2 81 137 5 1
Pracownik Nowy wpis

Witam mam pytanie do szefostwa tej firmy czy robi coś dla bezpieczeństwa i higieny i czy dezynfekuje klamki ubikacje i sprzęt którym pracujemy i bada temperature ludzi. Bo z tego co widzę nic nikt nie robi. Powinno się zamknąć zakład i robić dezynfekcje zakładu bo mamy koronawirus śmiertelny w Polsce co na to szefostwo????

Pracownik 2 Nowy wpis
@Pracownik

Nie rób zamętu. Wszędzie masz dozowniki z mydłem i środkami dezynfekujacymi. Zakupili też termometry. Jak zachowujesz odprawia Cię do domku.Zabiora 500+.i przez rok przynajmniej bez podwyżki. Pamiętaj dobry pracownik to zdrowy pracownik.

Kuta Nowy wpis
@Pracownik 2

Jakie 500plus zabiorą???

Olga Nowy wpis
@Kuta

@Kuta Czy praca na część etatu w SUPRAVIS GROUP wchodzi w grę? Mam cichą nadzieję, że udzielisz mi odpowiedzi.

Robal

W tej firmie nikt kompletnie nikt mniej niż 3800zl netto nie zarabia. Taki fakt

Tak2Nie1
Do robala
@Robal

Za wypisywanie tych bzdur ktoś Ci płaci.? Czy tak od siebie . Bo jeśli to sarkazm to mało czytelny

Tak1Nie1
Robal
@Do robala

Płaci mi firma co miesiąc 10tego.

Handlowiec
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie pracy w dziale handlowym. Jaka panuje tam atmosfera, czy ludzie tam pracujący stanowią zgrany zespół czy raczej są do siebie wrogo nastawieni?

Stary

W tej firmie jak ktoś chce to z nadgodzinami nawet 5500zl netto zarobi. Dobra firma chyba najlepsza.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kazimierz

Witam podobno firma oferuje 15brutto gdzie najniższa stawka od tego roku jest 17brutto o co tu chodzi?

Tak4Nie4
Tadeusz
@Kazimierz

Gdzie 15brutto ogólnie masz 18 brutto wszędzie plus premie 1000zl miesięczna trochę nadgodzin i 4500zl zarobisz bez nadgodzin 3tys netto bez problemu. Firma supravis to jedna z lepszych w Bydgoszczy.

Deciu
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Jaki jest system zmianowy 2 czy 3 zmiany? Soboty wolne czy pracujące?

Zawiedziony
@Deciu

3 zmiany 4 brygady

Siwy h.. J

No bo ty jesteś patalach

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w firmie SUPRAVIS GROUP S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Józef

Firma jest dobra ale place marne.

Matjas

Witam. Dostałem zaproszenie na rozmowę na przedstawiciela handlowego. Czy ktoś może mi napisać jakie warunki, flota i atmosfera? Z góry dziękuję

bizon
@Matjas

atmosfera nie za bardzo, musisz wszystkiego się uczyć sam i użerać z niektórymi nieprzychylnymi osobami. Wynagrodzenie ok.

Produkcyjna babka
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie Supravis. Chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają zmiany w tej firmie. Czy jest czterobrygadówka z pracującymi weekendami czy weekendy wolne?. Czy pracuje się 8 godzin i najważniejsze chciałabym zarobić minimum te 2000zł na rękę. Jest to możliwe w tej firmie?

Sss$$$$$
@Produkcyjna babka

Dziewczyny pracują na 3 zmiany od pon. do pt. Czasem mają nadgodziny w weekendy

Produkcyjna babka
@Sss$$$$$

A idzie zarobić te 2000zł na ręke?

Sss$$$$$
@Produkcyjna babka

Chyba tak

Xad
@Sss$$$$$

2000 zarobisz spokojnie.

Slizgi

Witam.jak wygląda praca na magazynie jakie zarobki jest ogłoszenie na pracuj pl dziękuję

Tak2Nie
Bolo
@Slizgi

Tez jestem tego ciekawy

Ciekawy
Nazwa działu: Finanse

Witam,a czy w supravis są jakieś fajne koleżanki. Może jest jakiś romans ?

