Opinie o Chroma.PL

Barbara M

Zamówiłam na stronie producenta wykonanie 730szt broszur, zamówienie było wymagające, folia na okładce- wykonanie perfekto. Całość przedstawiała się bardzo estetycznie, a druk był najwyższej jakości, oraz rozdzielczości. Zamówienie dotarło szybciej niż ustalona data. Jak dla mnie bomba, polecam was.. :)

Olek
@Barbara M

Słyszałem, że są teraz jakieś nowe rodzaje tej folii, producent zapewnia dobre wykonanie, pozdrawiam.

Bartek
@Olek

Bodajże są trzy rodzaje.

Sylwia
@Bartek

Zdawało mi się, że są 4 rodzaje.

@Sylwia

Ja widziałam tylko trzy rodzaje.

Radek
@Barbara M

To ile jest tych rodzajów, ja już się pogubiłem. (^_^)

Adik89
@Barbara M

Polecam również, moje zamówienie zrealizowane terminowo.

@Adik89

Dziękujemy:)

O
@Adik89

U mnie podobnie, polecam.

Iza
@O

Polecam.

Damian

Wysoka jakość, jaką zapewnia Klientom firma, stawia duże wymagania co do jakości zadań wykonywanych przez Pracowników. Kierownik produkcji, w porozumieniu z zespołem, organizuje pracę tak, by za każdym razem uwzględnić indywidualne potrzeby i możliwości, większość zamówień realizowanych jest na czas, lub szybciej, czasem zdarza się również, że klient dostanie trochę więcej nakładu, za darmo. Wiadomo, czasem zdarzają się pomyłki, jak wszędzie, firma profesjonalnie podchodzi do klientów, oraz ustala z nimi warunki realizacji.

guliwer
@Damian

Potwierdzam.

Martyna K.
@Damian

100% racji Damian.

Martyna K.
@Martyna K.

Nie tylko do klientów podchodzi profesjonalnie, do pracowników w szczególności, a to jest bardzo ważne.

Alicja
@Martyna K.

Od dawna się zastanawiam, czy nie złożyć tam dokumentów..

@Alicja

Nie ma się nad czym zastanawiać. Zapraszamy!

O
@Martyna K.

Za tym idzie świetna jakość.

Eryk
@Chroma.PL

Czy są przyjęcia do drukarni ?

Sebastian

☛ ★ ★ ★ ★ ★ ☚ Witam, zatrudniłem się w firmie jakoś w listopadzie rok temu, na start wiadomo szkolenie, oraz wprowadzenie w procedury, wiadomo początki dość ciężkie, ale już coraz lepiej znam się na jednej z maszyn, praca jest ciekawa, trochę ciężko, wiadomo 8h to trochę sporo. Ogólnie podoba mi się, praca jest ze zmianami (czasem nocnymi), ale mi to nie przeszkadza, zawsze można się dogadać, nigdy nie było problemu, a godziny pracy były dostosowane odpowiednio do możliwości, oraz umożliwiały odpoczynek. Zarząd firmy to sympatyczni ludzie, doświadczeni, czasem popełniają błędy, gdyż lubią wyciągać pochopne wnioski, które mogą mieć wpływ na pojedyncze jednostki, lub całościowo, ale takie sytuacje miały miejsce w 2016, współczesny zarząd działa skutecznie, współpracując z ludźmi, tworzy dobre miejsce pracy.

og
@Sebastian

nieźle

alex
@Sebastian

Pracujesz od listopada 2020, a wiesz co było w 2016? Historyk ?. Łubu du bu, niech.......Jarząbek?

PD

Dzień dobry, jeśli czytasz właśnie tą wypowiedź zastanawiasz się, czy zatrudnić się w firmie XXI w., jaką jest Chroma. Odradzam jakiekolwiek próby pracy w tej firmie. Brak podstawowych rzeczy: ludzie są rozliczani z zadań, czy też popełnionych błędów bez konkretnych argumentów- w firmie liczącej ponad 200 osób brak procedur pracy/ instrukcji / formularzy :o dodatkowo nieprzestrzegane są zasady i przepisy BHP, niejednokrotnie osobiście widziałem ludzi w sandałach obok wózków widłowych. Ale tak turkusowy model zarządzania- to coś na prawdę mocnego i potrzebnego teraz firmie ( sarkazm, gdyby ktoś nie zrozumiał) Pozdrawiam

JAN
@PD

Firma Chroma.PL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Mejo

Firma Chroma to czołówka światowego druku online, wiele można mówić dobrego. Praca jest ciekawa i dobrze płatna, szkolenia wdrażające umożliwiają rozwój zawodowy. Polecam.

