SUPRAVIS GROUP S.A.

Bydgoszcz

Opinie o SUPRAVIS GROUP S.A.

Agnieszka

@Xxx Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie obrażania pracowników. Takie posty mogą zostać usunięte. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

Agnieszka

@jacek piszesz, że w firmie SUPRAVIS GROUP S.A. nie ma szacunku do pracowników. Co masz konkretnie na myśli? W jaki sposób przejawiają się takie sytuacje? Spotkał Cię jakiś nieprzyjemny incydent, a może byłeś świadkiem jakiejś sytuacji?

jacek

Z przykrością muszę stwierdzić, iż brakuje w tej Firmie szacunku wobec pracowników

Agnieszka

@????????, jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje?

Poligraf
@Agnieszka 20.03.2017 10:56
@????????, jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje?

Np. operator maszyn drukujących (drukarz).

????????

zarobki?

Agnieszka

@KIEROWnik jesteś tam zatrudniony? Mówisz z własnego doświadczenia?

KIEROWnik

Ogólnie jeđli chodzi o firmę to bydgoszcz jest w miare Chodzi ogólnie o to że co do zarządzania to jest to mało pocieszające dla szeregowego pracownika firma ma potencjał i się rozwija po przez inwestycje w park maszynowy uważa to za ważną inwestycję ale zapomnieli o ważniejszej inwestycji Chodzi właśnie o tego pracownika na poziomie szeregowego .

Agnieszka

@karixx, proponuję bezpośrednio skontaktować się z firmą, a na pewno uzyskasz wszelkie potrzebne informacje :)

fizol

Ile zrobia operator maszyn produkcyjnych?

karixx

Czy kobiety też przyjmują do pracy?

metamorfosis

Po kilku latach w HE - wrażenia jak najbardziej pozytywne, firma dynamicznie się rozwija, ostatnio przeszła przez poważny proces inwestycyjny, nowoczesny park maszynowy, za czym idzie wysoka jakość , branża nie należy do najłatwiejszych, ale SG daje duże możliwości nauki i rozwoju. Produkcja to ludzie z pasją , zawsze chętnie pomagają. Dział HE - świetny, ambitny zespół. Zarobki jak na bydgoskie warunki - OK. Minus - brak socjalu (np. prywatna słuzba zdrowia, multisport etc.)

gość

Świetnie, że można liczyć na odpowiednie benefity socjalne @bejbe3, bo znacznie urozmaicają zatrudnienie.

xdc

czy w supravis maja mulitsporta??

ccc

jest oferta na staowisko ksiegowej w bydgoszczy, czy ktos wie ile płaćą :)

były pracownik

Firma byłaby jak najbardziej ok gdyby nie osoby nią zarządzające. Kiedyś ludzie pchali się tu oknami, żeby pracować. Teraz oknami uciekają. Faktycznie zero docenienia pracownika. Lepiej zatrudnić byle łamagę z zewnątrz firmy, niż zapłacić więcej swojemu pracownikowi, czy też dać awans. A pensje nie są wcale duże. Odchodzą z Supravisu bez problemu dostałem dwa razy tyle. O tym, że trzeba trzymać palec w tyłku swojego przełożonego aby cokolwiek osiągnąć nie wspomnę. Dawanie od siebie i wychodzenie przed szereg niemile widziane. Efekt jest taki, że jak wpadłem do Supravisu jakiś czas temu odwiedzić znajomych z którymi współpracowałem to się okazało, że już prawie nie ma z kim rozmawiać. A szkoda bo firma ma ogromny potencjał, tylko przydałby się ktoś logiczny u steru.

szeregowy_robol

Nadal nie ma mojego posta sprzed 23.45 z dnia 09.10.2015, a odpowiedź na niego jest. Kto to moderuje? Kto decyduje co trafia a co nie? Post nie był wulgarny, ale krytykujący pewne zjawisko...

szeregowy_robol

@hunt: co ciekawe, nie widzę swojego wpisu, a odpowiedź do niego tak. Interesujące... Co do docenienia, bredzisz i nie gadaj, że ludzie się przyzwyczaili. Ludzie oczekują godnej płacy, a nie najniższej krajowej za 8h pracy w temperaturze 40-60st. C w lecie.

szeregowy_robol

Dlaczego ciągle rekrutują na handlowców? Bo jest rotacja, a nie zwiększanie zatrudnienia. Dlaczego jest rotacja? Bo pracownik jest traktowany per noga, nie ten to następny. Taka jest prawda. W każdym dziale pracownika traktuje się jako tego, który ma tylko dawać firmie od siebie: zaangażowanie, czas w godzinach i nadgodzinach. Co w zamian? Ano niewiele, jest pensja, ale o podwyżkę ciężko, o dobrą to już w ogóle, zwłaszcza na produkcji. ZERO socjalu: żadnej opieki medycznej, żadnych karnetów, żadnego dofinansowania, bo po co generować koszty, jak pracownik ma tylko robić. Błędne podejście, bo w pracownikach nie wyrabia się jakiejkolwiek lojalności wobec firmy i każdy, znajdując coś lepszego bez sentymentu daje wypowiedzenie. I bardzo dobrze, tak jak firma nie ma sentymentu nawet do swoich długoletnich pracowników, którzy naprawdę wiele dali od siebie, a zostali potraktowani źle, tak i pracownicy nie są lojalni. Nie oszukujmy się, każdy pracuje też po to żeby godziwie zarobić za swoją pracę, a tej jest dużo. Satysfakcja jak najbardziej ok, ale tym się człowiek ani nie naje, ani nie pochwali, ani tym bardziej nie odpocznie. W Supravisie stawia się na maszyny, nowoczesność, technologię, ale nie stawia się choćby w minimalnym stopniu na pracownika. Ale widać mądre głowy zarządzające wiedzą lepiej...

ono

A możliwe. Widocznie złe są usuwane, a nic dobrego do napisania nie ma.

on

Jak to jest możliwe, że nie ma tu żadnego komentarza?

Zostaw opinię o SUPRAVIS GROUP S.A. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUPRAVIS GROUP S.A.