Opinie o SUPRAVIS S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SUPRAVIS S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SUPRAVIS S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUPRAVIS S.A. w Bydgoszcz

Sprzątałem

Robiłem kiedyś z tym (usunięte przez administratora) Mirkiem i odszedłem, ten człowiek jest bez skrupułów,szydzi,wyzywa, wykorzystuje, poniża.Dziwie się że nikt go nie oskarżył o (usunięte przez administratora) jeszcze, trochę to dziwne.Kobiety tam są nikim traktuje je jak (usunięte przez administratora).A na koniec dodam że on tto straszny (usunięte przez administratora).

Kazimierz

Chciałbym podjąć pracę w tej firmie, najlepiej gdzieś na produkcji albo magazynie, zarobię chociaż 4 tysiące netto na dzień dobry?Bo teraz 4 tysiące to baby w markecie zarabiają idzie to chociaż zarobić???

ona
@Tak

Czy dowiem się tutaj na jakim wydziale nie ma nadgodzin lub jakieś absolutne minimum? Pozdrawiam

Witek75

Hej, widziałem ofertę na pracę operatora. Jakie zarobki mozna wyciagnac od podstawy i czy premie są prawdziwe. Teraz zarabiam 5000zl ale duzo noszenia, a wolalbym zarabiac podobnie. Z moich obliczen wychodzi ze prz najnizszej mozna zarobic okolo 5000zl bez nadgodzin. Czy serio płacą 25zł netto za każdy weekend? Czy to prawda co mowia powyzej, ze stawka podstawowa jest ponizej 3200netto ?

@były pracownik

Pytanie czy chcesz się czegoś dorobić czy chcesz się obijać i siedzieć na przetrwanie i nic nie mieć i zazdrościć komuś co coś ma że po prostu ma.Jezeli chcesz się obijać i nic nie odkładać, siedz dużo gadaj,obgadują ale gościu kasa z nieba ci nie spadnie, zastanów się najpierw kim jesteś i co chcesz w życiu, oczywiście nie obgaduj kogoś.

Były Nowy wpis

A jak tam główny specjalista nauczył się czegoś na magazynie?Czy nadal potrafi dużo gadać i ma swoich słuchaczy.Donosza mu jeszcze, włażą te pokraki safanduly.Gdzie oni pójdą ci chłopcy jedynie na stację paliw może.

@Były

Ssaja loda mu jak zawsze.

Szachraj Nowy wpis

Najpierw trzeba podnieść zarobki w biurach tam są ludzie co myślą.

Fiu Nowy wpis
@Szachraj

Dokładnie reszta to woły

Emeryt

Jeśli chcecie poczuć się jak (usunięte przez administratora) we własnym kraju to oczywiście ta praca jest dla was. Zarobisz oczywiście 4000/4500 zł na rękę, ale podkreślając to że dostaniecie stawkę 18/19 zł brutto na godzinę, wypłatę uzupełnią marne dodatki za pracę w godzinach nocnych, święta i niedziele. Do tego jakaś „premia” która i tak uzależniona jest od wielu warunków, oczywiście nie liczcie na to że nie zostanie ona wam zabrana, zależy jaki kaprys będzie miał kierownik działu. Do tego praca z ludźmi którzy pracują tam 10/20/30 lat i będą ci wciskać że jak się postarasz to zarobisz 7/8 tysięcy na rękę, oczywiście jeśli „awansujesz” wiadomo jak… a jeśli szanujesz swoją osobę i masz jakiś honor to będziesz tam pracował za te śmieszne pieniądze nieadekwatne do warunków pracy. Tyrać będziecie za 2/3 osoby bo przecież najlepiej nowego przetyrać i zniechęcić do pracy, pokazując to jakim cwaniakiem się jest pracując tutaj X lat i wchodząc w (usunięte przez administratora) kierownikom oraz technologom. A więc jeśli chcesz poczuć się (usunięte przez administratora) to praca dla Ciebie a jeśli czujesz że jednak jest w Tobie odrobina szacunku dla Samego siebie to odpuść. Szkoda nerwów.

