Chroma.PL

Opinie o Chroma.PL

Filtruj opinie po kryteriach:

Wiktor Jakubowski
 Opinia

Cześć wszystkim Zacznę od konkretów, pracuję w firmie wiele lat- Dział pakowania. Nasza praca jest odpowiednio zorganizowana, aby sprawnie realizować wysyłkę paczek, oraz ich zabezpieczenie. Tutaj nie ma miejsca na błędy, praca mi się podoba, ludzie są sympatyczni, woda zapewniona, oraz wiele niespodzianek. W sprawie rekrutacji informację można znaleźć w wielu miejscach, jest wiele stanowisk pracy i możliwości. Daję 5 gwiazdek.

Radosław Kaczmarski
 Opinia

Firma godna zaufania, moje kalendaria zostały przygotowane według moich oczekiwań.

Szymon
 Opinia

Pracuję na profesjonalnej maszynie drukującej, podoba mi się praca, czasem decyduję się nawet na 12 godzin aby coś solidnie zarobić. Atmosfera ok, kierownik doświadczony człowiek. Polecam

Barbara Młynarska
 Opinia

Zamówiłam na stronie producenta wykonanie 730szt broszur, zamówienie było wymagające, folia na okładce- wykonanie perfekto. Całość przedstawiała się bardzo estetycznie, a druk był najwyższej jakości, oraz rozdzielczości. Zamówienie dotarło szybciej niż ustalona data. Jak dla mnie bomba, polecam was.. :)

Pracodawca
 Opinia

Twoje pomysły zasługują na najlepszą prezentację. Sprawdź co możemy wykonać dla Ciebie... ,,www.Chroma.pl''

Dawid
 Opinia

Ja również polecam, świetna praca, wiele imprez.

Arkadiusz Ż,,,
 Opinia

Pełen profesjonalizm pracowników, wszyscy znają się na rzeczy, zamówienia realizowane z dużą dokładnością, oraz dbałością o szczegóły. Polecam pracę.

Grzesiek C..
 Opinia

Praca godna polecenia, wszystko jest zorganizowane jak należy. Co do zarobków, są adekwatne do wykonanej pracy. Wiadomo wszędzie zdarzają się problemy, ale tu rozwiązuje się je dbajac o wszystkie możliwości.

Norbert
 Opinia

Pracuję kilka lat, nie miałem nigdy problemów, również polecam.

igi
Nazwa działu: Handlowy

Polecam.

Bonzo
Nazwa działu: IT
 Opinia

Polecam pracę w firmie, a co do tych opinii niektórych, to jedna lub więcej ''troli'' zmienia swoje ip, proxy, inne, a niektóre opinie są pisane przez ludzi ze swoich urządzeń, bezpośrednio, bez zmiany niczego- tak myślę. Strona ma swój log, można sprawdzić ich dane, oraz odnaleźć bezpośrednio ich serwery, na kogoś są te ip zarejestrowane. Czytałem kiedyś, o sposobie sprawdzania skoków połączeń pomiędzy np. routerami, jak to mówią, po nitce do kłębka, ale to w przypadku zmiany ip,proxy, mac i wszystkiego innego co możliwe. Co do pracy w firmie, jest fajnie, pełen profesjonalizm.

Sylwia M
 Opinia

Za jakiś czas zaczynam pracę, byłam już na rozmowie rekrutacyjnej, zapowiada się ciekawie. Moje koleżanki pracują w firmie, mówią że jest fajnie, też tak sądzę.

Damian
 Rekomendacja

Polecam pracę w firmie, warto spróbować. Nie ma znaczenia, czy jesteś stary, czy młody, znajdzie się dla każdego miejsce, pozdrawiam. Trzeba się zmotywować, oraz ruszyć. ;]

Tomasz
 Opinia

Polecam pracę w firmie, czysto, ludzie sympatyczni, ciągle coś się dzieje, jest fajnie.

Andrzej Zebra
 Opinia

Witam, pracuję wiele lat, firma solidnie wywiązuje się co do pracowników, BHP, aparatura medyczna, wiadomo o co chodzi. Wszystko jest należycie przeprowadzone, a praca przyjemna i zorganizowana. Polecam aplikowanie, bo warto poznać coś ciekawego. Wiele tu opinii jest na maxa bezpodstawnych, oraz twórczo wymyślonych. Pozdrawiam Andrzej Zebra.

Bartek Wielki
 Opinia

Przykładem tego, jak myśli masa, może być zakup dobrego obuwia do pracy, nie mając wiele pieniędzy, zainwestowałem. Ludzie od razu zaczęli gadać, oczywiście ci zawistni, zazdrośni, fałszywi, ''bo skąd on ma na to pieniądze..''. Poznałem się na wielu ludziach, jacy tak na prawdę są, nie mam do nich problemu, są jacy są, moim zdaniem bez zasad moralnych, zwykli tam zawistnicy, co ja sobie jakimiś życiowymi laczkami głowę będę zawracać. Ale szanuję wiele osób, pomimo tego wiem, że chętnie by mi zaszkodzili, nie robią tego- Wielki Szacunek. A co do ludzi prawdziwych, mogę jedynie zapewnić, że nie pożałują tego, że posiadają zasady moralne. A niektórych trzeba wysłać chyba do weterynarza, bo człowieczeństwo stracili już dawno, ale co ja będę temat rozwijać, każdy człowiek to indywidualny system, które bierze swoje przekonania z otaczającego go świata, (zazwyczaj błędne- to taka iluzja, aby mógł zaistnieć kontrast i sens), ale jestem przekonany, że są ludzie, którzy rzeczywistość postrzegają realistycznie, oraz mają ogrom zasad, są oni prawdziwi. Polecam firmę, praca jest ok.

