Purinova Sp. z o.o.

Opinie o Purinova Sp. z o.o.

rexio

fajne macie wskazówki dojazdu razem z mapkom na stronie firmy. duży plus.

Hanna

jak działa livechat? Tam trzeba podać maila itd, firma się kontaktuje bezpośrednio?

merk

Hej, aktualnie szukam pracy w marketingu, mam kilkuletnie doświadczenie w branży, a tworzenie treści w socialach nie jest mi obce i planuje zaaplikować do was na stanowisko Social Media Manager i tu moje pytanie, to pojedyncze stanowisko czy macie do tego wydzielony zespół? Jak atmosfera?

marmee
@merk

i jak tam się sprawy mają? zatrudniłeś się?

@marmee

A dlaczego pytasz?

pytanie

Słuchajcie, poważne pytanko mam: 1. W jakiej placówce robimy badania wstępne? 2. Czy na badaniach wstępnych/okresowych jest spirometria lub zdjęcie rtg klatki piersiowej? Proszę o odpowiedź pracownika firmy.

wójt
@pytanie

w jakim celu mieliby sprawdzać klatke piersiową?

basta
@pytanie

obstawiam że powiedzą ci jak będzie taka konieczność, gdzie co i jak ma być wykonane

grom
@pytanie

każdy przechodzi te badania? co sprawdzają?

XXX
@grom

Na wstępnych robili RTG i spirometrię oraz morfologię. Na okresowych tylko spirometria. Przynajmniej tak było przy badaniach do laboratorium.

XXX
@wójt

Jest to praca z substancjami niebezpiecznymi więc pewnie dlatego ;)

labor
@XXX

ogólnie to pracujesz w laboratorium, tak? jak oceniasz robotę i warunki?

Bez nicku
@pytanie

Gryf-med Z tego co kojarzę spirometria nie jest wykonywana od czasu pandemii. Zdjęcie mogą zrobić

Brak jakiejkolwiek informacji o wynikach po rozmowie mało profesjonalne podejście. Chętnie zatrudniliby specjalistę z doświadczeniem ale....wiadomo kasa.

Branżowe, przebieg kariery, doświadczenie.

grom

czym sie zajmuje produkcja?

Świeży
@grom

Wchodzi na profil firmy i nie wiesz czego produkcją się zajmuje? Może przed goworkiem lepiej odwiedzić stronę

?

| do jak niskiej temperatury można używać?

?
@?

Przy jak niskiej temperaturze można używać?

labamba
@?

Jakiś kontekst można prosić?

wójt

są jakieś szkodliwe opary przy produkcji? czy ochrona bhp z tego tytułu jest zapewniona?

Mixon

jakichś brygadzistów nie szukacie może?

Ojciec Dyrektor
@Mixon

Nie.

@Mixon

przecież na (usunięte przez administratora) masz wszystkie ogłoszenia, zobacz sobie

zen

macie tu jakiś pakiet medyczny?

Witek

tak Medicover

@Witek

i jakie macie opinie na jego temat?

@Witek

do dużej bazy specjalistów jest dostęp? i czy z terminami gładko idzie? nigdy nie korzystałem z prywatnej opieki medycznej, więc kompletnie nie wiem jak to działa

Kand
@zen

dla mnie spoko, kiedyś sobie sam wykupowałem i było spoko. terminy szybkie, wszystko z aplikacji w telefonie da sie załatwić.

Kand
@zen

baza lekarzy to od pakietu zależy, jaki tu jest to nie wiem, bo jestem kandydatem. no ale ogólnie to jak zapewniają to to dla mnie spoko bardzo

rilsi
@Witek

i to jest częściowo dofinansowane czy w pełni przez firmę?

rilsi
@Kand

czyli na wizyty można się przez apkę umawiać, dobrze rozumiem?

Simon Templer
@rilsi

Wejdź na stronę Medicover i się dowiedz.

Ooo
@Simon Templer

Ooo czyli Medicover. Podziękował

No przecież było powiedziane

@Ooo

I to w dokładnie tym samym wątku

Ooo
@Wit

Dziękuję. A spirometria jest i RTG?

afis
@Ooo

może warto by sprawdzić całą rozpiskę, a jak ci chodzi o takie szczegółowe info to pisz maila do nich, może ci podeślą co się składa na taki pakiet, to się dowiesz czy jest

Rozmowa z Panią rekruterką bardzo słaba, Pani nie potrafiła dokladnie powiedzieć mi czym zajmuje się firma i co miałbym robić na swoim stanowisku. Radziłbym się najpierw dokształcić niż prowadzić rozmowy.