Tak1Nie8
Asia
@Ciekawy

raczej "Ciekawa" - widzę, że koleżankę przez nadgorliwość i nadmiar zabieranej tylko dla siebie pracy dopadł Burnout (syndrom wypalenia zawodowego), które przejawiało się "znęcaniem" nad nowo przybyłymi a teraz można również zauważyć, ze i przejawia się w kreowaniu różnorakich intryg. Kobieto, miałaś dobrą pracę trzeba było ją tylko poszanować. Pozdrawiam pozostałych współpracowników ;)

Tak8Nie2
Zniesmaczony
@Ciekawy

Brakuje już komuś tematów?? nawet tu musisz pokazać jakim jesteś wredny zatruwajacym innym życie człowieczkiem . Współczuję inteligencji. Dla przypomnienia. Zaglądają tu ludzie, którzy szukają pracy. Ty wystawiasz opinię nie firmie tylko samemu sobie i ludziom którzy tu pracują. Przemyśl to

Ciekawosctopierwszystopiendo..

wybierz kamyczek, może Ci wyjdzie odpowiedz :)

TakNie

Jaka jest kultura pracy w SUPRAVIS GROUP S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

kultuRALNie
@Pytanie

nałóż na siebie płaszcz ochronny :)

@kultuRALNie

Co masz na myśli pisząc o tym płaszczu? Ze względu na specyfikę branży na pewno są jakieś zasady co do ubioru. A ja dopytam jeszcze o jedną sprawę - wiem, że zatrudniają na podstawie umów o pracę, ale czy od razu się je dostaje w SUPRAVIS?

Gucio
@Elżbieta

Dostajesz umowe o prace na okres probny

Maciej
@Gucio

Czy podczas okresu próbnego mniej doświadczeni pracownicy mają szansę na szkolenia wdrażające lub pomoc bardziej doświadczonych pracowników? Chętnie się tego dowiem.

Gucio
@Maciej

na pomoc to raczej nie licz

Asia
@Maciej

bardzo ceniłam sobie pomoc koleżanek Basi, Ani i Oli, bardzo kompetentne i przyjaźnie nastawione osoby.

Tak4Nie
Nazwa działu: Handlowy

Hej, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w tym roku już kilkukrotnie pojawiła się oferta pracy dla Referenta do działu Sprzedaży Eksportowej? dlaczego znowu rekrutują na to stanowisko? czy bardzo ciężko? czy może warunki płacy nieopłacalne? pozdrawiam, Marcysia

@Marcelina

proszę o informacje :) chciałabym aplikować

prod2
@Marcelina

ciężko i kasa tez bez rewelacji

Tak22Nie
Marcelina

dziękuje za informacje, ale kierownictwo przecież powinno coś z tym zrobić ? nie byliście z tym u nich? pozdrawiam, Marcysia

Byly pracownik

Zgodze sie z Toba. Wiele osob zrezygnowalo wlasnie z tego powodu. Nie da sie pracowac, kiedy ktos pod Toba kopie dolki

Tak25Nie1
nigdywięcej

podpisuję się pod powyższym :)

Tak21Nie1
Elżbieta

Masz rację, atmosfera jest ważnym aspektem dla każdego pracownika. A możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie? Jak oceniasz zarobki? Czy są ok?

Tak1Nie1
Fan Aleksandra Jablonowskiego

To może się wypowiem w temacie koleżanki, która przez Abi została oceniona negatywnie. Miałem przyjemność współpracować(usunięte przez administratora) i oceniam jej prace jak najbardziej pozytywnie. (usunięte przez administratora) to bardzo sumienna, pracowita i odpowiedzialna osoba, zawsze jest zaangażowana w temat. Oprócz tego jest ludzka i normalna w kontaktach ze współpracownikami oraz klientami. Tego o czym ktoś pisał powyżej nie miałem okazji zauważyć podczas trzyletniej współpracy.

Piter Feler
@Fan Aleksandra Jablonowskiego

dobra atmosfera to raczej nie w tym dziale. Też pracowałem z (usunięte przez administratora) i jedyne co ze wspomnień pozostało to niesmak i sfrustrowanie...

