Purinova Sp. z o.o.

Opinie o Purinova Sp. z o.o.

Henia

Wie ktoś czy dobre są zarobki w dziale logistyki? Bo zainteresowała mnie oferta na asystenta ds logistyki, ale nie podali żadnych widełek. Podobno rekrutacja jest zdalna, w pracy potem też jest możliwość żeby zdalnie pracować albo hybrydowo? Będę wdzięczna za info :)

Boss
@Henia

a to cała rekrutacja jest zdalna? ile tam jest etapów?

Boss
@Henia

jeszcze dopytam jaka tam jest umowa proponowana, kojarzysz może?

Burek
@Boss

już trochę tu pracuje ale normalnie stacjonarną miałem i z tego co kojarze to gadka przez telefon i potem spotkanie, chociaz to tez od staowiska pewnie zalezy

Burek
@Boss

standardowo uop nie wiem czy cos innego proponuja moze jak sie dogadasz???

mos
@Burek

a jak uop to najpierw dostajesz okres probny czy niekoniecznie?

mos
@Burek

a powiesz tez ile jest zmian?

epso
@Henia

powie mi ktoś gdzie jest ta oferta? bo nie mogę znaleźć

Mondre
@epso

na poracuj nasz jakies oferty i na ich stronie tez kiedys byly

soti
@mos

tak ja mialem 3 miesiace okresu probnego na poczatku

soti
@Mondre

na pracuj jest teraz kilka nowych ogloszen faktycznie

sigul
@Burek

I ile trwała rekrutacja łącznie?

Kurek

tak, zawsze umowa o pracę

lozo
@Kurek

na okreslony czy nie?

Kurek
@lozo

Zawsze na czas określony. Tak dlugo jak to tylko mozliwe.

Malwa
@Burek

O, super. A kto prowadzi to spotkanie stacjonarne? Kto tam bierze udział w tej rozmowie? I czy jest zadanie rekrutacyjne na tym spotkaniu?

Pająk
@Malwa

no właśnie, jak tu sama rekrutacja wygląda i jak przebiega?

der
@Pająk

przyjdź i się przekonaj ;)

Patryk

Cześć,czy możecie cos powiedzieć o pracy na stanowisku handlowca?Czy plany sa realne do zrealizowania? Czy praca jest raczej w terenie(spotkania) czy w biurze i kontakt telefoniczny,internetowy?Z góry dzięki za odpowiedź.Jest możliwośc pracy zdalnej?

nikon
@Patryk

gdzie masz aktualne ogloszenie na handlowca?

nikon
@Patryk

oferuja tam chociaz od poczatku uopa?

Industry
@nikon

Hej, na ich stronie jest oferta na specjalistę ds. handlowych, może o to Wam chodzi :)

Industry
@nikon

Jak na nią zerknąłem to pisali o umowie o pracę, ale musisz sobie sprawdzić sam co tam dokładnie jest napisane i co Cię interesuje :)

I love you baby
@Patryk

Nie rozumiem dlaczego moja wypowiedz została ocenzurowana. Praca zdalna jak najbardziej możliwa, wszystkie niezbędne narzędzia otrzymasz. Praca bardziej w terenie niż stacjonarnie w biurze. Co do planów, jest to temat rzeka. Pamiętaj o jednym, najważniejsza jest pensja podstawowa. Wszelkie historie o możliwych premiach, sky is the limit, traktuj z duża rezerwa.