Simon Templer
@Piotr

Niebywałe. Przyjechałeś na rozmowę i nie wiedziałeś czym firma się zajmuje?

@Simon Templer

Dość osobliwe podejście, nie?

Helena
@Piotr

A na jakie stanowisko aplikowałeś? Jakieś konkretne pytania zadawała czy ogólnikowe? Dostałeś koniec końców tę pracę?

krok

szukają ludzi na produkcje??

krok
@krok

szubko zatrudniają od wysłania cv?

@krok

szukają, dość szybko sie odezwali spowrotem do mnie po zgłoszeniu sie

@moris

robota ciężka?

@szogun

raz tak raz nie ale ogólnie to okej

@moris

od czego w razie czego zależy, że raz gorzej raz lepiej. jak dzień tutaj jest organizowany i czy dbają o jakeś ulepszenia?

przecinek
@Krystyna

niezbyt rozumiem pytanie o jakie ulepszenia ci chodzi?

frog
@krok

na magazyn z tego co widzę aktualnie

@frog

młodszy magazynier - jakie godziny pracy na tym stanowisku?

Jank Muzykant
@zen

Zadzwoń do firmy i się dowiedz.

bum

na dwie zmiany 6-14, 14-22

frog

pojawiły się do nich nowe ogłoszenia o prace. widziałem że ludzie tu pytali czy szukają to daje znać że są oferty aktualnie

lukas
@frog

potwierdzam! a właśnie na specjalistów ilu etapowe są rekrutacje?

Bożena
@frog

Gdzie je widziałeś? Powiedz, jakie stanowiska są wolne. Szukam czegoś konkretnego, a sama nie widziałam takich ogłoszeń. Jest coś na pół etatu?

billykid
@Bożena

Na pracuju. Ale bez jaj, żeby ci tu przepisywać całą listę...wejdź sobie i sprawdź sama, no minimum inicjatywy nie zaszkodzi, nie sądzisz?

billykid
@Bożena

Zresztą, żeby je znaleźć wystarczyło wpisać w google, uwaga skomplikowane: purinova praca. Polecam na przyszłość.

@billykid

nie no po co, przecież najlepiej wszystko na gotowe mieć... heloł nikt za ciebie pracy szukał nie będzie.

świety

macie tutaj jakąś integracje świąteczną?

hip
@świety

tak

@hip

no i na czym polega? jakiś dzień wolny, impreza czy coś? premia jakaś do tego jest?

Bożena
@eon

Ciekawe, a może jakieś dodatki zaoferowali na święta? Jak coś było, to może ktoś napisze. A Ty co tak pytasz ogółem, też się interesujesz pracą tam?

bbb
@Bożena

w ofercie o pracę piszą że mają dodatki świąteczne, bony albo kasa

loch
@bbb

i to sobie można wybrać co się woli czy jak?

@Bożena

no tak, pytam bo mnie interesuje praca w tej firmie, nie piszę przecież tak rekreacyjnie

@bbb

W sensie wybór między pieniędzmi a bonami? To i tak nie będzie ekwiwalent wtedy? Jaką miałoby to stanowić różnicę?

@Krystyna

miesiąc po świętach. chyba to już nie ma znaczenia

@eon

11 miesięcy przed świętami.

kosi

ptanie a propos praktyk, nie wiecie czy mają z jakimiś uczelniami podpisane umowy może?

@kosi

A skąd w ogóle informacja, że mają z jakimikolwiek?

@kosi

Chyba kto chce, to się zgłasza, a nie tak, że zgarniają ze szkół konkretnych

@kosi

Tak mi się wydaje w każdym razie

serio

sie nie popłacz, nie wiem co tu jeszcze robisz jako były, tęsknisz?

Rozbawiony

Ode mnie

Rozbawiony

Bardzo

serio
@Rozbawiony

no widać widać, że się dobrze bawisz, może jednak klocki co?

kosi

Powiem szczerze, że kompletnie straciłem wątek...

Joanna
@kosi

Może zadzwoń i zapytaj? Jak suę czegoś dowiesz dasz znać? Sama chcę iść na praktyki. Jestem ciekawa ile płacą

@Joanna

a w jakim dziale te praktyki chcesz odbyć?

odp
@kam

nie ważne gdzie, ważne za ile :) haha

odp
@Joanna

ogólnie z tego co wiem to STAŻE są płatne, nie mam pojęcia jak jest z praktykami, to się dopytajcie.

bigel
@odp

i taka sprawa, zazwyczaj po stażu drogi się rozchodzą czy jednak można dostać propozycje pracy?

