Purinova Sp. z o.o.

Opinie o Purinova Sp. z o.o.

Wolte

Co to za współpraca z WSB o której piszą w ofertach? Dowolny kierunek można wybrać i oni opłacają?

Wareda
@Wolte

Zadzwoń do firmy i zapytaj się. Nie nastawiaj się na to że dostaniesz coś bezpłatnie. I zanim cos podpiszesz to zastanów się co podpisujesz.

gyta
@Wolte

w ogłoszeniach jest, że zniżka na edukacje

gyta
@Wolte

może dopytaj o konkrety bezpośrednio

kosi
@Wareda

To chyba normalne, że pod złożeniem podpisu pod czymkolwiek, dokładnie się to czyta...czy jednak nie wszyscy tak robią??

Umon
@kosi

Nawet jak nie, to w takim razie jeżeli coś będzie nie tak jak sobie myśleli, to już cena za własną głupotę

Umon
@Wareda

Ale zgadzam się, lepiej zadzwonić, zamiast wypytywać na forum. Jak się skontaktujesz, to nikt cię nie będzie trollował, a tu...cóż, może być różnie

hurrra
@Wolte

ja mysle ze to chodzi o kwestie stazu oraz praktyk, ale to sa tylko moje domysly

balu

są w tej firmie jakieś dodatki, wczasy pod gruszą? jakieś dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej? i czy jak są, to obowiązują od początku zatrudnienia czy jak to jest?

cede
@balu

popatrz na oferty pracy, bo tam często piszą o benefitach

balu
@cede

patrzyłem ale chciałem dowiedzieć sie od "źródła"

Np

Na Asystenta ds. zakupów w wymaganiach jest wykształcenie wyższe. Czy ma znaczenie jaki kierunek, czy liczy się po prostu fakt jego posiadania?

fifonż

To drugie

@fifonż

Okej, tak myślałem, że gdyby miało być konkretne, to by to uwzględnili, ale zawsze lepiej dopytać, dziękuję w takim razie.

fifonż

Nie ma sprawy

najlepiej dopasowane

@ja

W sensie?

@ja

Czyli jednak musi być odpowiadające do profilu firmy?

@Np

najlepiej to złóż cv i sam się przekonaj

@Np

bo jak sam widzisz jeden rabin powie tak, drugi nie i się nie dowiesz

@dima

No tak zrobię finalnie

@dima

Ano, takie uroki forów internetowych

jack
@Np

ja aplikowałem na specjalistę ds. zakupu surowców i wymagane było wyższe, z tym że wskazali, że preferowana chemia lub kierunki ścisłe, także no zależy od ogłoszenia z tego wynika

@jack

Powiedzcie mi skoro o rekrutacjach mowa - znalazłam na stronie firmy ogłoszenie na specjalistę ds HR. Nie wiecie może czy to aktualne jeszcze? Warto w ogóle w tym dziale się zatrudniać? Jak z atmosferą tam?

Frank Drebin
@Helena

Jak chcesz się dowiedzieć czy aktualne to zadzwoń do firmy. Odnośnie atmosfery, to naprawdę myślisz że otrzymasz tutaj wiarygodną informację?

gość
@Frank Drebin

Wiarygodną może i nie, ale zawsze informacje

gość
@Frank Drebin

Chyba nie ma nic złego w pytaniu na forum, które między innymi do tego właśnie służy

Posst

co za czasy. jak chcecie prace dostac to sobie ja zalatwcie po prostu nie ugryza was tutaj ba! nawet jest szansa ze ja faktycznie dostaniecie

Alek
@Posst

Żeby wszystko w życiu było takie łatwe, że jak się chce to się ma to właśnie jechałbym teraz lexusem a nie siedział i szukał pracy.

@Alek

no tak, porównywanie dwóch skrajności, klasyk

@Alek

lepiej siedzieć na (usunięte przez administratora) i czekać aż samo przyjdzie, tak? to powodzenia...

Alek
@Posst

Przecież pisałem że szukam a nie siedzę na "usunięte". Tobie też powodzenia, zaparz sobie melise czy coś.

Dron
@Alek

a było chyba takie powiedzenie szukajcie a znajdziecie?? powodzenia. od nowego roku na pewno bedzie wiecej

Flo
@Dron

To potwierdzona informacja, że "na pewno", czy tak ci się powiedziało?