Witam, Na jakie mniej więcej zarobki może liczyć nowy pracownik na stanowisku pracownik produkcji - młodszy aparatowy? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

@Zainteresowany

Dzień dobry, na tym stanowisku wynagrodzenie wynosi od 4100- 4900 złotych brutto (na tę stawkę składają się- wynagrodzenie zasadnicze, premia jakościowa oraz dodatek zmianowy). Pozdrawiam

wtyczka
@Purinova Sp. z o.o.

czyli około 3500 - 3700 na rękę przy pracy na 3 zmiany w niedziele i swięta =stróż na budowie ma chyba teraz wiecej

Kalkulator
@wtyczka

No niezupełnie. 4100zl brutto to 3124zl netto. I to z wszystkimi dodatkami. Praca na 3 zmiany, produkcja w systemie ciągłym 7 dni w tygodniu. Komentować nie będę. Plusy: - umowa o prace - firma stabilna - terminowość wypłat nieskazitelna

Yolandi

(usunięte przez administratora) nowych ofert i z tego co widzę po datach to dodane kilka dni temu

anonimowo
@Yolandi

to się dobrze składa, dzięki za info

@Yolandi

A gdzie można znaleźć te oferty jeśli mogę spytać?

Los Lobos
@Karolina

W internecie. Np na www.purinova.com

x
@Los Lobos

niby nic trudnego, a jednak.

enka
@x

zauważyłem że ludzie wyjątkowo często mają z tym problem

halo
@Los Lobos

aha to już wiem gdzie szukać. w takim razie moje pytanie nieaktualne, przepraszam

jaki taki
@Los Lobos

i aplikacja to przez ten formularz poniżej na ich stronie, nie?

@Los Lobos

Dokładnie, wchodzisz na stronę i szukasz zakładki "kariera". Zjeżdżasz na dół i masz tam wszystkie aktualne oferty pracy

Ja dzisiaj naliczyłem tych ofert z 16, więc naprawdę jest tego od groma

@jaki taki

Tak dokładnie, klikasz sobie ofertę, masz tam całą zawartość wypisaną i jak zjedziesz na sam dół to tam powinien być formularz do wypełnienia na dane stanowisko. potem pozostaje już tylko czekać :P

Rocky Balboa
@Yolandi

To nic nie znaczy. Daty są na bieżąco uaktualniane.

@Rocky Balboa

Co to znaczy? Że oferty nowe nie wpadają tylko są ciągle te same?

jopek
@Neon

''to dodane kilka dni temu'' raczej znaczy, że właśnie są nowe oferty, a nie ciągle te same ;p

Toronto
@jopek

No chyba, że chodzi o to, że to stare oferty tylko odświeżane bo się nikt na te stanowiska nie zgłasza i w takim wypakdu to nieco przypał

Toronto
@faruzan

Mógłbyś mi powiedzieć właśnie o rotacji w firmie? Czy stabilna praca, pieniądze na czas itd?

rewers

zaleta taka ze pracujesz i nie martwisz sie ze bedzie trzeba po 10 walczyc z pracodawca o pieniądze na życie... własnie odszedłem z poprzedniej firmy bo notorycznie sie spóxniali a o ostatnią trzy tygodnie walczyłem żeby dostać

rewers

a rotacja z jakiejs konkretnej przyczyny, czy taka raczej specyfika firmy? dla mnie niby lepiej, wieksze szanse ze sie dostanę

endjr
@faruzan

ja znalazlem na innej stronie ogloszenie do bydgoszczy na produkcje, zlozylem cv. dlugo sie czeka na odpowiedz? bo ogloszenie jest jeszcze wazne 24dni, czekaja do konca rekrutacji?

Goliat
@rewers

to chyba dosyć normalne, że ludzie odchodzą i przychodzą do firm wszelakich :P ale tak, lepiej dla każdego kto chce dostać tutaj pracę a uważam, że naprawdę jest ok w tej firmie

Goliat
@endjr

Pewnie na początek zbierają kandydatów i szukają kto im wpadnie w oko, po prostu zaczekaj i może się uda

black
@Goliat

skoro tu pracujesz to polecilbys tu robic? ja prosto na magazyn, z uprawnieniami na wozki, wiele nie wymagam

kory
@black

wlasnie tez szukam ale na produkcje i zastanawiam sie jak to wyglada i jakby ktos sie mogl wypowiedzieć to bede wdzięczny

ratatuj
@kory

praca sama w sobie nie jest praca marzen ale jest znośnie

ratatuj
@kory

daja ci umowe o prace, kasa tez zawsze na czas jest, wiec jest ok

staz
@ratatuj

a z umowa o prace tez najpierw daja okres probny jakis kilku miesieczny?