Po długim czasie spędzonym w tej firmie, wiem jedno o pracodawcy i kierownikach/ brygadzistach z IQ na poziomie co najmniej poniżej średniej krajowej - nie nadają się do zarządzania. Sposób, w jaki zarządzana jest ta firma zależy od tego, jaka zostanie przeczytana książka przez zarząd , a konkretniej jedną osobę. Brak elementarnej wiedzy o zarządzaniu, modelach zarządzania, a także brak zwykłej empati, altruizmu. Wszyscy patrzą tylko na to, jak zabrać coś pracownikowi. Pracownicy, którzy nie mają innej alternatywy, żyją w strachu, nigdy nie wiedzą, kiedy są tam ostatni raz. Umowy, nawet długoletnie (15 lat) wypowiadane są bez podania przyczyn lub z "przyczyna" wymyślona w 5 min. Nie polecam nikomu tej firmy, bo nikt na takie traktowanie nie zasługuje. Kadrze zarządzającej polecam natomiast "dokształcenie się " - pakiet MS Office to nie fizyka kwantowa, a trening umiejętności miękkich, szczególnie zastosowany podczas konwersacji z pracownikami, mógłby przynieść tylko wartość dodaną, krzyk nie jest rozwiązaniem, a przynajmniej nie powinien być w firmie "tak postępującej ":)

PZ

W samo sedno, ta firma to (usunięte przez administratora)

Czy w firmie Chroma.PL są regularne szkolenia pracownicze?

Nasza firma jest rozwojowa, wprowadzamy nowe maszyny, innowacje, zmieniamy struktury, co wiąże się również z rozwojem pracowników. Mamy wielu specjalistów, którzy szkolą swoich kolegów wewnątrz firmy, podnosimy kwalifikacje organizując kursy i szkolenia również u specjalistów z zewnątrz.”

Introligator
@Chroma.PL

Każdy, kto zna firmę lub w niej pracuje, tak jak ja, wie że odpowiedź powyżej jest kłamstwem. Nie ma szkoleń, a pracownicy nie rozwijają się. Tak jak przyszedłem , tak pracuje. Nikt nie zapytał mnie nigdy - czy chciałbym wziąć udział w jakimkolwiek szkoleniu ?

Zdziwiony ????
@Introligator

Z tego co wiem, to Chroma tak jak każda inna drukarnia, w pandemii ma dużo mniej zamówień... myślę , ze zrobisz firmie i sobie przysługę jak zejdziesz im z listy płac

Realista
@Zdziwiony ????

W chromie jest totalny bałagan ze wszystkim, a jakość mocno spadła, więc nie ma się co dziwić, że mają mniej zamówień.

Introligator 2
@Introligator

To co tam jeszcze robisz jak jest tak źle? Nie rozumiem takiego zachowania

Życie

Właściciel to chyba nie zdaje sobie sprawy z tego co w firmie się dzieje sądząc po opiniach. Nigdy nie chciał bym współpracować z taką firmą która nie szanuje pracowników. Mam nadzieję, że sytuacja poprawi się w kraju i co mądrzejszy pracownik walnie tą firmą jak klapą od WC

FP
@Życie

Firma nie ma szacunek do pracowników zatrudniają myślą że człowiek jest maszyną i nie potrzebuje odpoczynku

Kolega
@FP

Nie ma przerwy w pracy?

FP

Stanowczo nie polecam tego zakładu (usunięte przez administratora) nic więcej praca cięszka fizyczna zmuszają do nadgodzin gdy odmówiłem dodatkowych godzin pracy została wypowiedziana mi umowa

papa

Firma taka sobie. (Turkusowa ?). Pracy dużo, ale nie na wszystkich działach. Premii nie ma. Kiedyś były za wydajność, frekwencję. Teraz goła pensja jak w umowie. Urlopy wypoczynkowe w sezonie wakacyjnym max. 14 dni, nie dłużej. Praca jak praca. Jedni stoją i plotkują z brygadzistami, a inni zasuwają. Jedni przełożeni ogarnięci inni nie. Są kliki, grupki, ale są też normalni. W gazetach ogłoszenia o wolnych stanowiskach, ale nowych pracowników nie widać.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Chroma.PL? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Chroma.PL

W Chromie obowiązuje 1 miesięczny okres rozliczeniowy a przelew następuje po naliczeniu wynagrodzenia, po każdym przepracowanym miesiącu. Jeśli jesteś pracownikiem, po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z działem kadr.