Tak12Nie
@Piter Feler

@Marian Niewyżyty I tu się mylisz, wprowadzałem od podstaw z POMOCĄ(usunięte przez administratora) ofertę produktowa SG(usunięte przez administratora) Były różne sytuacje, jak to w życiu, w tym nerwowe,(usunięte przez administratora) ale i tak rozwiązaliśmy wspólnie temat i towar dojechał na czas. (usunięte przez administratora) jest osoba bardzo obowiązkowa i poważnie podchodząca do pracy. Szanuje czas swój i innych. Kiedys mi się wydawało, ze(usunięte przez administratora)obowiązkiem jest powtarzanie mi tej samej rzeczy kilka razy, ale przy niej nauczyłem się uważniej słuchać innych i szanować czas. I to procentuje. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić sobie, by tak zaangażowana osoba mogła robić coś komuś na złość. Swoją opinie pisze na bazie przemyśleń w temacie kilkuletniej współpracy. Mogę się mylić, ale osobiście nie mam się (usunięte przez administratora)o co przyczepić

Piter Feler
@Fan Aleksandra Jablonowskiego

*mylicie jak juz sie do nas zwracasz, bo tutaj jest kilka osób :)

Tak10Nie1
Fan Aleksandra Jablonowskiego

Rozumiem, we współpracy jest różnie, ale ogólnie ja nie zauważyłem jakichs karygodnych zachowań ze strony koleżanki, wręcz ceniłem sobie jej kulturę i poczucie humoru. Nie ze bronię kogos na sile, ale mam sentyment do pracy w akwarium :-) i miło właśnie wspominam tamta atmosferę, dlatego kontrargumentuje

Tak2Nie4
Oj Kryspin Ty Lajdaku
@Fan Aleksandra Jablonowskiego

może po Twoim odejściu z rozgoryczenia popsuł jej się charakter...

Tak9Nie1
zdziwiony

Witam, Jestem szczerze zdziwiony że w Polsce można hejtowac aż w ten sposób. Piszesz oficjalnie że nagrywales/nagrywalas swoich pracowników bez ich wiedzy a oskarżasz ich o łamanie prawa??? Trzeba mieć tupet.!!! Mam nadzieję, że ktoś się zainteresuje tymi wpisami i zrobi z tym porządek. W firmie mojego znajomego gdy był taki przypadek to zglosili to na policje i wytropili osobę trolujaca chyba z 20 różnych IP.

Tak3Nie4
@zdziwiony

Co innego konstruktywnie krytykować, czy nawet pobiadolić - od tego jest to forum - a co innego zarzucać pracodawcy tolerowanie mobbingu ze strony innych pracowników - hejtujac konkretna osobę. Tez mnie rozbawiło chwalenie się niedozwolonymi działaniami czyli nagrywaniem współpracowników w miejscu pracy. Wolność słowa jak najbardziej, ale ktoś powinien zgłosić do administratora gowork wniosek by usunąć posty wymierzone w konkretna osobę - to nie jest cenzura, ale zwykła obrona dobrego imienia danej osoby.

Tak2Nie5
Marian Niewyżyty
@zdziwiony

oj pójdzie cala premia na prawnika, my się zrzucimy na najlepszego :) a sporo nas z tej rotacji XD

Tak9Nie
Podkarpacie Wariacie

brawo Dżoanka ;) jesteś mistrz! :D

zniesmaczony
@zdziwiony

art. z kodeksu prawa pracy: "...osoba nagrywana nieświadomie ma podstawy prawne do wniesienia pozwu przeciwko osobie nagrywającej. Jednak jeżeli owo nagranie stanowi ważny dowód w sprawie (art. 227 Kodeksu postępowania cywilnego – Przedmiotem dowodu są fakty mające dla rozstrzygnięcia sprawy istotne znaczenie) i bez niego – jak w przypadku mobbingu – mogłoby zostać niemożliwe udowodnienie winy nagranej osoby, osoba oskarżona o naruszenie dóbr osobistych może zostać uniewinniona przez sąd. Na jej korzyść powinien świadczyć fakt, że bez nagrania mobbingu pozyskanego w sekretny sposób nie obroniłaby swoich praw, a nękanie mogłoby trwać nadal..."

Tak10Nie
@zniesmaczony

Szczerze mówiąc, brakuje w Twoim komentarzu czegoś o pracy w SUPRAVIS. Ja właśnie szukam jakiegoś info na temat pracy w tej firmie. Jak oceniasz atmosferę?

zniesmaczony
@Elżbieta

niewspółmierna rotacja i niezadowolenie ze strony byłych pracowników w pełni oddaje ocenę panującej tutaj atmosfery pracy. NOWO PRZYBYLI PRACOWNICY WOLĄ ZREZYGNOWAĆ NIŻ DAWAĆ SIĘ PONIŻAĆ ze strony aroganckich pracowników, którzy są mimo tego przez firmę zostawiani, mimo iż swoim mobbing-owym zachowaniem łamią przepisy prawa pracy. Ktoś pracować musi, skoro są obeznani w swojej pracy na ich zachowanie jest przymykane oko.