Tollin
@Flo

Jest teraz na produkcję jakbyś chciał. Ja właśnie myślę bo mam uprawnienia na wózki czy nie na magazyn ale na produkcji też potrzebne UDT. Może ktoś powiedzieć jak jest na produkcji? Szkolenie jakieś jest na początku?

rejent
@Tollin

zawsze musi byc jakieś szkolenie wprowadzające, przecież nikt cie nie zostawi samopas masz i se rób jak uwazasz

@Tollin

serio potrzebne UDT na produkcję?

@Tollin

jakie w takim razie wykonuje się tam obowiązki?

haha
@anon

nie wiem co cie tak dziwi na produkcji że na wózki uprawnienia masz mieć.

haha
@anon

zobacz sobie na wymagania i obowiązki na ofercie, pewno są

@haha

bo z reguły się spotkałem z tym, że to jest wymóg charakterystyczny do pracy w magazynie

@haha

i nie rozumiem co jest zabawnego w cudzej niewiedzy

Mors
@anon

jak dla mnie to tam nie ma nic zabawnego. człowiek się całe życie uczy i nie musi wszystkiego wiedzieć a tym bardziej jeśli nei ma jakiegoś wielkiego doświadczenie w tym temacie

Mors
@anon

ale to chyba nie było pisane w złym sensie ;)

Rozbawiony
@Posst

Masz dziwna mentalność. Prace się podejmuje a nie dostaje.

Brak jakiejkolwiek informacji o wynikach po rozmowie mało profesjonalne podejście. Chętnie zatrudniliby specjalistę z doświadczeniem ale....wiadomo kasa.

Branżowe, przebieg kariery, doświadczenie.

rap

Myślicie, że jakbym się tu dostał na asystenta to można potem dalej jakoś się rozwijać z takiego stanowiska?

par
@rap

Tak. W innej firmie.

PVA
@par

Dlaczego piszesz takie bzdury? Normą jest w Purinova, że Asystent przechodzi z czasem na Specjalistę. Oczywiście jest to zależne od kilku czynników np. staż pracy, zaangażowanie, chęć rozwoju. Zatrudniając asystenta zakładamy i chcemy aby rozwijał się w naszej strukturze.

@PVA

Serio? To super! A macie jakieś szkolenia czy kursy, jeśli już o rozwoju mowa?

PVA
@Helena

Nasi pracownicy bardzo często biorą udział w szkoleniach, bądź nawet w studiach magisterskich, podyplomowych. Ciężko napisać konkretnie jakie bo wszystko zależy od działu i indywidualnych potrzeb pracownika ale możliwości są i korzystamy z nich.

rap
@PVA

Super, bardzo dziękuję za poważną odpowiedź

joske
@PVA

i jest to dofinansowywane przez firme?

@joske

podobno jest jakaś umowa z WSB na zniżki na edukacje, ale sam nie korzystałem

@joske

ale piszą o tym w ogłoszeniu, więc raczej legitna informacja

azor
@joske

są umowy lojalki i wtedy firma zapłaci za całe szkolenie,

@azor

Hmm, okej, nie jestem fanem lojalek, ale prawie wszędzie w takich sytuacjach wciskają i jestem w stanie zrozumieć, że to jakieś zabezpieczenie dla nich

@azor

A wiesz jaki one mają czas trwania?

xx
@Polak

teraz tak właściwie większości jest miejsc także norma, trzeb przywyknąć

@xx

No tak, zdaję sobie z tego sprawę

Maria

Hej październik coraz bliżej, wracam na studia i pytanie mam w związku z tym, bo słyszałam, że można się u was na staże/praktyki w trakcie roku akademickiego załapać - ma ktoś więcej info co i jak? Gdzie się zwracać, jakie warunki et cetera.

shout
@Maria

No właściwie to wszystkie informacje możesz znaleźć na stronie…

@shout

Właśnie jakieś wstępne informacje już tam poczytałam, ale nie ma żadnego formularza zgłoszeniowego, ani nic takiego.

shout
@Maria

Ale masz adresy mailowe, więc możesz zapytać od razu u źródła, chyba tak będzie najsensowniej niż pytać nas

@shout

Dobra to myślę, że tak zrobię, chociaż nie widzę jakiegoś kontaktu do rekrutacji.

