Opinie o TMR.PLASTICS w Bydgoszcz

TMR.PLASTICS
2 318 422 5 1
Natalia

Witam Serdecznie, chciałabym się dowiedzieć na jakie obecnie stanowiska szukają kandydatów? Możecie podzielić się swoimi odczuciami związanymi z pracą w tej firmie? Czy jest to firma z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę? Każda informacja, która będzie merytoryczna przyda się na wątku.

Adix
@Natalia

Witam, tak oczywiście, ja polecam te firmę, miałem przyjemność pracować i mile wspominam tamten czas. Ludzie bardzo fajni, skoncentrowani na jakości, bardzo przyjaźni i pomocni. Z racji zmiany miejsca zamieszkania musiałem niestety zrezygnować. Bardzo sympatyczny zarząd w osobie p.Dirka - potrafi prowadzić biznes. Ja polecam.

Tak2Nie1

NICK 2019 Nowy wpis
@Adix

Trochę mi go szkoda ponieważ wydaje się równy gość. Mógłby z plebsem bardziej się spoufalić to by się co nieco dowiedział. :) A tak to ma tylko informacje z "pierwszej" ręki o jakiegoś kolesia co się h'....a zna na zarządzaniu Ten koleś całkowicie nie szczery, kłamie jak i gdzie popadnie. Uważajcie na rozmowach kwalifikacyjnych! Wszystko musicie mieć na papierze, w innym wypadku..... hmmmm no cóż ten koleś jedno gada drugie myśli, trzecie robi. Szefie otwórz oczy!!!

Natalia Nowy wpis
@NICK 2019

Sugerujesz, że kandydaci na rozmowach kwalifikacyjnych mogą być wprowadzani w błąd? Na co szczególnie zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy z TMR.PLASTICS? Każda informacja będzie pomocna!

Neutralny

Za badania w medycynie pracy pracownik kosztów nie ponosi. Wypłata płacona do 10 dnia każdego miesiąca. Wtryskarki regularne są wymieniane, naprawiane. System czterobrygadowy. Przerwa 15 minutowa po 4 godzinach pracy. Ubranie BHP otrzymuje się na czas od pracodawcy.

@Neutralny

Super! Taki post, z rzeczowo przedstawionymi informacjami, był tu nam bardzo potrzebny. Przybliżyłeś nam trochę specyfikę pracy w TMR.PLASTICS. Czytałam, że cały czas potrzebują tam ludzi, którzy pomogą im w realizacji projektów dla ich klientów. Firma szuka osób do pracy na wszystkich stanowiskach zarówno technicznych, jak i mających doświadczenie w innych specjalizacjach. Może podpowiesz nam, jak bardzo różni się wynagrodzenie osoby dopiero rozpoczynającej pracę od tej, która pracuje już jakiś czas? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji!

król
@Neutralny

hmmm... jeżeli jest tak dobrze, to dlaczego jest ta źle?

nowy
@Neutralny

teraz jeszcze powiedz jaka kasa do zarobienia za te wygody ??

Neutralny
@nowy

2 000 na start, na rękę.

Ex-pracownik Nowy wpis
@Neutralny

Nie no, przestrzegaja podstawowych praw pracowniczych, normalnie nagroda pracodawca miesiaca sie im za to nalezy. W dzisiejszych czasach jakby tego nie robili, to juz Inspekcja Pracy by im kazala manatki zwijac. Od lat szukaja pracownikow na to samo stanowisko, o czym juz zostalo wczesniej napisane. Czemu nie moga znalesc? Zastanowmy sie, czemu ludzie u nich nie zostaja. Raczej jak ktos ma dobrego pracodawce to nie chce zmieniac na slabego albo przecietnego, prawda?

Black Nowy wpis
@Neutralny

Ale super wypłata! My już powinny zarabiać po 2500 zł,a zatrzymali się przy 2000 zł. Masakra!

Zaneta

95 % pracowników to Ukraina.

Filip

Zawsze można ja zmienić tylko pytanie czy uda się znaleźć lepszą przy wymaganiach jakie stawiacie i to czym dysponujecie jako pracownicy?

Zeganj TMR
@Filip

Ja tak. Na reke dwa razy wiecej niz w TMR, samochod sluzbowy, laptop, komorka i przedewszystkim swiety spokoj. TMr pod wzgledem wynagrodzen i systemu pracy to jest jakies nieporozumienie, oni zyja jeszcze w czasach gdzie pracownik sie cieszyl ze ma prace.