Pl
@Emeryt

Witam masz rację,dziwna ta firma.Zacznijmy od tego ilu tych cwaniaków jest nie potrzebnych tu!Tak można wywnioskować,skoro co niektórych dniówki wygląda tak że jest w pracy 8 godzin.Zaczyna pracę od papierosa 15 minut potem się kręci, chodzi, śmieje,pierdołki posieje, potem trochę popracuję i znowu wyjście na papierosa, potem znowu pogaduszki po hali i tak w kółko.Praca połowy 1/3 osób wygląda tak że pracuję rzeczywiście w 8 godzinach 3 godziny.Ale narzeka,szydzi,wyzywa że źle że mało płacą że on się narobi że 4 brygady.Firma powinna wyłapać takich nierobów, zwolnić i dać więcej tym co naprawdę pracują, niestety tego nie widzą.

Hu
@Pl

To co robicie za kogoś ?Ja bym nie robił i poszedł sobie usiąść, proste.

hej, z jakiej podstawy rusza młodszy specjalista ds. controllingu? Na stronie jest oferta w której piszą o minimum 3-letnim doświadczeniu w tym właśnie obszarze. Jak tego typu staż na samym starcie jest wyceniany?

Ona

Ja akurat planuje aplikować na Specjalistę ds. Controllingu, w biurze raczej nie ma problemy z płcią? Piszecie jednak tak jakby na produkcji i ogólnie w zakładzie nie było kobiet. To prawda? na żadnym stanowisku?

Onnn
@Witek75

Na początku będziesz potrzebował z 30 nadgodzin żeby tą 5 netto zobaczyć. Płacą za niedziele. Na umowie masz 18-20 zł i dodatki. Raz nie przyjdziesz i -500 itd

@Onnn

To prawda ze umowa jest ponizej najnizszej krajowej wyrównywana premiami? Czyli nie ma co liczyć na 5000zl, a niestety to nawet nie jest wygórowana kwota. Pierwsze miesiące ile idzie wyciągnąć? Bardziej 3225(najniższa krajowa) czy bardziej 5000zl(docelowa kwota jaka chcialbym zarabiac) bo jak mam zachorować czy pójść na urlop ślub córki i zzerować wypłatę do najniższej, to jaki sens jest pracować w brygadzie ? Najniższa krajowa to dziś 19zl netto, czy taka jest stawka, czy jest ona w brutto wypełniana zmyślonymi premiami, co kończy się niższą stawką podstawową od której jest liczona emerytura w ZUS? Już w Hanplast ten system pokazuje, że tylko pracownicy ukrainscy są zadowoleni. Pozdrawiam operatorow!

@Witek75

19 zł to dostaniesz ale brutto, a do najniższej wyrównają Ci tymi niedzielami i jakimiś premiami

Warchlak
@były pracownik

19 zł brutto? Co to za stawki, przecież w żadnej firmie tak nie dają, chyba żartujesz.

Obserwacja
@Warchlak

Poważnie. Jeszcze nie dawno większa część miała tsm stawkę 15zł na godzinę

Dino
@Obserwacja

Nie wiem czytam z ciekawości bo myślałam męża tam wysłać do pracy ale przerażające są te stawki 15 czy 19 co to znaczy?To u nas w markecie mają 30 brutto na dzień dobry,plus premia.Żarty to są czy tam nic nie trzeba umieć żeby pracować, każdy z ulicy może iść czy jak?

@były pracownik

Sugerujecie w ostatnich komentarzach jakieś podwyżki? a ile ja dostane teraz na start jak przyjdę na referenta ds. logistyki materiałów produkcyjnych? W ogłoszeniach niestety nie podaje się widełek, a wole wiedzieć nim cokolwiek do nich wyśle.