@shout

To na ogólne biuro napisać? I właściwie jakby ktoś był tu na stażu to chętnie dowiem się czegoś więcej niż jest na ich stronie

Ogwai
@Maria

Napisanie do biura też jest wyjściem, na pewno przekierują cie do odpowiedniego działu lub osoby

@Maria

ja byłem kiedyś tu na stażu, więc możesz pytać, może coś podpowiem

@Maria

to już było z rok temu, ale teraz akurat udało mi się skończyć studia i szukam pracy tutaj

@paolo

I jak było?

@Maria

bardzo spoko, faktycznie można się było nauczyć tego i owego

także polecam ogólnie

bush

jakie dodatki dla pracowników fizycznych? chodzi o magazyn

Koxu
@bush

Masz wypisane w ogłoszeniach, więc nie będę się powtarzał

Jak jest na produkcji? Jak si tam pracuje?

@Marek

Zależy komu. Jak dla mnie jest okej. Nie ma szału, ale źle nie jest.

A jakie warunki?

@Marek

Normalne umowy, pieniądze nie takie złe, no ogólnie ja nie narzekam

A długo już pracujesz?

Czy długo, to zależy jak dla kogo. 2,5 roku jakoś

Dreistein
@Dolomit

Jest to wystarczająco długo aby można było w pełni ocenić firmę. Powodzenia.

@Dreistein

No tak, i mam swoje zdanie na ten temat

@Dolomit

Szanuję, teraz to problem jest z tym swoim zdaniem, żeby je każdy miał

@.

Dokładnie

Robert

Jak wygląda praca jako analityk rynku chemicznego?

@Robert

No analizujesz rynek, pod kątem cen, czy konkurencji m.in, sporządzasz raporty różnej maści.

@Robert

W zasadzie w ofercie zawiera się spis obowiązków

@Robert

Nie ma więc sensu słowo w słowo przepisywać tego samego

Jaki Vamos? Nie było tu takiego

Elvis
@Dolomit

Londyn? Nie ma takiego miasta. Jest Lądek Zdrój.

@Elvis

Nie wiem czy warto dopytywać o co chodzi, czy dać sobie spokój

Uwierz, nie warto

@.

To daje sobie spokój

Pix

Do jakich działów przyjmują teraz?

Pix
@Pix

Znajdzie się coś w sprzedaży?

@Pix

Czemu nie sprawdzisz sobie ofert?

Nie

leo
@nickon

Paanie, to za dużo roboty

Barbara

Mnie nie zaliczaj, ja sobie sprawdzam oferty na stronie ;) Powiedz, skoro jesteś z firmy, ile dostaje się w ramach takiego czegoś: Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych?? Ile np. w 2021 roku wpadło do portfela? :))

@Barbara

to jedna z niewielu chyba

@Barbara

a w kwestiach finansowych się nie wypowiadam, poza tym w 2021 mnie jeszcze w firmie nie było

@Barbara

A tobie ile wpadło, Basia?

Macie 2 oddziały? Bo widzę, że na pracuju są oferty zarówno na Bydgoszcz, jak i Tarnów.

Główne biuro znajduje się w Bydgoszczy ale posiadamy również biura w Tarnowie, Krakowie i Warszawie,

@896

To nawet więcej niż 2, spoko

Chcesz do któregoś aplikowac dlatego pytasz? Jakby co to interesuje cię jakieś konkretne stanowisko?

Tak, właśnie Tarnów mnie intersesował

@Michał

Wysłałem zgłoszenie, zobaczymy co z tego wyjdzie

@Michał

z reguły po to się właśnie pyta

@omen

A to już różnie bywa, myślę :)

kandydat

Jakie to stanowisko?

Tomy

Jakie są możliwości rozwoju dla specjalisty ds. techniczny? Znajdzie się tu ktoś kto wie coś o tym?

@Tomy

po takim czasie pewnie się nikt nie znajdzie

wysłałeś tam swoje cv?

@omen

Tak, ale dopiero jakoś w ostatnich dniach

@omen

Ale odpowiedzi póki co brak

@omen

Ale dopiero chwila minęła, więc zobaczymy, może się uda.

