Opinie o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Form-Plast S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Form-Plast S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Kris85

Czas powiedzieć prawdę za panowania Marcina P. Było dużo lepiej, potrafią rozmawiać z ludźmi , liczył się z ich zdaniem i starał się realizować potrzeby ludzi. Niestety za panowania Mariusza P. Jak widać mało doświadczonego jest dramat. Brak rozmów z ludźmi wprowadza zmiany według siebie a nie liczy się ze zdaniem ludzi. Może czas się zapytać i dać prawo wypowiedzieć się innym. Nie jest pan sam. Ludzie mają rodziny nie oddadzą całe życie za firmę.

Kris85

Oj chłopcze chyba mało wiesz . Szacunek do ludzi należy się wszystkim . Marcin był jedyny na to stanowisko i dobrze o tym wiesz . Każdy po cichu rozmawia ,że było lepiej .teraz to żenada myślałem,że ojciec coś zrobi ale widzę nic . Pracownicy jedno synelek drugie .

Matrix

Słyszałem że jest od jakiegos czasu polowanie na premie w narzędziowni ???? stary temat powraca jak bumerang gdy nie ma roboty. A może należy wprowadzić rozwiązanie które sprawdziło się już kilka razy w przeszłości narzędziowni? 4/5 etatu praca od poniedziałku do czwartku. Nikt nie miał pretensji i kasa we firmie się zgadzała. Myślenie nie boli..

@KuKoncowi

A jak się to na Was przekłada, to szukanie oszczędności? Jak nie ma zleceń to odsyłają do domu czy szukają wtedy Wam innych zajęć?

Fazer

Hej, znalazłem ogłoszenie na elektryka. Mam 6 lat doświadczenia w UR w spożywce. Jakie są widełki wynagrodzeń w utrzymaniu ruchu? Czy premie są wypłacane co miesiąc? Jak atmosfera? Dzięki.

Oportunista
@Zuza79

Ludzie po Bydzi słuchy chodzą, że po świętach dostańcie juz ten prezent od Prezesa. A jak nie to ci co zaczekają do maja zobaczą jakie będą jaja :) A ja tak w ogóle poszukuje pożądne łańcuchy na koła jak znacie człowieka z wizją który takie posiada i umie prosto z mostu te łańcuchy zakładać dajcie namiary to jak będę w pobliżu podjadę na parking to może założy mi takie gratis i przy okazji strzelimy kilka fotek :)

Rysiu Nowy wpis

Potrzebują mechanika utrzymania ruchu, chciałem aplikować bo piszą w ogłoszeniu ze praca 6-14 a tu w dalszej części ze jednak dwie zmiany i dyżury weekendowe. To już niezbyt mi pasuje, ile weekendów pracujecie w takim razie?

Kamila Nowy wpis

Aktualnie to kwestia umowy jest jakoś narzucona czy 100% dowolność? Nie chciałabym pracować na B2B, chociaż wiem, że to teraz coraz częstszy rodzaj umowy, ale dla mnie to nie jest wygodne. A firma parenaście dni temu w ogłoszeniu wymieniała i B2B i Umowę o Pracę, natomiast niewiele o tym, kto o tym decyduje.

Benek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Witam wszystkich,chciałem wiedzieć jak pracuję się wam na dzień dzisiejszy ,i czy jesteście zmuszani do nadgodzin ? Jak szefostwo się odnosi czy można liczyć na stabilną pracę stałą po okresie próbnym ? Pozdrawiam serdecznie

Mniej więcej obczaiłem waszą wymianę zdań o robocie tutaj, ale chyba nikt z operatorów wytryskarki nic nie pisał o stanowisku. Szkoda, bo w ogłoszeniu firma pisze o atrakcyjnym, konkurencyjnym wynagrodzeniu i serio ciekaw jestem czy naprawdę dobre pieniądze idzie tu zarobić, skoro przewijał się tu temat minimalnej. O rozwoju zawodowym też wspominają, awansował ktoś z was wyżej?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Form-Plast S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
MARCYSIA

Czas spojrzeć prawdzie w oczy bo już widać jakie dalsze perspektywy ma firma pod tym przewodnictwem. Należało pozwolić dokończyć porządki półtora roku temu przecież wtedy padła taka propozycja, lecz przez knucie i kłamstwa do tego nie doszło i spójrzcie do czego doprowadziliście firmę. Był czas na radykalne decyzje i redukcje bez szkody dla firmy ale przez podszepty fałszywych doradców realizujące swoje interesy z tych działań zrezygnowano. Teraz ci wszyscy WSPANIALI PRACOWNICY mogą robić rachunek sumienia i już wyłącznie odliczać czas jaki im w tej firmie pozostał. Czekajcie, a niebawem sprawiedliwości się doczekacie. Jak głosi stare powiedzenie co się odwlecze to nie uciecze. Wszystkie wasze złe uczynki kłamstwa i krzywdy które wyrządziliście nie zostały zapomniane i zostaną ROZLICZONE.