Tak3Nie1
hmmm,,,
@Filip

Nie martw się Filip. Damy radę :-)

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Było na szczęście minęło

Co tu wiele mówić. Jak firma ciągle poszukuje pracowników i nie może znaleźć - wiemy co to oznacza. Dla tej firmy jak wprowadzą nakaz ujawniania pensji w ofercie pracy to będzie dramat. Ludzie będą dzwonić tylko po to, że wyśmiać te grosze. Jak przez kilkanaście albo kilkadziesiąt nawet miesięcy nie mogą znaleźć pracownika który im nie ucieknie do konkurencji to wiadomo, że dramat. A TMR szuka ludzi ciągle. Tą firmę to wstyd w CV umieścić, organizacja pracy, jaka organizacja pracy? Pensje ledwo co się da powyżej minimum. Już markety lepiej płacą i to bez nocek. Jedne wielkie wyrazy współczucia dla pracowników fizycznych, którzy jeszcze stamtąd nie zwiali. A umysłowym, z takim prokurentem, to można tylko współczuć i polecić kogoś do psychoterapii.

Tak14Nie1
Black
@Było na szczęście minęło

Prawda.Ta firma to dno, tragedia i rozpacz. Współczuję wszystkim z montażu, tam dopiero teraz brak ładu i porządku.

Tak8Nie

Xyz
@Było na szczęście minęło

Wiekszych bzudr nie czytalam. Do pracy szukaja wszędzie. Takie czasy...

TakNie8

@Black

Praca na montażu to dopiero pech. hmmm.. albo raczej peszek :-)

Adrian

A przez jaką agencje można się do was dostać do pracy?

Anna Maria
@Adrian

TmR zatrudnia bezpośrednio. Cv mozna wyslac mailem lub zostawic na portierni.

@Anna Maria

na jakiej portierni? nawet portierów zwolnili. Dziwaki.

Tak4Nie

Dariusz

Jeśli faktycznie jest tak źle to przecież można zmienić firmę.

Tak8Nie

@Dariusz

No przecież zmieniamy :-)

Tak9Nie

Mylidziura i stary dobry team

Ta firma swoje lata świetności ma już za sobą, skończyła się około 2015 roku jak odeszli najlepsi pracownicy. Szkoda, ta firma mogła być pionierem na bydgoskim rynku, teraz jest po prostu zwyczajna. Jeśli nadal rządzi tam stary zarząd to współczuję.

@Mylidziura i stary dobry team

Piszą i mówią że dążą do bycia liderem w branży. Niestety na pisaniu się kończy. Conajmniej od 5 lat nie zrobili nic w tym kierunku. Pracowałem tam kilka lat, i nie jestem zły, czy zawiedziony, jest mi poprostu WSTYD. Najlepiej nie umiszczałbym tej firmy w CV.

Alamakota
@Mylidziura i stary dobry team

Ha ha ha... ktos tu ma wysokie mniemanie o sobie ?! Firma ma się dobrze, zdecydowanie lepiej niż w latach do 2015 roku. :) oj, ktoś tu chyba nie był taki "najlepszy" jak się mu zdaje! :)

Tak1Nie3

Obecny
@Mylidziura i stary dobry team

Jak mylidziura to dobry team , to życzę powodzenia . Firma ma się świetnie , daje sobie radę bez starego teamu .

Tak3Nie3

LIKE HR
@Obecny

A najlepszejszy jest dział HR hehehe/.... Próżno w okolicy (+/- 3000 km) szukać takiego oryginału. KOPLETNE "0"

persona_bdg
Nazwa działu: Handlowy
@LIKE HR

Fakt, HR ma w poważaniu już nawet kandydatów do pracy.

Tak6Nie

miłosz

Na jaką pensję czy stawkę netto może liczyć nowo zatrudniony pracownik na stanowisko Operatora Wtryskarek czy Pracownika Produkcji. Mowa o Polaku.

Co tu wiele gadać
@miłosz

Najniższą dozwoloną prawnie

Tak14Nie

Natalia

A jaka atmosfera jest wśród pracowników TMR ? @Abcdefgh, czy są przewidziane dodatkowe bonusy od firmy poza płacowe? Podpowiesz? Jeśli jeszcze ktoś zna firmę od strony pracodawcy to podzielcie się proszę opinią.

Janwonsz
@Natalia

@natalia Atmosfera bardzo dobra, chyba, że ktoś jest wiecznym malkontentem i nic mu nie pasuje - takim nigdy nie dogodzisz.

Tak1Nie3

@Natalia

Bonusy? Może i są ale szeregowy pracownik nie ma do nich dostępu. Robol to robol i ma robić a nie o bonusach rozmyślać. Ale oczywiście są firmy gdzie jest gorzej, ... tylko za wiele to ich nie ma. :-)

Tak4Nie

grażka

witam. czy firma potrzebuje pracowników.