@Tomy

pewnie, warto próbować mimo wszystko

@Tomy

na rozmowie na pewno ci wyjaśnią to, co ważne dla ciebie

@Tomy

nie wiem jak to wygląda na każdym stanowisku, ale są kursy czy szkolenia. Jest z czego wybierać

@omen

Wiem, mam w planach wypytać o wszystko

invisible

są obecnie przyjęcia, czy raczej nie potrzeba nikogo?

@invisible

polecam zajrzeć na stronę internetową do zakładki kariera :) tam znajdziesz wszystkie aktualne rekrutacje

booble

zawsze możesz porównać z tymi na pracuj, tam są daty, więc ciężko się pomylić w tej kwestii

@booble

okej, spoko, chyba znalazłem coś dla siebie

mey
@invisible

i co, aplikowałeś? Tak z ciekawości pytam

@mey

a aplikowałem

mey

no to powodzenia ;)

@invisible

Nie rozumiem czemu tyle osób o to pyta, przed sprawdzeniem dosłownych podtsaw

podstaw*

deix
@nickon

tak jest jakoś wygodniej jak ktoś za nich zrobi

deix
@nickon

chociaż sam nie wiem jakie to są kalkulacje, bo szybciej jest samemu to sprawdzić

Dariusz
@invisible

Na jakie stanowisko? Ktoś się do ciebie już odzywał?

@Dariusz

nie

Nik

(usunięte przez administratora)ja byłem tam prawie rok klika i nic więcej pare osób spoko a reszta .... i gadają ,ze (usunięte przez administratora)śmiech !!!!!! Nie polecam

Kuwasa
@Nik

Bardzo wielu porządnych ludzi. W sumie mogło by być wiele, tylko niestety ten styl zarządzania.

Zuzanna
@Kuwasa

co jest nie tak z tym stylem zarządzania?

Kuwasa
@Zuzanna

Folwarczny styl zarządzania.

Ams
@Kuwasa

Zuzanna, jak coś to ten zwrot to już mem na profilu Purinovej, także nie bierz sobie tego za bardzo do serca

Wojs

Czy na staże pojawiają się tu jakieś oferty czy trzeba po prostu pytać?

@Wojs

zapytać nie zaszkodzi, tak czy siak

W to nie wątpię

@nolan

Liczę jednak, że ktoś coś wie, bo po to pytam

no ja nie pomogę

@Wojs

ale z doświadczenia wiem, że na goworku to na odpowiedź można czekać tygodniami, jak nie dłużej

Trzeba pytać

@nolan

Też nie zamierzałem czekać niewiadomo jak długo

Okej, dzięki

@Wojs

no dlatego najlepiej nie czekać wcale i kontaktować się bezpośrednio

@Wojs

Ale to już zrobisz jak uważasz

@Wojs

Dobra, nieważne, widzę, że masz już odpowiedź, sorry za zbędne produkowanie się w takim razie

@nolan

Jak widać nie inaczej, bo odpowiedź też taka, że trzeba dzwonić

Będę to sobie ograniał

@nolan

A z jakiego działu jesteś?

enern

Czy na liczbę lat doświadczenia przymykają czasem oko jak się odpowiednią wiedzę z danego zakresu? Czy raczej na sztywno są te lata?

Najważniejsza jest wiedza

@123

I wiesz w jaki sposób mogą ją zweryfikować na rekrutacji?

@enern

W zależności od stanowiska na jakie się rekrutuje.

@123

No dobra, ale robią testy na rekrutacji albo bardzo przepytują z wiedzy branżowej? Rzuć jakieś pomocne info.

@Michał

Na pewno przepytują z wiedzy branżowej na rozmowie plus na niektóre stanowiska zlecają krótkie zadania żeby sprawdzić jak się ma wiedza umiejętności w praktyce.

@123

ale te zadania to w trakcie rozmowy czy wcześniej z jakimś zapasem czasu?

@enern

O tym, że chcielibyśmy żeby kandydat wykonał dla nas takie zadanie informujemy podczas rozmowy. Po rozmowie mailowo wysyłamy szczegóły zadania i ustalamy termin jego wykonania.

super, dziękuję

Monka

Czy studia zaoczne będą przeszkadzały w pracy jako sekretarka? Czy pracuje się tylko pn-pt?

@Monka

Nie będą przeszkadzały. Praca od poniedziałku do piątku- w godzinach typowo biurowych.