Og
@staz

właśnie tez sie zastanawiałem ale przejrzalem kilka ofert od nich i nigdzie nie ma o tym wspomniane, wiec moze nie prowadzą tutaj takiej polityki?

pudding
@staz

chyba zawsze jak jest umowa o prace to jest okres probny

pudding
@ratatuj

a zmiany jakie sa u was? najczesciej wszyscy maja tak samo?

@pudding

Dzień dobry, w firmie obowiązują różne systemy pracy w zależności od stanowiska pracy. W ogłoszeniach o pracę przy danym stanowisku podane są informacje o tym czy praca jest zmianowa. Jeżeli nie ma wzmianki o zmianowości oznacza to, że przy danym stanowisku jest praca na tzw. jedną zmianę.

qba-baba
@Goliat

nie! to nie jest normalne że jest rotacja i to tak duża, jak na taką ilość pracowników. Ludzie przychodzą popracują czasem z miesiąc i (usunięte przez administratora).... W większości mówią że nie za takie pieniądze.... Znam wiele zakładów z większym zatrudnieniem gdzie rocznie zatrudniają z 2- 4 osoby w większości po starych pracownikach odchodzących na emeryturę i nawet nie muszą dawać ogłoszeń o pracę bo zawsze stos CV u kierownictwa. A tutaj - ogłoszenia o prace od 10 lat te same przy około 100 osobach na produkcji

Brak jakiejkolwiek informacji o wynikach po rozmowie mało profesjonalne podejście. Chętnie zatrudniliby specjalistę z doświadczeniem ale....wiadomo kasa.

Branżowe, przebieg kariery, doświadczenie.

Karola

A ja sobie upatrzyłam tutaj w zakładce oferty pracy etat dla asystenta ds. logistyki. Jeśli Excela znam troszkę słabiej to jest szansa na doszkolenie się już pracując? Tego dodatku na święta to ile można się spodziewać? Rozumiem, że mowa o świętach bożonarodzeniowych?

Borek
@Karola

o ile nie sprawdzą cie na wejściu z excela to powinnaś dać radę, z doświadczenia wiem że te rzeczy w wymaganiach bywają zawyżojne w stosunku do tego co robi sie na stanowisku

Xyx

Czy często jest rotacja w dziale zakupów ?

Radek

Firma szuka na kilka stanowisk. M.in. kierownika wykonawczego projektów i rozwoju na UoP oraz kierownika działu technologicznego w branży chemicznej, również na UoP. Proszę więc napisać, czy na stanowiska kierownicze w pierwszej kolejności brani są pod uwagę obecni pracownicy i czy wspomniane umowy, to umowy o pracę na czas nieokreślony?

Macz

Dobrze rozumiem, że można się tutaj załapać na staż na 6 miesięcy? Jak to wygląda, ktoś opowie coś więcej?

staz
@Macz

a skad wziales taka informacje? podrzuc linka do oferty

rikko
@staz

no na ich stronie możesz wejść w kariera i tam masz możliwość zobaczenia sobie informacji o stażach albo praktykach

rikko
@Macz

musisz sobie tam poczytać bo ja już raczej nie pamiętam takich informacji związanych głębiej ze stażami

Roksana

Kierownik Wykonawczy Projektów i Rozwoju, aktualnie firma poszukuje pracownika na to stanowisko. Rekrutacja została w ogłoszeniu przedstawiona jako zdalna, wszystkie etapy prowadzone są zdalne? Czy w efekcie końcowym jest realne spotkanie z HR? Wymienionych zostało sporo benefitów, jak z dofinansowaniem do kursów, szkoleń? Całość pokrywa pracodawca?