@bigel

Z reguły jak ktoś się sprawdził, to proponują posadę, ale to różnie bywa

wojas
@Sammy

może głupie pytanie ale masz jakieś rady jak właśnie się sprawdzić dla nich tak, żeby chcieli mnie później zatrudnić?

@wojas

No trudno powiedzieć, tak szczerze nie wiem czy będę umieć odpowiedzieć tak, żeby ci się to przydało :)

@wojas

Mi się wydaje, że po prostu trzeba być aktywnym, nie obijać się, tylko pokazać, że chce Ci się pracować, pytać, uczyć się i faktycznie robić co należy. Też zbytnia nadgorliwość dobra nie jest, ale no musisz się wykazać według mnie.

Git

Szanowni Państwo, proszę o obiektywną informację dotyczącą firmy atmosfera, ludzie, kasa/dz.sprzedaży, rozwój, szkolenia ewentualnie inne dobre i te mniej dobre informacje ale nie na zasadzie "gorzkie żale" tylko fakty. Z góry dziękuję

pty
@Git

a pytasz, bo jest jakaś oferta pracy? szukają kogoś?

wojas
@Git

podbijam pytanie, bo też chętnie się dowiem jakichś ogółów o firmie

Alonso
@wojas

Tutaj takiej informacji nie znajdziesz.

kam

powiedzcie mi, firma ma jeden oddział czy więcej bo na pracuj.pl mają oferty do 16 lokalizaci?

@kam

To nie są lokalizacje. Walą oferty gdzie popadnie. Centrala jest w Tarnowie, produkcja i większość biur w Bydgoszczy.

@olen

@olen

a wiesz może jeszcze czy dają możliwość pracy zdalnie albo hybrydowo? ewentualnie na jakich stanowiskach??

Chyba z rozpędu

olen

Wydaje się że Purinova ma wykupioną opcję cenzurowania wpisów i z rozpędu trafili w Ciebie.

asiek

Hej, mam parę pytań odnośnie pracy jako spec. ds. controllingu, jestem po ekonomii i pracowałam w zawodzie prawie 2 lata na zastępstwo, ale no teraz właśnie szukam czegoś na dłużej i trafiłam na ogłoszenie tutaj. Mógłby ktoś się wypowiedzieć jak się pracuje, jaka atmosfera? Nie ukrywam, że zależy mi na dalszym rozwoju, więc dajcie znać czy macie możliwość udziału w jakichś szkoleniach, kursach i czy można się na takie coś zgłosić czy to zależy od stażu pracy? Z góry dzięki za odpowiedzi :)

mich
@asiek

jest sporo pracy i raczej się nie nudzisz ale dla mnie to nawet plus. stawiają na ludzi ogarniętych i pracowitych. a w zakładzie to też spoko ludzie są normalna atmosfera jak dla mnie

Trefl
@asiek

Finansują płatne szkolenia lub kursy dla chętnych

@Trefl

O to spoko, a w kwestii umowy jakie macie? Można liczyć na dłuższą współpracę?

Taran

Można. UoP.

Gustlik
@asiek

Umowa o pracę. Można długo pracować.

@Gustlik

to by mi pasowało, dzięki za odp

@Gustlik

A jeszcze, jak tam z tą atmosferą w dziale? miał ktoś do czynienia?

@asiek

atmosfera to chyba podlega indywidualnej ocenie moim zdaniem

pty
@eon

no racja, jednemu pasuje, innemu mniej, ja jestem zdania że dogadać się z każdym mniej lub bardziej chętnie trzeba i tyle

@pty

Chodzi mi ogólnie o atmosferę albo jest ok albo słabo to można odczuć/ ocenić pracujac w firmie.... A pozostałe rzeczy o które pytałem ?

@eon

Firmę/atmosferę tworzą ludzie i o to mo chodzi ogólnie jak to wygląda/jest ? To można ocenić pracując w firmie kilka lat

lolek

Są w tej pracy jakieś pozniejsze zmiany? Potrzebuje miec poranki wolne... jak to wyglada?

Turbina
@lolek

Kolego jezeli produkcja to tak... Jaki dzial powiedz?

Rura
@lolek

Nie ma takiej możliwości.

@Rura

jeszcze sie nie spotkałem z tym żeby na produkcji ktoś tylko jedną zmiane sobie wybrał na którą bedzie chciał robić... jak sa pozniejsze zmiany to jakies poranki w miesiacu bedziesz miec wolne ale na pewno nie wszystkie...

chaos
@szogun

No właśnie, zaraz by każdy chciał sobie wybierać i tyle by z tego było, wszystko by siadło, bo by się zrobił chaos

@szogun

no i po co mi tą smutną buźke dajesz ja tylko mówie jak jest

specjalista surowcowy

wie tu ktoś na czym polega stanowisko specjalisty ds. zakupów surowcowych… ?