Monka

Super. Dziękuję.

polcia
@123

dużo jest tu do ogarniania na raz czy raczej spokojne stanowisko? bo to co firma to inaczej i się zastanawiam na co ewentualnie się nastawić, bo też idę na rekrutację

@polcia

Jest co robić i obowiązki są zróżnicowane ale wszystko można zrobić spokojnie w ramach 8 godzin pracy. Na tym stanowisku pracują dwie osoby więc odpowiedzialności są rozłożone na dwóch pracowników.

polcia

ok, dzięki :)

Taro

Na Asystenta w dziale zakupów surowców widnieje jako jedno z wymagań: gotowość do okazjonalnych delegacji krajowych i zagranicznych (mile widziane prawo jazdy). Jak często się zdarzają takie delegacje? W jakie kierunki?

niki
@Taro

Ciężko określić częstotliwość zważając na to, że dopiero od niedawna w związku ze zniesieniem obostrzeń otworzyła się możliwość takich podróży krajowych bądź zagranicznych. Myślę że na ten moment około jedna na miesiąc bądź mniej. Nie jestem w stanie ocenić dokładnych kierunków tych delegacji- wszystko w zależności od aktualnych potrzeb firmy.

Taro
@niki

Okej, czyli tak okazjonalnie by to było rzeczywiście. Dzięki za jakiekolwiek przybliżenie sprawy.

@niki

trzeba w związku z tym znać dobrze angielski lub inne języki?

niki
@mono

Niezbędna bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

@niki

okej, to było do przewidzenia

jaki level, B2 styknie?

@mono

O, to już jakiś konkret. A często się angielski przydaje w ogóle?

@Helena

Codziennie, mailowo i telefonicznie. Trochę rzadziej na żywo podczas delegacji, targów.

@mono

Z zasady powinien być wystarczający to zależy też na jakiej podstawie był określony ten poziom B2. Swobodna komunikacja biznesowa w mowie i piśmie jest niezbędna.

Rollsroyce
@mono

@mono Tak szybko się przyjąłeś, że umiesz już odpowiedzieć innym na to pytanie, czy ktoś po prostu użył twojego nicka?

mono1
@Rollsroyce

ktoś tu się najwyraźniej zapomniał, ale nie, aż takich zdolności nie mam, żeby mnie tak szybko wzięli

mono1
@mono

z tym nickiem trochę zamieszałeś, ale dobrze znać odpowiedź na pytanie

Nie ma znaczenia w jakim magazynie się robiło wcześniej przez ten rok co wymagają doświadczenia? Na rozmowie albo w pierwszy dzień oprowadzają po zakładzie żeby się zorientować? Jakie warunki?

xxx

praca prawie taka sama wszędzie, środowisko niezmienne. Na pewno miło jak branża podobna, ale jak niewymagane w ofercie tzn, że każde jest dobre

@xxx

Tak ale słyszałem że prawie robi różnicę więc z tego względu dopytuję. Jesteś z magazynu i możesz coś więcej powiedzieć?

xxx

no ale co więcej chcesz wiedzieć? Przecież odpowiedziałem na twoje pytanie...

Joanna
@xxx

A co możesz powiedzieć o zarobkach? Ile wynosi wypłata i jakie są godziny pracy?

@Joanna

wypłatę to sobie ustalisz na rozmowie

@Joanna

od 6, od 14 i od 22

velo
@ojok

Nie no, jakieś widełki są, więc to nie tak, że ty ustalasz ile zarabiasz. Co nie oznacza, że trzeba się dzielić tym na forum, jak ktoś nie chce

@velo

możesz sobie negocjować ewentualnie też nie, ale skąd ja mam wiedzieć jakie widełki są

Rukola
@ojok

To niewiele wiesz.

wiem, że nic nie wiem

jak to mawiał Sokrates.

@Rukola

poza tym, nie zaglądam innym do portfela

pyt

praca w tygodniu, czy weekendy również? produkcja.

Kalina
@pyt

W weekendy również. 3 zmiany- 4 brygady.

@Kalina

i jak się to rozkłada w grafiku?

pyt

czyli normalnie tydzień w tydzień?

Zostaw merytoryczną opinię o Purinova Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Purinova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purinova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purinova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Purinova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Purinova Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Purinova Sp. z o.o.