jak sie zapierdala

wm3
@Związki zawodowe. 10.05.2017 20:50
Trzeba było się uczyć kmiocie ,to byś nie zapierdalał.Najważniejsze żeby się nie narobić a zarobić.A chwalić się jak to się zap...

ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pajacu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zapraszam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pare ton to zobaczysz.będziesz miał związki zawodowe

Związki zawodowe.
@wm3 11.05.2017 20:14

Nie potrzebuję dybać ton tak jak ty pajacu.Nie robię przy dechach.

ciekawy

To w koncu na ktorej zmianie jest tem mobbing I toksyczne liderki ? Mistrza S. czy Mistrza D. ?

on WM3

Bo solidarnie zmiany powinny nie przystapic do pracy ze 3 dni , nie ciagnac nocnych zmian moze wtedy cos wskuramy. Zwolic nie zwolnia bo brakuje chetnych do pracy . W przeciwnym razie bedziemy dybac za najnizsza krajowa albo z podwyzka 0,25 gr/h. Posmiechowisko. W sklepach zarabiaja tyle bez nocek . Wstrzymamy produkcje wtedy przemysli Zarzad czy chcialby pracowac za takie pieniadze.

pracownik produkcyjny

Chciałbym wymienić zalety pracy w tej spółce: Koniec.

Zostaw opinię o abwood - Sławno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie abwood