chromadruk.pl

Żary

Opinie o chromadruk.pl

DonPedro

Pracuje w chromie pol roku i nie powiem, (usunięte przez administratora) jestem pelen opytmizmu, szef to honorowy czlowoek, przyznal, ze zostaly popelnione bledy kadrowe, teraz osobiscie dopilnuje, aby chroma znowu zyskala dobre imie. Pod wzgledem finansowym super, jak cos umiesz to zarobisz, jak masz 2 lewe rece to sory, ale nie oczekujcie ludzie kokosow za stanie i patrzenie sie na farbe, albo papier:/ sezon sie zaczal, beda nadgodziny, kto chce zarobic to jest najlepszy okres na zatrudnienie sie, ale trzeba sie liczyc, ze 12h to w tej branzy i w tym okresie normalnosc. To tak jakby pojechac na szparagi w sezonie i liczyc na to, ze 6-14 i do domku na piwko....bylem,pracowalem,nie jest tak kolorowo. Ktos napisal, ze wyplata w czasie i nadgodziny na konto to standard i obowiazek... Owszem, ale nie wszyscy sie do tego stosuja, a pod tym wzgledem chroma to naprawde solidna firma.

Hanna

@ludzie litości..., a Ty jesteś zatrudniony w chromadruk.pl? Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach? Jakie plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu? Koniecznie podziel się z nami swoją opinią.

Hanna

@dex, skąd taka opinia?

dex

Nie polecam ani do produkcji ani do biura!

rererrerrere

hej hej no oby tak było z ta wyplata chociaż wlasciwiie to nie ejst jakiś nie wiadomo jaki rarytas taka wyplata na czas no ale niestety wiadomo jak to teraz bywa ze często jest w firmach tak ze ludzie długo czekaja na swoje wyangrodzenie po porstu..

adas?

tzn?

adas

A może ktoś napisać jakie obowiazki ma menager ds marketingu produktu? Czy cieżko jest o tą posadę? W jakich granicach mieści się wynagrodzenie|?

Domus

Ina - opinie moderowane? Szukanie opinii o kimkolwiek na portalu takim jak gowork.pl jest śmieszne, to nie jest portal opiniotwórczy. Znajdź choć jedną firmę na temat której piszą tu dobrze.

ina

A mi..wydaje się, że wszystkie opinie są moderowane. Tak to bywa w przypadku złotego profilu pracodawcy (płatnego). Pracodawca ma w pakiecie "Ochrona wizerunku 6 H." Ma czas na zgłoszenie do usunięcia wpisu i przygotowanie odpowiedzi. Często bywa, że profilem opiekuje się ktoś z e-PR i na jedną negatywną opinię mogą pojawić się np. 4 pozytwyne w mniej więcej w odstępach 2-4 dniowych. http://www.gowork.pl/pracodawca-zlotyprofil. Więc kto mi powie jak pracuje się w chromadruk.pl ?

Szymon

Rzadko się wypowiadam na forach, ale czytając te bzdury we wcześniejszych postach postanowiłem się wypowiedzieć. Od razu nadmienię, że nie jestem z "rodziny" jak również nigdy nie byłem i nie jestem pracownikiem Chromy. Jestem zatrudniony w firmie która współpracuje z Chromą od kilku lat na rynku dostawców papieru o zasięgu ogólnopolskim jak i europejskim. Z drukarnią zacząłem współpracę jak miała ok. 50 pracowników. Wszyscy się znali i byli z sobą na Ty. Na pewno była to inna firma, niż dziś gdzie liczba pracowników jest już 10x większa. Firma stała się korporacją, nie ma już tej małej firmy rodzinnej. Znam tam ludzi od samego początku, często z nimi współpracuję i rozmawiam. Więc jakiś pogląd na funkcjonowanie firmy mam. Współpracuję ze wszystkimi większymi drukarniami w Polsce i kilkunastoma w Europie. Jedno mogę powiedzieć na pewno, warunki pracy jakie są w chromie plasują ją w pierwszej trójce drukarni w Polsce i zagranicy. Technologia druku - tutaj wasza firma to pionierzy w Europie! Wielu chciało by przyjechać i podpatrzeć. Nie wchodzę w stosunki międzyludzkie, ale jako obserwator mogę stwierdzić, że jest to firma XXI wieku.

gb

Dziewczyna przynajmniej potrafi się podpisać, w przeciwieństwie do tych którzy potrafią jedynie pisać jak to przez chrome zostali skrzywdzeni.. Podajcie nazwiska, a pewnie szybko wyjdzie za co wylecieliście. Zobaczymy wtedy czy brednie które tak łatwo jest wypisywać w momencie kiedy jesteście anonimowi są prawdą. Znając życie oprócz kolejnej gównoburzy wywołanej przez całe szczęście byłych pracowników chromy nikt jaj mieć nie będzie żeby się podpisać ;) POLECAM CHROME