Tak9Nie
zażenowana niewiedzą
@Fan Aleksandra Jablonowskiego

Zdziwiony - obydwa wasze powyższe wpisy powinny zostać usunięte ze względu na Waszą bzdurną wiadomość, podpartą na niewiedzy i nieznajomości prawa pracy, mająca na celu wprowadzanie w błąd czytelnika (tak samo jak wprowadzaliście w błąd i niewiedzę nowo przybyłych pracowników). Portal usunął cytowany fragment art. kodeksu prawa pracy a zostawił Wasze bzdurne komentarze - mając co w tym celu? szerzenie bzdurnej niewiedzy, iż w akcie samoobrony i przeciwdziałania zachowaniom mobbing-owym nie można nagrywać aroganckiego zachowania współpracowników??! a takowe zachowanie w dalszym ciągu będzie respektowane?! że potencjalni pracownicy znowu się natną myśląc, ze atmosfera jest cudowna a współpracownicy w dziale skorzy do szkolenia i wszelakiej pomocy?!

EXCCS Abi

zostawiacie pracownikow, ktorzy sie "znecaja" nad innymi i zamiatacie pod dywan takie zachowania, co wiecej usuwacie komentarze i rekrutujecie kolejne osoby, uświadamiajce ich, co tu na nich może spotkać, zeby nikt nie poczuł sie w żaden sposob (usunięte przez administratora)

Tak7Nie1
@EXCCS Abi

*uświadamiajcie ich zatem, na co się piszą i co ich może tutaj spotkać :) żeby nikt później nie krył rozczarowania tym miejscem

EXCCS Abi

(usunięte przez administratora)mam nagrania na ktorych pracownica zneca sie psychicznie nade mna, czyli nowym pracownikiem - nie ja jedna zresztą mam takie nagrania

Tak5Nie
RasputinRozbojnikTiruriruRamPa

niestety do korupcji trzeba mieć stalowe nerwy i jaja, bo karma zawsze wraca a to ostra S*u*cz jest

Jaaaa
@RasputinRozbojnikTiruriruRamPa

Jaka korupcja ?

RasputinRozbojnikTiruriruRamPa
@Jaaaa

do konsumpcji

Endruu
Nazwa działu: Handlowy

hahaha w tej sytuacji zaproponowałbym zrzutę na wspólnego prawnika :) ale lepszym wyjściem będzie pokazanie klasy i odpuszczenie, nie zniżajmy się do ich poziomu. Niech ten bodziec da kierownictwu sporo do refleksji. Szczerze, ja się czuje (usunięte przez administratora) bo ciągła rotacja i rekrutowanie na podane stanowisko jest niepoważnym traktowaniem ludzi.

Tak9Nie2
Pan Pracownik Miesiąca

ahahahaha dział Eksportu i skąd ja znam tą atmosferę :)

Tak13Nie
Sonet Krymski

Kazdy kto ma łeb na karku trochę popracuje, poduczy się branży, podlapie kontaktów i ucieka do konkurencji, bo ta przeważnie płaci na dzien dobry minimum dwa-trzy razy więcej. W Supravis Group nie dba się o to, by zatrzymać pracownika, w myśl zasady, ze na jednego znajda dziesięciu kolejnych chętnych. Taka januszowo-nosaczowa mentalność z lat 90tych. A to, ze ogarnięci ludzie zamiast dalej pożytkowac swoje skille w firmie przechodza do konkurencji to kogo to obchodzi. I nie piszcie proszę, ze pracodawca słabo płaci bo efekty pracy niezadowalające. Mówimy o ludziach ze sporym zaangażowaniem i wiedza, którzy są rozchwytywani przez firmy z branży.

@Sonet Krymski

Pracodawca daje możliwości odpowiedniego rozwoju swoich umiejętności? Napisałeś, że jest to dobre miejsce pracy, aby poduczyć się branży i iść dalej będąc już wykwalifikowanym pracownikiem. Jestem ciekaw, czy poziom wiedzy, którą można otrzymać w tej firmie, oceniasz wysoko. To ważna informacja dla osób stawiających w pierwszej na rozwój zawodowy.

Sonet
@Mikołaj

Branża do łatwych nie należy - nie wystarczy znać język i być komunikatywnym, żeby cokolwiek sprzedać trzeba miec wiedzę. Czy pracodawca ułatwia? Raczej produkcja przekazuje chętnie wiedzę techniczną bo to kumaci ludzie i rozumieją, że bez sprzedaży nie ma produkcji. Wiec pod tym względem tak - można tu się nauczyć solidnych podstaw. Co do samej atmosfery - ogólnie nieciekawie, brak możliwości by się wybić w strukturach nawet jeśli jesteś dobry i masz efekty.