Banana
@specjalista surowcowy

Na zakupie surowców do produkcji.

@specjalista surowcowy

Masz w ogóle pojęcie na jakie stanowiako startujesz?

Banana

Specjalisty d/s zakupu surowców.

czepiasz się, bo nie napisał słowo w słowo nazwy stanowiska?

Już bez przesady, przecież od razu wiadomo o co chodzi

Roman
@.

Widzę, że szukają kogoś na młodszego magazyniera. Orientujesz się, ile na starcie płacą i czy firma stosuje regularne podwyżki? Daj też proszę znać, czy rekrutacja jest kilkuetapowa czy może szybsza?

atomek
@Roman

nikt ci tu nie napisze ile zarabia, zgłoś sie i w rekrutacji powiedzą a i na głoszeni często masz podane

Piks
@.

Raczej o to, że nie ma pojęcia co na takim stanowisku się robi, skoro o to pyta. To nie wróży zbyt dobrze. Ale nie moja sprawa.

Piks
@.

Ale biorąc pod uwagę, że jest to stanowisko specjalisty, to pojęcie w temacie jest raczej esencjonalne, nie mówiąc już o doświadczeniu

Hanna
@atomek

Dlaczego nikt nie powie? Temat zarobków to jakieś tabu w tej firmie?

kropka
@Hanna

no nie wiem, może pierwsza się pochwal ile zarabiasz to inni pójdą twoim śladem. nie każdy chce sie chwalić takimi rzeczami w mojej opinii

Podatek
@Hanna

Problem z zarobkami jest taki ze Polacy nigdy nie mówią ile naprawdę zarabiają. Podają najczęściej kwotę netto wynagrodzenia zasadniczego. A tak naprawdę należy podać kwotę brutto na podstawie rocznego PITu.

kropka
@Podatek

no masz rację, ale kto o tym pamięta, zresztą to równie dobrze można odpowiedzieć na takie pytanie, że wystarczająco :)

@Podatek

moim zdaniem łatwiej komuś zrozumieć jak sie powie kwote netto miesięcznie niż roczne zarobki, może za granicą tak ludzie mówią, ale dla mnie jaśniej jest jak ktoś powie ile co miesiąc mu wpada, no ale co kto lubi...

@Podatek

a zakupy planujesz na najbliższy miesiąc czy na rok? a płacisz za nie z kwoty którą dostajesz brutto czy netto? no właśnie...

caryca

chciałam się zorientować na temat praktyk i stażu, widzę że mają w ofertach i jedno i drugie... fajniej by było dostać się na staż i już zacząć coś dostawać... wiecie może czym się różni rekrutacja na te dwie opcje?

caryca
@caryca

może jest tu ktoś obecny, kto brał lub bierze udział w jednym lub drugim, chciała bym się dopytać o parę rzeczy. o napewno jaka panuje atmosfera dla takich nowicjuszy?

@caryca

no wydaje mi się, że nie będzie jakichś znacznych różnic, jako tako nie znalazłam na ich stronie rozpisanego procesu rektutacji, więc pewnie standardowo jakieś podanie z CV, potem rozmowa i decyzja, ale jak potrzebujesz konkretnie wiedzieć co i jak, to ja bym kontaktowała się już bezpośrednio

@caryca

sama będę aplikować, ale to jeszcze chwila, bo przyjmują od 3 roku studiów, tak przynajmniej wyczytałam na stronie

@caryca

mnie interesuje konkretnie staż w dziale Finanse i księgowość, także jak ktoś taki odbył to napiszcie jak było? komuś zaproponowali potem pracę?

Salceson
@salsa

I znowu trzy kolejne wpisy od jednej osoby. Rzekomo kandydata.

dobry zawodnik
@Salceson

haha też z ciekawości tutaj popatrzyłem i faktycznie trzy... ale no stary jak studeciaki szukają pierwszej pracy to jak dzieci we mgle przynajmniej będą mieli wątek czytelnie i spokój święty

Salceson
@dobry zawodnik

Mam dziwne wrażenie graniczące z pewnością, że to pracownicy.

dobry zawodnik
@Salceson

komu by się chciało...

Zostaw merytoryczną opinię o Purinova Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Purinova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purinova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purinova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Purinova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Purinova Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Purinova Sp. z o.o.