@tomek

Tak z ciekawości może z chęci zmiany pracy ile można zarobić jako drukarz mam 15 letnia praktykę w zawodzie pozdrawiam

czy pomocnicy operatora rotują? Pytam wprost bo na stronie jest oferta i chce się dowiedzieć czy prędzej uda się awansować czy jednak robota jest ciężka. nie mam doświadczenia, dopiero czytam tegoroczne opinie ale nie ma ich w zasadzie zbyt wiele

A mogłoby tak być, że stawka nie przekroczyłaby tego progu minimalnej po tym jak została już ona wprowadzona? Po prostu zastanowiło mnie to ostatnie zapytanie o przekroczenie 20 brutto. A na kontroli jakości jak się teraz przy tym pracuje? myślę czy by na nią nie aplikować. tak dla jasności to 25 zł zawarte w opisie dodawane jako rekompensata za prace w niedziele i tak dalej to jest w postaci kwoty brutto czy netto?

byly pracownik

najniższą przekroczysz, ale ledwo co, 25zl brutto jest za niedziele jestem sam w szoku, że tam pracowałem

@byly pracownik

I tylko przez stawkę się zwolniłeś? To inne są lepsze w rejonie? Powiedziałeś, że jest ledwo ponad minimalną, a nie wspomniałeś w ogóle o dodatkach. Są jakieś? To też bym chciał wiedzieć, jak coś.

byly pracownik

ile teraz daja na godzine? zostalo juz przekroczone 20zl brutto po podniesieniu najnizszej krajowej?

Witam serdecznie, ktoś byłby tak miły i napisał coś o tym, jak długo toczy się tutaj cały ten proces rekrutacyjny na dyrektora ds. produkcji? A przede wszystkim, na jakim etapie odbywają się rozmowy o pieniądzach. Pytam z prostego powodu - nie chciałbym zmarnować czasu tak jak w ostatniej firmie, gdzie 4 miesiące rekrutacji skończyło się propozycją stawki "niespodzianki" w wysokości mniej niż średnia krajowa. W ogłoszeniu, które umieścili, nic na ten temat nie widzę.

Kazimierz

Grosz
@Kazimierz

Na dzień dobry dostaniesz 19 zł brutto ale będą ci gadać że premia jeszcze.Wszedzie dają minimum 23 zł brutto na umowie także masz odpowiedź.

Onnn

To fakt. Bierze się to z tego że firma bazuje na starych pracownikach. Nowi przychodzą i odchodzą. Starzy w końcu się wykruszą, wtedy podniosą następnym i tak w kółko macieju myślenie polaka. Ale żeby zebrać się w kupie i coś z tym zrobić to lepiej pisać i skarżyć się na tej stronie..

Aj
@Onnn

Nikt się nie zbierze i nie pójdzie, dlatego pozostaję chociaż pisanie na tej stronie.No chyba że bronisz firmy i jesteś strasznie bogaty.

Nie
@Kazimierz

Nie nie zarobisz 4 tys .Z nadgodzinami może we wszystkie weekendy to uda ci się do 4 tys wycisnąć ale to może.Niestety najniższa krajowa ra firma nie płaci, chyba że chcesz się nadzwigac i kręgosłup zniszczyć to może 5 tys zarobisz.

Tak
@Nie

Ciekawe. Przy 12 nadgodzinach 5200. Aż tak ziemi nie ryjcie. Normalnie wypłata . Na umowie 19 a dodatki robią swoje. Nie chcesz dźwigać to masz maszynę od tego

Miecio
@Tak

W jaki zatem sposób liczą każdą przepracowaną nadgodzinę? I w jakich kwotach jest każdy z dodatków, które pododawałeś do stawki godzinowej?

Ela
@Miecio

Mój mąż robi tu 20 lat i ja w markecie więcej od niego zarabiam, chyba wezmę rozwód bo takie pieniądze to nieudasy zarabiają,mojej koleżanki mąż w innej firmie zwykły pracownik na jedną zmianę ma 7 tysięcy netto, mówię mu odejdź z tej firmy on nie bo tu se można palić, gadać i leserować, chyba wezmę rozwód.

ona
@Tak

Było tu jakieś nawiązanie do czyszczenia toalet i tego, że trzeba było się uczyć… w ofercie na produkcje niby piszą właśnie o kursach i szkoleniach a raczej o dofinansowaniu do nich. co wiec sadzicie na ich temat? ile dopłacą i za jakie konkretnie szkolenia? sami możecie wybrać?