Tak4Nie
D.

Niedawno pojawiło się ogłoszenie na stanowisko specjalistu ds. eksportu. Czy ktoś moglby mi udzielić informacji co Supravis oferuje na tym stanowisku? Czy jest to stanowisko handlowca i firma zapewnia samochód służbowy czy jest to raczej praca biurowa? Jak z zarobkami i prowizjami?

Tak15Nie1
Honorata
@D.

Owszem, firma SUPRAVIS GROUP szuka aktualnie kandydata na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży eksportowej. Na ich stronie wyczytasz, że oferują między innymi zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione przede wszystkim od osiąganych wyników, możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez różne formy szkoleń oraz właśnie niezbędne narzędzia pracy. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.supravis.pl/pl/kariera/ Zdecydujesz się na rozpoczęcie z nimi swojej kariery zawodowej?

TakNie4
Jakub
@Honorata

O, dzięki za info! Tego szukałem. A przy okazji - podpowie ktoś, czy warto?

Edward
@Jakub

Zdecydowałeś się finalnie aplikować na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży eksportowej? Ciekawi mnie to, ponieważ widzę, że w dalszym ciągu oferta pracy jest aktywna, więc dobrze by było wiedzieć, czy jesteś umówiony już na wstępne rozmowy z pracodawcą, czy może w dalszym ciągu wahasz się nad wysłaniem swojego CV?

Pati
@Edward

Rotacja jakich ma, nawet jesli jestes ogarniety i obeznany, wygryza Cie

Tak4Nie1
Mózg
Nazwa działu: Produkcja

Mam kolege który pracuje w tej firmie obiady je u mamy, żeby związać koniec z końcem.Mama robi mu też kanapki do pracy nie raz. Wiecznie śpi ma przytępiony mózg. Nie może znaleźć dziewczyny, a ostatnio dowiedziałem się, że ma urlop, a wakacje na które zabrał rodzine to Bory Tucholskie.

Tak5Nie1
Katarzyna
@Mózg

@Mózg a czy nie uważasz, że zachowanie pracownika może przekładać się na jego niskie wynagrodzenie? Pracodawca również musiał zwrócić na to uwagę. Jak możesz odnieść się do swojej pensji, czy jej wysokość spełnia Twoje oczekiwania? W jednym z postów zauważyłam, że w firmie nie gwarantują kart multisport. Czy pracodawca oferuje inne benefity pozapłacowe bądź premie uznaniową? Na zwiększenie wynagrodzenia może wpłynąć również awans.

Twój mózg.
@Katarzyna

Awansu nie będzie. Gdyby doszło do tragedii w pojęciu globalnym nie mamy nic. Mamy jedynie tą prace, te wynagrodzenie oraz zobowiązania. Możemy jedynie popatrzeć jak wyparowuje asortyment z lokalnego supersamu, dzielnicy czy miasta i poskomleć. Jak przykre było by wtedy usłyszeć od swojego dziecka - Tato chce mi się pić.

@Twój mózg.

Nie bardzo Cię rozumiem. Czy brak awansu spowodował, że masz takie przemyślenia? W swoich wypowiedziach trochę zbaczasz z tematu. Może mógłbyś napisać kilka słów o umowach o pracę, które są zawierane z nowymi pracownikami. Są stabilne i długoterminowe, czy może zlecenie?

zibi
@Mikołaj

Umowy o pracę, nie ma umów zleceń nawet przez agencje nie zatrudniają !!!

Mózg lokalny
@Mikołaj

Nie interesuje mnie awans w tych strukturach. Nie pracowałem w Supravis. Można powiedzieć, że mnie w ogóle nie było. Przepraszam.

@zibi

Skoro pracodawca oferuje umowy o pracę, to mógłbyś dodać jeszcze, czy poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli nagrody, premie bądź pozapłacowe benefity. Liczę, że zechcesz odpowiedzieć.

xdc

czy w supravis maja mulitsporta??

Chochoł
@xdc

Możesz sobie co najwyżej pobiegać wśród otaczających SG okoliczności przyrody. Nie, nie maja.

Tak3Nie
Czarek

Niestety byli pracownicy zawsze maja pretensje do firmy i ich opinia nie jest obiektywna!