Sonia

Pracował ktoś zdalnie jako specjalista ds. Zakupów? Chciałabym wiedzieć a propos tej oferty czy są jakieś różnice w zależności od formy zatrudnienia. Zarobki się różnią czy umowa? Jak się wybiera home office zamiast hybrydy czy stacjonarnej pracy?

Nickk

Czy ten prawnik, na którego aktualnie rekrutują, to samodzielne stanowisko, czy w firmie jest wyznaczona komórka zajmująca się kwestiami prawnymi? Jak to wygląda, jaka atmosfera?

Purios

Definitywnie samodzielne stanowsko.

Nickk
@Purios

Dziękuję Purios. Czy jako były pracownik, masz swoją opinię na temat tego stanowiska, którą zechciałbyś się podzielić?

Brom
@Nickk

O, też z wielką chęcią się dowiem coś więcej o tym stanowisku. Jak wyglądają realia prawników w tej firmie?

Katarzyna
@Nickk

Też jestem tu z tego powodu. Ale jeszcze dajcie znać, taki prawnik to ile zarobi na start? Jaka to jest pensja? Czy da radę dostać 9000 zł netto od razu?

przyszłyprawnik
@Katarzyna

jezu... prawnikiem bron boże nie jestem ale jak oferuja 900o na start do reki to zaczne chyba rozwazac jakieś studija hehe

przyszłyprawnik

a wiesz może jak to wygląda na badaniach i rozwoju? szczególnie jak godzinowo to wychodzi i czy też normalnie na uopa zatrudniają?

Neon

Oferują płatne staże na 6 miesięcy i mam kilka pytań. Czy po takim stażu jest możliwość zatrudnienia na stałe? Jakie umowy na tych stażach obowiązują i czy stawka jak dla normalnych pracowników?

kaf
@Neon

jakis koelga wyzej napisal ze rzadko kiedy nie przedluzaja umowy, moze jak bedziesz dobry w tym co robisz a akurat bedzie wolne miesjce na pracownika to cie zostawia, warto sie zawsze zapytac podczas rekruatcji czy jest szansa

pako

Czy uprawnienia UDT są wymagane na stanowisko młodszego magazyniera ? Jeśli są to czy warto składać CV bez i starać się o możliwość szkolenia spod ramiona firmy ??

huzar
@pako

zależy jakie konkretnie uprawnienia, wózki widłowe musisz mieć, reszte chyba zrobią

AnnaHanna

Jakie są zarobki na stanowisku prawnik? Jest nowe ogłoszenie ale niestety nie podają widełek.

To nie jest żart
@AnnaHanna

Z ciekawości wszedłem na ich stronę. Na to stanowisko można aplikować online. I jest! To znaczy są! Widełki. Pozycja (do wypełnienia obowiązkowo) twoje oczekiwania płacowe brutto. Kilka wariantów, najmniej do 2 tys. zł, najwiecej powyżej 6 tys. zł. Miesięcznie!!! Wybuch śmiechu, kurtyna, koniec.

Jund

Produkcja stanowi jaką część firmy? +- proporcje

sęp
@Jund

ale ty o powierzchnie pytasz czy co?

purri
@Jund

większa część firmy to produkcja, później jest magazyn i inne

Zbyszko z Bogdańca

Ale o co chodzi?

Jund
@Zbyszko z Bogdańca

Jaki procent firmy stanowią prac. fiz., biurowi i magazyn? Nie wiem jak prościej napisać

Zbyszko z Bogdanca

A po co Ci taka wiedza?

Katarzyna
@purri

Czyli najwięcej potrzeba osób na produkcję tak? Czy obecnie trwa rekrutacja na stanowisko produkcyjne? Jak wyglądają zarobki, można zarobić więcej niż najniższa krajowa? Pracy jest dużo i jest ciężko czy raczej lajtowo?