@grażka

Zawsze warto zaglądać na strony internetowe firm - często opublikowane są tam ogłoszenia o trwających aktualnie rekrutacjach. W przypadku firmy TMR.PLASTICS oferty publikowane są w zakładce Kariera -http://www.tmrplastics.eu/pl/kariera.html . Interesuje Cię któreś z proponowanych stanowisk?

TakNie2

zainteresowany
@Natalia

Ślusarz narzedziowy. można złożyć papiery?

@zainteresowany

Radzę szukać dalej. Ta firma jest nowoczesna tylko z nazwy. Podejście do rozwiązania problemów doskonale wpisuje się w lata 60. ....Chociaż... chyba nawet nie... Niszczą kreatywność.

były

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymienić kadrę zarządzającą

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może aktualnie jakąś rekrutację? Jak sie pracuje, warto?

@Bartek

Nie, nie warto. Ludzie stamtąd uciekają, nawet osoby z Ukrainy. Pozdrawiam

Tak10Nie

Pracujeanienarzekam
@Były pracownik

Ja nie uciekłam. Pracuje juz 2 lata. :)

Norbi

TMR.PLASTICS mając opinię dobrego pracodawcy pewnie może liczyc na dobrych fachowców?

Jestem ciekaw więc pytam
@Norbi

Wśród kogo ma taką opinię?

Tak20Nie

Jerzy

Na jaka umowę można liczyć?

Abcdefgh
@Jerzy

Umowe o prace. Tylko i wylacznie.

Natalia

@Adix, dziękuje za informacje czyli z czystym sumieniem polecasz pracę w tej firmie? Na jakim stanowisku pracowałeś jeżeli mogę wiedzieć? Czy wynagrodzenie również było adekwatne do wykonywanej pracy?

Adix
@Natalia

Tak, polecam z czystym sumieniem. Pracowałem tam na stanowisku inżynierskim, wynagrodzenie adekwatne. Pozdrawiam.

Tak2Nie2

Marek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Nie wiem co myśleć o niektórych opiniach?

Mówię prawdę
@Marek

Może popatrz po ilości plusów przy takich opiniach? Widać słyszałeś od kard menagerskich.

Tak13Nie

Aicha

Uwaga uwaga.. kolejny krok który ma zatrzymać pracowników , spowodować że będzie im się lepiej pracowało a kto wie może pod bramą utworzy sie kolejka specjalistów z CV Nowy program pracowniczy o nazwie "Zapłać sam za badania pracowniku drogi później ci oddamy" Podejrzewam że jak nie przedzie się badań to nie oddadzą. Gratuluje pomysłu. Czekamy z niecierpliwością na następne.

Tak17Nie

Lolek
@Aicha

Tylko płakać! !!!

Dad

Największa plotkara Bytnej pracuje jeszcze?

Tak16Nie

Zainteresowany

TMR.PLASTICS ma opinię dobrego pracodawcy. Mam zamiar aplikować , podpowiecie coś o rekrutacji?

Byly pracownik
@Zainteresowany

Podpowiem. Aplikuj gdzies indziej.

Tak23Nie

anonymous
@Byly pracownik

Popieram!!!!

Tak10Nie
Miro

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

nicki
@Miro

ooo.... kadra się odezwała ;), czyżby ludzi brakowało......?

Tak7Nie

Adrian

witam, ponawiam pytanie- przez jaką agencje pracy można się do was dostać?

Tak3Nie

@Adrian

Składasz CV bezpośrednio w TMR .

Nie ściemniam, tak jest
@Pracownik

A później się zastanawiasz co cię w ogóle do tego podkusiło i żałujesz

Tak24Nie

bazyl
@Pracownik

tylko jak zaniesiesz osobiście do kadr to nie patrz w prawo bo tam siedzi bazyliszek i zamienia ludzi w g.wno.

Tak35Nie

Wat

80 % pracowników stanowią pracownicy za wschodniej granicy!

Tak9Nie

abcdef
@Wat

Co za glupoty wypisuja... zazdrosni ... rodowici Polacy ktorym wyraznie sie nie podoba sie ze ze ktos lepiej od nich pracuje i w koncu trzeba sie wziac do pracy!

marta
@abcdef

a ja nie jestem zazdrosna, polacy też opuszczali swoją ojczyznę za chlebem. lata zajęło nam budowanie opini że jesteśmy dobrymi pracownikami. teraz to wasze zadanie, jednak trzeba się szanować praca w chuowych warunkach za marne grosze to upokorzenie. pamietajcie żę jest coś takiego jak inspekcja pracy. prawo jest równe dla wszystkich. to że jesteć z ukrainy nie znaczy że się Tobie nie nalezy. powodzenia.

