Opinie o Blue System BS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Blue System BS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Blue System BS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue System BS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Kierowniczka

Drodzy czytający opinie i je wypisujący! Bardzo łatwo Wam wypisywać różne rzeczy o firmie i kadrze. Nie stać Was na podpisanie się, bo tak jest łatwiej, oczernić kogo chcecie i już. Proszę spróbować założyć firmę, dać pracę ludziom, zapłacić im, a wtedy możecie wypisywać różne rzeczy na forach. Jeżeli nie jesteście w stanie tego zrobić, to nie oczerniajcie ludzi, bo Wam się coś nie podoba. Wiele osób pracujących w tej firmie rzetelnie pracują na dobre imię, a takie wpisy są po prostu rzenujące. Nikt z Was nie ma odwagi się podpisać, ale rozpisywać się to tak. Jeżeli osoby odchodzą to albo się nie nadają albo same odchodzą, bo nie chcą pracować. Co do mojej osoby, to nie mówię, że wszystko wiem, ale osoby, które to piszą chyba są nieomylnie i wszystkowiedzące, więc gratuluję. Jeżeli chodzi o szefostwo to należy się im szacunek, chociażby ze względu na powyższe. Zatem zastanówcie się zanim zaczniecie pisać (usunięte przez administratora) a jak piszecie to miejcie odwagę się podpisać. Wszystkim, którzy nie pracują w BS życzę powodzenia w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Bebe

Jest to straszne co oni wyprawiają, szkoda czasu i nerwów. Mnie już nie ma tam i odradzam innym.

Stary pracownik.
@Kierowniczka

Z całym szacunkiem ale co Pani Kierownik może mieć pojęcie o tej firmie i o tym wszystkim pracując tam kilka miesięcy? Słucham? Marcin robił wszystko ciągnął za rogi ta cała firmę łącznie z naprawami sprzętu po godzinach wiec proszę tu wydziwiać. A i jeszcze jedno - jak kogoś zabrakło, to stanął i potrafił wydrukować na każdej maszynie wszystko i to był Prawdziwy KIEROWNiK !

Logopedka
@Kierowniczka

Pani Kierowniczko, żenujące piszemy przez „ż” a nie „rz”jak Pani napisała. Chciałam aplikować na handlowca w Firmie, ale po przeczytaniu kilkunastu wypowiedzi mam wątpliwości.., poza tym jesli Kierownik robi błędy ortograficzne to chyba coś nie tak, przecież taka osoba powinna być wykształcona, elokwentna, mądra i dawać przykład nieprawdaż?( poniżej tez ktoś napisał „po za tym”zamiast „poza tym” - może tylko mnie to kole w oczy, ale myśle, ze pisanie publiczne zobowiązuje...)

@Kierowniczka

Pani kierowniczki! Pani również nie ma odwagi podpisać się imieniem pod swoją wypowiedzią. A szacunek też należy się pracownikowi. To dzięki pracownikom Wasza firma może istnieć. A czy Szefostwo zawsze się nadaje na swoje stanowiska? Szkoda, że szefa lub kierownika nie można zwolnić za brak kompetencji. Nie piszę o wiedzy, bo tego nie kwestionuję. Istnieje też szereg innych kompetencji i umiejętności, dzięki którym jest się dobrym przełożonym. Wystarczy polubić ludzi, bo jak Pani sama zauważyła, TO ONI pracują na dobre imię firmy. Nikt Państwa firmy nie oczernia, a każdy ma prawo do wyrażenia opiniii i opisania swoich doświadczeń.

Łuki

Wypłatę płacą w ratach, z byle powodu nie płacą premii. Stan maszyn tragiczny i lojalka z karą 100.000zł na głowie. W ostatnim czasie z 15 osób zwolniło się.

Jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy. Czy firma nadal ma problemy finansowe ? Czy odzyskałeś swoje pieniądze ?

Czad
@Łuki

Czyli nic się nie zmieniło ;) Krótko przed moim odejściem i zaraz po zwolniło się dużo osób - zarówno na produkcji jak i w innych działach - zadziwia mnie brak autorefleksji u pracodawcy i nieumiejętność wyciągania wniosków z tego, co się dzieje. Firma sama się pogrąża, bo nie szanuje ludzi i nie inwestuje w pracowników - w dzisiejszych czasach to aż dziwne, że jeszcze są na rynku..Ale konkurencja nie śpi , a ci co mają trochę oleju w głowie, odejdą na lepsze warunki

Nie, nie odzyskalem pieniędzy :(

Minęły dwa lata i nadal nie mam pieniędzy.

Jo
@Paweł

I już pieniędzy nie odzyskasz. Firma ogłosiła upadłość.