@MARCYSIA

Wpis ma charakter wysoce pejoratywny. Ma na celu zastraszenie pracowników, nosi znamiona (usunięte przez administratora) co jest czynem karalnym. Form-Plast jako Pracodawca nie wyraża zgody na powyższe.

Kamil
@MARCYSIA

Nareszcie znalazła się odważna osoba i napisała prawdę. Jak czytam tę opinię nie widzę tu absolutnie żadnego zastraszania pracowników ani czynów karalnych. Po to istnieje takie forum, żeby wrażać wolne opinie. P.S. brak podstaw znajomości prawa się kłania!

Maryśka

w intercie widnieje oferta pracy na główną księgową. firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. co to znaczy? podajcie widełki wynagrodzenia, jeśli się orientujecie. poza tym, która umowa - o pracę czy B2B - będzie korzystniejsza? napiszcie.

Fazer

Piotruś
@Fazer

Stary daj se spokój z tą firmą do pracy lepiej wybierz się na unii lubelskiej, uczciwe premie, dodatki i kultura pracy. A ta firma się od dłuższego czasu zwija, nie szanują pracowników, ogromne podwyżki tylko dla wybranych reszta symbolicznie albo nic, z dnia na dzień zwalniają fachowców ba, ci co zostali sami już uciekają lub dzwonią bo szukają roboty i pewnie rychło uciekną. Zero nowych projektów, a te które jeszcze są wkrótce się kończą. Przecież ostrzegano Pana Prezesa że tak będzie. Główna księgowa chyba już wyczuła co w trawie piszczy i się zwolniła. Trwa wyprzedaż maszyn w internecie. (usunięte przez administratora)

Zuza79
@Piotruś

Chyba zapomnieliście jak poprzedni Prezes podwyżki obiecał tak słowa dotrzymał i wszyscy je dostali. Wyprowadził firmę z zapaści po pandemii, wprowadził jasne reguły pracy zawsze z szacunkiem i godnością traktował wszystkich dobrych pracowników. Przecież on nikogo nie zwalniał i nikomu złej rzeczy nie zrobił. Zawsze znajdą się ludzie, którym nie chciało się pracować i knuli we własnym interesie lub realizując osobistą zemstę pewnej osoby czynili wszystko co mogli żeby taki dobrobyt zniszczyć i to im się na pewien czas udało. Teraz widać do czego to firmę doprowadziło. Na miejscu każdego dobrego i sumiennego pracownika ja bym nie dramatyzowała ponieważ ofert z innych firm nie brakuje lecz czy warto zmieniać pracę czy wystarczy jeszcze trochę zaczekać ponieważ od maja wszystko się zmieni.

Olga
@Zuza79

Osoby którym nie chało się pracować z poprzednim prezesem w czasach dobrobytu i szczęśliwości lub już myślących o zmianie pracy w obawie przed majowym powrotem (przewrotem), a szczególnie jak piszesz Zuzanna tych knujących i niedobrych pracowników, czyli czytaj 99% zapraszam do kontaktu na priv na fb lub L-in :)

Migdał
@Zuza79

Masz rację zgadzam się. Jak obiecał podwyżki to były ale to co najważniejsze nawet jeśli coś mu się nie podobało to mówił wprost. Miał wizję i ją realizował choć przyznać trzeba że oportunistów było wielu...

Migdał
@Olga

Dobrobyt i szczęśliwość w czasie pandemii i ogólnego kryzysu ? Dobry żart, nie wiesz o czym piszesz i nie znasz firmy chyba. Szkoda słów.

Oportunista
@Zuza79

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko głównego księgowego. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Skoro faktycznie takie jest, to podasz widełki, ile można tutaj mniej więcej zarobić? ;) Powiedzcie mi, jak bardzo różnią się warunki na umowie o pracy od B2B. Jesteś w stanie wymienić te różnice? To dla mnie ważne, bo będę tu aplikować...