Zuza

Witam jaki macie system pracy

Uczciwie o firmie
@Zuza

Zalezy od stanowiska. Kardy inzynierskie 8-16, pracownicy produkcyjni i kontrola jakosci system czterobrygadowy za nieco ponad minimalna i premie ktore mozna stracic za byle co. Dodatkowo zdarza sie zostawanie po godzinach pracy na sortowanie. Warunki sa takie 'super' ze nawet pracownice z Ukrainy sie zwalniaja, dzial montazu ciagle szuka ludzi bo nikt na takich warunkach do pracy isc nie chce - i sie nie dziwie. To chyba mowi wiele o firmie.

Tak32Nie

zolza
@Uczciwie o firmie

zima jest to musi być zimno, nie narzekać.... jak sie nie podoba to pracy jest sporo wokoło

Tak4Nie1

KABAN

Pensja niby duża, ale stosunek premii do pensji podstawowej to porażka. Chorobowe = brak premii za niechorowanie + brak premii w ogóle + 80% pensji. Straty ogromne. Jak żyć, pani B.K. jak żyć?

Tak13Nie

Na szczęście już były pracowni

Najpierw zacznę od plusów, bo jest ich mniej. Wypłata na czas i brak zmuszania do nadgodzin. Płaca podstawowa uczciwie wypłacana zgodnie z umową. A teraz meritum. W ogłoszeniu jest zapis o atrakcyjnym wynagrodzeniu które można włożyć między bajki. Podstawa czasem wynosi mniej niż minimalna pensja. System premiowy niby jest ale premie zawsze są ucinane i trudno określić na jakiej podstawie. Dobra atmosfera pracy to żart, pracownice żrą się miedzy sobą, ze względu na braki kadrowe coraz więcej ludziom dokładają a wynagrodzenie nie wzrasta. Donosy i podkopywanie to na porządku dziennym. to Praca w żaden sposób ciekawa nie jest. Stanie przy taśmie i patrzenie w kółko na to samo. Chyba że ktoś za ciekawe uważa wykonywanie zadań których nie ma w umowie o pracę. Doskonalenie umiejętności to co najwyżej wytężania wzroku, a szkolenia które oferują sprowadzą się zapewne do nauki ukraińskiego bo i tak większość osób na produkcji to tam z Ukrainy właśnie. Warunki są tak słabe a wypłaty nieadekwatne że nie są w stanie znaleźć pracowników. Pewnie nie dotarło że za najniższą krajową to nikt w kolejce stał nie będzie. Na montażu praca ciężka, na produkcji tak samo, jedynie w biurze mają luźno. Ciągle coś wymyślają, dokładają. Organizacja to szkoda gadać. Nic nie przemyślane, nie zaplanowane. Tylko plan ciągle rośnie i zakładają chyba że pracownice się podwoją żeby ciągle podnoszone wymagania wykonać. Latem ludzie tam mdleli. Zakaz rozmów jakichkolwiek, ciągłe straszenie dyscyplinarką albo naganą. A o przerwę to się trzeba upominać a i tak nie zawsze się dostanie. To chyba wystarczająco o firmie i warunkach. Jak ktoś chce dostać więcej niż 2 tysiaki za pracę w czterobrygadówce to niech szuka gdzieś indziej. A firma żyje z tego że łowią frajerów którzy za psie pieniądze do pracy pójdą. wystarczy zobaczyć ile mają ogłoszeń bo ludzie porezygnowali.

Tak32Nie

Kinga

Do tmru to tylko Ukraińcy mogą przyjść pracować...bo firma ma chyba lepsze korzyści znich niz z nas Polaków którzy chca TMr pracowac za te nędzne pieniądze które firma proponuje...

Darek

A jaka atmosfera w dz. jakości? czy jest szansa na zatrudnienie w jakości? z góry dziękuję za odpowiedz

STARY

Dajta se luz tą firmą. Jedna wielka ściema. Kłamstwo, kłamstwem pogania.

Tak21Nie

Natalia

@wztka, widzę, ze masz informacje dotyczące stawek w TMR.PLASTICS. Wczesniej rozmawiałam o tym z użytkownikiem @nick, ale nie odpowiedział on na moje pytanie do końca. Moze Ty wiesz czy wysokość stawek, o których pisaliśmy jest realna?

Zostaw opinię o TMR.PLASTICS - Bydgoszcz

Chcę opublikować: