Opinie o TMR.PLASTICS w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TMR.PLASTICS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TMR.PLASTICS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMR.PLASTICS w Bydgoszcz

Fafik

Tylko iść do pracy, naprawdę to praca marzeń zwłaszcza w tym nowym systemie.

marek

Kto ułożył tak beznadziejny grafik dla produkcji ?

Kris
@marek

Podobno ma być zmieniony po świętach.

Pracowmik

W firmie wprowadzono nowy system pracy 4 dni pracujace i 1 dzien wolny. Kończy się życie rodzinne i.spotkania z znajomymi !

Miła pani

Mam pytanie o pracę w dziale handlowym. Jakie panują tam relacje i czy jest tam przyjazna atmosfera?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TMR.PLASTICS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Arnold

Czy jest szansa na umowę b2b?

Czy pracodawca TMR.PLASTICS motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ex-pracownik

Tak, do odejścia: wynagrodzeniem, stosunkiem do pracowników i relacjami między ludzkimi na produkcji

mietek

Na swieta zamiast talonow KEBAB I FRYTKI.

Jaromir

CIEKAWE ILE LUDZI ZOSTANIE JAK FIRMA SIĘ PRZENIESIE NA NOWE MIEJSCE?!?!!!???????!!!!???...?!??!?

Piwosz
@Jaromir

Nie wszystkim będzie pasował dojazd. Ciekawe jak to rozwiążą.

olek

W pośredniaku znowu zamieścili ogłoszenie na operatora wtryskarek. Powodzenia !!!!

@olek

Ha h ha kicha

Ex-pracownik
@olek

Firma ciągle szuka pracowników na te same stanowiska. Gdy ktoś ma dobrą pracę to jej nie zmienia. Chyba połączenie tych dwóch faktów daje oczywiste wnioski, prawda?

Asa
@Ex-pracownik

Szukaja.ciagle.bo nikt nie chxe przyjsc

Misiek
@Ex-pracownik

Co Ty za bzdury piszesz . Pracuje w bardzo dobrej firmie z dobrym wynagrodzeniem a interesuje się praca w TMR bo chce się rozwijać i udoskonalać . Szkoda ,że masz zamknięty umysł i mierzysz wszystkich swoją miara

Kat95
@Misiek

Pracowałam tam bardzo długo i uważam że jest tam konkretny (usunięte przez administratora) nigdy w życiu bym tam nie wróciła nawet jak bym nie miała innej pracy wyzysk ludzi nic więcej

Eldorado
@Misiek

Powiedz mi jakie są relacje pomiędzy pracownikami i działami. Jestem zainteresowany praca w Waszej Firmie.

Daro

@Grinh otwierają nowy oddział ?

Operator

tylko licza sie cyferki a ludzie maja (usunięte przez administratora). normalne czasy minely dla tego miejsca.i nie wroca.

Grinh
@Operator

Ciekawe jak będzie na nowym miejscu. Ile ludzi odejdzie.

Pyt

Jak atmosfera w firmie? Kadrowa podobno zadziera nosa. Ktoś coś wie?

pracownica

Pewne osoby przychodza do pracy na pdwojnym gazie.

Tre

Witam, Czy na hali produkcyjnej obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa?

Eng

Witam,Czy na hali produkcyjnej obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa?

Ponawiam pytanie odnośnie ślusarzy czy jest zapotrzebowanie jak to wygląda ze strony pracodawcy?

@Zainteresowany

Z tego co wiem, to jest oferta na ślusarza z agencji która prowadzi Metalkas (gp people), maja na olx ogłoszenie jakiś czas, może to by zainteresowało? Nie znam szczegółów- widziałem tylko ogłoszenie bo sam szukam podobnej roboty, ale mam za małe dosw mam I nie byli zainteresowani

Czy TMR.PLASTICS narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

!

Tak.

Kos

A pan Charnas jeszcze pracuje? Ci teraz robi?

Ona

Polozyl wypowiedzenie.

on
@Ona

wcale że nie

Witam Czy firma posiada narzędziownie? Czy jest zapotrzebowanie na ślusarza? Jak to wygląda wynagrodzenie i atmosfera? Dziękuję za odpowiedzi

Gil

Zwolnili ustawiaczy a teraz szukaja bo nie ma komu robic. Komedia co sie tutaj wyrabia

@Gil

Jestem zainteresowany pracą jako ustawiacz . Czy ustawiacze w TMR są pomocni czy raczej rywalizują i kozaczą?

Nie no serio
@Gil

Czy te inteligenty pozwalnialy zaloge bo korona i nie ma zamowien a teraz szukaja ludzi bo jednak sa zamowienia?

Zostaw merytoryczną opinię o TMR.PLASTICS - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w TMR.PLASTICS?

Zobacz opinie na temat firmy TMR.PLASTICS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMR.PLASTICS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMR.PLASTICS
2.4/5 Na podstawie 368 ocen.
  • Deszczowa 63 lok. A
    85-467 Bydgoszcz