Jakoś dużo ofert pracy nie zauważyłem. Szczęściem elektryk-mechanik ma pracę 6.00-14.00 i czterobrygadówka go ominie. A może stawkę znacie? Ponoć jest premia wynikowa i nadgodziny. Płacą setki czy lepiej?

Frezer CNC

Dzien dobry Jak pracuje się w narzędziowni? Czy są premie? Jaka atmosfera? Dużo ludzi szukają, chyba rozwój narzędziowni.

Zuzia 78

Śmiech na sali robią co chcą . Wprowadzają 4 brygadowke ludzie się nie buntują . Szefostwo robi co chce nie patrzy na ludzi tylko na zyski . Ludzie buntujcie się . Nie wyrzucą całej firmy .

@Zuzia 78

Czemu wprowadzają 4brygadówke? Trochę tez nie rozumiem, czemu to takie złe? Korzystając z okazji napiszesz jak tam w zakładzie się robi?? Dwa miesiące temu szukali operatora CNC, nie aplikowałem, a teraz trochę żałuje. Jest czego?

Daniel
@Zuzia 78

Kierownik produkcji chodził i indywidualnie pytał każdego w jakim systemie chce pracować. Ci co nie mogą inaczej przychodzą tylko na rano na 8h. Wybrano system zaakceptowany przez większość, a buntownicy się zwolnili. To nie sektor państwowy tylko prywatny. PRL się skończył. To fajnie, że zarząd prywatnej firmy uwzględnia opinie pracowników.

Iza
@Daniel

a to zarobki na tej jednej zmianie są takie same, jak wtedy, gdy pracuje w czterobrygadówce? ;) podaj widełki do zobrazowania jeśli możesz, bo myślę nad aplikacją

Czy rotacja pracowników w Form-Plast S.A. na Pracownik Gospodarczy jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 5 listopada na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Sylwek

Pamiętacie jak z okazji przyjazdu Faurencji zrobiliśmy sztuczny strajk. Śmiech na sali ale poprzedni prezesunio jak obiecał tak zrobił, wszyscy dostaliśmy podwyżki. A dzisiaj wyrażnie czuje się (usunięte przez administratora) Wszystko co nam obiecał Maniek Sraniek to była ściema tylko po to aby się pozbyć z firmy tych co mu przeszkadzają.

MR.Z
@Sylwek

Obecna sytuacja to porażka. Młody synalek udaje twojego kumpla, a tak naprawde(usunięte przez administratora) Od samego rana w narzędziowni jest zadyma. Wróbelki ćwierkają,że na produkcji też szykuje się duża grupa do złożenia papierów. Ponoć młody jakieś zdalne kontrole na kamerach im robi. Lepiej stąd uciekać bo tu jest (usunięte przez administratora) i zastraszanie.

Kris P
@MR.Z

Potwierdzam to co napisł(a) MR.Z. Z tego młodego pana taki szef jaki kumpel! Podwyżki na produkcji i w narzędziowni oczywiście najniżej jak tylko było można bo firma przecież nie ma pieniędzy i ciężkie czasy, max po 200 zł na ręke, żeby tylko przekroczyć minimalną. Jak to się słyszy jak komuś nie pasuje czrezozmianówka to może spadać! Firma nie ma pieniędzy, brak nowych zleceń, ale niektórzy mają się dobrze - wróbelki ćwierkają, że w biurowcu też były podwyżki nie po 200 ale po 1000 zł i w gratisie wycieczki do Turcji dla wybranych oczywiście za pieniążki z firmowej kasy (z socjalu ?) a przecież vice powtarza, że firma szuka oszczędności. Zwykły pracownik (tu zwany robolem lub nierobem) jak 1 dzień zachoruje to zaraz ma zmniejszaną premię i tym sposobem na czyjejś krzywdzie pieniążki na kolejne wycieczki dla pań biurowych się uzbiera. Na halach fakt ciągle grzebią przy tych kamerach, pewnie żeby jeszcze więcej ludziom potem młody pan mógł zabierać z premi. Jak zwykle według nich najgorsza jest narzędziownia, gdzie jak słyszy sie ludzie całymi dniami nic nie robią i tylko pieniądze biorą. Jutro stanie się zadość tradycyji agitacji wyborczej.