Każdy kto pracuje w Chromie wie ,że potraficie tylko "fajnie" udawać, przekłamywać fakty. Jestem obecnym pracownikiem i wiem co piszę. Te Wasze ankiety są żałosne podobnie jak i nieudolne próby tworzenia sztucznej atmosfery wzajemnego zrozumienia. Szukacie tylko powodów do zwolnień i doskonale o tym każdy wie. Nie ma kadry kierowniczej? Dobry żart. Atmosfera w chromie jest słaba, tylko żaden z pracowników tego nie powie wprost.

Chroma z roku na rok staje się co raz gorsza pod każdym względem. Brak sprawnego przepływu informacji i wewnętrznej współpracy. Kierownictwo nie ma już pomysłu jak zarządzać tą firmą, a pomysły, które próbują wdrażać nie przynoszą efektów. Zarobili już swoje i spoczęli na laurach. Firma chce być na siłę przyjazna pracownikom, a to tylko pozory i w tym chroma jest świetna, w tworzeniu pozorów, w udawaniu, że jest inaczej niż w rzeczywistości. Kierownictwo udaje i ukrywa swoje decyzje przed pracownikami. Dowiesz się czegoś z plotek krążących po firmie, ale nic otwarcie- chyba że po fakcie. W rzeczywistości jest to co w Żarach wszyscy widzą i to jakie opinie krążą wśród mieszkańców naszego miasta - zwalniani są długoletni pracownicy z powodu kaprysu Pani dyrektor, kierownicze stanowiska zajmuje rodzina Pana Prezesa, zwykli pracownicy są traktowani z góry jak gorsi od kadry kierowniczej i nie tylko, chroma ma złe opinie wśród ludzi musi to z czegoś wynikać. Kto na prawdę zna to środowisko nie poleca nikomu chromy, a nawet odradza.

Bardzo łatwo jest tutaj zamieścić opinię. Każdy kto pracuje w Chromie wie, że nie ma już kadry kierowniczej. Struktura została spłaszczona co jest typowe dla firmy turkusowej. W naszej firmie wiele się dzieje. Cały czas pracujemy nad poprawą wyników bo taki jest cel istnienia firmy. Dzięki temu mamy środki na wynagrodzenia i inne dodatki dla naszych kolegów z pracy. Niczego nie ukrywamy, intensywnie pracujemy nad poprawą komunikacji. Każdy może zadać pytanie i otrzyma odpowiedź. Została nawet stworzona specjalna grupa do tych zadań :-) Jak w każdej firmie nie wszystkie umowy są przedłużane. Od niedawna to Pracownicy decydują kto powinien zostać w ich zespole, a wymagania mają spore. Oprócz zaangażowania w pracę wymagają jeszcze uprzejmości, otwartości i pozytywnego nastawienia.

Podejście

Kierownictwo tak jak rzetelne przekazywanie informacji w tej firmie nie istnieje. Wspieracie państwo pracownik, ale w czym?? Już wiem w czym Szczucin pracownika na pracownika, by jeden na drugiego z byle czym donosił by była podstawą do zwolnienia. Piszecie państwo o szacunku to zacznijcie to robić!! Zaufanie , ale do kogo?? Na pewnie nie do kierownictwa. Chcecie zmian, szacunku i zaufania to zacznijcie od zwolnień, ale kierownictwa bo ono kompletnie nie wie po co tam jest tylko próbuję zastraszyć pracownika. Ludzie wyrwani z innej rzeczywistości. Mowa o ludziach z wyższego kierownictwa. Wiedzę może jakąś tam lecz nie potrafią jej użyć, a jak używają to z odwrotnym skutkiem. Sami wprowadzają nie zdrową atmosferę jak kierownik . Powodzenia życzę temu tytanikowi

Prawdziwa Opinia

Chroma z roku na rok się pogarsza pod każdym względem. W firmie panuje kompletny bałagan, brak sprawnego przepływu informacji i brak współpracy. Widać, że firma jest zarządzana przez ludzi, którzy nie za bardzo mają pomysł na jej prowadzenie. Chroma nie dba o pracowników i o swoich klientów tak jak kiedyś i z fantastycznej drukarni staje się tylko własnym cieniem. Rewelacyjna niegdyś chroma, obecnie nie jest warta uwagi. Nie polecam tam pracy nikomu.

