Opinie o Stralfors w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stralfors. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stralfors o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stralfors w Toruń

kj

a co z tymi co leją w gacie? tych co double works there pieluchomajtki dla dorosłych Super Plus Extra Small (0) 10szt.

oj tam oj tam

niektórzy chłodzą juz szampana i flaszki:.....) są tacy co juz chleją

zorientowany

jakoś cicho się zrobiło na forum. Ludziska usłyszeli, że zwolnienia się w kwietniu szykują to każdy wlazł pod szafę, ukrywa się i czeka na rozwój wydarzeń:) Niestety już nic się nie da zrobić listy są, teraz tylko sygnał od Shreka i wręczanie papierów... No chyba, żeby do tego czasu dogadali się z firmą z Piotrkowa i z Brodnicy wtedy jeszcze kilka miesięcy spokoju:)

TK

gdyby nie te cienkie bolki to cała ta leniwa warszawka i nieudolny poznań nie mieliby za co pensji wypłacić nie mówiąc już o rachunkach. To LAS jeszcze zarabiają cała reszta to tylko wrzody...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Stralfors? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
tak gadają

Mam dość szkolenia tych pań, które zabierają nam pacę tylko w taki sposób umiecie poprawiać sobie koszty tak was to nic nie kosztuje tylko my musimy się z tym bujać umowa zlecenie to wszystko ?

Operator

Mam pytanie na jakich warunkach mają nas zamiar przejąć nowy właściciel? czy zostaną zachowane dotychczasowe warunki umów pracowniczych i kto biedzie reprezentował interes pracowników produkcyjnych? Propozycja nasza taka aby zlecić to kancelarii prawnej specjalizującej się w zakresie praw pracowniczych w organizacji w stanie przejęcia. Kasa za usługę prawną nie jest wygórowana wystarczy się tylko dobrze zorganizować polecam kancelarie z Grudziądza są w tym najlepsi. zanim coś wam dadzą do podpisu proszę o konsultacje.

poznanianka

U nas tez był koleś który pracował tylko home office i dymał kasę z firmy, narobił bałaganu i śladu po nim nie ma. zgrywał ważniaka ale gdy prezes odszedł sprawa stracił swój entuzjazm i para z niego szybko uszła. Liczyłam na wsparcie i pomoc przy wdrażaniu procesów w nowej lokalizacji i zamiast wsparcia ze strony przełożonego tylko spychologia i pretensje a nawet chamstwo, nie wspomnę co się tu wyprawiało i ile zmarnowano kasy na wypady do drogich klubów itp. typowe dla ludzi którzy taktują pracownika jak śmiecia więc nie jest tu tak kolorowo jak na filmie.

itelliank A.
@poznanianka

Pamiętam swego czasu pana P. który przy pamiętnym przejęciu ....strasznie się panoszył i wymądrzał czym to skończyło wiemy dostali kopa w (usunięte przez administratora) nikt tego oficjalnie nie powiedział chyba bając się o własne dupska, bo łatwo się domyśleć o co tak naprawdę poszło. A jeszcze jedna sprawa sun rise i FF kto tak profesjonalnie działał w obszarze ze tak jak to ktoś napisał zostaliście wydymani przez firmę rekina w tym biznesie pozdrowienia

CS

Jak się podobają nowe usprawnienia w CS widać progres na volumenie transpromo insertów, przetargi do odstawki?, przegląd umów itp. kluczowych ku...wa co to ma być?

scan..

W firmie wrze od plot co za atmosfera podejrzliwości ludzie powstrzymajcie się bo wykończymy się nawzajem. Jest praca i to jest najważniejsze, to ze ktoś coś tam z góry spieprzył trudno niech idą w pi...du:) Gówno nas obchodzą wewnętrzne porachunki byłego towarzystwa ich brudy, i tematy zamiecione pod dywan. Proszę iść bezpośrednio do tych osób jak coś komu lez na wątrobie a nie wypisywać pierdoł ..... pozdro

zawisza

fajnie że nikt nas nie informuje, pewnie nie którzy już wiedzą co a brak profesjonalizmu