He he

Najlepszy tekst jest taki, przestań i tak ci więcej nie dadzą tu to se róbcie za 3500 czy 4000 ale mi też kasa babska ale się dorobisz będziesz bogaty, będziesz stał jak górnik, róbcie se do końca życia jak jesteście głupi.

Inspektorat

Zobaczymy jak będzie po nowym roku ponieważ stawki jakie będą to 27,50 zł brutto na umowie.Jezeli firma tego nie da to proponuję zgłosić państwu to przestępstwo do inspektoratu pracy.Bedzie to oznaczać że firma popełnia przestępstwo, nigdzie tego nie ma nie dajcie się oszukać ludzie pobudka, przecież oni wasze rodziny pozbawiają środków do życia.Nie liczy się premia muszą dać tą stawkę!!!!!

Inspektor
@Inspektorat

Człowieku pobudka, doczytaj przepisy a później się wypowiadaj! Nie masz pojęcia o tym co piszesz ale anonimowo to można glupoty pisac i nawet innych o (usunięte przez administratora) i przestępstwo oskarżyć! Rozczaruje cie bo stawka 27,5 nie dotyczy umów o pracę a premia się liczy

Bo

Nie zależy im na pracownikach, ponieważ oni nigdy nie będą tego robić co pracownik i nie umią nic robić.Niestety dlatego są cwani i zatrudniają nad stan osób że jak ktoś odejdzie to robota idzie dalej.Wola mieć więcej takich (usunięte przez administratora) za pół darmo niż dać kilku osobą więcej zarobić.Niestety dopóki te (usunięte przez administratora) się znajdą i będą siedzieć za pół darmo to taki (usunięte przez administratora)będzie zawsze bezpieczny i chował się w kącie z potężną pensją.Niestety ludzie tego nie rozumieją.

LoLo

Czy w SUPRAVIS S.A dalej macie 15zl za godzinę brutto?

Inspektorat

Zobaczymy od nowego roku, ponieważ stawki na umowie minimalne bez premii wynoszą 27,50zl , podejrzewam że jeżeli tego nie dadzą można zgłosić sprawę do inspektoratu pracy, polecam wam to zrobić, ponieważ stawki jakie ta firma daję na godzinę są nie legalne i to jest przestępstwo.

Aj

Narobili sobie stanowisk, kierowników, zastępców, pełno takich do brania pieniędzy i pochowali się w norach, żeby mieć spokój aby zwykły robol nie zaczepił czasem o podwyżkę najniższej krajowej.Niestety państwo podniesie po nowym roku to podejrzewam że jedynie co dobrego zrobią to widełki nam podniosą, żeby oskubać.

@Aj

W jakich okresach czasu zazwyczaj wam ogłaszają już tak oficjalnie kiedy, co i jak? widzę ze sugerujesz podniesienie widełek, czyli na jaki okres to wypadnie? Czy ze zmianami zmieścicie się jeszcze w grudniu?

Rada

Najlepiej idź na magazyn i zapytaj tego co niby rządzi magazynem on ci wszystko wytłumaczy.Radze iść w lutym po podniesieniu najniższej krajowej.

Uuu

A tam auto, lepiej mieć mieszkanie za gotówkę bez kredytu lub dom.

Referent ds. Logistyki Materiałów Produkcyjnych już na 100% niepotrzebny? Bo mi pokazuje, że kilkanaście dni temu wygasło ogłoszenie. Ale nie wiem czy to równoznaczne z tym że już kogoś mają. A tak ogólnie to jakie tam są stawki teraz? W sumie ciekawe czy warto w ogóle.

Zostaw merytoryczną opinię o SUPRAVIS S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SUPRAVIS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SUPRAVIS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUPRAVIS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 12 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUPRAVIS S.A.?

Kandydaci do pracy w SUPRAVIS S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUPRAVIS S.A.
1.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Nowotoruńska 56
    85-840 Bydgoszcz