Opinia

To co napisali państwo to czysta hipokryzja. Zaufanie?? A proszę powiedzieć na jakiej podstawie?? Mówiąc jedno robiąc drugie?? Mówiąc, że jest w porządku, a zwalniając ludzi 2 dni póżniej. tak się buduje zaufanie i szacunek?? Czy zaszczepia się w pracownikach strach i niepewność. Proszę zweryfikować swój słownik pojęć, bo naprawdę żal się czyta takie słowa wiedząc od ludzi którzy tam pracują jak jest naprawdę. Proszę zrobić ankietę na między pracownikami (oczywiście bez imienną i nie pod kamerami). Naprawdę państwa wypowiedź jest 100% szczera??. Nie ma dobrej organizacji a ci co tam pracują to dłubio palcem w ...... Pewnie w tym tygodniu lub przyszłym znów powiecie pracownikom, że jest wszystko okej i bach znów kogoś zwolnice. Wiele tak osób myśli w waszej firmie. Naprawdę w tej firmię brak tych rzecz o których państwo piszą. Wiem o tym lecz nie nie chcę by tych ludzi spotkały restrykcje z pynącej zaufaniem i szacunkiem firmy

Opinia

W tej firmie panuje chaos. Brak przepływu informacji. Ciężko się czegoś dowiedzieć. Jak w każdej firmie lubią donosić na innych i propagują wazeliniarstwo przykłady są na tej strony. Ludzie opowiadają że jest żle w tej firmie

@Opinia

Wygląda na to, że autor sam wprowadza chaos w wypowiedzi…ktoś donosi na kogoś, propagują wazeliniarstwo, ludzie opowiadają… Zaufanie, Uczciwość, Szacunek – tym się kierujemy. Jeśli jesteś pracownikiem, zapraszamy do działu HR, pomożemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

@Chroma.PL

Powiem tak, ale szanowna osoba specjalnie piszę by firma mogła mieć kolejnych łosi, lub nie wie co się dzieje na firmie, a jeśli tak to proszę zacząć wkońcu pracować. Naprawdę z tym szacunkiem i zaufaniem to już gruba nie prawda, a uczciwość?? Ale wobec kogo lub czego?? Pracownicy są w porządku lecz kadry na odwrót. Dwulicowość to tak, mówiąc pracownikom, że jest w porządku, po czym zwalniając ludzi z kilkuletnim stażem pracy. Wprowadzając zamęt i strach wśród pozostałych.

Zosia

Witam, czy są przyjęcia do firmy Croma ?

@Zosia

Dzień dobry, zachęcamy do odwiedzania naszej strony, na której są aktualne oferty pracy. Aplikacje można składać online, za pośrednictwem strony: praca@chroma.pl lub osobiście, na portierni, przy ul. Przemysłowej 5 w Żarach.

Jakie są mocne strony pracodawcy Chroma.PL?

Igi

W kwestii mocnych stron firmy Chroma, można by napisać cały referat, więc zaznaczę te podstawowe:- Dobre zarobki, analizowane pod kątem wydajności i wyników, wraz z premią, wszystko wypłacane terminowo. Pełny zakres opieki medycznej, wiele imprez okolicznościowych i integracyjnych. Przede wszystkim warunki pracy, są w wysokim standardzie.

Chroma to firma otwarta na potrzeby zarówno Klientów jak i pracowników Jak każda turkusowa organizacja stawiamy na zaufanie, uczciwość i szacunek a człowiek jest u nas w centrum uwagi. Każdy z nas uczestniczy w życiu firmy a nasza misja jest zgodna z misją firmy

Igor

Dzisiaj otrzymałem moją paczkę, wszystko się zgadza, dziękuję.

@Igor

Dziękujemy za zaufanie. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Chroma.PL - Żary

• Jak się pracuje w Chroma.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Chroma.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chroma.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!