Marta Ptaszyńska

W przeciwieństwie do panów, ja się nie wstydzę własnego nazwiska. Mi się w chromie podoba :) Pracuję 3 lata i jest naprawdę ok! Pozdrawiam tych stłamszonych i zdruzgotanych ... xoxo :)

kooleś

Z tego co wiem od kolesia który tam pracuje kupują ciągle nowe maszyny i potrzebują cały czas ludzi. Spróbować możesz, powodzenia

Janek1

Zapraszam do zatrudnienia się w innych dużych firmach na terenie zar na produkcji, byłem i wiem co mówię ,nie polecam. Wy ciężkiej pracy nie widzieliście jeszcze dzieci... W chromie może nie jest tak lekko, ale za to atmosfera ok i wypłata zawsze przed 10. Jak jest sezon trzeba spinać poślady i popracować trochę dłużej, fakt, ale później sytacja się normuje.

person

Nie polecam tej firmy. Ludzie chodzą tam jacyś tacy stłamszeni, atmosfera beznadziejna, zero szacunku dla pracujących a bynajmniej dla nowych pracowników, drukarze jak to ktoś napisał we wcześniejszych komentarzach zachowują się jak święte krowy. Ogólnie odradzam

Ktos

Popracujesz tam jeszcze troche i zmienisz zdanie. Mi na początku tez sie bardzo podobało ale jak ja sie zatrudniłam to bylo calkiem inaczej o wiele lepiej. A teraz dajcie spokój masakra

Tiss

Ja zaczęłam prace w drukarni w listopadzie, na umowę zlecenie tylko na okres sezonu. Po nowym roku mi i części osób takich jak ja zaproponowali pozostanie już na normalną umowę. Z tego co wiem operator maszyn na początek na okresie próbnym ma 1800na rękę. Po trzech miesiącach jak przedłużą ci umowę łapiesz się na dodatkową premie kwartalną kolejne kilka stówek. Tak jak pisze "danielson" kilku ... zawsze się znajdzie. Mi tu się podoba, a to moja trzecia praca.

danielson

Pracuje kilka miesiecy wiec troche moge powiedziec. Na plus napewno terminowosc wyplat i mozliwosc dorobiania za nadgodziny. Jezeli chcesz dorobic to daja taka mozliwosc. Warunki roboty ok, fajny social - stolowka , prysznice itp. Na minus - kasa na poczatek bez szalu,( ale jak na nasza okolice mysle ze nie najgorzej. ). Godziny pracy tez bo jest zmianowa. No i sezonowosc. W szczycie (miesiace zimowe) trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie jak wszedzie,wsrod normalnych kilku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie trafi, a operatorem zostaniesz ale po pewnym czasie

zastanawiam

Wlasnie szukam roboty. Widze po wpisach skrajne opinie o chromie, chce pracowac na hali przy maszynie jako operator, 2 tys zarobie? nadgodziny placą czy sciema jak u innych? dajcie znac plz

były pracownik

Dobrze, że na 300 przynajmniej jeden jest zadowolony, pewnie ktoś z rodziny szefostwa. Cała reszta pracuje bo musi, albo nie ma wyjścia. Rzeczywistość jest taka, że jeszcze trochę i będą błagać ludzi,żeby dla nich pracowali, bo kto chciałby pracować w takich warunkach i atmosferze.

Bloom

Ludzie ile tu kłamstw, obłudy, nie wiem z czego wynikającej nienawiści.. Przecież to co wypisujecie jest żałosne i nie ma pokrycia w rzeczywistości. Pamiętajcie, że zawsze są dwie strony medalu! JEDEN Z 300 zadowolonych pracowników

Chroma

Tak patrzę na te komentarze i nie wierzę w to co czytam. Wydaje mi się, że w końcu dojdzie do tego, że szefostwo będzie błagać ludzi aby u nich pracowali

Makaronowi

Kiedyś to była naprawdę dobra drukarnia, a teraz robi się kolosalna nędza. Nie polecam!

Wczoraj zwolnili jednego gościa - 3 dni przed świętami, wrócił dopiero co ze zwolnienia lekarskiego - bardzo łatwo samemu wyciągnąć wnioski i ocenić firmę chroma.

Ta firma to jedna wielka kpina - wczoraj wyrzucili kolesia, który wrócił ze zwolnienia lekarskiego - 3 dni prze świętami- to już trzeba sumienia nie mieć, można było poczekac chociaż te kilka dni - bydło nie ludzie.