@Paweł

Zostaje sąd. Sprawy o cieżki naruszenie z winy pracodawcy - np. niewypłacenie należnych pieniędzy, są rozpatrywane do 3 lat wstecz.

Czy Blue System BS Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Były handlowiec Nowy wpis

Zanim zastanowisz się nad pracą tam, przejrzyj wpisy do KRS i SYNDYK

Były handlowiec Nowy wpis

Kamery - w biurze za plecami. Urochomiony podsłuch na kamerach też jest ok? Nikt w umowie o pracę nie podpisywał zgody na podsłuchiwanie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blue System BS Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Były handlowiec

W tej firmie nie ma szans na rozwój. To jest typowy "januszex" . Niech wszyscy robią wszystko - najlepiej za darmo. Szkolenia? - po co inwestować w pracowników. Przyuczą Cię na początku z wyceny produktu i działaj. Na pytania o szkolenia sprzedażowe pada odpowiedź, że nie robią. W dziale handlowym nie ma opcji na awans. Szefostwo = buraki. Brak szacunku dla ludzi, którzy tworzą ich firmę.

Wiktor Wektor

Haaaaa... co za frayerska firma. Umowa zlecenie, 14,47 na rękę za godzinę i robota w 4-brygadach haaaa.

Teresa
@Wiktor Wektor

Na każdym stanowisku się tyle zarabia i pracuje na umowę zlecenie? Czy dają tutaj jakieś większe stawki i stabilną umowę o pracę?;)

Wiktor wektor
@Teresa

Nie wiem jak jest z płacą i umowa na każdym stanowisku. Idź tam i zapytaj.

Marzena
@Wiktor wektor

A jest w ogóle dokąd iść i pytać? Bo ja widziałam informacje o ich upadłości, więc o co tu chodzi? O czym piszecie

zainteresowany
@Marzena

Właśnie.. Nie wiem skąd i od kogo dowiedzieć się o aplikacje. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w branży z woj. Zachodnio Pomorskiego lecz szukam obecnie pracy w Bydgoszczy. Miałem nadzieje ze dowiem się coś tego serwisu o sytuacji prawnej (upadłość czy nie bo tutaj są sprzeczne informacje) wynagrodzeniach warunkach pracy itp. Widząc opinie nie wiadomo nic... Proponuje zamknąć serwis bo po co on istnieje jak nic nie wiadomo.. Pozdrawiam

Zwyrodnialce

Najgorsza praca w moim życiu szukasz pracy na magazynie ? bądź kierowca magazynier i wszystko za najniższą krajową

Dawid
@Zwyrodnialce

Możesz coś więcej powiedzieć? Nie chciałbym trafić do firmy gdzie pracownik nie jest doceniany.

Nie istotne
@Zwyrodnialce

Powiedział gość co zrobił trasę w 8h i wrócił ciężko zmęczony, hmm ile pracowałeś całe DWA dni i zrezygnowałeś bo praca za ciężka .....

Istotne
@Nie istotne

...o komuś z szefostwa żopa pękła bo ktoś napisał znów złe opinie o firmie xD. Blue System to był dobry ale zespół disco polo xD

Taurus

.... Hmmm.... Patrzę I oczom własnym nie wierzę. Szukają już kilka miesięcy operatora / drukarza za 4200 brutto. (I nie ma chętnych). Przecież tyle mają kasjerki w popularnych dyskontach. Przecież za te pieniądze żaden drukarz nie przyjdzie do pracy! W Poznaniu więcej zarabiają pomocnicy! Ludzie dokąd to prowadzi? Jeśli was nie stać płacić godziwe pieniądze to znaczy że z zarządzaniem firmy jest cos nie tak i tam należy szukać problemu. Może macie przerośnięty apart administracyjny? Może za szybkie tempo rozwoju.?

Seba
@Taurus

Z kasą słabo bo firma ogłosiła upadłość.

Majki

Szok.... Czytam to wszystko i włos się jeży..... Polska to smutny kraj dorobkiewiczów bez honoru. Kamery na stanowisku pracy to już mówi samo za siebie. Jak zrobić żeby było normalnie?

Nie istotne
@Majki

Hmm ale kamery to teraz norma w zakładach pracy, więc nie co masz na myśli z tym "że kamery na stanowisku pracy to mówi samo za siebie"???