Emil
Nazwa działu: IT
 Opinia

Praca mi odpowiada. Polecam wszystkim, co mają dobre pomysły i chęć pracy. Pozdrawiam =]

Dominika
 Opinia

Niedługo będę zanosić CV, zapowiada się super, nie sugeruję się oczywiście na opiniach tutaj, bo wiem ze duzo jest troli i hejtow- bezwartosciowych i nieprawdziwych . Polecam, proces rekrutacji z tego co słyszałam tosama przyjemnosc.

Paweł
 Opinia

Moim zdaniem liderzy-operatorzy, powinni wrócić do solidnych działań, na najlepszym sprzęcie. Pomimo ich małych konfliktów, są oni fundamentami firmy, takich ludzi się nie zostawia od tak. Zawsze jak był problem, coś mi nie szło, lub innym, byli pomocni, dlatego ich cenię. To wszystko, bez nich traci sens, jak dla mnie. :) Jednak mam nadzieję, że nie pomyślą oni, ''co on pi**'', a sprawę solidnie przemyślą, oraz wyciągną wnioski, ja często wyciągam z swoich działań, dlatego wiem jak bardzo jest to istotne i rozwojowe.

Pamela
 Opinia

Mega zaangażowani w dobro klienta ! Z czystym sumieniem polecam współpracę z tą firmą .

Mirek
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Pracuję w firmie 5 lat, nie powiem czasem trzeba popracować, ale dla chcącego nic trudnego.

Krzysztof J
@Mirek 18.03.2019 22:05

Cześć, jesteś z pewnością specjalistą pracując tyle lat, nic tego nie zmieni. To się ceni :D

Wojciech Amaro
@Mirek 18.03.2019 22:05

Mirek jesteś mistrzem! :) A jak ktoś ma problem do Mirka, to ma i go do mnie.

DonPedro
 Opinia

Pracuje w chromie wiele lat i nie powiem, (usunięte przez administratora) jestem pelen opytmizmu, szef to honorowy czlowoek, przyznal, ze zostaly popelnione bledy kadrowe, teraz osobiscie dopilnuje, aby chroma znowu zyskala dobre imie. Pod wzgledem finansowym super, jak cos umiesz to zarobisz, jak masz 2 lewe rece to sory, ale nie oczekujcie ludzie kokosow za stanie i patrzenie sie na farbe, albo papier:/ sezon sie zaczal, beda nadgodziny, kto chce zarobic to jest najlepszy okres na zatrudnienie sie, ale trzeba sie liczyc, ze 12h to w tej branzy i w tym okresie normalnosc. To tak jakby pojechac na szparagi w sezonie i liczyc na to, ze 6-14 i do domku na piwko....bylem,pracowalem,nie jest tak kolorowo. Ktos napisal, ze wyplata w czasie i nadgodziny na konto to standard i obowiazek... Owszem, ale nie wszyscy sie do tego stosuja, a pod tym wzgledem chroma to naprawde solidna firma.

Antek
@DonPedro 17.03.2019 04:37

Przecież nikt nie przyznał żadnych błędów kadrowych, 12h pracy to jest tylko możliwość a nie obowiązek..., co to wgl za wymysły, kto normalny tak nielogicznie myśli. To są pierdoły jak i wiele innych opinii- żenada. Chyba sobie ktoś żarty robi, że firma na światowym poziomie popełnia błędy, tak głupie błędy- nie możliwe. A inne opinie/komentarze - żenada, ktoś takie syfy pisze, że jak pierwszy raz ujrzałem tą stronę to nie wchodziłem na nią dłuuugi czas- bo ja nie czytam tego. Nie powiem opinie niektóre w szczególności pozytywne są jakimś realistycznym odzwierciedleniem, ale te syfy ? nic nie warte.

Emil
 Opinia

Polecam firmę, pracuję 3 lata, czuję się dobrze, warto jest pracować.

Yolk
 Opinia

Witam chciał bym się wypowiedzieć o tym zakładzie pracy , z całego serca go polecam ,ze względów takich jak typu traktowanie pracownika'- Nie jest źle, ale wiadomo czasem zdarzają się pomyłki i nieporozumienia, jak wszędzie. Praca godna polecenia, trzeba jedynie mieć chęci, i jest dobrze.

Kaśka
@Yolk 17.03.2019 19:10

halo halo tam jest z całego serca polecam, ja również polecam :)

Sylwek
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Witam, może ja coś się wypowiem, pracuję w firmie wiele lat, podoba mi się, z chłopakami się dogadujemy, robota idzie jak 737. Polecam firmę również.

Mirek
 Opinia

Pracuję w firmie dość długi czas, jest ok, ludzie ok, czasem się nie chce pracować, może to zmęczenie, ale zawsze wraca nowa ''pozytywna energia''. Polecam.

Bożena Ż
 Opinia

Pracuje mi się dobrze, na stołówce mega atmosfera, kwiaty na stole, ostatnio nawet ciasto. Mega.

Antek

Polecam firmę.

Paweł
 Opinia

Witam, pracuję w firmie już z prawie rok, jak mam na 6 do pracy to idę spać o 20-21, to jestem wtedy wyspany. Pracuje mi się dobrze, w sumie ja za bardzo nie zwracam uwagi co się dzieje dookoła, zajmuję się pracą. Polecam pracę jest fajnie, byle by woda była, ale zdarzyło się jeden raz chyba w mojej karierze że nie było. Można liczyć na jakieś niespodzianki, nawet zwariowane, jak kiedyś brygadzista przyniósł słodycze.

Kobieta

Gdzie można dać CV ?

Zostaw opinię o Chroma.PL - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chroma.PL

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.