POLDAN

Sławno

Opinie o POLDAN

Norek

Poldan to zakład opiekuńczy dla niedołęgów życiowych z rodziny i z kręgu znajomych włascieli tej F-my . Kto nie jest z rodziny lub z kręgu znajomych podlega różnego rodzaju wulgarnym szykanom i mobingowi ze strony członka rodziny właściela, który jest karykaturą zarządzającego F-mą i uważa , że godność osobista jeżeli on w ogóle wie co to jest ,należy się tyko jemu a nie podległemu pracownikowi. Właściciel nie dba o to aby jego f-mą zarządzał człowiek z odpowiednim wykształceniem i co najważniejsze właściwym poziomem moralnym i kulturalnym.

ada

firma dziadostwo wykorzystuja tylko ludzi za najniższą krajowa

Marek4

Firma kant i spółka.

Szukasz pracy?

gdgdg

witam

xxx

praca nie jest zła tylko ludzie którzy tam pracują są jak duże dzieci, obrzucają się wyzwiskami i nie szanują się na wzajem.Są dni że czuję się jak w przedszkolu a są dni że chce się wyjść i nie wrócić.

były pracownik

o tym co tam sie dzieje to by trzeba ksiażke napisac..chciałbym zapomniec że tam wogóle pracowałem..i już nie chodzi o kierowników i kadrową z bożej łaski którzy doceniaja tylko swoich starych znajomych pracowników(którzy pracują tam kilka lat a dostali sie po znajomosci)tylko o tych własnie pracowników ktorzy zasiedlili sie tam calymi rodzinami i stwarzają piekło nowym pracownikom zeby ich wykorzystac okrasc zgnoić zeby sami rezygnowali..nie mowiac juz o totalnym braku wychowania wyzwiska grozby a nawet bijatyki poldan to zwykła patologia

( usunięte przez administratora )zaklad pracy, ciężka harówa za najniższą krajową + "premię". O ile kierownictwo jeszcze w stosunku do pracownika jest dobre, to jednak o koleżeńskości można pomarzyć. Nie polecam tam pracy, chyba że ktoś lubi być wykorzystywany na każdym kroku.

xyz

pracowałem w poldanie 4lata najniższa krajowa a wrecz doplata do najnizszej a praca ciezka jak nigdzie indziej i na 3 zmiany. zero jakosci tylko ilosc sie liczy dla kierownictwa nie polecam tam pracy poniewaz nawet z urlopem jest problem kaza na zadanie brac jesli chcesz wolny dzien. po prostu powiem tak wyzyskuja ludzi i nie dbaja o ich sprawy liczy sie zaklad nie ludzie. cytad jednego z kierownika '' wy jestescie dla zakladu nie zaklad dla was'' to chyba swiadzczy o wszystkim pozdrawiam poldanu nie polecam

Zostaw opinię o POLDAN - Sławno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLDAN