Opinie o Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwojowymi Dar Losu w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwojowymi Dar Losu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwojowymi Dar Losu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwojowymi Dar Losu w Legnica

Mama Asa.

Wcześniejszy komentarz był do piszącego komentarz rodzica, a nie do życia szkolnego. Ogarnij się człowieku i przestań hejtować, bo psujesz dzień dzisiejszy….

Jaki jest wkład kierownictwa Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwojowymi Dar Losu w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

C

Ludzie, Wam się naprawdę nudzi, czas już abyście zajęli się tym co jest ważne, a nie pisaniem nonsensów po necie. Atmosfera jest rzeczą obopólną to nie działa tylko w jedną stronę. Zacznijcie w końcu rozliczać siebie, a nie wszystkich dookoła. Czas w końcu zrobić coś dla dzieci, a nie rozliczać ludzi, którzy swoje serca oddali dzieciom , których nikt w innych szkołach nie chciał. Jak Wam źle to zawsze można coś zmienić w swoim życiu, a nawet trzeba to zrobi, bo po co zatruwać życie ludziom, którzy poświęcili całe życie pomocy innym, tym bezbronnym dzieciom niepełnosprawnym. Czas się w końcu ogarnąć.

Rodzic

Bardzo polecam szkole oraz pracujący w nim personel zaczynając od pani dyrektor kończąc na pani woźnej przemiłe kobiety zawsze pomocne profesjonalne panie z terapii syn w szkole integracyjnej nie miał połowy terapii z tego co ma teraz panie do każdego dziecka podchodzą indywidualnie .Jestem wdzięczna że mamy taką szkole dla naszych dzieci.Dziekuje

Katarzyna

Nie rozumie ludzi o co wam chodzi szkoła jest cudowna z całego serca polecam syn był w szkole masowej to był koszmar dopiero w szkole dar losu zobaczył jak fajna może być szkoła ma przyjaciół i z chęcią chodzi do szkoły. Polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwojowymi Dar Losu? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A

Z

Byle kto to nawet może napisać takie brednie…. Niestety.

Ile tutaj nienawiści pod adresem szkoły! Dziwne...bo uczniowie, którzy zostali do niej przyjęci, 4 lata temu są do dziś. Zaczęli w 6 klasie i są teraz w 1kl. LO. Miło obserwować, jak wspaniale się rozwijają, funkcjonują...i nie mają zamiaru stąd odchodzić. A przecież to prawie dorośli uczniowie, bardzo inteligentni, mają swoje zdanie. Lista oczekujących na przyjęcie do tej szkoły stałe rośnie. Niektóre dzieci pokonują codziennie kilkadziesiąt kilometrów, aby móc się uczyć w Darze Losu. A to, że dyrekcja komuś czasami podziękuje za współpracę, to dowód na to, że dba o dzieci. Proponuję zapisać dzieci do szkoły masowej. Tam zamiast max 4 uczniów, bedą mieli 30 i jakaś terapia się przytrafi zamiast pakietu. Jeszcze parę lat temu w Lubinie i okolicach nie było takiej szkoły. Na szczęście to się zmieniło i niech trwa! Powodzenia!

Rodzic Asa.

To proszę się zdecydować czy szkoła czy przytułek. To my rodzice jesteśmy odpowiedzialni za swoje dzieci i je wychowujemy, szkoła wspiera. Stany agresywne… nie ma takiej formy mówienia w kontekście Asów, bo jest to bardzo krzywdzące dla dzieci. Każdy ma inny sposób wyrażania własnych emocji i Asy robią to w sposób dla siebie znany i nierozumiany przez ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć i pochylić się nad potrzebami dzieci w spektrum. Wsparcie dziecka w spektrum to pełna akceptacja, zainteresowanie życiem Asów, którzy mają dużo do zaoferowania innym. Mi jako rodzicowi Asa przysługuje prawo wyboru, wybraliśmy Dar Losu, bo po naszych przejściach był to strzał w 10. Cieszymy się, że nasze dziecko znalazło tam swoje miejsce, nikomu nie przeszkadzają jego stimy słowne czy ruchowe i przy pełnej akceptacji może być szczęśliwe i edukować się w warunkach o których inni mogliby sobie pomarzyć. Dziękujemy całej kadrze za serce okazane mojemu dziecku.

Mama Asa

Co za bzdury !!!!!!! Czyżby konkurencja ?

Mama Asa.

O jakiej kasie Pani pisze? Jestem mamą Asa, dziecko otrzymało terapie, które były wpisane w orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Wsparcie Pań jest bardzo wielkie, za to dziękujemy, bo nasze doświadczenia z innych szkół masowych są trudne. I nie chcielibyśmy tam już nigdy wrócić. Moje dziecko przy naszym wsparciu otrzymało w tej właśnie szkole pełną akceptację, dobre słowo, miłe słowo, uśmiech na twarzy, nauczycieli, którzy cieszą się, że je widzą. Nie można w taki sposób krzywdzić ludzi, którzy oddali swoje serca dzieciom, których nikt w innych szkołach nie chciał. Ale to potrafi dostrzec tylko świadomy rodzic.

L W

A jak jest w Legnicy? czy może Wrocław jest lepszy?

Nie mamy dzieci upośledzonych. Co najwyżej z niepełnosprawnością intelektualną. Nikt nikogo nie okłamuje. A realizacja podstawy programowej jest monitorowana na bieżąco. Widać jednak, że niektórzy nie rozumieją mechanizmów Oświatowych.

Polecam szkołę w Lubinie, dzieci są rozumiane przez personel, pracują w swoim tempie, mają wiele terapii. Rodzice również mogą korzystać z pomocy.

Mama

Świetna szkoła. Najlepsza we Wrocławiu. Indywidualne podejście do dziecka. Całkowite zrozumienie problemów dzieci autystycznych. Młoda, nieskażona behawioryzmem kadra. Dyrekcja zawsze chętna do rozmowy, szukania pomocy i najlepszych rozwiązań w trudnym świecie wokół autyzmu . Zdecydowanie życzę takiej szkoły każdemu dziecku z problemami.

Jacek
@Mama

O i to się chwali!

Julia

Możesz wyjaśnić intencję tej opinii? Bo nie rozumiem co tu za zgrozę uważasz, możesz bardziej to rozbudować i dać jakiś przykład

rodzic

Mam dziecko w tej szkole. Robi niesamowite postępy. Dotąd wielu specjalistów mówiło, że jest upośledzone. Okazało się że to nieprawda. Bardzo dziękuję za tę szkołę.

Bogna

Firma w takim miejscu potrzebuje wyjątkowych pracowników więc nie każdy spełnia oczekiwania. Ja polecam

Amelia

Jakie warunki pracy są oferowane jeśli chodzi o nauczycieli?

Danuta

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Dar Losu we Wrocławiu poszukuje kandydata na stanowisko: Pedagoga Specjalnego. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany pracą w tym miejscu, to dla ułatwienia poszukiwań oferty dodaję link: http://www.darlosuwroclaw.szkolnastrona.pl/p,36,oferty-pracy Kto z Was będzie aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwojowymi Dar Losu - Legnica

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwojowymi Dar Losu?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwojowymi Dar Losu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwojowymi Dar Losu?

2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Gliwicka 6
    59-220 Legnica