Purinova Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Purinova Sp. z o.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@Kaiser, @miśka zastanawiacie się nad aplikowaniem do Purinova Sp. z o.o. A jakie stanowiska rozważacie? Pamiętajcie, że atmosfera, warunki pracy przedstawiają się inaczej w zależności od stanowisk.

miśka

Czy ktoś ma jakieś info odnośnie tej firmy? Chcę złożyć cv ale nie wiem czy warto...

Kaiser

czy osoby pracujące w tej firmie a najlepiej wcześniej mogły by się wypowiedziec na temat warunków pracy - atmosfery, zarobków dodatkowych benefitów itp.

jty
użytkownik zarejestrowany

Nie wiem czy to kwestia aut, ale czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo każdemu zależy na tym, żeby wynagrodzenie było o czasie, bo rachunki trzeba popłacić.

Zostaw opinię o Purinova Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Purinova Sp. z o.o.