PAN r

Traktuja pracownika jak śmiecia zero szacunku, pracuje się dzień w dzień po 12 h i jeszcze na dodatek jak schodzi się z nocki w sobotę o 6 to każą przyjść jeszcze na 14 ludzie są przemeczeni. Groźby pod tytułem kto nie przyjdzie w sobotę to ma naganę i po premi, to jest nie dopuszczalne tylko czekać aż wkuzony były pracownik lub pracujący pójdą na skargę do inspekcji pracy. Nie polecam słyszę opinię na mieście że to jest Auschwitz-Birkenau a nie chroma

Witam. Podzielę się moją opinią, ponieważ też korzystałem z opinii tutaj zamieszczonych. Liczyłem na tą firmę jednak się przeliczyłem. Jeśli chodzi o plusy to jest ich mało ale na pewno zalicza się do nich terminowe wypłacanie wynagrodzeń i umowa z firma bez pośredników. Minusy których jest cała masa również trochę opisze. Przede wszystkich zmuszanie do nadgodzin. Wolne weekendy tam to mit. Niby robi się tygodniówki z wolnym weekendem ale nic z tego bo są tak obciążeni zamówieniami. Stanowiska obecnie oferowane to pomocnik drukarza. Praca niewdzięczna, intensywna i jesteś traktowany jak nikt. Mimo tego ze mam masę zrobionych uprawnień i pracowałem w największych firmach w okolicy na porządnych stanowiskach to jeśli nie jesteś drukarzem to maja Cię za tępego robola. Na stanowisko drukarza nie masz co liczyć bo to stanowiska zajęte od lat a zwalniają się pomocnicy i nie sądź, że będziesz tym wybranym bo tym zachęcają żeby pracować a może akurat sytuacja Cie zmusi i tam zostaniesz jako pomocnik. Wynagrodzenie też nie najlepsze bo 1600 zł plus 100 zł premii. Na nadgodzinach nie dorobisz bo zdecydowana większość to 50 %. Nadgodzin całe cykle czyli na przykład od niedzieli od godz: 18 do 6 rano i tak cały tydzień do soboty rano. Jeśli poszukujesz normalnej pracy to nie polecam. Dla porównania po kilku dniach znalazłem już pracę w innej dużej firmie i jestem zadowolony wiec można. P.S. Jak chcecie budować firmę prężnie rozwijającą się bez ludzi pracujących dzień i noc na produkcji mając tak duża rotację w załodze pracującej na produkcji ? Jeżeli zgłaszają się do was ludzie z doświadczeniem kilkuletnim na produkcji i inteligentni a nie potraficie zapewnić godnego miejsca pracy nie wspominając o wynagrodzeniu bo te 100 zl premi to brak słów bo 1600 to 1200 plus przywileje z pracy w nocy systemu itd. Czyli minimum ustawowe

Bruno

Może tak słownik?

buuuhaha

Chłopcze te święte krowy daruj sobie, bo gdybyś miał choć trochę wiedzy, ambicji umiejętności to byłbyś tą świętą krową i nie wtedy pewnie nie chciałbyś czytać takich rzeczy. Ale wiedz jedno gdyby nie ta święta krowa to nie raz jedyne co pozostało by tobie to patrzeć się na papier stojący marce jak wół w malowane wrota, ale to tak by możyc... Powodzenia w dalszym samorealizowaniu :)

tomik

Od lat drukuje z Chromą i jest ok. Zdarzają się opóźnienia, to fakt. Ale to jedyna drukarnia, która zawsze wydrukowała mi wszystko tak, jak chciałem. Dobrze przyciete, odpowiednie kolory, papier o wlasciwej gramaturze. Bronie ich, bo mimo wszystko są lepsi od konkurencji. Probowalem u innych, i juz nigdy tego nie zrobie...

Były

Moja opinia na temat pracy w Chromie? To istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Od półtora roku brakuje pomocników drukarzy i nadal nic się nie zmienia. Gdy jedna osoba się przyjmie to dwie zaraz uciekają. Ludzie popracują dwa-trzy tygodnie i uciekają. Pomocnik drukarza w Chromie jest traktowany jak śmieć. Człowiek zasuwa jak głupi po 12 godzin a wystarczy że raz popełni mały błąd i są wielkie pretensje. Ciągły mobbing i zmuszanie do nadgodzin. Min. 40 nadgodzin w miesiącu to norma. Chcesz urlop na jeden dzień to wielki problem. Tak samo z pracą w weekendy. Spróbuj się nie zgodzić a masz przerąbane. Panie Dariuszu - nie ogarnia Pan swojego działu. Człowiek ma na grafiku nockę od 18 i na 18 przychodzi a potem okazuje się, że ma jednak na 22. Potem siedzisz jak idiota cztery godziny i czekasz na drukarza, bo szanowny Pan kierownik nie potrafi napisać smsa. Nie wspominam nawet o pensjach. Norma dla pomocników w innych drukarniach to ok. 2300 netto, a ile dostaniesz w Chromie? 1600 zł + 100 zł premii. Dorobisz na nadgodzinach, ale i tak szału nie ma bo zamiast 100% więcej dostaniesz tylko 50%. Panie Dariuszu: doprowadził Pan dział druku do ruiny. Traktuj dalej drukarzy jak święte krowy a pomocników miej w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Daleko na tym zajedziesz!

Mietek

Z tego co wiem z własnego doświadczenia, to podczas przyjęciem do pracy jesteś informowany o możliwości pracy w trybie 12h jeżeli sytuacja tego wymaga. Wiesz na co się zgadzasz, wszystkie godziny nadliczbowe mam zapłacone, ale jeżeli komuś się nie chce pracować to Święty Boże nie pomoże. Współczesna młodzież ma dwie lewe rączki do wszystkiego.

Adam

W to nigdy nie uwierzę nie szanujecie pracowników którzy są zmuszani do pracy po 12h ciągły mobbing i nacisk pana D.. na pomocników Drukarzy. Pracowałem tam to wiem i powiem jeszcze ludzie z chromy uciekają przez 12 h za zmuszanie ile można...!!!

Były Pracownik

Witam coś o pracy w chromie na produkcji. Szczerze to obóz pracy ciągła praca po 12h czy chcesz czy nie jeśli się stawiasz to zostajesz zwolniony i kierownik stosuje mobbing mówię tu o pomocnikach drukarza. Nic dziwnego że tam ludzie nie chcą pracować, jeśli będzie dalej ten sam kierownik Pan Da....! to pełnej kadry na maszyny nie będzie.

rad

Ta drukarnia ma za dużo zamówień przez co nie szanuje swoich klientów. Reklamacje są rozpatrywane długo po czasie jaki sobie sami wyznaczają jak już się doprosisz aby ją ktoś rozpatrzył. Na infolinii jak już uda się dodzwonić pracują ludzie automaty, wszystko co można załatwić można sobie samemu w panelu ustawić. Jako agencja reklamowa drukowaliśmy dosyć dużo przez kilka lat, ale współpraca się popsuła bo co chwilę są zmiany w ofercie o czym trudno im poinformować np. mailingiem. Zamawiamy regularnie teczki dla klienta a tu nagle nie ma ich w ofercie, zamawiamy druki z datami regularnie co tydzień a tu bach termin o 3 dni przesunięty. Powinni uczyć się od D&D z Gliwic jak wygląda współpraca i informowanie stałych klientów. Wydruki zazwyczaj dobrej jakości i na czas.

Kamil

Tylko że web-to-print to kolejny pośrednik. Nie dziękuję.

Web-To-Print
@Kamil 17.09.2015 11:20
Tylko że web-to-print to kolejny pośrednik. Nie dziękuję.

Proszę Pana - nie jesteśmy żadnym pośrednikiem Chromy :) Mamy swój park maszynowy w Zielonej Górze :)

americano

no cóż

papa

Nikt nie liczy się z opinią pracowników, kierownictwo "nieomylne i wszechwiedzące", lepiej jechać do Niemiec na szparagi lub ogórki. Szkoda życia i nerwów.

ofset

To ze drukujecie i wysylacie 1000zamowien dziennie to gratulacje . Ale co ma celu odpisywanie klientom miesiac lub 2 po fakcie? prawda niestety jest brutalna i chyba kogos negatywne opinie bardzo bardzo bolą. Zycze samych sukcesow

motocom

zadnego wiecej druku w tej propagandzie. Kto ta firma zarzadza, ze takie opoznienia i pomylki w wysylce?

coolpicsagency

Dobra jakość konkurencyjne ceny i terminy. Poleciłem ich swoim partnerom biznesowym i też nie słyszałem o problemach. Ocena: dobry + (ten plus za kawę którą zostałem poczęstowany gdy musiałem chwilę czekać na zlecenie)

alina r.

Świetna jakość dobre doradztwo jedyny mankament to dość długie terminy realizacji ale przy dobrym planowaniu pracy świetny wykonawca

John

Popieram powyższą wypowiedź w 100%. Zero liczenia się z pracownikami.

bbb

Cześć:) Mam pytanie do osób tam pracujących: lepiej jest wysłać C.V. e-mail, czy skuteczniejsze jest osobiste złożenie dokumentów na recepcji? Jakie szanse na zatrudnienie mają osoby ok. 50 r.ż. Czy dajecie radę w Chromie?

A

polecam,szybko rozwijająca sie firma,warunki do pracy na wysokich standardach,szef wspaniały człowiek,satysfakcjonujące zarobki,wypłata zawsze na czas.

Zostaw opinię o chromadruk.pl - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie chromadruk.pl