MALTEX

Bydgoszcz

Opinie o MALTEX

Nie polecam! Niskie zarobki! Bardzo zarozumiale i niesympatyczne Panie!

użytkownik zarejestrowany

@Ktoswysokość zarobków rzeczywiście często jest zależna od zajmowanego stanowiska i doświadczenia. A co możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity? Co sprawia, że oceniasz firmę jako słabą? Chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach.

Ktos

Firma slaba. Zarobki niskie, pomijajac prace w exporcie gdzie mozna zarobic od ponad 3000zl w gore.

użytkownik zarejestrowany

@Tomchętnie dowiemy się jakie są Twoje wrażenia z procesu rekrutacji do firmy. Czego mogą się spodziewać osoby, które wybierają się na rozmowę kwalifikacyjną do MALTEX?

Tom

tak, zamierzam

użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Logistyk produkcji. Praca właśnie w Bydgoszczy. Zamierzacie aplikować?

oig
użytkownik zarejestrowany

Z czasem pojawi się jeszcze coś nowego @er4t6, musisz tylko poczekać, warto jednak spróbować jako przedstawiciel handlowy, masz zapewnione wszystkie niezbędne narzędzia pracy jak np samochód firmowy i telefon

ja

To chyba nie wszyscy mówią o tej samem firmie. Maltex w Boguszowie Gorcach zajmuje się obróbką metalu.

jan

Wszyscy pracują na czarno

Janina
@jan 20.10.2015, 09:30
Wszyscy pracują na czarno

czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał

kulfon

Orientuje sie ktos czy sa jakies przyjecia do tej firmy

ja

Moim zdaniem warto. Szef jest bardzo wymagający, ale przecież nikomu nie będzie płacił za siedzenie. Obiboki nie mają tam czego szukać. Poza tym nie liczą się uprawnienia na papierku a umiejętności. Mało jest takich firm i jeśli komuś naprawdę zależy i ma poukładane pod czaszką to jest właśnie miejsce dla niego. Umowa o pracę, dobra płaca, ogólnie jasne warunki zatrudnienia.

hhhhh

Witam te 3tys.to podpucha parę miesięcy temu było 4tyś. dla operatora cnc.można sprawdzić oferty do 12miesięcy wstecz ludzi dalej do pracy nie ma.czemu????potwierdzam opinie też tam pracowałem.

w

Wlasnie jest ogloszenie na operatora cnc za 3000 brutto. Calkiem ladna stawka, mozliwa w ogole?

Zostaw opinię o MALTEX - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MALTEX