Peter Perntsson

Co jest powodem i dlaczego oni chcą sprzedawać nas? - Muszą pozyskać pieniądze na rozwój działalności w nowym biznesie, a następnie jest sposobem na likwidację all conventional graphics area !! Wiem z doświadczenia coś o tym, kiedy staje się jasne jaki będzie finał, co będzie się działo w najbliższym czasie Nie rozumie ...kiedy? Co pan mówi... jest to, wiosnę 2015, Jak ma przebiegać cały proces w poszczególnych locations grup czy ma pan na myśli realizację tej likwidacji w takich przypadkach? Wiesz powiem więcej kiedy staje się jasne ze proces już się odbywa bez nas, co będzie się działo zobaczymy? cześć pracowników była poinformowana C.D.N niedługo

hipoteka

uwaga na podpierdalaczy bo mają za zadanie donosić jachowi

bury

będą kombinować w grafiku ciekawe co ze zmianą ... gdzie nie patrzeć wszyscy ploty sieją a magazyn to już przesada do roboty

cosmopolitan rooms

co kiedy zbiera się gremnium coś ostatnio duzo drukujecie kwitów ups jak to widać a sprzed za grosze :)

krzy

Mozna wiedziec ile zarobi drukarz ofsetowy w tej firmie oraz pomocnik drukarza i jak to jest naprawde z tym zwrotem kosztow za dojazdy dzieki:)

dwa
@krzy

To zależy może cz rodzina czy znajomymi ale obecnie lepiej się tu nie pchać no chyba że na skaning choć tu też sami znajomi.

Długo ten wpis nie powisi. Cenzura go zdejmie

bydzia zaprasza

Pracowałem tu zdeko o wiele za długo. Przewrót totalny w tej firmie to moment odkąd zmienił się menagment. Ostatni okres to poczekalnia jakaś i skakanie z maszyny na maszynę było wkurwiające jak jakaś szmata. Cóż wbić się tu było łatwo przyznaje dałem się na mówić na niezłą kasę, przepraszam może się ktoś na mnie gniewać, ale mam to teraz w 4 literach. Tak teraz z perspektywy czasu nie myślałem ze trzeba będzie wracać na stare śmiecie, ikaale większość opisywanych tu procederów to fakt. Cały proces trwał krótko nazwisko, stanowisko i krótkie wprowadzenia szkolenie bhp kwity tak bez ogłoszeń naborów tak z "polecenia" i pchniecie sprawy na finał cóż mało spotykane w normalnych procesach

prokurent

Zmiana właściciela wiązała się z dużym niepokojem ponad stu zatrudnionych w drukarni pracowników. Nie wiedzieli, czy nowa firma ich zechce. Teraz są już spokojniejsi, ponieważ zakład działający pod nową nazwą, zatrudnił wszystkich. - Jednym z głównych powodów zainteresowania drukarnią w Laskowicach przez byli i są bardzo zdolni i wysoko wykwalifikowani pracownicy Dlatego nie planujemy żadnych zwolnień bahha j dodaje. Mogą też być spokojni o przyszłość. Nowy właściciel planuje rozbudowę drukarni i złożył w urzędzie gminy wniosek o wydanie warunków rozbudowy. - Mają zatrudnić pięćdziesiąt dodatkowych osób, głównie kobiet itp. lektura warta głębszej analizy drodzy czytelnicy, a jeszcze jedno warto by sprawdzić sytuacje finansową w krs-sie Zgodnie z art. 52 Ustawy o rachunkowości roczne sprawozdanie finansowego należy sporządzić nie później niż w ciągu 3 miesięcy od dnia bilansowego (dzień bilansowy jest to dla spółki ostatni dzień obrotowy). sprawdzimy w kwietniu

koszty panowie
@prokurent

Musimy coś zrobić z kosztami na działalności operacyjnej. Bo ile mozna świecić oczami, ubiegły rok to prawdziwa gimnastyka umysłowa coś w rezerwie coś w inwestycje? przypomina to za krótką kołdrę jak przykryje się jedno to z drugiej strony nogi wystają, a jak się nogi przykryje zimno w główkę. Prosimy ciąć koszta wszędzie gdzie to mozliwe, nawet w strategicznych działach o 20% takie są wytyczne z więc nie biedzie zmiłuj się jeśli mamy konkurować, w biznesie liczą się wyniki

KGB

coś się kroi, Putin zniknął pewnie negocjuje te 6200 m2 ponoć jest już finał resztą no z tym mamy problem.. ale jak się przeniesie ciężki sprzęt który i tak miał trafić wg pierwotnych załorzeń to... poczekamy

prokurent
@KGB

kolego czy chodzi o te 6200 m2 a lot of free space there żerniki tam utopiono grubą kasę wiem co mówię, wszystko z górnej półki i pod kolor proszę W takim standardzie i luxsie no i co? ktoś was wydymał czy to nie była czasem firma z Tczewa .... G co za incompetence jestem zniesmaczony

wwa se

zaraz nikt sie nie bedzie nudzić przyjda ludki z ..... to się będą podlizywać, byle tylko utrzymać

Zostaw merytoryczną opinię o Stralfors - Toruń

Stralfors
3.2/5 Na podstawie 205 ocen.
  • Parkowa 56
    86-130 Toruń