Opinie o POS OS. BV w Kluczbork

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy POS OS. BV. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POS OS. BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POS OS. BV w Kluczbork

Ja pracowałem tam 5 lat i praca na kurach jest taka wyjeżdżasz o 5:00 do pracy 65 km zaczynasz pracę o 6:20 a kończysz o 17 i na hotelu jesteś o godzinie 18:30 mieszkanie w klasztorze który jest cały monitorowany jak by było się w więźeniu a na dodatek nie możny być chorym bo cię zwolnią wypłaty za 5 dni 300 euro ale te 300 euro jest dopiero po przepracowanych pół roku. Jedyny plus kasa jest na czas co tydzień w czwartki reszta to samo dno

Xxx nl

Ty jestes czlowieku nienormalny polecasz najgorszy syf jaki moze byc w nl warunki mieszkalbe tragedia jeszcze 90eur tydzien najdrozej w nl praca dorywcza dzis jest jutro nie ma jestes albo z biura albo umyslwo chory koordynatorki polskie dupodajki nie majace pojecia o niczym ktore potrafia łgac w oczy swojemu rodakowi ale w pl karma wraca szybko

JohJoh

Witam, razem z koleżankami wyjeżdżam do pracy na produkcji przy pakowaniu ciastek we wrześniu. Czy ktoś jeszcze wyjeżdża w tym terminie? Chcieliśmy się te dowiedzieć jak wygląda współpraca z tą firmą? Jak umowa, jak zakwaterowanie i ogólnie jak wygląda praca. Z góry dzięki za wszystkie informacje .

Witam Was. Mam pytanie do osób które korzystały z usług FOREIGN FLEX. Pojawiła się oferta pracy w zakładzie mięsnym w Holandii. Jak wygląda współpraca z agencją, warunki pracy, zakwaterowania, wyżywienia i zatrudnie ? Pytam o ta praktyczną stronę.

Pracownik Produkcji

pacowałem na produkcji

ile godzi czy tygodniuwki sa jaka płaca przy 40b h na czyst

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
wykrawacz trybowacz

ludzie jak chcecie mieszkać z menelami i ćpunami amfetaminowymi i złodziejami to gorąco polecam mnie w pierwszym dniu zgineła czapka plus ładowarka do telefonu a na koniec jaiś ćpun naćpany chodził z nożem po mieszkaniu uciekłem do znajomych 30 km dlaej po powrocie ta patologia z polski zablokował mnie tableta kodem za co w kraju musiałem zapłacić 70 złotych w mieszkaniu odchodzi handel amfetaminą jak chcesz sobie narobic kłopotów to jedz biorą jakieś ścierwo bez kwalifikacji patologia bleee przepracowałem dwa tygodnie ,

nikc

wszystko co napisalo ciastko to prawda bo ja tam bylam 5 lat temu i tez bylo zle i powiedzialam dosyc ale pojechalam gdzie indziej i jest jeszcze gorzej,teraz chcialabym wrocic wiec prosze o podpowiedz kiedy tam trzeba dzwonic

ciastko

Pracowalam prze to biuro sa trzy w sumie POS OUTSOURCING B.V i WERK POOL FOREIGNFLEX biuro znajduje sie w Czuijk . Robilem w Mill na cistkach fracuskie i ala takie krakersy male i duze cistka ludzie straszni wydaje sie ze praca przy ciastkach powina byc lekka ale mylilam sie dzwigalam ciezary sama palety wrzucalam na gore tempo straszne jest tam atmosfera w pracy okropna tylko nowe osoby byly ok a te stere wyjadywaczkie byly straszne nazucaly tepo specjalnie widzialy ze sie wyrabiasz to jeszcze bardziej podkracaly linie zeby ci lecialo z rak osoba daje 100pr z siebie w pracy stara sie moze baly sie ze moze ktos ich zatopic ale nigdy bym nie chciala tam zostac nie za akie marne zarobki za 40 godz placa tam niecale 200e tyg i to jest bez roznicy czy pracujesz na 1 czy 2 zmianie jeszcze sa nocki powini placic 120pr lub 150 pr a nic sie nie dostaje wiecej dojezdzasz swoim trasportem do pracy ponad 20 km i tez ci nie odaja za paliwo przy podpisywaniu umowy mowila calkiem inaczej obiecywala 240e za 40 h za bezyne tez mnieli zwracac ladnie gadaja a potem smieja sie ci prosto w twarz mam solarisy moge wyslac jesli ktos jest zainteresowany tym biurem odradzam placisz za buezpieczenie 23e plus 15e za traspott jak jezdzisz ich busem i domek 82e a warunki straszne mieszka sie w hotelach miniumum 4 osoby w pokoju bywalo 6 na scisk luzki przy luzku smrod straszny lazienki taki zaniedbane kuchnie wspulne na caly hotel taki sajgon ze nic soebie nie ugotujesz bi niemasz z czego chyba ze sie zabralo swoja wszystkie przybory potrzeben od patelni do widelca bo tam nic niema mieszkalam w boxmir hejen habs z myszami nawet szczur byl mam zdj jezeli nie wierzycie na hotelu taka patologja mieszka bo tam sa rozne biura wszyscy najebani nacpani kradna co sie da wchodza do pokoju strach spac tam pracowalam tam dwa miesiace i uwierzcie mi jest wiele innych biur moge polecic bo to co tam sie dzialo bylo staszne menelm to pasuje nie polecam chory klimat sama niewiem jak wytrzymalam tam asz dwa miesiace w pracy i na domku pozdrawiam i uwarzajcie napisalam to bo niechce zeby ktos przechodzil to co ja

igor

pracuje w firmie ff 7 lat i jestem zadowolony ,kazdy musi liczyc sie z tym ze poczatki bywaja trudne niezaleznie od tego jakie to biuro trzeba sobie wyrobic marke w zakladzie ktorym sie pracuje to jest najwazniejsze!

igor
@igor

co ma do tego FF to zaklad na ktorym pracowales jest do bani a nie biuro!!!

@igor

pracowałem tam tylko dwa tygodnie nara masz rację co do turka pierwszy dzień byłem to już musiałem (usunięte przez administratora) jak bym pracował tam nie wiem ile i wszystko robiłem niby zle .... masakra

kris
@igor

co do opini ja miałem dobrą na zakładzie ale pani koordynator robiła wszystko aby utródnić życie jedyny plus tej firmy do wypłata na czas choc teraz to krocie

wyjadacz

polecam , jak sie wykazesz 300-400 euro tygodniowo

xxx

UWAGAAA JEDNA WIELKA PORAZKAAA jak najdalej od tej agencji cwaniaki, oszusci, człowiek jest dla nich gorzej niż gówno...warunki mieszkaniowe okropne, wynagrodzenia jeszcze gorsze omijac z daleka

Odezwij sie

KASIA MA DUPECZKE FAJNA CHCE ŻEBY MI PUŚCIŁA BOKA A JA GO ZJEM.

Kasia z biura

Foreginflex jest ok

mimi

pod jaki numer trzeba dzwonic zeby sie tam dostac i czy maja prace przy ciastkach zimnych lub cieplych bo podobno tam mozna wytrzymac

askar63

Ja pracowalem w tej firmie 2,5 roku na hoogvliet w Alphen aan den Rijn a mieszkalem w Ter aar,do pracy 10 min.jazdy busem.Nie narzekalem,ani na prace ani na zakwaterowanie-4 lub 5 osob na domku.Wyplaty co tydzien-co do centa wyplacane.Marek-moj menago byl bardzo wporzadku-wszystko zalatwil co poprosilem.Kierowcy busow tez ok. zwlaszcza Olo,a i mieszkancy z tych domkow-gdzie mieszkalem tez ok,tylko ze tam pracowalem w 2010-2012.Pozdrawiam wszystkich ktorzy zostali.Kolobrzeg

WoWootek

Angela Z tymi cpunami to bywało i bywa różnie.!!! Bez przesadyzmu!!! Na hoogvliecie pracowałem prawie 6 lat. Rok temu zostałem zwolniony,mysle ze wszystko zalezy od pani manager. Okolo miesiac temu pracownik poprosil panią ANGELA o wizyte u lekarza,niestety się nie doczekal:-( i 2 dni pozniej zmarl. SKANDAL!!!!!!

czytając zamieszczone opinie pomyślałam że nie może być tak źle.i niestety spróbowałam.warunki mieszkaniowe straszne.pomimo zapewnień,że są one 3 -4 osobowe okazało się nieprawdą.pokóje minimum 5 osobowe a w nich dosłowie wszystko.smród i bród.umywalka jednoczesnie służyła do jako zlew i miejsce na higieny codziennej.brak umowy na miejscu i przede wszystkim brak pracy w dniu kolejnym.szczerze odradzam i żałuje że spróbwałam

Michau

Skargi na nieprawidlowości i nadużycia można zgłaszać do 'SNCU' i 'Inspectie SZW' (inspekcja pracy). Serwisy dostępne również w języku polskim. http://www.sncu.nl/pl http://www.inspectieszw.nl/other_languages/polish/

jarek

witam...moze ktos wie na temat pracy a Hadze na hohflicie?jaka kasa ile godz i jak z chata..????

Angela corka miliardera
@jarek

Praca w Alphen aan den Rijn, dojazd z Hagi (40 km codziennnie, oczywiscie platny, wyjazd dwie godziny przed rozp. pracy). Kasa nedzna (od 15 do 35h/tydzien za minimalna dopuszczalna stawke. 'Chata' to bungalow w parku Kijkduin w Hadze ( ok. 3 km do sklepu, 8km do centrum), platna 80E/tydzien. Towarzystwo nieciekawe ( zalezy dla kogo, duzo cpunow i alkoholikow, niektorzy beda 'w domu' :)), praca bardzo meczaca (20-30 km na nogach po hali + 8-15 ton przerzuconego towaru. STANOWCZO ODRADZAM. Lepiej poszukac czegos innego, a na pewno w innym biurze.

michas

ja jade do almere na kury i jak tam jest. powiedzcie cos jak wiecie

kevin

Witam. Pracowałem w tej firmie 1,5 roku. Co do warunków pracy na kurach to wszystko prawda, czasami zdarzało się nawet, że pracowalo sie przez przez kilka godzin bez przerwy. Rzadko kiedy wiedzieliśmy o której kończymy pracę. Przy dłuższej dniówce (mam na mysli tutaj do 19/20) należy nam się ciepły posiłek, którego oczywiście nie dostaliśmy. Po 0,5 roku przepracowanym powinna być podwyżka wypłaty. Byla ale na mieszkaniu i transporcie, a wypłaty zamiast iść w górę to malały. Dobrze, że już tam nie pracuje. Jedynym PLUSEM była wypłata na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o POS OS. BV - Kluczbork

• Jak się pracuje w POS OS. BV?

Zobacz opinie na temat firmy POS OS. BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POS OS. BV?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POS OS. BV?

Kandydaci do pracy w POS OS. BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POS OS. BV
1.8/5 Na podstawie 65 ocen.

POS OS. BV