LuckyLuck
@Katarzyna

Szukają młodszego aparatowego, po nazwie myślałem, że to jakaś prosta praca a tymczasem wygląda jakby to jednak było stanowisko bardziej zaawansowane, nie wiem co o tym myśleć. Łasiłem się na tą prace a teraz trochę się zespinałem

Helena
@LuckyLuck

A jakie mają wymagania na te stanowisko? Spełniasz wszystkie? No i w sumie skoro to coś bardziej zaawansowanego to ciekawe jakie pieniądze oferują na tym stanowisku. Wiesz coś?

LuckyLuck

Umiejętność obsługi jakich urządzeń i instalacji o których mowa w ogłoszeniu, bo od tego zależy czy wyśle cv czy nie

Dominika
@LuckyLuck

A może spróbuj wysłać bez doświadczenia? Właśnie, może ktoś odpowie. Osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie tutaj? Przechodzą wtedy jakieś specjalne szkolenia zewnętrzne lub wewnętrzne? Jak to wygląda ?

Franek Kimono
@LuckyLuck

Umiejetność posługiwania się łopata nie jest wysoko ceniona. Tak wiec możesz nie wysyłać.

Neon

Jeszcze jedno pytanie czy na te staże przyjmują cały rok czy jakoś cyklicznie więcej osób przyjmują?

@Neon

I jeszcze gdzie składać CV?

Yen
@Neon

zalezy jakie stanowisko cie interesuje, ale na pracuj teraz jest duzo ogloszen, bo sam tak skladalem kilka dni temu. wystarczy tam zalaczyc swoje CV

ano
@Yen

a można złożyć na parę od razu czy lepiej sie wstrzymac?

Helena

Hejka, mam pytanie co do oferty ze strony firmy dla Specjalisty ds. zakupów. Nigdzie nie widzę widełek podanych więc może wy wiecie jak to mniej więcej wygląda? Piszą tam tylko o dodatkach pieniężnych ale nie sprecyzowali za co mozna takie dodatki mieć? W ogóle warto aplikować? Jaka jest atmosfera w dziale sprzedaży?

@Helena

Widełek nie zobaczysz, teraz w ogóle pracodawcy bardzo uważają, żeby kwot nie pokazywać. Nie wiem czego się boją, ale rzadko się spotykam z wprost podaną kwotą

@Helena

A gdzie wcześniej pracowałaś? Mogę spróbować ci to porównać mniej więcej dla lepszego efektu :)

?

Do jak niskich temperatur można stosować jednoskładnikowy klej

Ciekawe
@?

Jaku klej? Termotopliwy, rozpuszczalnikowy, dyspersyjny, poliuretanowy, utwardzany UV, na bazie cementu, żywicy epoxydowej, poliestrowej, cykanoakrylowe Co konkretnie chcesz skleić? Jakie są wymagania odnośnie wytrzymałości mechanicznej i temperaturowej?

stoop

oferują płatne staże a jak jest z praktykami? też płatne?

stoop
@stoop

i w jakich działach można odbywać praktyki?

Lag
@stoop

Nie interesowałem się nigdy tematem ale jest podpisane na stronie praktyki i płatne staże, myśle, że to całkiem sugestywne. A jakie działy, a na jakie byś chciał? ;)

damiano

"możliwość rozwoju w ramach struktur całej grupy - w różnych działach i lokalizacjach w Polsce i Stanach Zjednoczonych" jak to rozumieć? chodzi o jakieś podróże służbowe czy ogólnie o możliwości pracy w Stanach??

Olek
@damiano

To nic nie znaczy. W USA maja swojego człowieka. Jaki jest sens ekonomiczny działalności w USA to wie tylko zarząd i właściciele.

Zostaw merytoryczną opinię o Purinova Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Purinova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purinova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purinova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Purinova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Purinova Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Purinova Sp. z o.o.