@Czarek

A pracował Pan w SG? Jeśli tak to wiadomo jak tam jest. Jeśli nie to komentarz zbędny. Za starego prezesa tj. Właściciela było ok. Był wymagający ale ludzi szanował. Zwykły robol był ważny bo jak wspominał gdyby nie ludzie to by firma nie istniała. A dziś ? Inwestycje kosztem ludzi? Pracowników coraz mniej. Pracy coraz więcej. Na wyższych stanowiskach wyścig szczurów i jedno wielkie lizanie (usunięte przez administratora) Za system zmianowy 4-ro brygadowy świątek piątek i niedziela wynagrodzenie stanowczo za małe

Tak8Nie

Pavulon
@Pracownik

(usunięte przez administratora) na siłę kazali tu siedzieć i pisać bzdury

Piotr

Witam wszystkich chciałbym aplikować na stanowisko Operator Extrudera, posiadam 4 letnie doswiadczenie na tym stanowisku. Mam takie pytanie na jakie zarobki moge liczyc? jak wyglada atmosfera w zakladzie itd... dziekuje za odpowiedz

Pavulon
@Piotr

Piotrek, szczerze? Wszędzie tylko nie do tego (usunięte przez administratora) Zero organizacji, zaro współpracy. A kierownictwo żenada...

Słowikczek

Dzial PT leży i kwiczy ludzie wyciskaja 7poty i dostaja co (usunięte przez administratora)nie robi nic wysluguje sie ludzmi ..i swieci przed wodzem nad nim postawionym. Starzy pracownicy ucielki juz prawie wszyscy .podwyzki hmmm jak jestes lizusem i donosicielem to dostaniesz tyle odradzam bo plakaty reklamowe klamia o kasie i rozwoju

Tak25Nie1
były pracownik

Jak w każdej pracy trzeba pracować i tu nie ma wyjątku. Zarobki w porządku, pakiet socjalny podstawowy, bon na święta, grusza co 2 lata i to tyle. Zarządzanie na każdym szczeblu wygląda gorzej niż źle, kierownicy nie są darzeni szacunkiem, ponieważ nie mają kwalifikacji i wykształcenia (oczywiście nie wszyscy). W zależności czy pijesz wódkę z dyrektorem produkcji i śmiejesz się z jego troglodycznych żartów masz szanse na awans. Powiedzenie nie ufaj rudym ani łysym sprawdza się w tutaj 100%. Rotacja pracowników bardzo duża, nikt nie chce pracować w takim chaosie,ludzie przychodzą na 2 dni i uciekają, ponieważ na rozmowie ich obowiązki były przedstawione zupełnie inaczej, potwierdzeniem jest to, że nawet w komunikacji miejskiej wiszą ogłoszenia i dalej brakuje ludzi.

Tak23Nie

Były Pracownik
@były pracownik

Zgadzam się. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecał mi Pan Kierownik (PT) podwyżkę po pierwszej umowie. Po czym powiedział, że takiego czegoś nie mówił. Kłamca. Jaja sobie z ludzi robią. Obecny dyrektor? Na początku w porządku Gościu. Po czasie? Wbił się w rytm. Bardzo cieszę się, że nie jestem już pracownikiem SG! Żal mi tylko ludzi którzy pracują tam 10-15-20 lat i są traktowani jak młodzi ( na moich oczach odchodzili ludzie z wieloletnim stażem, a pracodawca co? NIC)

Tak14Nie

Witek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Miki
@Witek

Ciągle potrzebują ???? bo ludzie przychodzą, widzą jak jest i uciekają

Tak10Nie

Krzysztof
@Miki

Święta prawda. Co rusz nowi na 2-3 miesiące. Zero wydajności i premii na początek. Tak ludzi zachęcają.

Tak8Nie

tinki
@Witek

Bardziej "czarodziejów"bo obecny właściciel"wizjoner"zatrzymał się na etapie harego pottera.

Gutek

Szkoda, że byli pracownicy tak lekko oskarżają firmę , może to ich praca była nie taka jakiej oczekiwano?

@Gutek

Zwalnialem się z powodu chaosu i układów panujących w firmie.

Tak17Nie

Tbd
@Gutek

Gutek pracowałeś? Pracujesz ? Moze w biurowcu?

tinki
@Gutek

Jakie ty możesz mieć pojęcie o pracy w tej firmie. Popracuj tak ze 20 lat i wtedy się wypowiedz !

Tak5Nie

Zostaw opinię o SUPRAVIS GROUP S.A. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

SUPRAVIS GROUP S.A.
2/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowotoruńska 56