Szczerze odradzam pracę w tej firmie typowy prywaciarz problemy z umową wypłatę za maj dostałem pod koniec lipca wielkie wymagania a płacą mizerna atmosfera na produkcji wzorowa każdy każdemu pomaga ale szefostwo (usunięte przez administratora) i wodorosty

Dawid

Witam serdecznie.Proszę o wypowiedzenie się osób które mogą coś powiedziedzieć na temat stanowiska Magazynier/kierowca.Jak wygląda praca na tym stanowisku ? Jakie są zarobki ?Czy jest to praca jedno zmianowa od poniedziałku do piątku ? Wypłaty dochodzą na czas ? Czy można na początku liczyć na pomoc od pracowników? Dziękuję za dobre i złe komentarze o firmie.

Anonim999

Witam! Mam ofertę pracy w tutejszej firmie jako moja pierwsza praca po szkole technicznej niezwiązanej z Poligrafią, moje pytanie brzmi praca jest w systemie 2 czy 3 zmianowym? I czy każdy weekend jest wolny? Dlamnie jest to bardzo ważne ponieważ weekendami się uczę, dziękuję pozdrawiam liczę na szybką odpowiedź .

Andy

Bardzo polecam pracę w Blue System. Pracuję kilka lat i jestem zadowolony. Nie dam złego słowa powiedzieć, ani o właścicielu, ani o pracownikach. Na szczęście czarnych owiec już się pozbyliśmy.

Ekofa

Jedna jeszcze zostala co ma wszystkich gleboko w powazaniu i robi sobie co chce

Ty się zakochałeś w tym kierowniku czy co ?

Pysia

Na podstawie ostatnich doświadczeń stwierdzam, że raczej sobie nie radzicie.... Przyjadę popatrzeć jak po odejściu ostatniej osoby będziesz płakać w mankiet.

Aaa

Pewnie sciska temu co dostał dyscyplinarkę od szefa :)

Dzisiaj:) Zapraszamy :) Tylko pamiętaj żeby zdezynfekować ręce i ubrać maseczkę zanim wejdziesz Zdrowia życzę ...

Ulka

Niestety nawet dobry pracodawca a takim jest firma ma swoich hejterów którym sprawia przyjemność oczernianie firmy.

Serdecznie nie polecam pracowania w tej firmie. Na okres próbny zleceniowka 11zl na rękę. Kierowniczka A bez jakiejkolwiek wiedzy. Prezes zaglubiony co tylko szuka na kamerach do czego można się (usunięte przez administratora). Pracownicy na drukarkach i przewijarkach robią dobrą robotę ale kadra to totalna żenada. Wypowiedzenie otrzymałem bez żadnego wyjaśnienia po tygodniu pracy. Nie wyrabiają się z zamowieniami, zatrudniają na parę dni i dziękują pracownikowi. Na dodatek nie chcieli mi podpisać umowy żeby tylko nie płacić.

Tom

Zdecydowanie nie polecam tej firmy po odejściu kierownika wszystko się posypało , Obecna Pani A nie ma pojęcia o poligrafii a ma problemy z obsługą komputera.Szefostwo oszalało na punkcie patrzenia w kamery w dzień i w nocy, Wypłat nie idzie sie doliczyć Pan B tylko patrzy co tu komu zabrać z premi jednym słowem żenada....Ale najlepsze na Koniec UWAGA !! na pracowników produkcji jest w nich osoba (pewnie za pieniądze) która donosi wszystko szefowi co byś nie zrobił gdzie byś nie poszedł wszytko od razu wie szef = straszne !!! co za patologia zwykłe rozmowy pracowników np. na śniadaniu i już szeryf wie wszystko kto co zrobił itp = sprawdzone fakty! Nie polecam żałuje ze tam pracowałem stracone lata choć na początku za Marcina rządów było całkiem ok

Maja
@Tom

Co Ty drogi użytkowniku możesz wiedzieć o obsłudze komputera i poligrafii. Czyżbyś był z zawodu poligrafem-nie sądzę. Zawsze chwali się osoby, które odeszły, szkoda, że jak był to go nie doceniałeś. Powodzenia w nowej pracy.

@printer-men
@Tom

Tom .... Jak nie pracujesz tam , to skąd takie newsy...To są oskarżenia bez sprawdzenia ...podstaw i faktów.Nie wiem kim jesteś lecz czy to nie Ty byłeś lub jesteś tą osobą..? jeszcze pracującą...Nie pamietam aby ostatnio ktoś odszedł z BS.. A jak ktoś wspomniał o lewactwie pracowników pracujących od 6-14, Nie rozumie chyba znaczenia lewactwo... Aby pracować tylko od 6-14 za dobre pieniądze trzeba sobie zapracować bez skomlenia i być blisko szefa B.. Pozdrawiam

• Jak się pracuje w Blue System BS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blue System BS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue System BS Sp. z o.o.?

Blue System BS Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Bydgoszcz

Blue System BS Sp. z o.o.