@Kris P

200 zł to faktycznie nie jakieś kokosy. No ale tu mowa chyba o podwyżkach grupowych. A są też indywidualne podwyżki w firmie? Np. stwierdzę, że dobrze i długo pracuję i złożę wniosek, jaka byłaby reakcja szefostwa? Ciekawe to info o wycieczkach :D Pracownicy produkcji też mają jakieś dodatki, benefity, którymi warto się zainteresować?

Daniel

Chyba w innej firmie pracujesz. I nie pisz o produkcji jak nie jesteś od nas.

Pytanko mam

Widziałem ogłoszenie na stanowisko do działu handlowego ale się waham bo słyszałem,że firma ma poważne problemy finansowe. Ponadto czytając poniższe wpisy doszedłem do wniosku,że coś jest nie tak w tej firmie. Czy ktoś może coś w tej sprawie?

Były
@Pytanko mam

Nie polecam, obiecują cuda wianki a potem zostajesz sam w (usunięte przez administratora) bez przeszkolenia, bez wprowadzenia, bez bazy klientów i z pretensjami dlaczego nie przyniosłeś klientów z poprzedniego miejsca pracy. Omijać szerokim łukiem, firma mentalnie tkwi w latach '90.

@Były

Ej ale to nawet żadnego wdrożenia nie robią? Od razu zaczyna się prace i nie można liczyć na pomoc innych pracowników? Na rozmowie o pracę informują, że o bazę klientów trzeba samemu zadbać?

Szukają operatora wtryskarki. Moglibyście podać mniej więcej jakie zarobki? Macie dodatkowe premie za prace? Szukam czegoś raczej na dłużej. Można się starać o umowę na nieokreślony? Po jakim czasie taki dają ?

Czy oferta na frezera cnc ze strony firmy jest aktualna? Bo nie wiem, czy moge aplikować. Piszą tam, że wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne, znacie widełki? Bo chce sprawdzić czy rzeczywiście to bedzie dla mnie atrakcyjne. Ktos coś wie?

Matrix

To najlepiej czekać aż za rok ogłosi upadłość? I nic nie robić no ciekawe masz podejście. Każdy ma prawo oczywiście do swojego zdania. Ja jednak bym wolał żeby firma przetrwała. No cóż miłego dnia życzę

Robert
@Matrix

Przez takie decyzje jak wprowadzenie czterech zmian ta firma może upaść i niestety coraz bardziej boje się że tak się stanie. Zamiast szukać nowej sprzedaży która od miesiecy leci na łeb, nowych umów brak, od dawna brak większych zleceń na narzędziowni, to młody żyje w jakiejs odmienne rzeczywistości i co chwilę wprowadza w życie swoje glupie pomysły nie szanujac przy tym pracownikow o ktorych dziś trudno, przez to ludzie będą odchodzic i jak wiecie już odchodzą. Szkoda firmy bo potencjał ma duży. Sami przecież widzicie ile maszyn na zmianie coś produkuje 10-15% a i jak to wygląda na tle tego co było parę lat temu, tu nie ma o czym dyskutować a kto ma trochę rozumu to już powinien za inna praca zaczac sie rozglądać żeby się potem nie skończyło tak szybko jak z firmą z Osielska co działała w tej samej branży.

KuKoncowi
@Robert

Prawda. Zamiast wziąść się za ludzi którzy mają nam znaleźć nowe zlecenia na produkcję lub narzędziownie, jest szukanie oszczędności w pracownikach na produkcji i innych działach. Zamiast szukać nowych zleceń i nowych firm dla których byśmy mogli pracować to tylko stoimy w miejscu lub się cofamy. Czas pogonić te państwo w biurach niech ruszą się i zaczną szukać nowych zleceń!

@KuKoncowi

Kris85

Hmm ale o jakich kłamstwach piszesz? W ogóle masz zamiar aplikować, bo ja się zastanawiam? Nie wiem tylko, ile kasy płacą, bo podali tylko, że atrakcyjne wynagrodzenie ale to prawie w każdym tak jest hehe. Mnie jeszcze ciekawi kwestia dofinansowania do szkoleń i kursów, które umieścili w ogłoszeniu. Wie ktoś, czy kursy tylko wewnętrzne, czy wynalezione samemu też?

Loki

Witam ile się zarabia na produkcji ?

Form-Plast
@Loki

Dzień dobry. Stawka ustalana jest indywidulanie na rozmowie w zależności od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Form-Plast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Form-Plast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Form-Plast S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Form-Plast S.A.
1.9/5 Na podstawie 376 ocen.

Form-Plast S.A.